Skocz do zawartości
Natsu

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Rekomendowane odpowiedzi

W późniejszym etapie jak masz Dinocerosa to padają wszyscy po jednym jego strzale obszarowym, więc nie ma szansy na ucieczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dinocerosa probuje aktualnie złapać :)

 

A przy Toko w jakieś 45 min wpadło 38->45 poziom :D dziady uciekają, ale jeden strzał kota w butach i Toko leży i kwiczy.

W drodze do Perdidy też znalazłem Toko (ciemniejszy kolor) ale uciekł zanim go dopadłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czar veil sie tutaj przydaje ponieważ wtedy mobki nie uciekaja od ciebie i zawsze masz atak z zaskoczenia.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takowego raczej - kiedy się go dostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz znajdować ducha maga i on ci daje te czary.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horace :) z tego co patrzyłem to wszystkie dotychczasowe czary mam od niego - teraz jestem w Perdidzie to może tam dostanę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NNK2 na PS4?

Gdzieś mi się taka plotka przewinęła przed oczami, tylko nie potrafię sobie przypomnieć gdzie.

Ktoś coś kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to prawda. Będzie to kolejny powód do zakupu PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już są trzy powody do zakupu Ps4. Pierwszy: Wiesław Trzeci Wielki, drugi: Bloodborne, oraz trzeci powód: NNK2. Pozostaje tyko czekać na konkrety.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no muszę przyznać że czar Veil jest mega przydatny - przed Perdidą katuje Tokotoko jak głupi, raz nawet wyskoczyły dwa w jednej walce. 

Generalnie na całą drogę ile ich tam się respawnuje? Trafiłem ogólnie na dwa miejsca w których wyłażą z krzaków. 

 

Jednak czasem w ich miejscu są inne stwory - jak wyjde z lokacji i wejdę z powrotem to jakoś rozstawienie ich się resetuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toko się losowo pojawiają. Po przebiegnięciu ścieżki wracałem do Motorville i z powrotem... na jedno przejście miałem max 3 Toko, czasem jeden. Na mapie świata to najlepsza miejscówka do farmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adick Twój sposób generalnie sie sprawdza tylko aby pojawił się Toko to muszę ze 3-4 razy przenieść się do Motorville :P 

 

wkurzyłem się wczoraj bo wyskoczył mi w walce dwa razy po 2x Toko ale familiary moich pomagierów mnie skutecznie zblokowali i Toko zwiał znikając w ścianie.. 

 

No nic - jeszcze dobić Swaina do 68 poziomu i będzie git. 

Dużo jeszcze zostało mi fabuły? 

 

Aktualnie ktoś zakosił mi święty kawałek drewna i muszę go odszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już czar Veil, to również powinieneś mieć jakiś silny obszarowy dla Oliviera - tym załatwiaj Toko odrazu na początku walki. Jeśli przeżyje to szybkie dobicie fizycznym.

Nie powinien uciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jest taka mała aktywność w temacie - chyba jako jedyny gram teraz w NNK ;)

 

Wczoraj próbowałem złapać Dinocerosa - co za katorga.. 1,5h i nic, zero. No szkoda, raczej go sobie odpuszczam. 

 

Za to zdziwiłem się bo złapałem Tokotoko. Ale za to wbijanie mu poziomów to kosmos - tak jak normalny familiar po zabiciu Toko dostaje z 20 poziomów to jemu ledwo co pół paska wpadło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuszczaj Dinocerosa!

Trzeba się poświęcić na złapanie go, bo to istny czołg. To Chuck Norris wśród familliarsów! Musisz go mieć.

Z lvl Toko to normalka, tak to u niego wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smok to najlepszy pokemon. Z nim owni się każdego bossa i platyna to tylko kwestia czasu. Zrobiłem sobie ekipę z 3 smoków i praktycznie nic nie musiałem robić.

Tyle tylko, że znalezienie ich trochę trwało. Ja je farmilem w górach na tej pustyni, trzeba mieć latającego smoka już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko 

 

Wiem wiem :) jest miejscówka gdzie nawet mogą być 4 na raz i wczoraj tam siedziałem - tuż obok pałacu małego Piccolo. Skoro tak namawiacie to dzisiaj spróbuję jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup...Dinoceros i atak Boulder po prostu kosi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam go! Juz nawet jest jako Catastroceros - co prawda na razie na 13 lvl ale w porównaniu z tym kotem w butach na 75 lvl to ma atak od niego o 100 pkt wyższy, nieźle. 

 

Na razie mam dosyć farmienia - czas pchnąć fabułę do przodu i przejść przez te bagna do Shadara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jednego dinocerosa dostawało się chyba od tego jak to ładnie ująłeś "małego piccolo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona w 41h. Było warto przeżyć tą historię - mocne i wzruszające zakończenie (finałowa walka jednak była trochę za prosta). 

Platyny nie atakuję gdyż to kolejne 40h wyjęte z życia a przecież inne tytuły czekają :)

Tak czy inaczej polecam. Mimo "dziecinnego klimatu" ja bawiłem się wyśmienicie - okropnie wciąga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSStore bywa w promocjach za 20zł.

Ale jeśli nie jesteś szesnastolatkiem czekającym na kieszonkowe, to wyrzucaj stówkę.

100 godzin soczystego rpga.

Pamiętam jak po premierze gra była strasznie ciężko dostępna w pudełku.

Kupiłem za grosze w Store, ale chyba się przymierzę do pudełkowej (mimo platyny), bo to spora luka w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×