Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie zdobywa się nowe kawarimi no jutsu. Proszę o pomoc!! W grze mam tylko 15000 punktów, wiem że mało ale grałem głównie player matcha. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten koiles od cursed dolls jest kolo wiezy hokage taki typ w kapeluszu kolo wejscia stoi chyba

Gdzie zdobywa się nowe kawarimi no jutsu. Proszę o pomoc!! W grze mam tylko 15000 punktów, wiem że mało ale grałem głównie player matcha. :)

Nie iwem co to kawarimi no jutsu^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pszeszedłem story i mam maksymalną liczbe sp. :/

Edytowane przez ps3 site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za same SP wszystkich nie odblokujesz, musisz wymiksować grę na 100% aby mieć wszystko, np zamianę w świnke masz jak znajdziesz wszystkie pearls lub za walkę z killer bee masz zamianę w mackę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszad do gry ze mna przed neta za jakieś 2 dni jak skończe story :P a tak wogole macie jakies sposoby na szybkie klikanie bo przy walce z orochimaru mam problem i nie moge przejsc dalej -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha widze że mało wypracowane palce macie ;D haha nagrałbym wam tutorial na możliwe najszybsze wciskanie trójkąta i kółka na padzie haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przydało by sie :P no nigdy nie mialem takiego problemu ze nie moge klikac probowalem juz chyba wszyskiego pozycje z padem (hehhe dziwnie to brzmi) ale nic nie dziala baruje mi jakis 0,3 sec do zaliczenia (no i znowu dziwnie brzmi) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probojesz pada na wszystkie pozycje ale brakuje ci 0.3sek. żeby dojść xDD Nakręcił bym to ;P ale po co skoro to przecież jest proste :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee zchrzanili ta gre die dosc ze nie ma polowy najlepszych scen to poruszanie sie i ogolnie fabula to lipa

4/10 tragedia ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jest to twoja opinia, ale niestety nie zgadam się z nią :whistling:

Co masz na mysli najlepszych scenek?, wymień troche scenek których brakuje (najlepszych), sposób poruszania nie jest taki zły już nie przesadzaj...(doczytywanie, to jest najgorsze)

A ocena końcowa 4/10 buahhaa, sorki ale z tą oceną to pojechałeś po całości...

Weź no trochę sprecyzuj(uzasadnij) dokładniej twoją ocenę bo po tym jednym zdaniu co napisałeś to trochę mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok walka Deidara vs Sasuke

Końcówka kiedy deidara przywołuje tego smoka. Rozwalasz i koniec nie ma momentu kiedy obcina mu jedno skrzydło, albo kiedy wysadza sam siebie a przed tym otwiera tą zaszytą buźkę na piersi. Nie wiadomo skąd bierze się Suigetsu nawet nie idzie sie po miecz Zabuzy zoltkom wyszlo to tak jakby im sie nie chcialo walki tez nie sa najlepsze widzialem lepsze w innych grach

Cały świat ninja to jeden wielki żal kilka mapek połączonych ze sobą aby znaleźć te ukryte kartki do bazy akatsuki należało udać się przez dwie mapki ;d

Ok walka Deidara vs Sasuke

Końcówka kiedy deidara przywołuje tego smoka. Rozwalasz i koniec nie ma momentu kiedy obcina mu jedno skrzydło, albo kiedy wysadza sam siebie a przed tym otwiera tą zaszytą buźkę na piersi. Nie wiadomo skąd bierze się Suigetsu nawet nie idzie sie po miecz Zabuzy zoltkom wyszlo to tak jakby im sie nie chcialo walki tez nie sa najlepsze widzialem lepsze w innych grach

Cały świat ninja to jeden wielki żal kilka mapek połączonych ze sobą aby znaleźć te ukryte kartki do bazy akatsuki należało udać się przez dwie mapki ;d

Kiedyś grałem w taką gre 2d Naruto i uwazam że ona jest dużo ciekawsza niż to coś ;D

Edytowane przez NarutoFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma w głowie anime i mange zamiast rozumu to wiadomo że sie gra nie spodoba :] pewnie twój świąt w którym jesteś jest kolorowy i tam biegasz z naruto za ręke tak? Skoro jesteś taki fan to idź pograć w naruto w 2d skoro tak bardzo to lubisz. Lub jeszcze lepiej... Zrób coś co się spodoba japońcom a nie krytykuj ich ;] peace happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff juz sie rozplakales ze odarazu podkakujesz dzieciaczku? ;]

Wyrazilem swoja opinie a Ciebie zagielo bo mam racje ADHD i brak rozumu to pewnie u Ciebie rodzinne wiec mozesz sobie popisac jeszcze pajcyku :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha co za gimbus. Buziaka to mi możesz dać ale w dupe ;)

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą co masz zamiast twarzy baranie ;D

Zresztą zapomniałem, że wszyscy posiadacze ps3 to takie bezmózgie zombie ;D

lamery ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
down.gifżal mi siebie że się do jego poziomu zniżam... Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha żal. Wole nie dostać warna niż kłucić się z jakimś platfusem który jest mocny w gębie ;) pzdr thumbsup.gif

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ty to na pewno jestes mocny i na zywo bo taki koks z Ciebie od siedzenia przy kompie ;D poza tym sie pisze kłócić a nie kłucić niby taki ze szkoly sredniej a taki matoł ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
facepalm2.jpgtego nie idzie określić słowami sweat.gif Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×