Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

dawno nikt nie pisal w temacie, gra ktos ciagle w online zeby nie bylo problemow z trofikami?

 

Koncze platynowac MW2012 a widze ze HP mozna wyrwac za 40 zl w folii, a brakuje w mw trybu jezdzenia policja.

Za 40 powiadasz? to kupię i możemy pośmigać w przyszłym tygodniu? Co Ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym tygodniu to za szybko, chociaz moze jak mi sie uda szybko sprzedac most wanted to od razu zamowie HP, takze jakby co sie odezwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz, bo ja zacząłem dusić nowego Grida, a wracając do 40 zł za tego "spida" to na allegro widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale tak szybko tylko zerknalem, na gametrade tez mozna poszperac, ew. uzywka z OP.

 

Lub slot za 20 zl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to one juz poznikaly z wszystkich gier? sadzilem ze to dopiero wchodzi z nowymi wydawanymi grami przez ea.

 

wzialem slota za 20 zl, imo oplaca sie.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle nad zakupem, multi jeszcze zyje albo bylby ktos chetny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupilem w styczniowej promocji. 

 

Pogralem troche jakies nascie godzin - musialem troche nauczyc sie opanowywac wozy - aktualnie mam 49/60 wyscigow w karierze kierowcy zaliczonych. 

 

Ogolnie powiem ze podoba mi sie bardziej niz Most Wanted 2012. Nie robi szalu jest gra w mojej opini poprawna choc jeszcze nie gralem jako policjant co moze nieco zmienic moja opinie. 

 

Jesli jeszcze pojawi sie w promocji za 20pln to fani scigalek spokojnie moga inwestowac. 

 

------

 

EDIT

 

No to wszystkie wyscigi przejechane... niestety jak sie okazalo wiecej zlotek dostalem w karierze policjanta. Wiec gra poki co zostaje na dysku moze kiedys bedzie mi sie chcialo podobijac do zlotek.

 

Z seria jestem zwiazany od dawien dawna (wiekszosc czasu na PC) - przyznam ze bardzo sie ciesze iz siegnalem po NFS HP - jest on moim zdaniem lepszy i dajacy wiecej frajdy niz NFS MW (2012). Wydaje mi sie ze nawet graficznie sie lepiej prezentuje.

 

Ogolnie mile doswiadczenie choc gra plasuje sie jako ciut wiecej niz moze byc (6+/10) dawala frajde ale czegos zabraklo zeby dac jej ocene dobra gra.

To co najbardziej mnie wkurzalo to niektore rodzaje eventow w karierze policjanta gdzie za kaze otarcie mamy naliczane kary... ale fun z jazdy byl  czasem wiekszy czasem mniejszy ogolnie podtrzymuje to co powiedzialem wczesniej jesli pojawi sie w promocji warto po nia siegniac.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, odpaliłem wczoraj tą gre a leżała u mnie nie ruszana ze dwa lata, byłem ciekaw czy jest ktoś online, bo tylko tak gram we wszystkie gry, i ku mojemu zdziwieniu wieczorami ludzie graja, spokojnie po krótkim czasie jest pełne lobby, kupujcie śmiało i możemy grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to fajny NFS jest :-D Od czasu do czasu pykam online i zawsze poro ludzi jest. Możesz mnie dodać do znajomych to pocioramy online ;-) PSN ID - Cuki1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×