Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Gra świetna, typowa arcadówka. Rywalizacja z innymi dodaje tej grze dodatkowy smaczek... Mój nick PSN hudiny. Przyjmuję wszystkie zaproszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę paru znajomych do ścigania - PSNid: AdWolf75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra super tylko nie wiedziałem, że dziś wyłączą PSN i trochę się wkurzyłem. Podłączyłem specjalnie Logitech G25 a tu taka niemiła niespodzianka. Chociaż już w demie nie dało się grać na kierownicy. Mam nadzieję, że dadzą jakiegoś patcha. W Burnouta też sobie śmigałem na kierownicy i na kamerze ze zderzaka. Nawet całkiem fajnie się jeździło. Zapraszam ludzi z forum do znajomych w PSN. Porywalizujemy w autologu :). Mój PSNID to Maniako1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn posiada aktualnie w promocji wersję LIMITED EDITION w cenie 179 zł. Dziś zakupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn posiada aktualnie w promocji wersję LIMITED EDITION w cenie 179 zł. Dziś zakupiłem.

Dokładnie potwierdzam posta kolegi ;)

Oczywiście LIMITED EDITION było poukrywane "za starymi grami"

Dobrze że postanowiłem poszperać w stoisku z grami i dorwać limitke.

Gierka super, wczoraj grałem u znajomego na PC i jest różnica względem wersji konsolowej.

Przede wszystkim AA i Anizo nie kuje po oczach.

Chętnych do rywalizacji proszę o dodawanie Mnie do znajomych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest co najmniej bardzo dobra, najbardziej podoba mi się tryb Hot Pursuit - ten w którym możemy używać kolczatek, zagłuszaczy itp. Przejazdy czasowe są piekielnie trudne, jeden błąd, stracona sekunda i można się pożegnać ze złotym medalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez mozna pododawac, jutro pewnie bede mial swoj egzemplarz :)

psn id: kaziores

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie też to zauważyłem... przejazd czasowy np Asotnem One-77 albo Paganim Zonda ... zdobycie medalu złotego graniczy z cudem... mega ciężko jest... ledwo co udaje mi się zdobyć brąz... ;) ale reszta już jest trochę łatwiejsza.... ale nigdzie nie można zmienić poziomuy trudności... :/

p.s. człowiek_widmo_2 Twoje czasy są nieźle wyśrubowane... próbowałem je pokonać ale jest mega cieżko ;) ale będę walczył :) tylko najpierw poodkrywam lepsze auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już czekam na swoją wersję gierki i też zapraszam wszystkich do dodania mnie jako friendsa dla porównywania czasów. Mój nick jest w podisie forum. Do zobaczenia na drogach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm możecie mi powiedzieć tylko czym się różni wersja limited od zwykłej... tylko tym że na starcie masz trochę więcej aut ?? to średnio opłacalne, bo ja już większość z tych aut mam poodkrywane... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik pojawił się w sieci :

Już 3 razy oglądałem i nadal Mnie nie nudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją LIMITED EDITION kupiłem w MM za 169 zł w tej samej cenie była zwykła wersja. Ta gra przypomina mi dobre dzieje z starym NFS HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie też to zauważyłem... przejazd czasowy np Asotnem One-77 albo Paganim Zonda ... zdobycie medalu złotego graniczy z cudem... mega ciężko jest... ledwo co udaje mi się zdobyć brąz... ;) ale reszta już jest trochę łatwiejsza.... ale nigdzie nie można zmienić poziomuy trudności... :/

p.s. człowiek_widmo_2 Twoje czasy są nieźle wyśrubowane... próbowałem je pokonać ale jest mega cieżko ;) ale będę walczył :) tylko najpierw poodkrywam lepsze auta ;)

hahaha dzieki ale widzisz to wcale nie jest trudne wystarczy tylko uwaznie czytac wskazowki na dole ekranu :) i radze sobie odpuscic uzywanie hamulca - jest zupelnie zbedny :D. W edycji limitowanej jest kilka samochodow dodatkowych. W trakcie kariery mozna tez dokupic wiecej wersji paru modeli w PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy wie ktoś może czy w polskiej wersji NFS'a da się ustawić język angielski? Chciałem dzisiaj kupić bo były w Saturnie dwie limitki w niezłej cenie, ale sie zawahałem przez to bo nie mogłem nigdzie znaleźć. Jutro już ich pewnie nie będzie;p Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie sprawdzałem i teraz nie sprawdzę bo już skończyłem granie - jeśli nikt Ci nie odpiszę to rano dam znać ;)

Z informacji zawartej na okładce wynikałoby, że istnieje możliwość ustawienia języka angielskiego, jednak po co? Polskie są tylko napisy, na które podczas jazdy pewnie nie zwrócisz uwagi, a w menu niczego nie zmieniają, a nawet fajnie, że są ponieważ o każdym autku jest krótka informacja, którą miła pani przekazuje po angielsku, a my możemy poczytać w rodzimym języku.

Ja póki co przechodzę wyścigi, wyzwania, próby czasowe - w skrócie karierę kierowcy, na stróża prawa przyjdzie jeszcze czas.

Zasypaliście mnie zaproszeniami, troszkę dodałem, troszkę jeszcze dodam, a co mi tam, niech będzie rywalizacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie męcze Autolog i multiplayer i musze powiedzieć że gierka zaje*ista :D

Jak ktoś się waha czy kupować to niech się przestanie wahać i bierze jak najszybciej xd, chyba że brak dostępu do neta - wtedy można się zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie męcze Autolog i multiplayer i musze powiedzieć że gierka zaje*ista :D

Jak ktoś się waha czy kupować to niech się przestanie wahać i bierze jak najszybciej xd, chyba że brak dostępu do neta - wtedy można się zastanawiać.

Dokładnie Autolog wymiata, niektóre trasy powtarzałem po 20 razy żeby tylko być lepszy od swoich znajomych :P

Po kilku godzinach z tą grą chce się jeszcze więcej ;)

POLECAM niezdecydowanym !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Z checia pogram w multi.

PSNID: Augiash

hs: jest.

do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN Kevinus

Chętnie popykam w NFS-a , hs obecny :)

Gra jest konkretna , wygrzew totalny , poprostu na takiego NFS-a czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre mam od dzis, zobilem 4lvl w uciekinierze, 2 lvl w gliniarzu, pojechalem pare wyscigow online, dodalem mase luda z forum, jest OK :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flo, jeśli możesz napisać to byłbym wdzięczny. Jeżeli nie to kupię kiedyś angielską, kwiatki w stylu wybierz dystrykt itp za bardzo rażą:P z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem grę NFS Hot Purshit na terenie Hollandii , czy istnieje mozliwosc zmiany jezyka gry - menu .?

Edytowane przez Stępień Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już kupiłeś, to popatrz w opcjach czy gdzie, posprawdzaj, jeśli nie znajdziesz to prawdopodobnie nie da się zmienić języka ( dokładnie nie wiem bo mam polską wersje więc mnie to nie interesuje )

No, w każdym razie jeśli jest taka możliwość to z pewnością łatwo ją znajdziesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś odpowiedzieć? Skoro wszyscy maja polskie wersje to chyba moża sprawdzić i komuś napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Hot Pursuit nie dostrzegłem wpadek ani kwiatków, sprawdziłem opcje i w nich nie ma takiej możliwości, bardzo prawdopodobne, że po zmianie w menu konsoli gra jest po angielsku, jak wspominałem taka informacja znajduje się na opakowaniu.

Przy okazji się pochwalę: Poszukiwacz Złota już zdobyty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×