Skocz do zawartości
Natsu

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka nowych filmików: LINK.

Po premierze uncharted 3, teraz z cała pewnoscia moge powiedziec, ze ni no kuni to w tej chwili jest moj numer 1.

Jest jednak cos co mnie troche martwi. Z filmików wynika, ze po swiecie gry chodzimy jak po minimapie. Kamera pokazuje postaci z lotu ptaka, i wszystkie loakcje są tak jakby umowne. Dopiero jak dojdziemy do jakiejs konkretnej miejscowki następuje loading, i zaczyna sie wlasciwy gameplay. W dragon quest 8, do ktorego ta gra jest najczesciej porywnawna najbardziej mi sie wlasnie podobalo, ze po odpoczynku w jakims miescie i "dopakowaniu" postaci, wychodzilo sie poza bramy, zbaczało sie ze scieżki i szło się w nieznane mając nadzieje, ze za kolejnym pagórkiem ujrzymy jakąś chatke, w ktorej bedziemy mogli sie schronic czy przenocowac. Klimat był nieziemski. Wlasnie takie momenty sprawiły, ze dg8 to moja najukochansza gra.

Na pewno w ni no kuni takich lokacji bedzie od groma i minie sporo czasu zanim wszystkie je poznam czy w ogole odkryje ale chciałbym aby wędrówka między tymi lokacjami była tak samo klimatyczna i pokazana z tej samej perspektywy co w dg8 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie wiadomości-dobra i zła:

To może najpierw zła: data premiery w Europie to dopiero 1 kwartał 2013  :sad:

... ale za to będą do wyboru oryginalne JAP głosy!! (Dzięki Ci Boże Wszechmogący)

Audio: ENG i JAP. Napisy: Angielskie, Francuskie, Włoskie, Niemieckie i Hiszpańskie.

Źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam jak na zbawienie zapowiada sie kapitalnie i mega klimatycznie .

Jak Dubb będzie na poziomie ANG DQ 8 to nie mam pytań i Jap mogą spokojnie wyciąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przeczytałem że premiera w "normalnym" języku dopiero w 2013 ale jak zobaczyłem wiadomość ze JAP dubb zostanie to... kurde... marzenie! W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Mnie to wygląda na jrpg tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale zapewne sprzeda sie gorzej od badziewnego RE Raccon City ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra prezentuje się fenomenalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do wyglądu tej gry, ale jeśli fabuła będzie przynajmniej dobra, a postacie ciekawe, to może być interesujące. Byleby tylko oryginalna grafika nie była jedynym wyróżnikiem tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zmieni nazwę tematu żeby się zgadzała z tytułem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś już wiadomo kiedy premiera najprawdopodobniej najlepszego j-rpga tej generacji w naszym kraju?? napalam się strasznie i doczekać nie mogę... Cś tam przebąkują o styczniu 2013... Ale poszukuję oficjalnego infa oraz tego czy tylko uk dostanie tą premierę czy polanda też, nie chodzi o język tylko o dostępność czy w naszych sklepach się pojawi ten tytuł na półkach...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to 3 stycznia będzie premiera...ale pytanie brzmi...czy ta gra zostanie wydana w naszym kraju ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gdyż jak znam życie na allegro cena = 220 zł + wysyłka bez premiery w kraju (taka sama funkcjonowała po premierze catherine w usa) natomiast dostępność w sklepach typu osiedlowy czy nawet sieciówki = zerowa... A sam wolę się kopsnąć do sklepu i zakupić grę aniżeli liczyć po cichu że jakiś gnój z alledrogo mnie w uja nie wali i dostanę to co chcę czyli tytuł po angielsku w stanie idealnym...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie 220 zł albo i więcej. Jakiś typ ściągnie z USA i dorobi sprzedając u nas. Nie wiem jak Wy, ale ja kupuje kolekcjonerkę z tym pluszakiem :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejska premiera ma być 25.01 ale kiedy gra wyląduje na półce w sklepie u Ryśka za rogiem to któż to może powiedzieć? ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko, jakbym wiedział na 100% że dostanę w dniu premiery usa/eu naprawdę sztukę w nienaruszonym stanie to i 250 bym dał ale niestety kupno/wymiana przez portale najczęściej kończyły się dla mnie nieszczęśliwie przez co staram się unikać i chociaż szukać w okolicy abym mógł odebrać osobiście.

czuję że premiery pl raczej w takim wypadku nie uświadczymy czyli jednak aledrogo i jechana :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że w Łodzi pewnie będzie w sklepie z grami...ostatnio tam u nich widziałem gry które u nas nie były wydane więc pewnie Ni No Kuni też będą mieli :)

O Ni No Kuni jednak mogę już powiedzieć jedno...

8887952f6cd3ede4d6a8e26a755019a6.gif?1344108430

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ultima ma preordera za 199zł... :P

Chyba się skuszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena - ciekawe czy u nas będzie kolekcjonerka dostępna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×