Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam.
Tak się składa, że jestem posiadaczem PS3 i PSP. Wie ktoś może w jaki sposób mogę to wykorzystać? Słyszałem, że te dwie konsole bardzo dobrze ze sobą współpracują. Ale jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz na ps3 funkcje remote play i zobaczysz wtedy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam ps3 i psp.... i nic ciekawego poki co polaczone nie oferuja....liczylem na jakies bajety w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Możesz grać w każdy tytuł z PlayStation1, poprzez remoteplay, możesz swoje ps3 włączyć z drugiego końca kuli ziemskiej przez PSP i wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i mozesz dodac sobei Stealth Camouflage do MGS 3: Snake Eater jesli amsz Metal Gear AC!D. Tyle tego "o wiele wiecej". A granie przez RP na PSP w gry z PS1 lezace na PS3 kuleje. Animacja zwalania, w ogole nie da sie w to grac. Lepiej kupic uzywany oryginal na allegro i przerobic do EBOOTa by grac z PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz grać w każdy tytuł z PlayStation1, poprzez remoteplay, możesz swoje ps3 włączyć z drugiego końca kuli ziemskiej przez PSP i wiele więcej

ale potrzebne jest do tego miejsce z wi-fi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej łączyłoby się PSP z internet'em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki soft jest potrzebny na PSP? Bo ja mam 3.40 OE-A. Próbowałem i nie wyszło. Czy to może być wina tego, że nie podłączyłem neta do PS3? Innym słowem może zna ktoś jakiś tutorial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki soft jest potrzebny na PSP? Bo ja mam 3.40 OE-A. Próbowałem i nie wyszło. Czy to może być wina tego, że nie podłączyłem neta do PS3? Innym słowem może zna ktoś jakiś tutorial?

3,40 OE-A przestarzałe zrób upa do 3.71 M33-4 a niedługo dax wyda 3.80 M33

A tak wogóle to zawsze najnowszy soft w PS3 wymaga najnowszego softu w PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez mam ps3 i psp.... i nic ciekawego poki co polaczone nie oferuja....liczylem na jakies bajety w grach.

W podobno w F1 CE (po ostatnim updacie) można użyć PSP jako lusterek bocznych :-) Pewnie w innych samochodówkach będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3,40 OE-A przestarzałe zrób upa do 3.71 M33-4 a niedługo dax wyda 3.80 M33

A tak wogóle to zawsze najnowszy soft w PS3 wymaga najnowszego softu w PSP.

i tu sie mylisz ;p wystarczy podmienić w flashu pliki i remote smiga na każdym sofcie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie myli... Miał na myśli ORYGINALNE softy Swoją drogą SONY już nie walczy nawet z DaX'em - jest szybszy w wypuszczaniu swoich softów niż Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim WITAM. Po raz pierwszy piszę na tym forum choć odwiedzam je regularnie od pewnego czasu.

Mam pytanie związane z tematem tego wątku. Posiadam PS3, które jest dla mnie domowym centrum multimedialnym, między innymi trzymam na niej całą swoją muzykę. Chciałbym się spytać czy można korzystać z PSP jak z pilota zdalnego sterowania do PS3, tzn. chciałbym obsługiwać PS3 bez włączania TV np. na imprezie. Wiem że RP pozwala na odtwarzanie muzyki i filmów znajdujących się na PS3 na PSP, ale mnie chodzi o przeglądanie zawartości dysku PS3 modyfikowanie playlist, włączanie wybranego kawałka, albumu etc. na PS3. Mam nadzieję, że wyraziłem się precyzyjne.

Pozdrawiam Bromba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu psp nie masz dostępu tylko do ustawień setting, możesz modyfikować tworzyć playlisty itp., Ale nie ma na razie takiej opcji sprawdziłem, aby dźwięk, leciał równocześnie na konsoli, i psp, jest tylko na psp. Wynika to z tego, że remote play udostępnia dane na psp, i troche by to głupio było, jak jesteś 500km od domu, słuchasz muzyki, o 24 w nocy, a nagle by dzwonił sąsiad/babcia/żona/dzieci/dziewczyna niepotrzebne skreślić, że nie mogą spać bo ps3, daje na full do kina 2KW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim WITAM. Po raz pierwszy piszę na tym forum choć odwiedzam je regularnie od pewnego czasu.

Mam pytanie związane z tematem tego wątku. Posiadam PS3, które jest dla mnie domowym centrum multimedialnym, między innymi trzymam na niej całą swoją muzykę. Chciałbym się spytać czy można korzystać z PSP jak z pilota zdalnego sterowania do PS3, tzn. chciałbym obsługiwać PS3 bez włączania TV np. na imprezie. Wiem że RP pozwala na odtwarzanie muzyki i filmów znajdujących się na PS3 na PSP, ale mnie chodzi o przeglądanie zawartości dysku PS3 modyfikowanie playlist, włączanie wybranego kawałka, albumu etc. na PS3. Mam nadzieję, że wyraziłem się precyzyjne.

Pozdrawiam Bromba

Mozesz odpalic muze z PS3 na PSP, a do gniazda sluchawek podlaczyc glosniki czy wzmacniacz... proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samael16 - To trochę kicha. Myślałem o zakupie używanego PSP w roli pilota, bo jedyna rzecz jakiej mi brakuje w PS3 to możliwość WYGODNEJ obsługi bez włączania TV. Słucham dużo muzyki i jak włączę sobie jakiś album czy playlistę to wyłączam TV i przy pomocy pada przełączam kawałki (ale tylko następny/poprzedni), ale wkurza mnie ciągłe włączanie TV kiedy chcę wybrać konkretny kawałek lub inną playlistę. Nie chodzi mi o sytuację kiedy jestem na drugim końcu świata tylko w tym samym pomieszczeniu co PS3.

Fayabusa - w ten sposób PSP przestaje pełnić rolę pilota musi leżeć koło wzmacniacza do którego i tak mam podpiętą PS3 -bez sensu.

W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź. Będę się przyglądał nowym softom może kiedyś się to zmieni. Mogli by też wypuścić jakiegoś pilota z LCD (nawet cz-b ) z możliwością przeglądania zawartości dysku twardego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mam zgrać demo gry z ps3 na psp ??

Nie pograsz, można grać tylko w gry z obsługą remote play a ich jest bardzo mało LAIR jedynie i coś jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fayabusa - w ten sposób PSP przestaje pełnić rolę pilota musi leżeć koło wzmacniacza do którego i tak mam podpiętą PS3 -bez sensu.

No ale TV masz wylaczony (albo ogladasz se na nim "Taniec z Gwiazdami" pod Twoje bity hehe , a zasieg zalezy od dlugosci kabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o dema na psp które ściągam z marketplace jak je zgrać?? podłączam psp i pisze że zastarą wersje mam a jak mam wgrać nową jak niemam neta na psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o dema na psp które ściągam z marketplace jak je zgrać?? podłączam psp i pisze że zastarą wersje mam a jak mam wgrać nową jak niemam neta na psp

Faktycznie

http://www.pspdemocenter.org/page.php?al=allzipdemos

Stąd ściągasz, wrzucasz do x\PSP\GAME\folder z grą, zazwyczaj jakoś są nazwane to nazwy zmieniać nie możesz bo demo nie odpali w niektórych przypadkach\EBOOT.PBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o demo ściągnięte na PS3 z PSS to musisz 'ACTIVATE' PSP do konta na którym ściągnąłeś owe demko i trójkąt>kopiuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem funkcje na ps3 zwana ''psp remote'' i do czego ona służy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×