Skocz do zawartości
cwir

Mistrzostwa Świata 2010

Rekomendowane odpowiedzi

przychylam się do powyzszego, MŚ juz od pewnego czasu zaczęły spadać jakościowo coraz niżej, a czym dalej od klasycznego miejsca finałów tym gorzej (po co te eksperymenty z azją i afryką?). Dodając do tego słabą formę gwiazd, które zajechały się w ligach krajowych no i coraz wiekszych w porównaniu z latami powiedzmy 80 - 2000 rozgrywkach europejskich mamy to co mamy - NAMIASTKĘ rozgrywek z lat przełomu wieku i wcześniejszych. To co jest natomiast w tym roku to już całkowita porażka, kompletnie nie mogę skupić się na tym co tam się dzieje, mistrzostwa z uwagi na skopany klimat przechodzą jakby obok mnie, a w przeszłości nie odpuszczałem zadnego meczu, teraz wystarczą mi wyniki z telegazety i oblukanie meczu, który z uwagi na formację rokuje pozytywnie (w praktyce już nie zawsze)..masakra jakaś, imitacja i porazka. Osobiście nie sądzę aby za dużo zmieniło się po wyjściu z grup. OBYM SIE MYLIŁsad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORANJE!!!

Pierwsza połowa strasznie słaba... gdyby nie te ataki Japonii to powiedziałbym nawet, że [..]:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja całkowicie nie zgodzę się z Soluem i Krisem, co do jakości Mistrzostw.

Wuwuzele fakt - wstyd hańba i żałość, ale co do reszty - VETO:

Po pierwsze - cieszy fakt że "faworyci" dają ostro czterech liter - na razie tylko Argentyna gra swoje - i dzięki temu mistrzostwa nie są tak cholernie monotonne, a strasznie nieprzewidywalne. Mnie denerwowało by to gdyby takie Niemcy, czy Brazylia wygrały 3 mecze grupowe pod rząd bez problemów. Tak jest ciekawie i zgodnie z opinia , że nie trafiają tam cieniasy - już wiadomo dlaczego nie ma Polski.

Po drugie - moi drodzy to są Mistrzostwa Świata i gra się o Mistrzostwo a nie żeby fajnie wyglądać - bo od tego są wybory miss! Gra takiej Danii, Szwajcarii, czy tam Algierii może się nie podobać, ale co z tego skoro jest skuteczna. Bo tylko to się liczy.

Teraz mamy jak zwykle teksty, że kiedyś było lepiej, ciekawiej i w ogóle full wypas. Czekam tylko na tekst w stylu: A pamiętacie wspaniały mecz na Wembley w 73 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 73 roku to nie będę poruszałbiggrin.gif ale tak MŚ we Francji to był klimat, to były zawody heherolleyes.gif . Pewnie, że każdy ma swoje zdanie i tak trzymać. Mnie głównie żal, że najlepsi zawodnicy są tak wypompowani sezonem, że jakby ich wcale nie było. Brak mi pięknych bramek i pięknych akcji bo tego za dużo nie widać. Jak najbardziej jestem za niespodziankami, ale nie wyłącznie potknięcaiami faworytówbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii World Cup 2k10 mam tylko jedno do powiedzenia. Przerost formy nad treścią, zero dawnego klimatu, a afrykańskie wuwuzele rujnują całkowicie to co kiedyś nazywało się kibicowaniem. Jeśli ktoś lubi słyszeć przez 90 min. ten sam monotonny rój wściekłych os, to jego sprawa, dla mnie to jest nie do przyjęcia i dziwi fakt, że FIFA jeszcze tego nie zbanoała. Najgorsze MŚ dotychczas i mówię to pełni świadom swoich słów. Mam ochotę najechać ten kraj zamiast go ratować po tej 'imprezie', co świadczy tylko o tym jak daleko w tyle są te pogańskie plemiona. Nelson Mandela miał się trzymać rugbystów, bo piłkarze na czarnym lądzie a akompaniamencie afrykańskich wuwuzel to jeden wielki EPIC FAIL!

Przywróćcie dawną magię do cholery.

why_men_love_soccer.jpg

Patrząc na twe zacne słowa zgodze sie co do wuwuzeli ale jak kazde mistrzostwa mają swoje prawa i kazdy wierny kibic musi zniesc te dmuchane gnioty :)

Edytowane przez ArkadioMoralez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już to tych wuwuzeli przyzwyczaiłem i szczerze mówiąc już mnie to nie drażni. A wczorajszy mecz Kamerunu po prostu był rewelacyjny. Póki co zdecydowanie najlepszy mecz tych mistrzostw.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, dobry mecz, fajny był moment gdy szła akcja za akcją, cieszy też to, że zwyciężyła europejska drużyna, im mniej afrykańskich tym vuvuzele cichsze :)

O ile na początku marudziłem to teraz nie zgodzę się, że te mistrzostwa są nudne. Ostatnio mamy okazję obejrzeć ciekawe spotkania i spore niespodzianki.

Trzymajmy kciuki za Euro 2012, wtedy do zobaczenia na trybunach :P Pokażmy znów, że to europa, przoduje w kibicowaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprzewidywalny ten mundial - I TO MI SIĘ PODOBA..... Już nie ma "faworyci" bo prawie wszyscy poprzegrywali lub ledwo wygrali: Anglia, Francja itp. Takie właśnie powinny być mundiale, EURA itp. - NIEPRZEWIDYWALNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprzewidywalny ten mundial - I TO MI SIĘ PODOBA..... Już nie ma "faworyci" bo prawie wszyscy poprzegrywali lub ledwo wygrali: Anglia, Francja itp. Takie właśnie powinny być mundiale, EURA itp. - NIEPRZEWIDYWALNE

Nieprzewidywalny to był mecz Niemcy - Serbia. Jedyny mecz, który poprawił mi maksymalnie humor, długo się tak nie cieszyłem z przegranej szwabów. Klozet z czerwoną, a Pedał nie strzelił karniaka. Jednak magia Mundialu nadal trwa. Oby więcej takich kwiatków. Dziękujemy wam wuwuzele :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprzewidywalny to był mecz Niemcy - Serbia. Jedyny mecz, który poprawił mi maksymalnie humor, długo się tak nie cieszyłem z przegranej szwabów. Klozet z czerwoną, a Pedał nie strzelił karniaka. Jednak magia Mundialu nadal trwa. Oby więcej takich kwiatków. Dziękujemy wam wuwuzele :D

Co ty taki zakompleksiony jestes? Zazdroscisz im druzyny ? O co chodzi z tym nie kibicowaniu "SZWABOM"

Poziom niektorych wpisow jest żałosny.

Masakra jak sie koncentrujesz na akurat na tych dwoch graczach :) takich jak ich 2 nie ma w calej 40 milionowej Polsce :) (tak na marginesie czy ktos wogole moderuje to forum ? Ps3site powoli staje sie smietnikiem przez kolesi pokroju pana Soul-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział siedzący w Irlandii "patriota". Niemcy kradną innym nacjom dobrze zapowiadających się piłkarzy. Pomijam fakt, że naród ten powinien zniknąć z powierzchni ziemi za to co zrobił w przeszłości. Należało go rozebrać i podzielić jak kiedyś oni podzielili nas.

Z łaski swojej jak już wywołujesz moderacje do głosu to nie pleć waćpań takich kocopołów, a już na pewno nie sympatyzuj z narodem, który zabił nam ponad 5 milionów obywateli.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz był świetny, dla mnie narazie najlepszy mecz Mistrzostw. Pressing WKS był niesamowity, zdarzało się że 3 zawodników odbierali piłke jednemu w kontrze i samemu wyprowadzali, niestety nieskutecznie. Pierwszy gol był zaskakujący, myslalem ze bedzie podawał lecz zdecydował sie na strzał z dość ostrego konta, plus do tego bramkarz stał przy bliskim słupku. Drugi kol kontrowersyjny, Luis pomógł sobie ręka, sedzia to zauważył i tylko mu pokazał ze było zagranie ręka ale gola uznał. Gol dla WKS był tez dobry, swietnie Drogba uciekł brazylijskiej obronie i strzelił z odchylenia do tylu po długim slupku z głowy. Oby wiecej takich widowisk na tych MŚ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty taki zakompleksiony jestes? Zazdroscisz im druzyny ? O co chodzi z tym nie kibicowaniu "SZWABOM"

Poziom niektorych wpisow jest żałosny.

Masakra jak sie koncentrujesz na akurat na tych dwoch graczach :) takich jak ich 2 nie ma w calej 40 milionowej Polsce :) (tak na marginesie czy ktos wogole moderuje to forum ? Ps3site powoli staje sie smietnikiem przez kolesi pokroju pana Soul-a

dzieki bogu poprawni politycznie byc tutaj nie musimy, a ktos kto nie rozumie dlaczego Polak nie kibicuje "SZWABOM" i nie ma w tym nic zlego ani zalosnego, niewiele chyba zrozumie...

:down:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział siedzący w Irlandii "patriota". Niemcy kradną innym nacjom dobrze zapowiadających się piłkarzy. Pomijam fakt, że naród ten powinien zniknąć z powierzchni ziemi za to co zrobił w przeszłości. Należało go rozebrać i podzielić jak kiedyś oni podzielili nas.

Z łaski swojej jak już wywołujesz moderacje do głosu to nie pleć waćpań takich kocopołów, a już na pewno nie sympatyzuj z narodem, który zabił nam ponad 5 milionów obywateli.

Co to za argumenty?

Niemcy kradna pilkarzy ?? Czy ty wogole masz pojecie o niemieckiej druzynie i o pilce noznej w ogole?

Podolski i Klose NIGDY nie grali w Polsce. Niemcy sami sobie ich wytrenowali (i wyżywili za razem).

Widzisales kiedys swoje podwórko ?? Roger , Olisadebe ?? No jak w morde strzelił slowianska krew.

Do tekstow na temat ich zbrodni nie bede sie wypowiadal bo idac tym tropem to i np Turkow , Hiszpanow czy "Amerykanow" trzeba by wymazac.

Gdzie napisalem ze sypatyzuje z niemieckim narodem ? (czytanie ze zrozumieniem)

Jaki zwiazek z moim pobytem w Irlandii ma poczucie mego patriotyzmu ? (do którego oceny nie masz z reszta prawa)

Prowadze tu sobie dzialalnosc gospodarczai jestem w Polsce gdy tylko mam ochote i czas.

Poprosilem o moderacje z pododu nazywania tu ludzi "PEDALAMI" co w moim odczyciu nie jest wporzadku. ( autor tekstu musial z nim spac skoro zna takie szczegoly)

To tyle, nie oczekuje na sensowna riposty od osoby z argumentacja na Twoim poziomie.

Pozrdrawiam

dzieki bogu poprawni politycznie byc tutaj nie musimy, a ktos kto nie rozumie dlaczego Polak nie kibicuje "SZWABOM" i nie ma w tym nic zlego ani zalosnego, niewiele chyba zrozumie...

:down:

Wyprzedzajac warna za post pod postem OPCJA EDIT NIE DZIALA

Kto powiedzial o kibicowaniu ?

Czlowieku tu o zwykla przyzwoitoc idzie. Widac dresik w Polsce nadal duzo miesza.

Zapraszam do postu wyżej. Czlowieku twoja argumentacja mogla byc dobra w 45roku. To pokolenie juz prawie wymarlo. ( podejrzewam ze jezeli w Polsce znalaz sie tak charyzmatyczny czloweik , ktory swietnie manipulował prostymi umyslami to z naszym narodem tez dzialy by sie rozne dziwne sprawy)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończcie swoją debatę anty i pro niemiecką, są ludzie, którzy ich szanują za super auta, drogi i całokształt gospodarki, inni zaś mają w pamięci historię, wiedzą, że niemcy uważają się zawsze za najlepszych, są wyniośli i zwyczajnie chamscy. Tak czy siak jedni drugich nie przekonają i basta.

Co do wczorajszych meczów bo to o nich powinniśmy tu rozmawiać, BRAWO dla Nowej Zelandii, nie lubię gry włochów, zawsze zachowują się bardzo nie fair, w dodatku troszkę ich talenty aktorskie ponoszą, nie mówię już o wczorajszym karnym, ale o wielu sytuacjach z poprzednich spotkań.

A Brazylia - WKS, sędzia zachował się tak jakby na konto miała wpłynąć premia od Fabiano - DWA razy sobie pomógł ręką przy tej akcji, przyjrzyjcie się, no po prostu przegięcie na maksa. Szkoda trochę WKS, to w zasadzie jedyna afrykańska drużyna, której można powiedzieć kibicowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za argumenty?

Czy ty wogole masz pojecie o niemieckiej druzynie

Skład reprezentacji:

- 13 Niemców

- 3 Polaków

- 2 Turków

- Nigeryjczyk

- Tunezyjczyk

- Bośniak

- Hiszpan

- Brazylijczyk

Do tekstow na temat ich zbrodni nie bede sie wypowiadal bo idac tym tropem to i np Turkow , Hiszpanow czy "Amerykanow" trzeba by wymazac.

Może faktycznie sobie daruj, skoro porównujesz Hiszpańskie podboje terytorialne do masakry wojennej, w której zginęło ponad 72 miliony ludzi.

Gdzie napisalem ze sypatyzuje z niemieckim narodem ? (czytanie ze zrozumieniem)

Strasznie się oburzyłeś na słowo "szwab" i jak widać pojęcia nie masz co oznacza. Pedał też cię ubódł, więc logicznym wnioskiem jest, że ktoś obraził ludzi z którymi sympatyzujesz.

Poprosilem o moderacje z pododu nazywania tu ludzi "PEDALAMI" co w moim odczyciu nie jest wporzadku. ( autor tekstu musial z nim spac skoro zna takie szczegoly)

Do wzywania moderatora służy opcja RAPORTUJ.

To tyle, nie oczekuje na sensowna riposty od osoby z argumentacja na Twoim poziomie.

Pozrdrawiam

A jaki sens ma twoja wypowiedź w tym momencie. Odnosisz się do moich wypowiedzi iż są nie na miejscu i bez odpowiedniego poziomu, a jednak okazujesz mi szacunek podkreślając zaimek dużą literą. Trochę więcej stanowczości.

Czlowieku tu o zwykla przyzwoitoc idzie. Widac dresik w Polsce nadal duzo miesza.

Zwykła przyzwoitość nakazywała siedzieć cicho. Przyjaciół sobie nie zjednasz miłością do Niemców.

Zapraszam do postu wyżej. Czlowieku twoja argumentacja mogla byc dobra w 45roku. To pokolenie juz prawie wymarlo. ( podejrzewam ze jezeli w Polsce znalaz sie tak charyzmatyczny czloweik , ktory swietnie manipulował prostymi umyslami to z naszym narodem tez dzialy by sie rozne dziwne sprawy)

To teraz Hitler już awansował na charyzmatycznego człowieka? Podziwiasz jego dzieło jednocześnie uznając naród niemiecki za głupi. Gówno wiesz i gówno piszesz. Naród niemiecki nie był zmanipulowany ani odurzony charyzmą jednego człowieka. Naród niemiecki wierzył w swoją boskość i aryjską wole panowania nad światem wywyższając się na piedestał i spychając inne narody do roli niewolników.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończcie swoją debatę anty i pro niemiecką, są ludzie, którzy ich szanują za super auta, drogi i całokształt gospodarki, inni zaś mają w pamięci historię, wiedzą, że niemcy uważają się zawsze za najlepszych, są wyniośli i zwyczajnie chamscy. Tak czy siak jedni drugich nie przekonają i basta.

Co do wczorajszych meczów bo to o nich powinniśmy tu rozmawiać, BRAWO dla Nowej Zelandii, nie lubię gry włochów, zawsze zachowują się bardzo nie fair, w dodatku troszkę ich talenty aktorskie ponoszą, nie mówię już o wczorajszym karnym, ale o wielu sytuacjach z poprzednich spotkań.

A Brazylia - WKS, sędzia zachował się tak jakby na konto miała wpłynąć premia od Fabiano - DWA razy sobie pomógł ręką przy tej akcji, przyjrzyjcie się, no po prostu przegięcie na maksa. Szkoda trochę WKS, to w zasadzie jedyna afrykańska drużyna, której można powiedzieć kibicowałem.

A po bramce Luisa Fabiano sędzia się go jeszcze pytał czy dotknął piłkę ręką...ŻENADA.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Potrugalczcy zdaja sobie sprawe ze 11 chlopa na oboz pracy wlasnie skazali na 7 lat. Po roku za kazda bramke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Potrugalczcy zdaja sobie sprawe ze 11 chlopa na oboz pracy wlasnie skazali na 7 lat. Po roku za kazda bramke :D

Jeszcze zaczęła krążyć plotka, że ten mecz był transmitowany w Korei...

Tylko kto to wie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem portugalczycy zachowali się jak ostatni (i tutaj pasuje kilka pięknych, soczystych, niecenzuralnych słów), wiedzą chyba jaka jest sytuacja Koreańczyków, to nie mogli sobie wygrać 1/ 2 do zera. Trzeba było pokazać jak to oni super potrafią bramki strzelać. Nawet pedałdo strzelił, komentator to już chyba przeżył siedem orgazmów przy tej bramce, "no nareszcie, odblkował się" bla bla bla. Dodaje portugalie do nielubianych drużyn.

Szwajcarom dzisiaj już nie źle nerwy puszczały, Chile zasłużenie wygrało. Wieczorem myślę Hiszpania zagra wreszcie na chociaż przeciętnym poziomie i wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Portugalia faktycznie, zachowała się bardzo ^%&*&^$. :confused: Szkoda mi chłopaków z Korei bowiem dobrze sobie radzili w pierwszej połowie i w sumie liczyłem na jakiś wynik 2:1, max 3:1, ale żeby ten wynik był jakiś ludzki.

Co do meczu który leci teraz (Hiszpania vs. Honduras), to wynik może być każdy:biggrin:, a tak serio to myślę że z 4:0/4:1. Chociaż patrząc na grę Hiszpanów to cholera ich tam wie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem portugalczycy zachowali się jak ostatni (i tutaj pasuje kilka pięknych, soczystych, niecenzuralnych słów), wiedzą chyba jaka jest sytuacja Koreańczyków, to nie mogli sobie wygrać 1/ 2 do zera. Trzeba było pokazać jak to oni super potrafią bramki strzelać. Nawet pedałdo strzelił, komentator to już chyba przeżył siedem orgazmów przy tej bramce, "no nareszcie, odblkował się" bla bla bla. Dodaje portugalie do nielubianych drużyn.

Szwajcarom dzisiaj już nie źle nerwy puszczały, Chile zasłużenie wygrało. Wieczorem myślę Hiszpania zagra wreszcie na chociaż przeciętnym poziomie i wygra.

zafundowali chłopakom gułag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×