Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Online pass będzie działał jak wróci PSS. A co do grania w sieci to da się grać, pożyczyłem od kumpla i wykorzystuje dwudniowy okres próbny. Tak poza tym może mi ktoś powiedzieć czy do trofeum Midnight Cowboy (zrobić dreamshot Forda GT na pustyni) wymagany jest online pass? Wystarczy, że zrobi się fote na singlu i ma się trofeum czy trzeba udostępnić na tablicy? Jutro w południe skończy mi się online a chciałbym platynkę wbić.

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobić kogoś czas w Autologu ? :teehee:

Wystarczy, że masz jakiegoś znajomego, który zagrał chociaż jeden wyścig w karierze. Jak wybierzesz wyścig, w którym brał udział twój znajomy to ukaże ci się jego czas i ty musisz dojechać szybciej, proste :P

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest grania w sieci, żeby wszystkie trofea online zdobyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:)

Zostało mi parę pucharków do całości ale nie wykupiłem żadnego dlc.

Czy żeby dostać platynke musze wykupić dlc i zdobyć te dodatkowe trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Hot Pursuita i nie wiem czy aktywować kod online. Czy postępy w karierze i online są liczone razem (chodzi mi o poziom) czy oddzielnie ? Dużo jest trybów online ? I czy przede wszystkim dużo ludzi gra jeszcze przez neta, bo jednak minęło pół roku od premiery i obawiam się, że z wiarą może być problem.... ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Hot Pursuita i nie wiem czy aktywować kod online. Czy postępy w karierze i online są liczone razem (chodzi mi o poziom) czy oddzielnie ? Dużo jest trybów online ? I czy przede wszystkim dużo ludzi gra jeszcze przez neta, bo jednak minęło pół roku od premiery i obawiam się, że z wiarą może być problem.... ? <_<

Tak punkty zdobywane w trybie kariery i przez sieć są liczone razem. W podstawce przez sieć można grać w trzy tryby: hot pursuit, przechwycenie i wyścig. Całkiem dużo osób jeszcze gra. Ja kupiłem grę jakieś 2 tygodnie temu i nie mam żadnych problemów ze znalezieniem graczy bez względu na godzinę w której gram.

Dużo jest grania w sieci, żeby wszystkie trofea online zdobyć ?

Mi to zajęło około 5-6 godzin. Trzeba łącznie przejechać 50 wyścigów: 10 zwykłych wyścigów, 20 w trybie hot pursuit (10 jako glina i 10 jako uciekający) i 20 w trybie przechwycenia (tak samo po 10). Liczba może być troszkę większa bo nie zawsze równo rozłożą się strony po których grasz w tych dwóch ostatnich trybach. Gra się jednak bardzo przyjemnie.

Edytowane przez rexar90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rexar90 - Dzięki za odpowiedź. Ja pod koniec tygodnia prawdopodobnie aktywuje kod online, dodatkowo zrobię trofea multi i podobijam poziomy :biggrin: Dodaj mnie to znajomych to pogramy, PSN Nick: Ostryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile waży GB w PStore?

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w momecie z tego filmiku 6.04 po przejscu z cutscenki do wysciugu sa jednosekundowe przyciecia czy to normalne? czy mi cos siada? zdaje mi sie ze wczesniej tego nie bylo. Plyta nowa nie porysowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny jest na zloto ten ostatni wyscig w sciganym? ten 70km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny jest na zloto ten ostatni wyscig w sciganym? ten 70km?

Co ty, za pierwszym podejściem spokojnie daję się radę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest przyklad gry ktora zostala skrzywdzona przez demo :/ popsulem sobie przez nie zdanie o hp i dopiero teraz mam okazje jej sprobowac:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy wersja z PS Store zawiera już Vip Pass ? Można na niej grać multi czy muszę szukać vip passa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to Online Pass. No raczej napewno posiada czemu miala by nie miec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy wersja z PS Store zawiera już Vip Pass ? Można na niej grać multi czy muszę szukać vip passa ?

Tak, posiada online pass, kupiłem, pobrałem, śmiga multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass dziala po prostu na aktywowanym slocie i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero nabylem, demo mnie troche negatywnie nastawilo. Ogólnie miazga, prawdziwy NFS jakiego pamiętam z przed lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od dwoch dni i ogólnie miazga... czuć klimat starego HP. Jak ktoś chce sie poscigać to możecie mi wysłać invita :D

Edytowane przez M4NG4N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mozna dodawac mnie do znajomych, moj psn id to szuldi. fajnie bedzie im wiecej osob bedzie sie miec w znajomych by porownywac wyniki z autologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna gierka

pozdrawiam

Edytowane przez waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×