Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

To dziwne, bo mi walkower zalicza jako normalne zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo mi walkower zalicza jako normalne zwycięstwo.

Tak, mi również zalicza jako zwycięstwo ale do tego trofeum niestety już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://(spam)/poradniki/retail/FIFA-11/pelna/ tu masz napisane, ze nie moga sie rozlaczyc bo inaczej nie zaliczy trofka.

Pomoże mi ktoś w zaliczeniu wyzwan w sieci wirtualną gwiazda, chyba łatwiej w sieci niz z cpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 meczów napastnikiem, 5 meczów obrońcą, 5 meczów pomocnikiem i ok. 80 ci na pewno wpadnie + do tego banalne wyzwania na arenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

80 to już mam chodzi mi o wyzwania na klasie światowej 3 gole z dystansu w jednym meczu itd.

Jak się robi prostopadłe podanie lobem bo nie chce mi to wejsc? Gram na ustawieniu klasycznym.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak się robi prostopadłe podanie lobem bo nie chce mi to wejsc?

nie wiem jak masz zdefiniowanego pada, u mnie L1+trójkąt. ale ja gram full manual. Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wykonałem już to podanie wcześniej nie weszło za pierwszym razem, a dobrze dusiłem.

Co do WG jesteście w jakimś klubie bo gra z randomami to tragedia...

Jeszcze jedno wyzwanie wybić piłkę z bramki to wyzwanie można jakoś próbować czy czekać, aż wpadnie bo raczej ciężko to zrobić.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np WG wpada mi duzo wyzwan jak gram online ze znajomymi

mam go np w Realu na napadzie i gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak gram wirtualną gwiazdą jak ustawić, zeby komputer nie sterował tylko ja pozostałymi graczami? jak grałem to tylko raz sterowałem w innych przypadkach to komputer.

Jak strzelać najłatwiej wolne bo mi nie wychodzi tylko online bo co niektórzy inteligenci nawet murem nie wyskoczą.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gram wirtualną gwiazdą jak ustawić, zeby komputer nie sterował tylko ja pozostałymi graczami? jak grałem to tylko raz sterowałem w innych przypadkach to komputer.

przed kazdym meczem masz czy grasz WG czy całym zespołem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry debiut w sieci pierwsze dwa mecze łatwo wygrane, całkiem fajnie się grało szkoda, że 2 kolo się odłączył przy golu na 2-0. Czy w FIFIE zawsze losuje rywali ze zbliżoną liczbą pkt czy da się wyzwać do rankingowego kogos z TOP100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tj tak losuje pierwsze najblizej twojego poziomu, jak nie ma nikogo w okolicy to leci poziomami w gore

a i zawsze mozesz wyzwac tych najlepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, możliwe jest, że bramkarz mi wyjdzie jak przytrzymam x obrońcą bo u mnie tak zrobił, a chyba nie był przepstryknięty i straciłem długpiego gola. Na szczęście w drugiej połowie odrobiłem stratę z nawiązką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, możliwe jest, że bramkarz mi wyjdzie jak przytrzymam x obrońcą bo u mnie tak zrobił, a chyba nie był przepstryknięty i straciłem długpiego gola. Na szczęście w drugiej połowie odrobiłem stratę z nawiązką.

trochę meczy rozegrałem,ale nie spotkałem się z tym aby bramkarz wychodził przy użyciu X, czyli ostatnim obrońcą nie można wymusić pressingu bramkarzem przy użyciu X'a. Widocznie twój bramkarz chciał się popisać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam pytanie. Usunołem profil na którym był wpisane kod ten do gry w sieci z tyłu tej książeczki. I pytanie jest takie co zrobić by odzyskać ten kod bym mógł grać na innym użytkowniku :happy: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz znowu zalogowac ten profil co w nim wpisałes online pass

pobrać go ponownie

i potem mozesz grac na innym uzytkowniku

ale tamtego glownego profilu nie mozesz usuwać

a kod pobierzesz ponownie przez menu XMB konsoli w zarządzaniu profilu masz potem lista pobierania i tam bedzie twoj kod do sciagniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy sz jeszcze jakies turnieje, w fife 11 oczywiscie na ps3 oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem udział w 1 turnieju online, organizowanym przez forum, w manual - ale powiem ci że było trudno się zgrać czasowo,tak aby każdy odbył mecz w danej kolejce itd,no i po 2 rundach turniej został zawieszony i wiecej nic nie słyszałem... chyba szybciej dla 12tki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam taki problem z Fifą 11. Grałem wczoraj z kolegą w fife 11. Ja wybrałem sobie Gospodarza,a on Gościa. No i zaczęliśmy grać. I natknęliśmy się na jeden ''błąd''. Kiedy kolega odbiera mi piłkę jak i podaje do innego zawodnika (np. Xavi do Villy) to Villa kopie piłkę przed siebie na ok 3m. Tak samo jest jak mi zabierze piłkę,też postać sobie kopie 3m dalej od siebie. Nie wiem z czym problem. Nie mam drugiego oryginalnego kontrolera do PS3. Jeden jest od firmy hama,a drugi oryginalny od Sony (ja tym grałem). Kiedy przedtem grałem w fife to wszystko było ok,ale teraz kontroler zaczął wariować ;/ Co zrobić... Z góry dziękuje za odpowiedź. Nie chcę kupować kolejnego kontrolera do PS3,bo to bez sensu. W załączniku jest pokazany ten kontroler.

post-37133-0-72954000-1340379306_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie ochotę pograć w wirtualnym klubie w fifa11 zgłoście się do mnie. Mój PSNid to andere79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michalx2204 - może już masz pada skatowanego i takie cuda się dzieją. ja miałem tak zurzytego że jeszcze bardziej nieprzewidywalne rzeczy sie działy ;]

jedyny sposób - podłącz innego mniej zjechanego pada i porównaj. inna sprawa sprawdź jak masz ustawioną grę, może wyłączoną masz asyste,może masz semi assisted,a może full manual.to też może być przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy sie da zrobic cos takiego:

Grajac tryb menedżerski jedyn zawodnikiem da sie jakos poprosic o zmiane?

Czasami mój zawodnik jest wypompowany i prawie nie da sie nim grac.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. W trybie tym to menedżer Twojego zawodnika decyduje o zmianach. Jeśli chcesz sam ustalać taksę i zmiany, graj jako grający trener.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytanka mam: jak wymuszać faule w fifa 11, i jak robić triki w powietrzu typu atw itp.. bo trzymam L2 i naciskam cały czas R1 to on podbija i kręce analogiem jednym i drugim i nic. Na nacie pisało że trzeba jeszcze L3 trzymać ale to tez nic nie daje. Oczywiscie wszystko na padzie ps3. Dodam że mam angielską okładkę ale gra po polsku. Niewiem czy była kupiona w anglii ale jeśli tak to to robi jakąś różnice??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFA 11 nie ma czegoś takiego jak wymuszanie fauli, najłatwiej wywalczyć faul poprzez wykonywanie sztuczek, wtedy rywale nie mogą odebrać piłki w inny sposób. (Jak chcesz wymuszanie fauli, to polecam serię "This is Football" na PS2, tam masz takie bajery.) Żeby zrobić ATW, musisz cały czas trzymać przycisk L2 i naciskać R1, przy tym prawą gałkę zaciągnąć do góry i zrobić kółeczko nią, nic trudnego. Nie ma żadnej różnicy, tylko okładka inna.

Edytowane przez Realinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×