Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje jedna osobe z DLC Armed and Dangerous Pack

chodzi o trofeum Rubbing is Racing Wyeliminuj kierowcę podczas wyścigu zbrojeń

w ten wyścig zbrojeń chyba nikt nie gra :(

temat nieaktualny udało sie zaliczyć

Edytowane przez Cristov3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM mam pytanie czy te trofea nieodblokowane oznaczone krzyżykiem mozna tylko zdobyc jesli sie wykupi odpowiedni pakiet ?? Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, odblokuje Ci sie zawartosc zakupionego DLC i bedziesz mogl zdobyc trofea przypisane do dodatkow. A zamiast krzyzyka uzylbym slowo plus :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, odblokuje Ci sie zawartosc zakupionego DLC i bedziesz mogl zdobyc trofea przypisane do dodatkow. A zamiast krzyzyka uzylbym slowo plus :P

thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak wbić tego trofka "Poślizg" (Przejedź 1000 Jardów (915 m) driftem w samochodzie Porsche 911 GT2 RS) ?

Czy te 915m trzeba zrobić w 1 poślizgu ?

No i gdzie to najlepiej zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym slizgu, masz takie trasy ktore maja dwa tak jakby slimaki (spirale - zwal jak zwal) nie pamietam dokladnie trasy bo juz splatynowalem hp, ale tam mozna poslizg zrobic nawet ponad kilometrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,powiedzcie mi jak to jest z tym poziomem 20 dla jednego gracza bo przejechalem wszystko na zloto a mam dopiero poziom 17,jak zdobyc pozostale 3? Online? I drugi problem to jak do cholery grac w tych zawodach policyjnych na czas,bo za cholere nie moge zaliczyc ich w zlocie,jak staram sie jechac bezwypadkowo to wychodzi ze zawolno,macie jakies sposoby specjalne?

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokimi driftami, jazda pod prad by zdobywac nitro i leci.. Musisz grindowac do 20 levelu, czy to online czy powtarzac zawody to juz Twoj wybor, ja single skonczylem bodajze na 13 lvlu wiec troche mialem do pojezdzenia pozniej, bo wszystko od razu na zloto robilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do trophy True Blue. Wiem, że trzeba zdobyć dystynkcje w każdym z 48 misji gliniarza, a skoro są ich 3 rodzaje, czy muszą wszystkie być złote...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do trophy True Blue. Wiem, że trzeba zdobyć dystynkcje w każdym z 48 misji gliniarza, a skoro są ich 3 rodzaje, czy muszą wszystkie być złote...?

Wszystkie wyścigi dla gliniarzy trzeba zaliczyć na złoto. Nie jest to jednak specjalnie trudne , mnie osobiście do większości wyścigów wystarczyło jedno podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyścigi dla gliniarzy trzeba zaliczyć na złoto. Nie jest to jednak specjalnie trudne , mnie osobiście do większości wyścigów wystarczyło jedno podejście.

Kurcze nie jestem pewien co do tego że muszą być wszystkie złote:

..."Earn a Distinction in every single-player Cop mission

In order to get this, you will need to get Distinction on all 48 cop missions. Good luck!..."

Na wszystkich stronach poświęconych trophy jest tak napisane. A np co do trophy Golddigger nie mam wątpliwości, że wszystkie medale muszą być złote. Co prawda nie powinno być problemu ze złotymi odznakami dla gliniarza, jednak czas mnie trochę ogranicza no i moje "umiejętności" (to pierwsza ścigałka w jaką gram).

Wydaje mi się, że znalazłem odpowiedź na własnym Autologu:

Cop Rank SERGEANT

Time Played As Cop 18:08:59

Cop Distinctions 12/48

Cop Cars Driven 33/49

Cop Milestones Complete 17/20

Racer Rank OFFENDER II

Time Played As Racer 18:43:29

Racer Golds 6/60

Racer Cars Driven 18/51

Racer Milestones Complete 10/20

W Racer'rze są Gold, w Cop'ie nie ma

Edytowane przez mithell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie jestem pewien co do tego że muszą być wszystkie złote

Wczoraj wbiłem tego trofka.

Wszystkie wyścigi w karierze dla gliniarza musisz zaliczyć na złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wbiłem tego trofka.

Wszystkie wyścigi w karierze dla gliniarza musisz zaliczyć na złoto.

No trudno, w takim razie pogram "trochę" dłużej :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może mi ktoś pomóc w zdobyciu złota w wyścigach dla kierowcy, nie daję już rady, z góry dzięki za pomoc, mój ID: antur69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z czasówkami... Macie może jakieś porady odnośnie nich ;f? Zawsze spoźniam się do złota o 2-3 sekundy...

btw. opłaca się na kierownicy przechodzić grę (logitech DFGT)?

Edytowane przez olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z czasówkami... Macie może jakieś porady odnośnie nich ;f? Zawsze spoźniam się do złota o 2-3 sekundy...

Muszę przyznać, że niektóre czasówki były wyjątkowo upierdliwe, ale z żadną nie maiłem jakiś wielkich problemów. W najgorszych wypadkach wystarczało 10-20 podejść. :teehee: Rady ? hm..

- Najważniejsze to nabrać trochę wprawy w jeździe samochodem, bo model jazdy jest dość specyficzny. Musisz wyczuć w jakie zakręty opłaca się wchodzić poślizgiem przy pełnej prędkości, a do których lepiej trochę zwolnij i przejechać bez pisku opon. Same wchodzenie w poślizgi też nie jest takie proste jak by się mogło wydawać. Nie zawsze efektownie oznacza efektywnie.

- Skróty. Naucz się dokładnie wszystkich skrótów na trasie przejazdu. Nie każda boczna droga jest naprawdę skrótem - niektóre są dłuższe.

- Warto jechać pod prąd jeżeli jest to tylko możliwe. Za taką jazdę dostajesz dopalacz, który może okazać się bardzo przydatny, do urwania tych 2-3 sekund. Można też omijać inne samochody w bliskiej odległości.

- No i na sam koniec nie mniej ważne - nie poddawać się i nie walić w inne samochody :turned:

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem że w różnych samochodach różnie się nitro ładuje - wolno lub szybko :o Macie jakieś ulubione autko w każdej z klas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam pytanie: jestem podlaczony do internetu, oczywiscie nie mam problemu z polaczeniem, gralem nawet sobie po sieci a jak gram w kariere to pisze mi ze nie mam polaczenia z serwerem autologu - zaznacze ze po raz pierwszy mi sie to zdarzylo ( w czasie gry i gdy probuje polaczyc to ani rusz), czy wie ktos moze co jest tego przyczyna i jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pograłem trochę w Hot Pursuita i chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami, jakże bystrymi i inteligentnymi zresztą :)

Wszystko w tej grze jest bardzo ładnie dopracowane, otoczenie, samochody, ulice, itd.

Nie można się do niczego przyczepić pod tym względem.

Walka na ulicy czy to z policja czy o pozycje w wyścigu również daje sporo frajdy.

Podoba mi się, że nie można odsadzić AI i jechać sobie spokojnie, tylko cały czas siedzą nam na ogonie.

Do tego podręczne narzędzia do walki z policją czy to z innymi uczestnikami wyścigu.

Ale mam jedno ale niestety...co to za model jazdy! Samochody prowadzą się dosłownie jak czołgi...

O dynamicznym kręceniu można zapomnieć... Bądź co bądź to NFS, także spodziewałem się czegoś innego.

Walniesz w bandę to jak próbujesz odbić lekko w drugą stronę to automatycznie lecimy na drugą bandę w większości przypadków.

A te karne sekundy podczas jazdy czasówki to już w ogóle jest dla mnie porażka na maksa.

Uderzysz w bandę, dostajesz 2 sekundy, uderzysz od razu następny raz, nie dostajesz nic.

Trochę to denerwujące jak ciśnie się np. jakimś policyjnym, a tutaj lekkie otarcie i 2 sekundy z rękawa lecą.

Mieli może i fajny pomysł, żeby robić czyste przejazdy, ale jednak tutaj za bardzo przekombinowali.

Wracając do modelu jazdy to zobaczę jak prowadzi się te szybsze fury. Możliwe, że te "czołgi" to tylko na początku są, a potem już się rozkręca.

Chociaż jeżdżę teraz policyjnym Maserati i jak na razie Rudy-102 :P

Nigdy nie zapomnę jak genialnie się bawiłem przy starych Hot Pursuitach. Każdy wyścig miałem dosłownie banana na gębie.

A jak przyszło do walki z policją to już w ogóle człowiek się cieszył z każdej sekundy jak małe dziecko z lizaków.

Tutaj gdzieś to uczucie zanika...nie wiem czy to przez model jazdy zrypany, czy może przez ten wszędobylski Autolog (jest to bardzo fajny wynalazek, ale nie powinni pakować go nam na siłę).

Mimo wszystko gra nie jest zła. Nie jest jakaś zjawiskowa czy coś (SHIFT 2 dużo bardziej mi się podoba jeśli o to chodzi), ale można pograć jeśli nie ma nic innego na półce :)

PS.

Jest jakaś możliwość wyłączenia Autologa podczas grania?

Czy tylko rozłączenie definitywne z PSN'em? Bo jak się rozłączyłem z PSN i połączyłem ponownie to Autolog wymaga ponownego logowania.

Próbuje to omijać i się nie logować, ale po ukończonym wyścigu on sam nawiązuje połączenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Od wczoraj mam NFS:HP troche nazbierałam punktów notowań i kamieni milowych. Jednak na dole ekranu jak wpada kamień to pisze za co i np. +1000 punktów notowań... ale tych punktów niestety nie dostaję ani na końcu w podsumowaniu, ani nie dodaje mi do punktów w lewym górnym rogu... :confused: To jest błąd czy te punkty gdzieś się pobiera? Zależy mi na punktach, a z kamieni nawet sporo może wpaść (a wpadają w sumie przy okazji) :unsure:

Z góry dzięki za odpowiedź :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak się dodają te kamienie? (zależy mi na tym)

Czekam na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puma z tego co pamietam to automatycznie, ale to sa takie male liczby ze moglas tego nie zauwazyc. W koncu i tak trzeba tam 2 miliony punktow zebrac, wiec jakies 500 pkt jest niezauwazalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, te punkty notowań w tym na końcu "podumowaniu" się naliczają już nie pamiętam w której rubryce. Rzadko trafia się taka mała liczba - 500 pkt. zazwyczaj to jest 2,5k nawet bodajże do 15 jak narazie mi się trafia :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×