Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Podróbka,sprzedawca napisał pad oryginalnie zapakowany a poza tym ma świeże negatywy za podrobione pady.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka,sprzedawca napisał pad oryginalnie zapakowany a poza tym ma świeże negatywy za podrobione pady.

Nie dość że zbiera negatywy to do tego nie prowadzi działalności,więc masz zerowe szanse na reklamację.Prosze pamiętać że gdziekolwiek kupicie jakikolwiek produkt SONY i dostaniecie paragon to możecie go WSZĘDZIE reklamować ,a nie tylko u sprzedawcy.Nie kupuje się sprzętu tam gdzie nie można dostać normalnego paragonu fiskalnego (nie jakiegoś ''rachunku'')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy wogóle zastanawiają się czy takie badziewie za tak śmieszne pieniądze może być oryginalne skoro cena DS3 jest większa niż na tej aukcji.

Jeżeli chodzi o opakowanie to dość mocno odstaje od tego które możemy zobaczyć chociażby na amazon.com i to już powinno dawać do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy wogóle zastanawiają się czy takie badziewie za tak śmieszne pieniądze może być oryginalne skoro cena DS3 jest większa niż na tej aukcji.

Jeżeli chodzi o opakowanie to dość mocno odstaje od tego które możemy zobaczyć chociażby na amazon.com i to już powinno dawać do myślenia.

Ja myślę że to ma związek z mentalnością naszych rodaków.Jeden Polak zawsze próbuje zarobić na drugim i chyba większość kupujących te pady wierzy że to jest NORMALNA cena pada,a ceny sklepowe pokroju 159-169 zł to po prostu gigantyczne marże jakie zarabiają sklepy na biednym rodaku.Stąd tak wielu oszustów na Allegro z super okazjami pokroju Battlefield 3 za 139 zł,Buzz Świat Quizów za 150 zł,Mortal Kombat za 99 czy właśnie pady za 69 zł.Jeleń się zawsze znajdzie.

P.S.Jest też spora liczba klientów którzy zapewne domyślają się że to nie oryginalne pady,ale kupują je ze względu na cenę jako tańszy zamiennik.Niestety nie zdają sobie sprawy z tego że taki pad podziała kilka ,kilkanaście dni,bo nie ma na forach poważnej dyskusji na ten temat ,nikt o tym nie pisze i nie ostrzega.Na allegro jest znikoma ilość negatywnych komentarzy z tego powodu że kupujący wystawiają komentarze w większości przypadków bezpośrednio po otrzymaniu przedmiotu.Napisałem do kilku osób które wystawiły komentarz pozytywny na takich aukcjach i zdarzało się że pad nie działał... po rozpakowaniu,a komentarz już został przez nich wystawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z Infamousa 2 . Na rozbieraniu bundli i sprzedawaniu osobno można zrobić niezły biznes.

Sklep Robson to jeden z lepszych na allegro, nie sądzę aby była to tania podróbka z Chin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były takie w zestawach z IF2 ale można je też kupić oddzielnie, widziałem takie w MM lecz były w plastikowych pudełkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego oto pada - http://allegro.pl/du...1739614075.html

Jest napisane, że pad jest "Fabrycznie nowy w kartonowym pudełku", czyli są to pady dodawane do zestawu inFamous 2, tak?

Jest możliwość, że to podróbka?

Nie ma raczej możliwości że to podróbka.Sam mam takiego czerwonego pada.Są to pady wyciągane z inFamousa 2.Legalna dystrybucja ,do tego zarejestrowana firma.Kupuj śmiało :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczyłbym na to, że konsola kupiona za 275zł dojdzie do Ciebie, a nawet jeśli to czy będzie działąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej,

mi WOT nawet nie pozwolil otworzyc tej stronki bo ma wszystkie opinie na czerwono, wiec nie ma sie co ludzic, ze trafiles na jakas super okazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że bubel?:)

Ofertą jest usługa zamówienia opisanego na tej aukcji towaru bezpośrednio w kraju jego producenta.

Cena na aukcji jest ceną całkowitą, zawiera opłatę za usługę zamówienia i za towar.

Edytowane przez pgkedzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że bubel?:)

Ja myślę że oryginał,przecież to normalne że ktoś sprzedaje coś co jest warte u dystrybutora 150 zł za 79 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego oto pada - http://allegro.pl/du...1739614075.html

Jest napisane, że pad jest "Fabrycznie nowy w kartonowym pudełku", czyli są to pady dodawane do zestawu inFamous 2, tak?

Jest możliwość, że to podróbka?

I kupiłeś tego pada? Bo z chęcią bym kupił od tego sprzedawcy Mortal Kombat i dualshocka ale boje się, że podróbka :P

Na allegro teraz jest sporo dualshocków po 150zł~ w czerwonych opakowaniach, dziś widziałem taki sam za 189 zł w jakimś sklepie w złotych tarasach w wawie, natomiast w MM czy Empiku są tylko w czarnych, co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kupiłeś tego pada? Bo z chęcią bym kupił od tego sprzedawcy Mortal Kombat i dualshocka ale boje się, że podróbka :P

Na allegro teraz jest sporo dualshocków po 150zł~ w czerwonych opakowaniach, dziś widziałem taki sam za 189 zł w jakimś sklepie w złotych tarasach w wawie, natomiast w MM czy Empiku są tylko w czarnych, co o tym myślicie?

wielokrotnie kupywalem z robsona i zawsze wszystko bylo ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy piszą że tanio to się opłaca nie ma nic taniego jak jest tanio będzie drożej i dłużej zanim policja odzyska kasę o ile odzyska zazwyczaj łapią sprawców ale oni są nie wypłacalni lepiej dołożyć 20-30pln i kupić w sklepie albo od zaufanego sprzedawcy na allegro co ma przynajmniej 1000 komentarzy albo w ofercie odrazu proponuje odbiór osobisty na terenie sklepu a nie w klatce w bloku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- w pewnym serwisie, w którym wymienia się gry, znalazłem posiadacza GT5 w mojej okolicy. Od razu zapytałem, czy nie chciałby sprzedać. Ten się zgodził, ale dodał, że "płyta jest bez nadruku". Od razu mi się coś nie spodobało, dlatego zacząłem drążyć temat. Powiedział, cytuję, "dostałem tą wersję w dniu premiery jako pracownik saturna na dziale software , w celach poznania gry , dlatego nie ma nadruku , jest w 100 % orginalna". Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gametrade pelno jest idiotow :biggrin: Niech Ci zrobi zdjecia tego GT5 bez nadruku,chetnie bym to zobaczyl :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa, ponieważ nawet na wersjach PROMO jest nadruk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gametrade pelno jest idiotow :biggrin: Niech Ci zrobi zdjecia tego GT5 bez nadruku,chetnie bym to zobaczyl :biggrin:

On ma konto zweryfikowane, i kilka dobrych ocen. :P

Poproszę o zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×