Skocz do zawartości
ONE

Dragon Age 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam, czekam, czekam. Mam nadzieję na najlepsze RPG roku 2011. 

Jedynka mimo, że całkiem liniowa i ograniczona w aspekcie rozwoju postaci to grą jest kapitalną i to potwierdzi chyba każdy kto w nią grał. 

Póki co możemy sobie ostrzyć zęby na naprawdę zajebisty tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam, czekam. Mam nadzieję na najlepsze RPG roku 2011.

Jedynka mimo, że całkiem liniowa i ograniczona w aspekcie rozwoju postaci to grą jest kapitalną i to potwierdzi chyba każdy kto w nią grał.

Póki co możemy sobie ostrzyć zęby na naprawdę zajebisty tytuł.

Zgadzam sie w 100% ,co prawda w 1 gralem na PC ,ale jesli w 2 bedzie walka bedzie bardziej "slaszerowa" to kupie ja sobie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom Bioware dobrze przetrzepie kieszen na poczatku przyszlego roku :)

Licze na to bardziej intuicyjne sterowanie bo w pierwszej czesci troche spowolniona byla rozgrywka koniecznoscia ciaglego zatrzymywania gry by wydac kazdej postaci po kolei polecen.

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie w 1 wg. mnie bardzo dobre. Trzeba się przyzwyczaić i można trzepać wszystkie mroczne pomioty.

Wiadomo coś więcej o fabule 2. Będzie ktoś ze znajomych towarzyszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest naprawdę genialnie zrobiony, jak ma być bardziej pod H&S to dal mnie jeszcze lepiej, widzę, że twórcy idą w ślady Me2 tzn stawiają na akcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka byla swietna gra wg mnie. Gdzies na forum jest moja recenzja ^^. A DA2... skoro mamy Move... to nie moze zostac bardziej taktycznie jak na PC? Niech pod Xa zrobia zrecznosciowke a nam i PC dadza gre taktyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA 2 będzie teraz robione w kanon Mass Effect 2, strikte pod konsole PC-towcy już się wkur.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy BioW. szuka nowych klientow czy co oni robia ale ponoc grac w ME2 mozna spokojnie bez znajomosci 1 i... to samo zapowiada sie tutaj.

Mam nadzieje jednak ze historia DA2 bedzie duzo bardziej powiazana z ta z DA1 niz to poki co sie wydaje. Licze na jakis suprise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy BioW. szuka nowych klientow czy co oni robia ale ponoc grac w ME2 mozna spokojnie bez znajomosci 1 i... to samo zapowiada sie tutaj.

Mam nadzieje jednak ze historia DA2 bedzie duzo bardziej powiazana z ta z DA1 niz to poki co sie wydaje. Licze na jakis suprise.

Tak w Me2 można grać bez znajomości jedynki, najwyżej się parę mało znaczących smaczków straci.Obawiam się że tutaj będzie podobnie, uniwersum być może to samo,ba nawet pewnie znajome miejsca odwiedzimy ale linia fabularna będzie osobna.Mnie to osobiście nie przeszkadza, ale jestem w stanie zrozumieć niepokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam, czekam. Mam nadzieję na najlepsze RPG roku 2011.

Jedynka mimo, że całkiem liniowa i ograniczona w aspekcie rozwoju postaci to grą jest kapitalną i to potwierdzi chyba każdy kto w nią grał.

Póki co możemy sobie ostrzyć zęby na naprawdę zajebisty tytuł.

Najlepsze RPG 2011 już w pierwszym kwartale przyszłego roku i to od CD Projekt (niestety na razie tylko na PC). Hype BioWare nie przebije Wiedźmina. Szczerze, to nie rozumiem zachwytów nad pierwszą częścią DA:O. Od solidne, bardzo rozbudowane RPG, ale bez szału. Myślę, że oceny na portalach poświęconych temu gatunkowi są racjonalne i oscylują w granicach 8/10. Świetnie się bawiłem (i dalej bawię) grając moim Grey Warden'em, ale Dragon Age nie położyło mnie na łopatki. Poza tym "dwójka" ma iść w kierunku fabularnej gry akcji, więc nie napalałbym się za bardzo na hardcore rpg. Tak jak napisałem wyżej, w następnym roku król będzie tylko jeden i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up - to prawda ale szczerze... na PC Wiedzmin bedzie moze i lepszy od DA2 ale na Konsolach nie ma szans. Rodzimy producent nie jest obeznany z konsolami , dopiero przeciera szlaki. Nie dysponuje takim budzetem jak BioWare , ale ida w dobrym kierunku rozwijaja sie. Nawet jesli ten wiedzmin na konsole bedzie porazka to juz 3cz. (jesli wyjdzie to na konsole tez) bedzie o niebo lepsza. Zobaczcie chociazby teraz na Two Worlds II. Konsolowa wersja (TW1)byla poczatkowo technicznym crapem - potem poszly patche itp. Ale w TW2 tworcy juz wiedza w co sie pakuja , sa bogatsi o doswiadczenie i teraz ta gra nawet na konsole prezentuje sie spoko.

Poza tym EA i BioWare to giganty. BioWare to ojciec wspolczesnych RPG'ow , lata doswiadczenia - chociaz teraz chyba przezywaja kryzys (albo poprostu dostosowac sie chca do coraz "glupszych" klientow) bo rezygnuja z "hardcore rgp" na recz action rpg : / Troche smuci bo kto jak nie BioWare stworzy cud RPG? Moze to wlasnie CDP nas zaskoczy , zarobi grube miliony i... stanie sie powazna konkurencja dla Gigantow.

Ja niestety po Wiedzminie 2 na Konsole nie spodziewam sie wiele. Za to DA2 to gwarancja jakosci. EA sypie kasa a BioWare pracuje w pocie czola. Jedynka byla super , watpie aby dalo sie zniszczyc taka gre. Po 1 czesci gra juz wpisala sie w kanony rpg , powstaly ksiazki , komiski i masa pierdol - mega reklama , intere sie kreci. Jesli nasi rodacy nie zalicza wtopy z tym Wiedzminem to moze i my doczekamy sie chwili w ktorej figurki wiedzmina , mecze , podobizny i arty bedzie mozna kupowac na eBay'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie teraz nie ma sensu dyskutować co będzie lepsze, a co gorsze. Ja wierzę w bardzo dobry port Wiedźmina, CD Projekt ma wszystko czego brakowało przy tworzeniu pierwszej części, a przede wszystkim kasę. Przekonamy się jak oba tytuły będą dostępne na PS3 i PC. Jestem pewny, że dostaniemy dwie znakomite gry, szczegóły są mniej istotne. Myślę, że jakościowo będzie porównywalnie, a gracze jak zawsze się podzielą. DA:O i Wiedźmin to dwa zupełnie różne klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o Hawke , glownym bohaterze? Ja juz go polubilem. Sam nie wiem czemu , moze przez ten Epicki zwiastun ^^

btw. W tym temacie jak i w temacie o Mass Effect 2 bede wam strasznie spamowal... po prostu nie moge doczekac sie tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. W tym temacie jak i w temacie o Mass Effect 2 bede wam strasznie spamowal... po prostu nie moge doczekac sie tych gier.

Nie miałeś okazji zagrać w ME2? PC albo X360, nom masz czego żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Narobilem sobie smaku ME1 a na ME2 za slaby komp... dobrze ze ME2 na PS3 i DA2 tez na PS3 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age obecnie pykam, raz przeszedłem gierkę teraz idę drugi. Wkręciła mnie max. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pójście w stronę h&s jest dobrym posunieciem bo 1 nie była ani taktyczna ani efektowna.

Teraz przechodzę sobie gre po raz 3 na casualu i gra się świetnie - po prostu walka mi sie w DA nie podobała(nawet wielkie batalie np. z Flameth ) o wiele bardzie lubie turowe systemy (FF mistrz)

Mam tylko nadzieję ze po sukcesie 1 EA sypnie kasą i dopieści produkt pod kątem grafiki bo ta już w dniu premiery była przestarzała .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up H'n'S - moze i byloby to dobre ale wymagaloby setki itemkow do przebranie. Wg mnie H'n'S nie istenieje bez tony zlomu do zdobycia ^^ I naprawde to lubie. DA2 stawia (ponoc) na Historie + wiecej Akcji <- z rpg cz HnS za duzo tam nie bedzie chociaz ponoc poprawili rozwijanie postaci(drzewko bedzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up H'n'S - moze i byloby to dobre ale wymagaloby setki itemkow do przebranie. Wg mnie H'n'S nie istenieje bez tony zlomu do zdobycia ^^

Tutaj IMO trochę się zdziwiłem. W H'n'S tony złomu do zdobycia? Nie grałem w wiele tych tytułów, ale przykładowo seria GoW, Dante's Inferno. Tam nie widziałem  zbierania przedmiotów, jedynie srebrniki, pióra, oczy itp. ale to jedynie do rozwijania postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj IMO trochę się zdziwiłem. W H'n'S tony złomu do zdobycia? Nie grałem w wiele tych tytułów, ale przykładowo seria GoW, Dante's Inferno. Tam nie widziałem zbierania przedmiotów, jedynie srebrniki, pióra, oczy itp. ale to jedynie do rozwijania postaci.

Na przykład Diablo też jest to H&S z rozwojem postaci RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×