Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Zgubiłem ładowarkę do PSP. Nie używałem go rok, więc jest całkowicie rozładowane. Czy jest jakiś sposób, aby je naładować? Próbowałem przez usb z komputerm, przez usb z ps3 i nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakies masz PSP, ja miałem 3000 i z tego co pamiętam w tym modelu usunęli domyślne ładowanie przez USB gdy konsola jest wyłączona. Musiałem się ratować ładowarką kumpla, a potem kupiłem jakiś chiński szajs za 30 zł - mam go od pół roku całkiem dobrze się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem PSP, PSV i PS3 i miałem okazje na obzdwu konsolkach testować remote play. Nie wykluczone że robiłem coś źle ale na PSP remote plaz wgl. nie działa, natomiast na PSV jest tak wolny i działał mi tylko w kilku grach (bulletstorm, LBP) że był aż nie wygodny zwłasycza że posiadam wersje wifi. Więc w sumie to w PL realiach nic to nie daje. Może w mieście gdzie internet jest szybki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisiekMati1993

 

No bo ten  cały remote play to ściema. Ze 3 gry na krzyż to obsługują. Na PSP grałem w jakieś BlazBlue, a na Vicie masz ICO & Shadow Collection, God of War Colllection i Tokyo Jungle.

Dopiero kombo PS4+Vita ma to zmienić. Remote Play ma już być sprzętowy i każda gra na PS4 ma być day1 możliwa do odpalenia na Vicie. Takie są przynajmniej obietnice Sony, a jak będzie to zobaczymy.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. remoteplay na ps3 nie ma przyslosci, ale na liscie sony gier ktore obsluguja remote play jest okolo 30-40 pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu zakładania nowego tematu, więc dopiszę moje pytanie tutaj:

 

Mój znajomy ma konsolę PSP zmodyfikowane do odpalania softu z Karaibów.
Jako że dzięki PS+ mam dostęp już do sporej biblioteki gier, jak i tanich gier na płytkach UMD.

Jestem ciekaw, czy można USUNĄĆ taką modyfikację i przywrócić konsolę do autoryzowanego softu? Zależy mi na pełnej integracji mojego PSP z PS3 jak i PSN. 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy sejWy gier pozna przeniesc z ps 3 na psp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save zapisują się na karcie pamięci, możesz je skopiować na komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań. Idę za niecałe dwa tygodnie do szpitala i chcę sobie kupić PSP dla zabicia nudy (samymi książkami nie wyżyję :P)

1. Którą wersję wybrać? W lombardach u mnie w mieście różnica między wszystkimi (oprócz tego Go) waha się w granicach 20-30 zł

2. Jak sprawdzić czy przy sofcie nie było grzebane. Zależy mi na oryginalnej, nieprzerobionej konsolce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup te ostatnią wersję, bodajże ma oznaczenie VITA :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Go to jakiś prototyp Vity był? :pardon: Bo szczerze mówiąc, do tej pory totalnie ignorowałem wszystkie przenośne konsolki i wiedzy nie mam żadnej, a teraz trzeba kupić coś taniego co prawdopodobnie posłuży od wielkiego dzwonu. Na Vitę szkoda pieniędzy jeśli nie będę jej używał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Go to jakiś prototyp Vity był? :pardon: Bo szczerze mówiąc, do tej pory totalnie ignorowałem wszystkie przenośne konsolki i wiedzy nie mam żadnej, a teraz trzeba kupić coś taniego co prawdopodobnie posłuży od wielkiego dzwonu. Na Vitę szkoda pieniędzy jeśli nie będę jej używał :P

PSP go nie posiada napedu UMD :) Bierz lepiej vite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PSP E2004 z dwiema grami (LBP i X-Men Origins: Wolverine) za 170 zł :) Jeśli takie podręczne konsolki mi podejdą, to może kiedyś i na Vitę się skuszę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie napiszesz następny post jak aktualny będzie temat o nowszej konsoli od sony. Do tego czasu, życzę udanej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jestem tu nowy, a to jest mój pierwszy post. Nowy na forum, ale nie nowy w temacie PSP. Konsolę miałem kiedyś, przez parę lat, ale ją sprzedałem na rzecz smartfona. Teraz planuję kupić ją ponownie. Nie będę się tu wdawał w dyskusję, czy opłaca się teraz kupować wymarłą konsolę, czy nie. Nie to jest moim celem, nie chcę teraz wywoływać wojny na forum. :)

 

Przyszedłem tu, by zapytać: czy z PSP kompatybilne są tylko karty pamięci Memory Stick Pro Duo z technologią magic gate? Czy jakieś inne też będą działać? Czy PSP wykryje taką kartę: http://www.ceneo.pl/24609603#tab=spec ? Wymiary wydają się takie same, pojemność większa, a cena niższa. Gdy miałem poprzednio PSP miałem kartę sandiska memory stick pro duo 1 GB, wtedy mi to wystarczało, dlatego nie zastanawiałem się, czy konsolka obsłuży inne formaty kart pamięci, dlatego, mimo, że jestem użytkownikiem tego handhelda, z pewnym stażem i doświadczeniem, to tej jednej rzeczy akurat nie wiem i stąd właśnie to moje pytanie dzisiejsze. :) Teraz może 1 GB być za mało. Chcę czegoś o większej pojemności.

To jak, czy zalinkowana karta będzie działać? Czy inne karty niż Memory Stick Pro Duo są kompatybilne?
 

Pisze tego posta ponownie bo niechcący dałem w złym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam zaopatrzyć się w psp. Na początku myślałem nad vitą ale to by była moja pierwsza przenośna konsolka a nie wiem czy by mi odpowiadał taki rodzaj grania, a ponad 500 zł to dość dużo. Poza tym chodzi mi i tak głównie o klasyki na ps one (mam ps3, niby można je tam ukończyć ale każdy wie jak wyglądają na ekranach lcd, w mgs była straszna pikseloza :D) i kilka tytułów z psp, więc myślę że to będzie dobry zakup. Pisze tego posta, ponieważ chciałem się dowiedzieć kilka rzeczy. Jak wygląda sprawa ze sterowaniem kamery w klasykach takich jak soul reaver czy medievil? Czy zakupując jakąś grę z ps store i ściągając ją na ps3 mogę ją przerzucić na psp ale powiedzmy że na psp mam inne konto? Z tego co się orjentuje model 3004 najlepiej brać, czy może jeszcze jakiś brać pod uwagę podczas zakupu? Mam nadzieje że ktoś mi odpowie i nie dostanie opieprzu że te pytania były miliard razy, 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki model PSP najlepiej kupic do gier z PSX? Troche tesknie za klasykami wiec bym pogral w cos z dziecinstwa :) Chyba ze jest emulator PSX na PS Vita?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie giery z psx działają na vicie. Ale czasami lepiej pozostać przy wspomnieniach. Grafa grafą, ale sterowanie i gameplay sprawiają, że sporo gier jest już niegrywalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki model PSP najlepiej kupic do gier z PSX? Troche tesknie za klasykami wiec bym pogral w cos z dziecinstwa :) Chyba ze jest emulator PSX na PS Vita?

 

Jakikolwiek. Serio to nie ma znaczenia.

Emulator na Vitę? Tego nie wiem, może jest, może nie, pewnie są emulatory na smartfony też jakby Cię to interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj pożyczyłem od znajomego psp.Chciałem baterięa on mi konsolę przyniósł.Pamętam że nie używałem swojej przeszło 5 lat gdyż nie dało się ładować baterii.Najpierw podładowałem baterię bo była na wymarciu moją ładowarką(jakiś model speedlink) Przeżucam baterię do swojej czarnulki i.... działa włącza się!!!!!!!!

Zadowolony podpinam ładowarkę (myślę sobie  może jednak moja czarna ładuje baterię) niestety zero reakcji.Jakiś bezpiecznik spalony czy nie do naprawienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×