Skocz do zawartości
Kuba_K_2

Kane & Lynch 2: Dog Days

Rekomendowane odpowiedzi

Druga część Kane & Lynch wychodzi za dwa miesiące, a nie doczekała się swojego wątku. Na filmikach prezentuje się świetnie, klimat jakich mało.

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-kane-lynch/100962?type=flv

http://www.gametrailers.com/video/debut-trailer-kane-lynch/60046?type=flv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bardzo mnie ciekawi ta gra, za tydzien zagram w demko to zobacze, jelsi tylk opoprawili to co w 1 czesci bylo slabe, czyli sterowanie/strzelanie i grafike to jestem kupiony. na filmikach gra wyglada jak by robil ja micheal mann a to juz cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zyskac klucz na pobranie dema 1 lipca ekskluzywnie z Xbox Live, jakby co opisze czy zaszly jakies zmiany wzgledem 1nki. Osobiscie licze ze tak i zacieram raczki bo malo jest gier w takich klimatach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zyskac klucz na pobranie dema 1 lipca ekskluzywnie z Xbox Live, jakby co opisze czy zaszly jakies zmiany wzgledem 1nki. Osobiscie licze ze tak i zacieram raczki bo malo jest gier w takich klimatach :)

Szczerze, cholernie Ci zazdroszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie równie dobra co część pierwsza, chociaż nie obrażę się jak będzie lepsza:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa filmiki z dema, ponoć zawierają małe spojlery, ale skoro o z demo, to podejrzewam że tragedia się nie stanie

http://www.youtube.com/watch?v=xdXPt0WyUTI&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=vbrheg5dLbo&feature=player_embedded

Bardzo fajnie zachowuje się kamera, przynajmniej coś nowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dosyc solidnie w demo i oto wnioski:

Gierka jest ... ZAJEBISTA, to tak na dobry poczatek i zachete do dalszego czytania jesli jakims trafem weszliscie w ten temat.

Pierwsza czesc tej gry byla sredniakiem, takim do przejscia bez zbytniego krecenia nosem, i zapomnienia, wiec nie dziwi mnie brak zainteresowania tym tytulem w tym temacie a to BLAD, i to duzy, bo gra przeszla solidna metamorfoze i przy odrobinie marketingu na pewno wstrzeli sie w mainstream :P, no ale mniejsza z tym, przejdzmy do konkretow.

Gra jak tworcy zapowiedzieli czerpie inspiracje na gameplay i przekaz swiata gry ze stronki YouTube i ich amatorskie filmiki krecone amatorska kamera, pomysl moim zdaniem okazal sie strzalem w 10tke, nic tak nie buduje klimatu brudnych zakamarkow w Szanghaju jak ziarnista ramka amatorskiej kamery okraszona w rozne kresi i pixele, wiec klimacik lapie za jajca od pierwszych sekund i nie puszcza az do konca dema. Omine kwestie fabularne (ktora zapowiada sie ciekawie :D) i od tego jak sie demko zaczyna przechodzac do gameplayu, ktory jest swietny! Sterowanie jest intuicyjne (pad od Xboxa, oby na ps3 nie przeniesli strzelania triggerami), celowanie jest gladkie i przyjemne bez zadnej toporonosci, postac porusza sie zwinnie tez bez zbednych opoznien itp, cover system w grze sprawia sie swietnie, nie jest za nim do konca bezpieczny, ale lepszy rydz niz nic, sa tez sytuacje ze po prostu z twojej oslony zostaja wykalaczki (to dziala w 2 strony) co jest swietne, nic tak nie sprawia przyjemnosci jak rozpieprzenie kilku drewnianych parawanow w Szanghajskiego baru sushi :), i to nie jest efekt "strzal = bum, tekstura sie rozsypuje", tutaj wszystko dzieje sie etapowo, mozna podziurawic np tylko parawan, albo zrobic w nim tyle dziur ze w koncu nie zostanie z niego nic.

Strzelanie i strzelaniny - jest super, czuc bronie, maja bardzo fajny dzwiek i co najwazniejsze, robia to co bronie robic powinny, dzialaja na prawde zabojczo 1-2 strzaly i mamy denata na sali panowie, jedynie Szanghajski "SWAT" ktory ma na sobie kamizelki potrafi wytrzymac nieco wiecej, ale nawet 1 strzal moze okazac sie zabojczy i posle typka na glebe gdzie ten bedzie probowal wstac/czolgac sie/kulec lub po prostu siedziec podpierajac sie reka i probujac wymachiwac bronia czekajac na swoj zgon. Co jest tez bardzo wazne, to fakt ze ciala nie upadaja sztucznie, musza miec jakiegos swojego ragdolla a nie zaskryptowane sekwencje co bardzo cieszy. Kule w cialach widac (choc po chwili znikaja, co nie zmienia faktu ze mozna im dorabiac nowe, ciala po smierci na szczescie nie robia sie duchami przez ktore przenikaja kule) przez co jeszcze bardziej czuc brudny klimat swiata naszych glownych bohaterow.

Bardzo mi sie tez spodobala sekwencja latania po ulicy glownej Szanghaju gdzie widnieja przechodnie, mozna takiemu zrobic dziure w glowie a zaraz po strzale pojawi sie typowa pixelowa cenzura na jego twarzy i plama krwi dookola (tylko w przypadku cywili takie cyrki, po strzale w glowe), jesli zrobimy czerwona dziure na pieknej bialej koszuli u cywila, cenzury nie ma.

Koncze cegielke i licze ze kogos zainteresowala ta pozycja po przeczytaniu mojego posta, gierka zapowioada sie na prawde swietnie, dodajmy do tego co-op z kumplem, multi kompetytywne i kooperacyjne to na prawde jest tylko lepiej :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dosyc solidnie w demo i oto wnioski:

Gierka jest ... ZAJEBISTA, to tak na dobry poczatek i zachete do dalszego czytania jesli jakims trafem weszliscie w ten temat.

Pierwsza czesc tej gry byla sredniakiem, takim do przejscia bez zbytniego krecenia nosem, i zapomnienia, wiec nie dziwi mnie brak zainteresowania tym tytulem w tym temacie a to BLAD, i to duzy, bo gra przeszla solidna metamorfoze i przy odrobinie marketingu na pewno wstrzeli sie w mainstream :P, no ale mniejsza z tym, przejdzmy do konkretow.

Gra jak tworcy zapowiedzieli czerpie inspiracje na gameplay i przekaz swiata gry ze stronki YouTube i ich amatorskie filmiki krecone amatorska kamera, pomysl moim zdaniem okazal sie strzalem w 10tke, nic tak nie buduje klimatu brudnych zakamarkow w Szanghaju jak ziarnista ramka amatorskiej kamery okraszona w rozne kresi i pixele, wiec klimacik lapie za jajca od pierwszych sekund i nie puszcza az do konca dema. Omine kwestie fabularne (ktora zapowiada sie ciekawie :D) i od tego jak sie demko zaczyna przechodzac do gameplayu, ktory jest swietny! Sterowanie jest intuicyjne (pad od Xboxa, oby na ps3 nie przeniesli strzelania triggerami), celowanie jest gladkie i przyjemne bez zadnej toporonosci, postac porusza sie zwinnie tez bez zbednych opoznien itp, cover system w grze sprawia sie swietnie, nie jest za nim do konca bezpieczny, ale lepszy rydz niz nic, sa tez sytuacje ze po prostu z twojej oslony zostaja wykalaczki (to dziala w 2 strony) co jest swietne, nic tak nie sprawia przyjemnosci jak rozpieprzenie kilku drewnianych parawanow w Szanghajskiego baru sushi :), i to nie jest efekt "strzal = bum, tekstura sie rozsypuje", tutaj wszystko dzieje sie etapowo, mozna podziurawic np tylko parawan, albo zrobic w nim tyle dziur ze w koncu nie zostanie z niego nic.

Strzelanie i strzelaniny - jest super, czuc bronie, maja bardzo fajny dzwiek i co najwazniejsze, robia to co bronie robic powinny, dzialaja na prawde zabojczo 1-2 strzaly i mamy denata na sali panowie, jedynie Szanghajski "SWAT" ktory ma na sobie kamizelki potrafi wytrzymac nieco wiecej, ale nawet 1 strzal moze okazac sie zabojczy i posle typka na glebe gdzie ten bedzie probowal wstac/czolgac sie/kulec lub po prostu siedziec podpierajac sie reka i probujac wymachiwac bronia czekajac na swoj zgon. Co jest tez bardzo wazne, to fakt ze ciala nie upadaja sztucznie, musza miec jakiegos swojego ragdolla a nie zaskryptowane sekwencje co bardzo cieszy. Kule w cialach widac (choc po chwili znikaja, co nie zmienia faktu ze mozna im dorabiac nowe, ciala po smierci na szczescie nie robia sie duchami przez ktore przenikaja kule) przez co jeszcze bardziej czuc brudny klimat swiata naszych glownych bohaterow.

Bardzo mi sie tez spodobala sekwencja latania po ulicy glownej Szanghaju gdzie widnieja przechodnie, mozna takiemu zrobic dziure w glowie a zaraz po strzale pojawi sie typowa pixelowa cenzura na jego twarzy i plama krwi dookola (tylko w przypadku cywili takie cyrki, po strzale w glowe), jesli zrobimy czerwona dziure na pieknej bialej koszuli u cywila, cenzury nie ma.

Koncze cegielke i licze ze kogos zainteresowala ta pozycja po przeczytaniu mojego posta, gierka zapowioada sie na prawde swietnie, dodajmy do tego co-op z kumplem, multi kompetytywne i kooperacyjne to na prawde jest tylko lepiej :)

jak bedziesz mial ochote sprobowac multi to ja sie pisze, troche zaspalem i dopiero demko pobieram :) gamertag:c00kiemonstah87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity klimat! A praca kamery rewelacyjna, po prostu biję na klate :) byłem obojętny co o tego tytułu, ale teraz, już nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale super praca kamery, jak z filmów Amerykańskich. Wygląda to tak, jakby ktoś z kamerą latał za głównym bohaterem ! Jeszcze takiego czegoś nie widziałem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz mial ochote sprobowac multi to ja sie pisze, troche zaspalem i dopiero demko pobieram :) gamertag:c00kiemonstah87

Chetnie cie dodam ale chwilowo nie pogram w multi poniewaz nie mam GOLD'a, stad tez brak opinii w mojej cegielce o tym trybie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle, to forum o PS3, a nie X360.

Stary wyluzuj..., forum o ps3, tymczasowo demo jest na xboxa, co nieoznacza, że mamy czekać aż demo wyjdzie na ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię klimat, dla mnie bomba! Ja muszę mieć Kane & Lynch Dog Days. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze gra pomimo swietnej grafiki utrzymuje stale 60fps co mnie na prawde zaskoczylo, pozytywnie rzecz jasna. I tak, grafika jest swietna, moze na jutubowym okienku tak nie wyglada, ale detale tego swiatka i nienajgorsze tekstury zostawiaja bardzo pozytywne wrazenie :)

Nie wierze ze to mowie, ale na dzien dzisiejszy ta gra przebija sie na mojej osobistej liscie must have'ow nad Mafie 2 :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie premiere rowno z mafia 2 i klops co wziasc day one :/ mzoe demo mafii pomoze chociaz i bez niego zapowiada sie super. a co do K&L. wszystkie bolaczki jedynki zostaly poprawione. miedzyinnymi te dot stricte gameplayu np cover system i przede wsiem strzelanie. jest taie jakie powino byc satysfakcjonujace i 'miesiste' :) odglosy broni sa takie jake chialbym zeby byly, wszystko dookola sie sypie i drzazgi i luski lataja wszedzie. bomba! magazynek oproznia sie w mgnieniu oka ale w przeciwienstwie do MoH nie potrzeba jego polowy na powalenie goscia, plus. dalej... hmmm... jesli ktos ogladal goraczke (kto nie ogladal ten MEGA traba) to wlasnie tak to wyglada, a z nowszych filmow to wrogowie publiczni. do tego 'jutjubowy' filtr, zdjecia z reki i naprawde jest smakowity kasek, takiego jesio nie bylo. co do multi. tryby sa naprawde ciekawe, motyw z undercovercop mozna powiedizec 'trzyma w napieciu' :D jedno co boli to fakt ze jesli chcemy powalic 'kolege' to potrzeba duzo, duuuzo wiecej olowiu niz w przypadku AI. no i szkoda ze po tym jka juz zdecydujemy sie zdradzic to wszyscy moga rzucic sie na nas bez zadnych konsekwencji a my nawet nie odrodzimy sie jako gliniarze :/ co do fabuly to zapowiada sie dosc ciekawie, przynajmniej tak mi sie wydaje po uslyszeniu rozmow miedzy glownymi bohaterami. jest na co czekac, moze to nie tytul AAA ale kawal solidnego kodu ktory jednak nie bez wad jest. tyle po demie mozna stwierdzic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utrzymuje stale 60fps

Miałem właśnie zapytać o płynność, bo na filmikach wszystko śmiga gładko, co rzadko się teraz zdarza. Oby na PS było podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle ma być demo K&L ? na ps3, a jak tak to orientuje się ktoś kiedy ? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jedna ogromną wadę przez, którą jej nie kupie. Otóż wychodzi tego samego dnia co Mafia II. Jak już się nacieszę Mafią to wychodzi F1 2010.

Troszke z tą datą przemiery nie pomyśleli... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jedna ogromną wadę przez, którą jej nie kupie. Otóż wychodzi tego samego dnia co Mafia II. Jak już się nacieszę Mafią to wychodzi F1 2010.

Troszke z tą datą przemiery nie pomyśleli... :dry:

właśnie mam ten sam problem, ... w pierwszej kolejnośći oczywiście Mafia2 z którą zamierzam romansować dosyć długo, więc pewno zanim sięgne po K&L2 to już cena będzie niższa :thumbsup: ...

wracając jeszcze na chwilke do tego co pisali tutaj koledzy - o pierwszych wrażeniach, ... po trailerach widziałem ze to będzie jedena z najlepszych strzelanek tpp w tym roku, innowacyjna praca kamery, i szumy to teź ukłon w stronę ludzi którzy pamiętają filmy z wypożyczalni HVS :biggrin: ... mnie natomiast ciekawi czy będzie jakiś ester egg do nowego Hitmana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle ma być demo K&L ? na ps3, a jak tak to orientuje się ktoś kiedy ? :pardon:

Demo K&L pojawi się najprawdopodobniej w najbliższą środę.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, że w środę będzie demo to przetesuję na pewno i zdecyduje bo po gameplayu z xboxa gra wyglada imponująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, że w środę będzie demo to przetesuję na pewno i zdecyduje bo po gameplayu z xboxa gra wyglada imponująco.

Oczywiście to nie nie jest potwierdzona informacja, równie dobrze może pojawić się za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×