Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze to chciałem przeprosić za to --> http://www.ps3site.p...rosze-pomozcie/ zapomniałem o tak ważnej zasadzie na forum ;)

A teraz pytanie. Chciałem zagrać ostatnio z kolegą przez ad hoc w Gran Turismo (ja mam oryginalne PSP a on przerobione i trzyma gry na karcie pamięci) ale się nam nie udało (nie wykrywaliśmy się). Czy jest to wina tego że on ma przerobione, czy że może mieć starszą wersję (widziałem że miał kilka innych tekstów niż ja)? Jeśli ściągnie inną gre (np. Burnout Dominator który ma tylko 1 wersję) zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dzięki podłączeniu psp do ps3 będę mógł ściągać dema na psp, pełne gry? I jak podłączyć psp do ps3? Bo dzisiaj miałem z tym problemverymad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psp do ps3 podłącz zwykłym kablem usb>miniusb (ten w zestawie do ładowania pada)

co do 1. pytania nie chce mi się sprawdzić...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy ja już próbowałem podłączyć psp, zarejestrowało urządzenie i dupa, totalne nic. muszę mieć jakiegoś softa czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy ja już próbowałem podłączyć psp, zarejestrowało urządzenie i dupa, totalne nic. muszę mieć jakiegoś softa czy coś?

1. Pobierasz normalnie na PS3 co tam chcesz (mogą być gry na PSP, dema, minisy, klasyki z PSone)

2. Łączysz PSP z PS3 kabelkiem do ładowania pada. Następnie w opcjach PSP musisz włączyć USB Mode - na pasku opcji jest gdzieś na samej górze.

3. Na PS3 na pobranej grze dajesz tójkąt i copy.

TADAAM!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dzięki podłączeniu psp do ps3 będę miał neta w psp? Będę mógł sciągać softy konsoli itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to już gdzieś w necie, ale szukam i nie mogę znaleźć. POMOCY ponieważ kiedy podłączam (wszystko zgodnie z instrukcją) psp do ps3 kablem usb, ps3 nie widzi psp.

Będę wdzięczny za pomoc ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według instrukcji :) 2 wtyczki, tylko jedna pasuje do ps3, a druga do psp - cała filozofia ;) A skąd masz kabelek ? Masz możliwość podłączenia i sprawdzenie na innym kablu ?

Edit,

Mój setny post :D

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według instrukcji :) 2 wtyczki, tylko jedna pasuje do ps3, a druga do psp - cała filozofia ;) A skąd masz kabelek ? Masz możliwość podłączenia i sprawdzenie na innym kablu ?

Edit,

Mój setny post :D

Aż taki durny to ja nie jestem ;-) kabelek jest od ps3, min. ładuję nim pada i podłączam psp do laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że właściwie nie potrzeba instrukcji - nie chciałem Cię obrazić :)

Skoro ten kabel działa poprawnie, poszperaj w ustawieniach i opcjach w ps3, tam są jakieś dotyczące podłączania sprzętu jakim jest PSP, a w kieszonsolce jest podobnie, jakieś tam usb mode daj na on czy co tam się da ;)

Ale jak coś to poczytaj tu :

http://www.ps3site.p...p/page__st__120

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że właściwie nie potrzeba instrukcji - nie chciałem Cię obrazić :)

Skoro ten kabel działa poprawnie, poszperaj w ustawieniach i opcjach w ps3, tam są jakieś dotyczące podłączania sprzętu jakim jest PSP, a w kieszonsolce jest podobnie, jakieś tam usb mode daj na on czy co tam się da ;)

Ale jak coś to poczytaj tu :

http://www.ps3site.p...p/page__st__120

to wszystko już wypróbowałem i nic a w linku również nie ma nic na ten temat. Dzięki za zainteresowanie ;-) Pozdrawiam i życzę udanego Sylwestra i Nowego Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego czy zauważyłeś ale to jest licytacja, a do końca zostało 5 dni - jeżeli kupisz ją za te 102 zł (aktualnie tyle ma) to się opłaca, ale jak cena wskoczy (a wskoczy na miliard %) to nie wiadomo jaka będzie i nie wiadomo czy się będzie opłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się tego kolesia jaką by mniej więcej chciał cenę za ten zestaw i wtedy pomyśl czy się opłaca czy nie. Na razie trudno ocenić, do końca licytacji sporo dni zostało. Konsola raczej jest pewna, gry też nie są złe. Sprzedający nie ma negatywów, ani też pozytywów od kupujących - widać że konto na allegro.pl służyło mu na razie tylko do kupna. Jeśli tak bardzo chcesz ten zestaw, a nie zbyt się znasz na cenach to napisz posta dzień przed zakończeniem aukcji - wtedy będzie wiadomo za ile pójdzie ta konsolka.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NA KONSOLI JEST JESZCZE FOLIA NA WYSWIETLACZU

w nowszych PSP dają folię na ekran? w swojej psp 2k nie dostałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że w starszych generacjach tego nie robili, ale to jest prawda w 3k są na pewno choć ja kupiłem używkę, ale moi dwaj kumple kupowali nówki i pamiętam, że coś o tym wspominali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem tak, podłaczem konsole psp do ps3 przez kabel w konsoli wzielem connect usb czy jakos tak w ustawieniach, potem weszlem na ps3 tez w ustawienia i opcje gry zdalnej czy jakos tak (nie pamietam dobrze) i tam jest zarejestruj urzadzenie i to tyle i juz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem tak, podłaczem konsole psp do ps3 przez kabel w konsoli wzielem connect usb czy jakos tak w ustawieniach, potem weszlem na ps3 tez w ustawienia i opcje gry zdalnej czy jakos tak (nie pamietam dobrze) i tam jest zarejestruj urzadzenie i to tyle i juz jest ok.

Ja robie tak samo i nic, nawet już myślałem, że coś z kablem jest nie tak i sprawdziłem na innym ale nadal nic. Dzwoniłem nawet do tych gamoni z sony ale oni też nie wiedzą co jest grane :-(

Mam najnowszy soft i w psp (fat) i ps3 (slim), jak podłączam psp do kompa to normalnie ją widzi. Już formatowałem kartę pamięci (2 gb oryginalna sony) w psp, restorowałem ustawienia do default i nic...

Jeżeli ktokolwiek zna przyczynę i pomoże mi rozwiązać ten problem ten MISZCZ ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie tak samo i nic, nawet już myślałem, że coś z kablem jest nie tak i sprawdziłem na innym ale nadal nic. Dzwoniłem nawet do tych gamoni z sony ale oni też nie wiedzą co jest grane :-(

Mam najnowszy soft i w psp (fat) i ps3 (slim), jak podłączam psp do kompa to normalnie ją widzi. Już formatowałem kartę pamięci (2 gb oryginalna sony) w psp, restorowałem ustawienia do default i nic...

Jeżeli ktokolwiek zna przyczynę i pomoże mi rozwiązać ten problem ten MISZCZ ;-)

to jednak cos w konsoli ps3 jak nie widzi bo niby psp laczy sie z kompem wiec ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie; d

Zeby sie pobawić tymi konsolami razem trzeba miec oryginalne oprogramowania? Bo mam psp od jakis 3 lat i je przerobilem ; x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie znam się zupełnie na PSP, bo nie posiadam. Za to posiadam PS3, a moja córka PSP. Chciałem kupić jakąś grę dla niej,

ale mogę tego dokonać tylko na swojej PS3. Na PSP nie wiem jak się zalogować, bo nie ma nigdzie zmiany użytkownika, a z córki loginu,

to nie wiele zrobię.

Czy zna ktoś rozwiązanie, jak mam jej dać grę?

Czy jak kupię na PS3 i podłączę kablem USB konsolę do PS3, to będzie można skopiować grę? (pewnie mało realne).

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie znam się zupełnie na PSP, bo nie posiadam. Za to posiadam PS3, a moja córka PSP. Chciałem kupić jakąś grę dla niej,

ale mogę tego dokonać tylko na swojej PS3. Na PSP nie wiem jak się zalogować, bo nie ma nigdzie zmiany użytkownika, a z córki loginu,

to nie wiele zrobię.

Czy zna ktoś rozwiązanie, jak mam jej dać grę?

Czy jak kupię na PS3 i podłączę kablem USB konsolę do PS3, to będzie można skopiować grę? (pewnie mało realne).

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam B)

Czyli masz:

ps3 oraz psp

masz też dwa loginy do PSN (play station network)

Jaka wersje oprogramowania na psp ?

Jaki jest powód nie możności zmiany użytkownika w psp ?

Pamiętaj, że aby wgrać i zagrać w gry kupione przez sklep należy aktywować (autoryzować) psp (odpowiednia opcja w PS3).

Gry możesz przegrać poprzez wifi (łącząc się bezpośrednio z sklepem PSN), kabel z PS3 (opcja kopiuj trójkąt na padzie) lub PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, właściwie, to zanim przeczytałem odpowiedź, to już sobie poradziłem. Zrobiłem tak. odpaliłem PS3, PSP i podłączyłem je UBS, potem aktywowałem PSP

w dużej konsoli i wróciłem do PS3 store i tam zakupiłem grę, potem już tylko skopiowałem ją dalej używając opcji USB do PSP. Po drodze zapytał, czy na pewno

chcę to skopiować i że jak to zrobię to stracę na nią autoryzację (na grę) ale nie wiem o co chodzi. W sumie i na PS3 i na PSP gra działa.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy podłączam (wszystko zgodnie z instrukcją) psp do ps3 kablem [kabel usb służący do ładowania padów ale także na innym kablu (nowym kupionym)] usb, ps3 nie widzi psp.

Mam najnowszy soft i w psp (fat) i ps3 (slim), jak podłączam psp do komputera to normalnie ją widzi. Już formatowałem kartę pamięci (2 gb oryginalna sony) w psp, restorowałem ustawienia do default i nic…

Jeżeli ktokolwiek zna przyczynę i pomoże mi rozwiązać ten problem ten MISZCZ ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×