Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

To się dzieje tylko na starcie konsoli, w żadnym innym wypadku, więc wątpię, żeby RSX padał.

No nic, poczekam może ktoś jeszcze powie coś ciekawego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz popękane połączenia pod rsx-em - zanim się nagrzeje (trwa to kilkanaście sekund po włączeniu konsoli) powodują błędy w przesyłaniu danych - po nagrzaniu działa jak ta lala. Właśnie w takim modelu konsoli jak twój, kolega z pracy miał identyczny problem już 2 miesiące po zakończeniu gwarancji (tyle że u niego po miesiącu takiego zachowania paski pozostały na trwałe) - jako że była to w miarę nowa konsola (te 3 lata temu) to zrobiliśmy mu tylko reflow RSX-a i do dnia dzisiejszego działa bez zarzutu.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja ;) kupiłem używanego pada i było wszystko dobrze aż do drugiego ladowania za pierwszym razem wszystko dobrze a za drugim nic. W czym moze być problem dodam że ten pierwszy pad nadal nie chce się ladowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem, otóż po aktualizacji sklepu PSS, przy jego uruchamianiu zacina mi się konsola.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Usuwałem go już i instalowałem ponownie. Zmieniałem język konta i język konsoli, sprawdzałem spójność plików i nic... Nadal ten sam problem.

O co może chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem, otóż po aktualizacji sklepu PSS, przy jego uruchamianiu zacina mi się konsola.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Usuwałem go już i instalowałem ponownie. Zmieniałem język konta i język konsoli, sprawdzałem spójność plików i nic... Nadal ten sam problem.

O co może chodzić?

Dziś z ciekawości też sprawdziłem i mam ten sam problem. Po prostu infrastruktura sieciowa Sony to największy syf jaki na oczy widziałem i nic nie poradzisz :biggrin: Jesteśmy skazani na używanie innej konsoli lub przeglądarki. Na innych forach wyczytałem że podobno pomaga "trzymanie krzyżaka w dół podczas ładowania sklepu". Wiem brzmi głupio ale ludzie piszą że działa. Geniusze z Sony :D

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wersja Slim 320GB

 

Problem dotyczy odtwarzacza Blu-ray badx dysku twardego. Konsola bez problemu ostwarza Filmy na dyskach Blu ray jak i DVD, za to ma bardze problemy z grami na Blu-ray - chrupie praktycznie na kazdym krazku, w czasie gry konsola sie zwiesza calkowicie. Ostatnio zwiesza sie rozniez na Hitman z pss store. Coz to moze byc? Dysk twardy czy laser napedu? - jeSli tak to czemu czyta filmy Blu ray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ps3 chcialem wejsc w Recovery Menu zalaczam to zgodnie z instrukcja zawarta tutaj: http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie/Recovery-Menu-w-PS3-wyja%C5%9Bnienie/m-p/6688371#M94...


gdy zalacza sie recovery menu , chce wybrac wtedy opcje i nagle nie dziala pad probowalem podlaczyc 2 i jest tak samo prosze o pomoc


Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy fakt, że gdy zostałem konsole w menu żeby się schlodzila i nagle włączyli prąd to coś złego jednorazowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy fakt, że gdy zostałem konsole w menu żeby się schlodzila i nagle włączyli prąd to coś złego jednorazowo?

Skoro zostałeś i prąd włączyli to będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem i wyłączyli* autokorekta mi się włączyła

Edytowane przez Narker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam taki problem, gdy mam podłączonego pada do konsoli kablem i jak klikam "Wyłącz system" to on się uruchamia ponownie.
Po odłączeniu kabla wyłączy się.
PS3 Slim; sprawdzałem na innym padzie znajomego działa dobrze.
Czy można naprawić tego pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można - ale w domu raczej tego nie zrobisz, no chyba że masz drugiego na części :)

Edytowane przez Serwis Konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i to nie jeden, ale w tamtych albo analogi się zacinają albo same przyciski się aktywują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do ogarnięcia :) - tyle że szybciej można naprawić te z samoaktywującymi się przyciskami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do ogarnięcia :) - tyle że szybciej można naprawić te z samoaktywującymi się przyciskami 

 

Jakiś poradnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PS3 mam włączone automatyczne aktualizacje, przesyłanie sejwów do chmury i aktualizacje trofeów. Z dnia na dzień przestała się włączać o wyznaczonej godzinie. Jest to dość dziwne bo nie zmieniałem nic w opcjach. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo.Nikt nic nie wie?

Kiedyś była to wina ustawienia PSS na polski. Pomagała zmiana języka na angielski. Ale teraz już nie wiem o co biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×