Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Z gameplaya sie nic nie zobaczy. Tyle tylko, ze grafika.

Najwazniejsze w fife sa zmiany trybow. Zmiany w tych trybach.

Zobaczymy jak to bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer fify juz jest mozna go obejzec na facebooku

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowiona :)

Az nie moge sie doczekac, wyglada swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , czy jest gdzieś napisane odnośnie online czy jeszcze mniej lagów będzie i czy jakieś ciekawostki oprócz 11 na 11 (co to wogle jest?) będą ? Pytam odnośnie tylko i wyłącznie ONLINE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , czy jest gdzieś napisane odnośnie online czy jeszcze mniej lagów będzie i czy jakieś ciekawostki oprócz 11 na 11 (co to wogle jest?) będą ? Pytam odnośnie tylko i wyłącznie ONLINE.

Nie wiem czy ma być mniej lagów (ja lagi miałem chyba z jednym przeciwnikiem a rozegrałem dobre 100 meczów) ale na pewno ma być coś co ukróci uciekanie z meczów przez graczy (z tego się bardzo ciesze)

@DOWN

Bardzo pozytywnie :P

Visca el Barca !!!

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona, Real Madryt, Juventus, Chelsea Londyn, Olimpique Lyon oraz Bayer Leverkusen - to drużyny, którymi będziemy mogli pograć w demie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra opcja Personality :) Iniesta zrobił swój klasyczny zwód co cieszy teraz każdy piłkarz będzie się czymś wyróżniał, już nie mówie co będzie można Messim wyprawiać :D

Mam pare pytań:

Czy wie ktoś jak będzie z ligą rosyjską? została dodana? w 10 nie można było pograć Akinfeev'em, Milosem Krasic'em czy np Hondą :P Przydała by się CSKA Moskwa ;) Chodzi mi o kluby - wiem, że w można grać reprezentacją Rosji

Jakie będą dostępne kraje - reprezentacje?

Kiedy zostanie wydane demo gry?:P

Mam nadzieję, że poprawili możliwość lobowania bramkarza.

Smaczkami mogłby być np możliwość zdjęcia koszulki po strzeleniu gola w 90min lub chociaż taka animacja, ehh co ja bym nie dodał w tej fifie ;)

Edytowane przez Dannerin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra opcja Personality :) Iniesta zrobił swój klasyczny zwód co cieszy teraz każdy piłkarz będzie się czymś wyróżniał, już nie mówie co będzie można Messim wyprawiać :D

Mam pare pytań:

Czy wie ktoś jak będzie z ligą rosyjską? została dodana? w 10 nie można było pograć Akinfeev'em, Milosem Krasic'em czy np Hondą :P Przydała by się CSKA Moskwa ;) Chodzi mi o kluby - wiem, że w można grać reprezentacją Rosji

Jakie będą dostępne kraje - reprezentacje?

Kiedy zostanie wydane demo gry?:P

Mam nadzieję, że poprawili możliwość lobowania bramkarza.

Smaczkami mogłby być np możliwość zdjęcia koszulki po strzeleniu gola w 90min lub chociaż taka animacja, ehh co ja bym nie dodał w tej fifie ;)

na traileru na koncu masz ligi, nie wiem czy jest rosyjska, tak samo masz demo napisane 16 września. Z lobami już twórcy mówili ze to usuną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się zauważyć to będzie liga rosyjska, chyba nawet z pełną licencją.

Widać w 2:08, ikonka w ostatnim rzędzie od dołu, pierwsze po lewej.

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ikonka ligi rosyjskiej :D

Pierwsza kolumna od lewej (tam gdzie jest Premiership) na samym dole.

Bardzo dobrze, by ta liga trafiła do FIFY na PS3 bo przecież w zeszłym roku była już na PCie.

Brakowałoby własciwie ligi greckiej jeszcze, może rumuńskiej i argentynskiej ale i tak nie jest źle.

Bo skoro jest Ekstraklasa (przypomne, że jesteśmy na 67 miejscu w rankingu) to powinni dodać jeszcze mase innych lig, albo skasowac naszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym sterowaniem bramkarzem? Będzie sie broniło strzaly na bramkę?

OMG ! Poczytałbyś portal to byś wiedział ... Tak będziemy grać bramkarzem jak pomocnikiem w tej częsci (oczywiście w nowej też będzie można pomocnikiem, obrońcą i napastnikiem grać :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego filmiku powyżej wynika że L stickiem się steruje, a prawym wykonuje dive (czyli rzuty) cos jak ala karne w worldcup. I będzie mozna sterowac bramkarzem w trybie singleplayer, w carier mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem swój egzemplarz , nie moge sie doczekać.

Fifa z roku na rok jest lepsza. Ciekawy jestem tylko czy poprawili aspekt "uciekających" z meczy 1v1. Powinna być jakaś większa kara dla nich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem swój egzemplarz , nie moge sie doczekać.

Fifa z roku na rok jest lepsza. Ciekawy jestem tylko czy poprawili aspekt "uciekających" z meczy 1v1. Powinna być jakaś większa kara dla nich..

Zamówienie swojej gry teraz sprawi, że dostaniesz ją przed premierą ? Jeżeli tak to ile przed premierą ?

Mógłby ktoś podać link?

Edytowane przez ReGGyxd
nie robić offtopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błaszczykowski na okładce FIFA 11. IMO dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie : D

A nie wiecie co z tym błędem, który pojawiał się w 10 tzn. po strzeleniu bramki zawodnik wbiega do bramki i biegnie w siatce : > ?

Na filmiku widać ze bramkarz nie wyłazi jak głupi przy sytuacji, gdzie już od 40 metra jest 1n1 , bardzo dobrze !

BLAUGRANA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że Kuba będzie na okładce nowej FIFY.

Mam prośbę, czy mógłby ktoś podesłać link do czystej okładki, bo na tych zdjęciach, gdzie Kuba trzyma pudełko zbyt mało widać, żeby móc cokolwiek ocenić.:)

Bo skoro jest Ekstraklasa (przypomne, że jesteśmy na 67 miejscu w rankingu) to powinni dodać jeszcze mase innych lig, albo skasowac naszą

Nie ważne na którym miejscu byłaby polska liga w jakimś rankingu to i tak raczej z FIFY nie zniknie, dlatego, że Polska to 40 milionowy kraj i bardzo duży rynek, gdzie EA może bardzo dużo zarobić.

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×