Skocz do zawartości
ONE

Trine 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

...a trine 2 jak nie bylo tak nie ma...f*** it...trine 2 pobrane z app store+macbook pro+sparowany ds3+40bravia...i smiga

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam, teraz i tak już koniec miesiąca. Ale za tydzień, po wypłacie już by mogło być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się za przeproszeniem wkurwi.em że kupiłem na pc i grę mam już za sobą. Z taką obsuwą życzę im znikomej sprzedaży na ps3 ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine 2 Where are U ?! Kolejna aktualizacja store'a i NIC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurna, ile trwa ten proces certyfikacji?

W styczniu pisali:

Trine 2 aktualnie leży u SCEE. Prawdopodobnie z powodu przerwy świątecznej gra nie przeszła procesu certyfikacji i musimy czekać. Oby teraz się to zmieniło.

Zdajemy sobie sprawę, że europejscy gracze bardzo czekają na grę. Wersje przeznaczone na USA i Europę są identyczne (wersja na Amerykę ma europejskie języki na przykład), dlatego jesteśmy zawiedzeni, że nie odbyła się premiera gry w tym samym czasie. Ale niestety, to poza naszym zasięgiem i nie leży już w naszym rachunku.

A 21h temu na fb:

Hopefully in March. It's in technical certification now and if they don't find any new bugs then it should get released soon...

Coś mydlą oczy:

Yes we are fixing a bug and that should be done soon. It's hard to predict a release but earliest would be late February now... fingers crossed...
Well, we will update the XBLA and US PSN versions if an opportunity comes up (and include other fixes too), but it is not related to EU QA... The bug in question is a crash bug so of course it needs to be fixed (it's just very rare and wasn't found in the US version, but it probably exists there too). Ultimately we are indeed working very hard to fix the bug and once that's done it will be out of our hands again, and we will keep our fingers crossed for the release as soon as possible... Sorry for the constant delays!

Bardzo rzadki bug? I dziwnym trafem dopiero u nas go znaleźli i prawdopodobnie jest też w innych wersjach?(a jak go może nie być skoro sami piszą, że wersje są takie same, że US ma europejskie języki.)

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krętacze, aż rzygać się chce -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba przestać wypisywać żale i napisać w tym temacie dopiero jak wyjdzie...w okolicach wakacji - tak podejrzewam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Q:

Any news on Trine 2? Like the new lay out.

A:

I know a date. I’m just not allowed to say it….

Let’s hope FrozenByte make their post today then, eh?

VIA PS BLOG. Czyli zapowiedz daty może jeszcze dziś lub bardzo niedługo

I konkurs na wierszyk :banana:

http://rpgamer.pl/blog/konkurs-trine-2/

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie kracz, nie kracz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw.lle ta gra ma kosztować w EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimum 36 pln ale moze byc drozej jakies 47 ?!? oby nie 36 dam ale 47 to juz nie moze bedzie jakis rabat dla plusiakow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o 55 zł, ale cóż. Miejmy nadzieję, że tak nie będzie, bo też mi się to nie uśmiecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine 2 wjeżdża z premierą do Europy i od razu za friko dla PS+. Nieźle. NOTKA na PS Blogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blogu napisane jest, że Plusowicze na trine 2 zaoszczędzają 11,25 euro - czyli 45 zł :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, to co z tego będą mieli twórcy Trine? Przez ten poślizg nikt w europie nie kupił ich gry przez 3 miesiące, a teraz sprzedaż spadnie bo rozdają za darmo :P

Ale jeśli tak wygląda sytuacja to może sobie kupię + :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaz trine 2 spadnie ale plusa wzrosnie nie straca zbytnio a zyskaja raczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyska Sony, a twórca/wydawca Trine? Tzn mi tam wisi, za taki poślizg powinni nam jeszcze dopłacać za chęć gry w Trine 2 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bylo naprawde sie nie dowiemy ( chodzi mi o to dlaczego doszlo do takiego opznienia )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyska Sony, a twórca/wydawca Trine? Tzn mi tam wisi, za taki poślizg powinni nam jeszcze dopłacać za chęć gry w Trine 2 :P

Zyskają twórcy, a straci Sony, które pewnie wyszło z taką, a nie innym pomysłem. Sądzę, że jakis dochód z wykupień PS+, które pewnie będzie duże, trafi na konto twórców Trine 2. Pozostaje się cieszyć z takiego obrotu sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×