Skocz do zawartości
Gość

PSP - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da sie, na 100% sie nie da...psp jest slabsze od ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze dodać że konsola uruchamia dodatkowo gry z PS3 oraz Xboxa 360.

No i DS'a, ale za Touch Screena odpowiada analog

:shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
morze ktoś genialny mi powie jak to cholerstwo połączyć poprzez internet , ps3 podpięte poprzez router w domu , strefa zdemilitaryzowana , czyli mogę zakładać servery do grania na ps3 itp , działa ok i jest wystawiona na widok z netu ,  praca , psp za cholerę nie chce się połączyć przez net nawet jak też ustawiłem ja w strefie zdemilitaryzowanej ( czyli wszystkie porty ma do dyspozycji) ktoś rozszyfrował o co z tym chodzi ?  w domu wszystko działa ok nawet jak wezmę połączenie internetowe.

Przede wszystkim czy włączyłeś "remote play" dla połączeń zewnętrznych (trzeba ustawić stan czuwania ps3)?

Domyślnie możesz łączyć się lokalnie i aktywować ps3 przez wifi lub kablem (ja tak robię łącze się z domowym AP i ten łączy się kablem z ps3), aby połączyć się przez internet trzeba przełączyć opcję w ps3, w psp wybrać odpowiednie połączenie, mnie udało się za pierwszym razem, nawet film ładnie wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto tez sprawdzic jedna rzecz otoz jesli macie wiecej niz jedno konto na ps3 to trzeba w opcjach na chlebaku ustawic automatyczne logowanie sie jednego z kont w innym przypadku nie da sie wlaczyc zdalnie ps3 przez psp (taka opcje tez trzeba wlaczyc wczesniej na ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i mozesz dodac sobei Stealth Camouflage do MGS 3: Snake Eater jesli amsz Metal Gear AC!D. Tyle tego "o wiele wiecej". A granie przez RP na PSP w gry z PS1 lezace na PS3 kuleje. Animacja zwalania, w ogole nie da sie w to grac. Lepiej kupic uzywany oryginal na allegro i przerobic do EBOOTa by grac z PSP.

jezeli tobie gry kuleja to co ty masz za konsole ze stadionu? ja mam ff9 ff8 mgs i tekkena 2i3 zadna z tych gier nie laguje!

Moi znajomi tezvw ten sposob uzywaja psp i nie mieli zadnych poroblemow, po za tym piszesz o ebootach jak by kazdy to potrafil (moze nasz kolega nie podrafi nawet zdowngradowac softu) jeszcze jedno grajac w gry ktore posiadaja wiecej niz jedna plyte jest problemowe konczac jedna plyte trzeba uzywac kompa do wczytania kolejnej plyty a wlasciwie obrazu co sie wiarze z duza ilascia czasu i umiejetnosciami a nie zawsze gwarantuje oczekiwanego efekyu...

wiecej na www.skizo.org na tego typu tematy

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie możliwość "zainfekowania" psp w grze r:retribution poprzez r2 z ps3.

Taka modyfikacja zmienia nieco fabułę Retributiona i wygląd głównego bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za brednie ludzie piszą. PSP-3000 to najlepszy model PSP. Ekran jest DUŻO lepszy, a te linie o których mówicie to nie jest wada, a właściwość nowego wyświetlacza robionego inną technologią, te linie przeplotu są niewidoczne, chyba, że grasz w gry 2D z gałami 10cm od ekranu to wtedy rzeczywiście da się zauważyć. Do tego ma mikrofon do Skype wbudowany, jest wygodny i sprawia wrażenie lepiej wykonanego w porównaniu do Slimki, którą sam mam (2000- srebrna). Jedyna wada to brak możliwość zainstalowania CF'a tak samo jak w najnowszych 2000.

Wycofanie konsoli ze sprzedaży to PLOTA! A podany link z tą informacją pochodzi z października 2008roku. Gdyby nie zależało mi na CF to sam zmieniłbym swoją Slim na 3000.

PS. Tak, grałem na 3000, używałem, testowałem etc.

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę potwierdzić słowa Dantego.

To najlepszy model PSP. Kolory i jasność są o niebo lepsze. A ponoć widoczne pasy są tak naprawdę zauważalne z baaardzo małej odległości. Pasy te zresztą był i w facie i w slime&lite tylko że poziomo a nie pionowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe jacy znawcy nie mogę na to patrzeć ! Sony sie wstydzi ? Sony wstrzymało produkcje ? Ekran jest do d... ? Masakra ekran nie ma żadnych pasków i jest nawet lepiej na dworze bo nie odbija tak światła... I już można odpalać jakieś malutkie homebrew krok na przód jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPoko spoko...

Każdy wypowiadający się wcześniej używał zwrotów "podobno", "słyszałem", "prawdopodobnie"

A gdzie konkrety?? NIE WIDZIAŁEŚ TO NIE POWTARZAJ !!

Mam psp3004 od prawie 2 miesiecy i nie potwierdzam zadnych pasow mniej lub bardziej widocznych!!

Dotyczy to zarowno gier 3D (tekken, nfs, wipeout, warhammer) jak i 2D (locoroco, simcity, space invaders) a takze filmow (rip DVD).

Takie powtarzanie prowadzi do nieprawdziwych opini... bo kolega kolegi dowiedzial sie od szwagra córki mojej cioci ze jemu babcia powiedziala!! i po co to??

Konsola nie ma zadnych wad (poza maruderami ktorzy zobacza co niewidzialne) i sony dalej ja produkuje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SPoko spoko...

Każdy wypowiadający się wcześniej używał zwrotów "podobno", "słyszałem", "prawdopodobnie"

A gdzie konkrety?? NIE WIDZIAŁEŚ TO NIE POWTARZAJ !!

Mam psp3004 od prawie 2 miesiecy i nie potwierdzam zadnych pasow mniej lub bardziej widocznych!!

Dotyczy to zarowno gier 3D (tekken, nfs, wipeout, warhammer) jak i 2D (locoroco, simcity, space invaders) a takze filmow (rip DVD).

Takie powtarzanie prowadzi do nieprawdziwych opini... bo kolega kolegi dowiedzial sie od szwagra córki mojej cioci ze jemu babcia powiedziala!! i po co to??

Konsola nie ma zadnych wad (poza maruderami ktorzy zobacza co niewidzialne) i sony dalej ja produkuje !!

Ja rowniez nie mam z tym problemow zadnych pasow :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSP da się podglądać co siędzieje w domu z dowolnego miejsca na ziemi jeżeli jesteśmy w zasięgu Internetu ze swoim PSP a na PS3 mamy kamerke !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim

zaczynajac, u mnie wszystko pieknie i fajnie z remote play idzie jak przecinak playstation store dziala,pod ps3 moge sie podpiac,ale czy moge odwrotnie znaczy.chcialbym pograc na duzym tv wiec jak mam zrobic obraz z psp na duzym ekranie???.

z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kabelek tylko wtedy gdy masz PSP-2000 lub 3000, bo 1000 (aka FAT) nie ma wyjścia TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Kiedyś widziałem, że udało się po przeróbce PSP uruchomić gry z PC, chodzi mi tu przede wszystkim o jeden tytuł - Final Fantasy VII. Co trzeba zrobić, aby coś takiego działało. Konsolka 3004 z najnowszym softem z rodziny 5.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie przerobisz jak na razie PSP-3000

2. Gdybys juz nawet mial wgrany CF... Po co chcesz odpalac konwersje FF VII z PC, skoro mozesz sobie obrazy plyt skonewrtowac do EBOOTa i grac w NORMALNA wersje z PSX!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płyty z filmami (nie DVD-Video, BLU-RAy Video) nie testowałem.

Nie działa z płyt ale jak zrobimy komputer jako media server to każdy film śmiga jak szalony :) Ogólnie fajny bajer z tym połączeniem ale narazie miernie funkcje są wykorzystane a szkoda :/

Ciekawe ile konsola pobiera prądu jak jest w stanie wstrzymania gdy chcemy ją uruchomić z PSP :] bo wiatrak z tego co słyszę to chodzi na najniższych obrotach ale się kręci co może być trochę uciążliwe jak ktoś ma konsole w swoim pokoju bądź sypialni :) no chyba, że za każdym razem będziesz włączał funkcję no to ok :D dobra na sprawdzenie kobiety co robi w domu :>

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko chcem kupic psp 3003 i mam pytanko czy da sie juz nowe oprogramowanie wgrac zeby dzialaly piraciki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dylemat pomiędzy tymi dwoma modelami, jedni mówią że ekaran w psp 3000 jest duużo lepszy a drudzy że ma jakieś "scanline" i że nie warto kupować nowszej psp. Jak to jest naprawde?? Jeśli ktoś miał styczność z obydwoma niech się wypowie które lepiej kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poczekaj do czerwca do E3 tak jak ja. A może zaprezentują nowe PSP tak jak plotki mówią ?

A jeśli już teraz to ja uważam że 3000. Naprawdę lepszy ekran, a o rzekomych liniach pisali chyba jacyś niedorozwinięci ludzie którzy mają oczy 1cm przed ekranem-wtedy zobaczysz faktycznie jakieś linie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×