Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się, że wracają do korzeni no i że za gra stoi Criterion. To musi być hicior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia jak Turus, mam nadzieje, że to będzie start dobry NfS z lepszą grafiką, fajnymi trasami i możliwą swobodnej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby wrócili do korzeni to by było super, chociaż i tak cały czas czekam na remake Porshe Unleashed.

BTW: Pursuit a nie porsuit. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pokazali fragment rogrywki, który przypomina mi od razu stare dobre czasy gdy zagrywało się w jeszcze dobre NFS'y. Po raz pierwszy wierze, że teraz ta seria ma szanse się odrodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mi sie zdaje ze widzę engine Shifta ? Wreszcie powrót do mojej ulubionej serii NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry NFS powraca (czyt. - krol sciganek ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spełniły sie moje proroctwa ze predzej czy później wrócą do hot pursuita:) gra zapowiada sie bardzo fajnie i po trasach widać ze bedzie znajomo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że będą dwie kariery: jedna czysto wyścigowa i druga "policyjna", czyli identycznie jak było w Hot Pursuit 2 na PS2 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pokazali fragment rogrywki, który przypomina mi od razu stare dobre czasy gdy zagrywało się w jeszcze dobre NFS'y. Po raz pierwszy wierze, że teraz ta seria ma szanse się odrodzić.

Jeżeli będzie tak dobry jak mówią to must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no... zapowiada się nie źle, ja raczej wybiorę po BLUR, które jest u mnie ścigałkowym number 1 w tym momencie będę zastanawiał się mocno nad Hot Pursuit a TD:U2, większe szanse ma nowy NfS grałem w większość części serii i raczej nigdy zbytnio nie narzekałem mimo że zmiany często były wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pieknie, wszystko idzie w dobra strone :D Niech jeszcze po hot pursuicie wypuszcza undergrounda 3 i bedzie cudnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie Limited Edition w ktorym beda odblokowane zaawansowane upgrade'y i fury itp :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. kolejna "limitowana edycja" w której jest to samo co w normalnej grze - tylko podane na tacy dla casuali którzy od razu by chcieli najlepsze fury i upgrade'y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć gameplay:

Stary dobry HP znów wróci.

Szkoda tylko, że premiera wtedy kiedy Gran Turismo 5. Dlatego NFS będzie musiał poczekać, zanim go nabędę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy producent tej gry myśli ze jesteśmy co raz to głupsi czy nie stać nas na więcej. Ja w w swoim życiu już się nagrałem robię to od małego. Ps3 to poważna konsola i gry tez powinny być wymagające. Kocham rywalizacje i pokazać ze tak łatwo się nie dam. Pierwszy HP na ps2 czy jeszcze wcześniejsze na PC były niesamowite. Teraz. jadąc Lamborghini po tak szerokiej ulicy z tak zajebista prędkością ze każdy hamulec to banda to naprawdę wyczyn. A policja Bugatti szkoda ze nie ma tam F1 policji. Patrząc na trailery czy nie odczuwacie brak ruchu ulicznego ,no tak jak jedzie Bugatti to nie wolno wychodzić z domu.Szkoda ze nie ma Helikoptera z beczkami jak w HP1 i powinno być tak ze najazd na beczkę odrazu kasuje samochód. Pokaz jaki masz refleks czy jesteś dobry pokaz jak naprawdę uciekasz policji omijając samochody pokaz na co Cię stać.A tu włanczasz turbo przejeżdżasz przez blokady na 8km szerokości ulicy i jesteś królem Ja od siebie wymagam . Powinni się trochę ograniczyć do super hiper fur bez doładowań policja powinna byc zawsze najszybsza klasy mercedes porsche i lambo i samochody pokroju z GT3 bez tych super sportowych i żeby było ciężko :) pozdrawiam

Edytowane przez SniperLeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS w najlepszym mozliwym wydaniu!!! Fantastyczny ryk silnika! nie moge sie juz doczekac tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szykuję się nam dobry "stary" klimacik z most wanted i o to chodziło takiego nfs właśnie było mi potrzeba na ps3 ,czekam z niecierpliwością żeby porozwalać gliniarzy jak i połapać z ulic trochę szuj ,graficznie jak na razie prezentuje się dobrze , gameplay jest widać wporządku już zacieram rączki . A no i żeby było duzo fajnych bryczek i mogłyby się dobrze prowadzić , wierzę że tak będzie więc do zobaczenia w sieci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina starego hot pursuita które było pierwszą moja ulubioną grą. Mam nadzieje że będzie się grało tak smao jak na trailerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×