Skocz do zawartości
Natsu

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Rekomendowane odpowiedzi

w pizdu z kolekcjonerką (myślę że nie ma możliwości dostępności poza jakimiś ebayami...), oby była ogólnie premiera w naszym kraju gdyż może skończyć się jak z catherine... I jeżeli nie wydadzą wersji psn (a tego nie zrobią zapewne), gra będzie w bardzo ograniczonej dostępnoći (ja kolekcjonerkę właśnie catherine brałem z ebay za cenę przeliczając na złotówka gdzieś właśnie w okolicach 350 z wysyłką....) .

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety zapewne tak będzie :( trudno - dam zarobić sklepom poza PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety zapewne tak będzie :( trudno - dam zarobić sklepom poza PL...

Jest kolekcjonera również na ULTIMIE. 400zł. Pewnie się skuszę bo premiera gry wypada w okolicach urodzin to zrobię sobie prezent - od siebie dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl też już mają - za 349zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice - dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna gdzies juz kupic gre w wersji ang???? zaraz mi sie cora rodzi i potem moze byc problem... cena az tak nie gra roli wazne aby juz w grudniu miec...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest nadzieja ! ! ! !

Dosłownie z powietrza gruchnęła w nas wiadomość, że tak wyczekiwane przez fanów jRPG - Ni No Kuni: Wrath of the White Witch otrzyma wersję demonstracyjną, dzięki której każdy będzie mógł sprawdzić, jak prezentuje się produkcja Level-5. I co ciekawe, demo pojawi się już jutro w amerykańskim PlayStation Store...

Dlatego jeśli ktoś chce wypróbować demo, będzie musiał założyć konto na USA. Oczywiście jest szansa, że i w Europie wersja demonstracyjna się pojawi, zwłaszcza, że Namco-Bandai nie odpuszcza promocji gry poza granicami Japonii. Jednak zanim gra pojawi się w sklepach, to mogę zdradzić, że już wkrótce poznacie nasze zdanie na temat gry, które zostało wyrobione po ograniu wczesnej wersji.

Update: Cenega Poland poinformowała, że wersja demonstracyjna gry pojawi się w polskim PS Store już w środę.

W środę będzie można ograć demko :) więc pewnie w naszym kraju gra doczeka się premiery wcześniej niż chociażby Rune Factory na Ps3...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że też jestem podekscytowany .

Na prawdę jest szansa na grę przełomową grę która będzie ikoną jrpg tej generacji .

Oglądałem już wcześniej kilka gameplayów na YT z jp i wyglądało to pięknie .

Sama eksploracja latanie po lokacjach myślę że da sporo frajdy przy tym magicznym designie .

Jeśli do tego dojdzie ciekawy system walki,przyjemna fabuła humor czy różne patenty o których nie mam świadomości pisząc tego posta to może być pozamiatane .

Mam nadzieję że w końcu to będzie taka produkcja na jaką czekają gracze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą 2 obszary do eksploracji i 2 bossy do rozwałki. Mogliby dać kawałek mapy do pobiegania :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to całkiem konkretnie, będzie można obadać całkiem nieźle gierę, tylko kiedy te demo ...... myślałem że na us będzie dziś wieczór a tu lipa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie z najbliższą aktualizacją PSS'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ma ograniczenie czasowe po 25 minut na każdy epizod co jest jakimś totalnym debilizmem. Po co to dali jak i tak lokacje są zamknięte i można w nich tylko powalczyć z mobkami i bossem, zwłaszcza w drugim obszarze gdzie jest i tak ograniczony czas dojścia do bossa bo wulkan wybucha :/. Nie można sobie na spokojnie poprzeglądać menusów i opisów itemków.

Walka i ten kawałek systemu jaki demo prezentuje narazie do mnie nie przemawia, ale to nic nie znaczy bo to tylko demo, podobnie miałem z demem RoF a full jak najbardziej był ok. Ogólnie przez te ograniczenie czasowe strzelam focha i nic dobrego o tym demie nie napisze.

Edytowane przez drk2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz odpalam to zdam później relację .

O system się trochę bałem i chyba jest coś na rzeczy, 2x 25 to i tak jak na demko masa czasu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak można wyjść na mapke świata i troche pohasać po niej :woot:. Pierwszy raz jak zagrałem żem się zapuścił w leśne ostępy i czas się skończył. @Zdun wszystko na to wskazuje, że to będzie prawdziwy jRPG w starym stylu z krwi i kości godny tej generacji. Filling wielkiej przygody niczym w DQVIII i wielki, baśniowy świat z zielonymi pagórkami, lasami, rzeczkami i ukrytymi skarbami jak odtrutka po tych wszystkich nasiąkniętych krwią FPSach i TPSach stoi przed nami otworem :).

Jest wybór jap. dubbingu.

Edytowane przez drk2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm teraz tylko pytanie czy w pl bedzie oficjalnie wydana a co za tym idzie czy bedziem mogli go kupić w sklepach czy od jakis ebejowców za jakies dziwne sumy typu 399 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cenega to wydaje u nas bo podawali info, że będzie demo też na pss pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się...i data premiery jest 25 stycznia...w naszym kraju...a co za tym idzie skoro cenega to wydaje...<werble start> zniżka muve -50% działa na tą grę< werble stop>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×