Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko powiedzcie mi jaka bedzie cena na PC w tym roku bo maja zrobic na naszych silnikach gre na blaszaki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje nie moglem tego znalezc na Ultimie wogole;/. Czyli roznica paru "dyszek"no ale jednak to nie bedzie to samo co Fifa na Next-gen poza paroma zmianami szczegolnie graficznymi.Ale nie chce juz pisac tu na temat PC bo to nie odpowiednie forum do tego:).Czekamy na demko xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja boję się tego P+, zapewne przepaść pomiędzy średnimi piłkarzami a tymi topowymi gwiazdami zrobi się jeszcze większa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że robię off-top, ale chciałbym się zapytać, czy działa Wam strona Ultima.pl ?

Złożyłem tam zamówienie i za cholerę nie mogę dostać się teraz do swojego konta :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że robię off-top, ale chciałbym się zapytać, czy działa Wam strona Ultima.pl ?

Złożyłem tam zamówienie i za cholerę nie mogę dostać się teraz do swojego konta :angry:

Mi również nie działa :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziala sprobuj teraz.

MichuL jesli gwiazdy beda jeszcze lepsze to zawodnicy sredni tez beda troszke lepsi w sumie to dobrze bo ja np. w 10 nie widzialem roznicy np. pomiedzy Cristiano Ronaldo ,a Ozilem byli troszke na rownym poziomie;/ Nie mowie ze idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę tylko na następujące rzeczy:

1. Gra ma być trudna, szczególnie system podań powinien być wymagający. Może skończy się wreszcie ping-pong pięciogwiazdkowymi drużynami, gdzie każde podanie dochodziło celu.

2. Balans drużyn i najlepszych zawodników, jak pokazują ostatnie wydarzenia na prawdziwych boiskach liczy się team, a nie pojedyncze gwiazdki.

3. Koniec bezkarnego rozłączania się podczas meczu online. Lamerom mówimy dość.

Za to jeżeli chodzi o społeczność to mam nadzieję, że gracze odkleją się od FC Barcelony, Realu, MU, Interu itp. i wreszcie będzie można częściej zagrać przeciwko innym drużynom, rzygać mi się chce jak wybieram Lecha, a przeciwnik Chelsea (z wygranej nie mam satysfakcji bo wychodzi przy 2:0). Macie skill'a to pokażcie, ale grając kimś słabszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo widać zmian wizualnych lepszy stan wyrazów twarzy zawodników stroje tylko jedno mnie gryzie no 2 rzeczy 1.Nie można ustawić tak żeby pierw pada deszcz potem robi się słonecznie 2.Zawodnicy się nie brudzą za bardzo nie widać no jak pada deszczo to jak by się w walił w mokrą trawe to będzie zaźeleniały na ubraniu a tu no może w '11 będzie lepiej ale ciekawe do kiedy będą ją tworzyli do jakiego rokudry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Macie skill'a to pokażcie, ale grając kimś słabszym.

Ja np. często Wisłą gram. Z chęcią zagram z kimś ze skillem, bo nie mam pojęcia na jakim jestem poziomie:) i to wcale nie musi być fifa11 ;) psid taki jak nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. często Wisłą gram. Z chęcią zagram z kimś ze skillem, bo nie mam pojęcia na jakim jestem poziomie:) i to wcale nie musi być fifa11 ;) psid taki jak nick.

Chętnie, ale już w F11, bo "dziesiątki" się pozbyłem póki można było ją pchnąć za przyzwoitą cenę. Z resztą ja nie twierdzę, że mam niesamowitego skill'a (jakiegoś tam mam X_x) po prostu nie rozumiem jak można mieć satysfakcje z pokonania 2-gwiazdkowej drużyny grając piłkarską potęgą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko proszę żeby EA się wkońcu zajęło murawami! Jak wróciłem do Fify 10 po miesięcznej grze w World Cup`a to doznałem bardzo nieprzyjemnego szoku... dry.gif:confused: :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy gameplay. Jak się wam podoba? Ja to muszę obczaić samemu przy okazji demka, bo narazie to dość sceptycznie jestem nastawiony. Gra prezentuje się bardzo podobnie do WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony, ta gra nie potrzebuje wielkich zmian. Jedynie grafika i AI powinny się poprawić, no i koszulki - ich fizyka i wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dodadzą jakieś nowe ligi? (szczególnie przydałaby się mocna przecież liga rosyjska).

I kiedy wypuszczą w tym roku demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś na temat czy w FIFIE 11 będzie pełna licencja na Ekstraklasę tak jak w ''dziesiątce''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie na pewno z tego co słyszałem.

Gra mnie jak najbardziej ciekawi. Z resztą tak jak każda Fifa, która wychodzi :D

Zobaczymy jak to będzie. PRzeczytałem piękny artykuł pt. "Król poprawia koronę". Uśmiech pojawił się na mojej twarzy.

Zotałem strasznie zachęcony i mam (po raz kolejny) smaczka na nową Fifę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrobią coś z frajerami co wychodzą w 20 min meczu, bo jest 2-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaka na okładce nowej FIFY :)

Kaka co mial kiepski sezon, a teraz Mourinho chce go sprzedac? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto będzie na polskiej okładce gry. Może Błaszczykowski? A może Jeleń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma forma piłkarza do okładki FIFY? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto będzie na polskiej okładce gry. Może Błaszczykowski? A może Jeleń ?

a może rysiu z klanu?

patrząc na obrzygany stan i poziom polskiej piłki lepiej żeby dali jakiegoś zagranicznego piłkarza.

w każdym bądź razie wali mnie kto tam bedzie. Interesuje mnie gameplay :)

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×