Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Naruto Hokage to tylko skórka do Naruto sage mode tak więc myślę, że będzie w podstawowej wersji :pardon:

Na allegro na aukcjach pisze ze gra dostępna od 12-13.10.2010, jeżeli to prawda to sklepy typu gram.pl, ultima.pl itp... powinny wysłać w tym samym czasie ( o ile to prawda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Polsce, Europie i na świecei(poza USA) jest 15.10. W USA jest dopiero 19.10, więc nie wiem skąd wzięliście , że premiera jest albo 12 albo 13. Przynajmniej ja tak znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczysz chłopczyku ze w tym tygodniu będziemy już grali;p sklep ma grę dostepna od ok 12.10.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 październik też jest w tym tygodniu :D a to chłopczyku nie było potrzebne. nie musisz od razu mnie obrażać jeśli uważasz, że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamawiałem jeszcze nigdy. Zawsze kupowałem w sklepi gry.

Edytowane przez Groch12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podesłać link do kolekcjonerki ? Nigdzie nie mogę jej znaleźć. Często jest tak,że sklep otrzymuję grę parę dni przed premierą (2-3) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerki w polskim sklepie nie znajdziesz.... :confused:

Tak na zdrowy rozum to edycja kolekcjonerska Naruto jest lipna jak nie wiem co.... Dlc z minato który jest w grze, kartka z naruto hokage i muzyka której zapewne nikt nie będzie słuchał.

Zazwyczaj sklepy wysyłają grę dzień lub 2 dni przed premierą. Ja zamówiłem na gramie i myślę, że będę miał już grę w czwartek (oby) :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta kolekcjonerska myśle nie jest warta zamawiania:) no chyba że ktoś chce posłuchać muzy albo mieć rysunek:) Minato i tak ma być w wersji podstawowej no i mam nadzieje ze skorka hokage dla Naruto też bedzie w podstawowej :) no jeszcze pare dni i bedzie granie!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerki w polskim sklepie nie znajdziesz.... :confused:

Tak na zdrowy rozum to edycja kolekcjonerska Naruto jest lipna jak nie wiem co.... Dlc z minato który jest w grze, kartka z naruto hokage i muzyka której zapewne nikt nie będzie słuchał.

Zazwyczaj sklepy wysyłają grę dzień lub 2 dni przed premierą. Ja zamówiłem na gramie i myślę, że będę miał już grę w czwartek (oby) :whistling:

moglbys podac stronke ?:D tez bym chetnie zamowil , thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.allegro.pl

Co do skórki musi być w zwykłej w końcu kolekcjonerska tylko tym się różni że ma oryginalny wygląd a to ta sama gra : |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,będą.

YeAh !! To sie szukuje Platyna ^^ Byle do piątku ! (oby lub dopiero :P) Ultima.pl licze na nich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam się powoli bać o moją konsole... Jak ten Naruto wyjdzie to przecież będę tyle grał że się będę bał że się przegrzeje (odpukać)... Nawet sobie zrobiłem chlodzenie własnej roboty :D teehee.gif

na głównej podoba mi się licznik do MoH :D przynajmniej też mierzy do premiery Naruto :D laugh.gif

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam chciał abym podał stronkę to z gram.pl i wysyłka 14.10.2010 ale myślę ze wyślą 12 lub 13 bo tak miałem zazwyczaj jak zamawaialem preordery.

Na allegro jest edycja kol za 235 zl :shok: tylko pytanie podstawowe czy opyla się dawać 30-40 zl więcej za rysunek naruto i soundtrack ? hmmm ? Pomyślcie na spokojnie :thumbsup:

Ciekawi mnie czy np będzie się robić własny pack przedmiotów w walce, jakby tak to było by super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mój ulubiony item w 1 to była kartka blokująca dopływ chakry :D Koleś nie robił substitution jutsu i sie go biło ile się chciało :D Chyba Itachi i Hinata takie mieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w 1 nie grałem :( PS3 mam od niedawna,warto zaznajomić się z pierwszą częścią przygód pomarańczowego dresa ? Słyszałem,że story mode był strasznie nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znasz anime i mange to nie musisz pykac w 1 :) wszystko skumasz a faktem jest ze w jedynce mega nudne bylo story:/ wiec w dwojce zapowiada sie ciekawej a system walki jest praktycznie identyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeżeli znasz anime/mangę to racje nie, de facto fajnie mieć jedynkę i dwójkę na polce :], pomimo tego ze gra była dosyć nudna fajnie się grało :] Jak masz silną wolę i jesteś wielkim fanem to przejście 100% jest nawet sporym wyzwaniem :thumbsup:,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Anime,i czytam mangę odc JPF :) Nom story zapowiada się ciekawie :) Szczególnie podoba mi się eksploracja wioski,tak jak w japońskich RPG. Podobno ma być dużo zadań pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W anime Sasuke Kontra Naruto... Pierwsze starcie tam w szpitalu czy gdzieś co walczyli na takim dachu... Co im Kakashi przeszkodził... w grze działo się to niby w lesie... :| więc wiesz... mało odwzorowane miejscówki i może 6/7 map do walki... Co jak co ja jestem fan i story przeszedlem.... Nawet mi się podobalo :) I tak więcej czasu spędziłem przy Free Battle z kolegą :D

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×