Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Pips...

Będzie 3K PSP to i tamtą kupię Kwestia poczekania aż stanieje, bo w obecnej chwili trafiła mi sie ta tanio i nowa! za 400zl sprzedałem FAT, za 530 kupiłem Slim, więc wydaje mi się, że jak na 2 letnią konsolę to nie straciłem dużo!...

Za 2 lata może kupie kolejną wersję, ciśnienia nie mam bo to dla mnie raczej pilot do PS3

Ale co do jednego to racja!... Fat czuć w dłoni!... Slim to taka... a szkoda slów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Slim gdyby nie to że trza go trzymać to bym go nie czuł w ogóle A to spoko interes, myślałem że normalnie zapłaciłeś tak ze 600, bo za tyle 3K będzie kosztować znaczy tyle co Slim obecnie. Tylko ja bym wolał PSP2 niż nowe PSP1, tylko że aby wyszło PSP2 musiało by grafice tej z PS3 dorównywać bo, PSP to takie PS2 a PSP2 musiało by mieć więc grafikę z PS3 bo po co wydawać znowu grafikę ala PS2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam bo to dla mnie raczej pilot do PS3

Kurna ale drogie te piloty się porobiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurna ale drogie te piloty się porobiły

No jak juz o pilotach... to widziałem pilota Logitech za 1900zł...

Firanek nie przesuwał jedynie i wody nie gotował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Slim gdyby nie to że trza go trzymać to bym go nie czuł w ogóle A to spoko interes, myślałem że normalnie zapłaciłeś tak ze 600, bo za tyle 3K będzie kosztować znaczy tyle co Slim obecnie. Tylko ja bym wolał PSP2 niż nowe PSP1, tylko że aby wyszło PSP2 musiało by grafice tej z PS3 dorównywać bo, PSP to takie PS2 a PSP2 musiało by mieć więc grafikę z PS3 bo po co wydawać znowu grafikę ala PS2?

PS3-3000; po szczegóły zapraszam do 134 nr. gazety PSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... no ta, bede czytał teraz PSX Byscie chociaż pochwalili że zdjęcia fajne porobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo H@des masz identyczne PSP jak moje

Kupiłem Slima, bo kolega mi radził. Niby nowe softy mogą gorzej chodzić z Fatem. Ale co jak co... Fat o wiele lepiej leży w dłoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ooo H@des masz identyczne PSP jak moje

Kupiłem Slima, bo kolega mi radził. Niby nowe softy mogą gorzej chodzić z Fatem. Ale co jak co... Fat o wiele lepiej leży w dłoni

Uwierz mi, że wyłącznie przez przypadek mam białego Slima

Co do innych softów, to nie wiem jak to jest z innymi bo ja mojej nie przerobiłem i nie przerobię. Kumplowu na najnowszym sofcie nie lata już remote z PS3 np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wole konsole PSP fat (sam mam) z racji tego, ze były produkowane w Japonii a Slimy to chińskie tandety :/

Fakt na PSP slim wychodzą te Skype i inne programy, ale i tak nie używam konsoli jako komunikatora od tego mam komórke i jakoś nie ubolewam na brakiem możliwości Fata do TV i tak nie można na nim grać :/ Dla mnie to PSP fat jest lepsze. Ten post wyraża tylko moją opinie i prosze by innie forumowicze (zwłaszcza koleś z avatarem czesia o PSN ID Darudek) nie przypierdzielali sie do niego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście wole konsole PSP fat (sam mam) z racji tego, ze były produkowane w Japonii a Slimy to chińskie tandety :/

Fakt na PSP slim wychodzą te Skype i inne programy, ale i tak nie używam konsoli jako komunikatora od tego mam komórke i jakoś nie ubolewam na brakiem możliwości Fata do TV i tak nie można na nim grać :/ Dla mnie to PSP fat jest lepsze. Ten post wyraża tylko moją opinie i prosze by innie forumowicze (zwłaszcza koleś z avatarem czesia o PSN ID Darudek) nie przypierdzielali sie do niego ;]

Czysta prowokacja. Czekam aż Darudek odpowie na ten post ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, z zasady uważam że porównania jakiegoś sprzętu powinny byc przyklejane i blokowane przed nowymi postami... Po to aby coraz wylewniejsze posty nie miały miejsca, a tu prowokacja się zaczęła i Darudek pewnie wpadnie i...

Temat zamkną!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania sprzętu i zamykania tematu to się nie zgadzam. Inni powinni też mieć prawo głosu w tej sprawie. Im więcej dobrych opinii tym lepiej dla potencjalnego nabywcy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do porównania sprzętu i zamykania tematu to się nie zgadzam. Inni powinni też mieć prawo głosu w tej sprawie. Im więcej dobrych opinii tym lepiej dla potencjalnego nabywcy ^^

Nie no ok, zgadzam się... ale, czy to:

Czysta prowokacja. Czekam aż Darudek odpowie na ten post ^^

To nie jest czysta zachęta dla Darudka do konfrontacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Kiedyś wziąłem od kolegi PSP Slim i podłączyłem przez USB do PS3. I nie chciało mi działać remote play bo pisało że trzeba PSP do neta podpiąć. Da się to jakoś ominąć ? Bo nie mam neta wifi w domu a chciałbym pozrzucać demka i gierki.

Btw. Kupiłem dzisiaj PSP Slim Mam nadzieje ze bede szczesliwym posiadaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja mam pytanko. Kiedyś wziąłem od kolegi PSP Slim i podłączyłem przez USB do PS3. I nie chciało mi działać remote play bo pisało że trzeba PSP do neta podpiąć. Da się to jakoś ominąć ? Bo nie mam neta wifi w domu a chciałbym pozrzucać demka i gierki.

Btw. Kupiłem dzisiaj PSP Slim Mam nadzieje ze bede szczesliwym posiadaczem

No ja jak łacze sie z plejem to mam do wyboru private network i via internet wiec raczej przez usb nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Polaczenie PSP<->PS3

Mozna obslugiwac ps3 poprzez psp wymieniac pliki miedzy konsolkami lub zagrac w laira siedzac w kiblu

A najlepiej to se pierdyknac media server na ps3 i potem na kibel i wszystko co na kompie filmy muza zdjecia jest dostepne zarowno na ps3 i na psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dupa z podłączenia PSP do PS3 ? Bo najbliżej net WiFi mam w MC Donaldzie xD Ale kabelek USB chyba nie styknie xD To jakieś 2km ode mnie jest Na serio nie ma opcji żeby przez kabelek ? O.o dziwne. To nie pozrzucam gierek z Store

Ale dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz niestety mieć Wi-Fi w domu. Próbowałem łączyć się w inny sposób, ale się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A najlepiej to se pierdyknac media server na ps3 i potem na kibel i wszystko co na kompie filmy muza zdjecia jest dostepne zarowno na ps3 i na psp.

Noooo czasami se filmy na kiblu oglądam z lapka poprzez PS3 jak mam duże parcie hehehhe...

Co do remote play to przerobiona PSP ma coraz większe problemy z łączeniem się z PS3 gdy w tej załadujemy nowy soft. A gry które można grać na PSP to również wersje z PSOne do zassania na PSStore, niestety ja wolę zdecydowanie gry mieć z PSStore na memory card w PSP ponieważ taki Tekken 2 po remote lata jak by miał z 10 kl/s, do tego tnie się większość tytułów... na PSP gdy właczamy grę z poziomu PS3 na remote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem to zrobiłem. Ale wygląda to tak jakby PS3 było nadajnikiem WiFi i PSP odbierało od niego. To możliwe ? Bo nie mam WiFi. A po podłączeniu PSP do PS3 USB i dałem remote play i w PSP dałem w Internecie tam w opcjach automatic to pokazała mi się opcja PlayStation3. Kliknałem i działa Właśnie zgrałem sobie Crasha 2 którego zakupiłem w PSStore i jest bosko Przydałby się MGS na Store Remote Play wymiata ! Grałem z kibelka w jakąś popierdółkę z Store xD To było coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Na wstepie prosze aby nie pisac tu pierdol w stylu "ja nie kupuje psp 3000 bo jest glupie" albo "ja mam wersje slim & light & cool" etc.

Niestety jedyne modele PSP 3000 W Polsce widzialem na Allego, ale to wersje sprowadzane z USA. Pytanie czy ktos wie gdzie w Polsce mozna kupic nowe PSP? Czy fakycznie trzeba bedzie czekac sto lat az sie u nas pojawi albo sprowadzac je z zachodu?

Apropos wersji USA, czy PSP ma blokady regionalne? Czy konsola kupiona w USA bedzie obslugiwac filmy UMD i gry kupione w Europie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,

Na wstepie prosze aby nie pisac tu pierdol w stylu "ja nie kupuje psp 3000 bo jest glupie" albo "ja mam wersje slim & light & cool" etc.

Niestety jedyne modele PSP 3000 W Polsce widzialem na Allego, ale to wersje sprowadzane z USA. Pytanie czy ktos wie gdzie w Polsce mozna kupic nowe PSP? Czy fakycznie trzeba bedzie czekac sto lat az sie u nas pojawi albo sprowadzac je z zachodu?

Apropos wersji USA, czy PSP ma blokady regionalne? Czy konsola kupiona w USA bedzie obslugiwac filmy UMD i gry kupione w Europie?

Chyba będziesz musiał poczekać.

Ogólnie to bym bał się sprowadzić PSP z USA. Dlaczego? Ich gwarancja nie obowiązuje u nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, tak, u nas jeszcze oficjalnie tego nie ma. a jesli cos padie to zawsze mozesz sobie zrobic wycieczke do boston w meseczjuset;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety jedyne modele PSP 3000 W Polsce widzialem na Allego, ale to wersje sprowadzane z USA. Pytanie czy ktos wie gdzie w Polsce mozna kupic nowe PSP? Czy fakycznie trzeba bedzie czekac sto lat az sie u nas pojawi albo sprowadzac je z zachodu?

W pewien sposób sam sobie odpowiedziałeś na pytanie... nie ma w Polsce, jest w USA. Jeśli nie ma oficjalnie w Europie, tym samym w Polsce, to konsole są sprowadzane z USA/Azja i nie można kupić innych, niż importowane w Naszym kraju - logiczne. Europejskie wersje na allegro pojawią się nie z dniem premiery w Polsce, a z dniem premiery europejskiej, czyli UK. Gdy PSP pojawi się w UK, chwile potem pojawi się na allegro, a dopiero później będzie oficjalna premiera w Polsce. Nie interesuje Cie gwarancja - kupuj z USA. Interesuje - poczekaj i kup z UK na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×