Skocz do zawartości
ONE

Dragon Age 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem DA 2 tylko,czy opłaca się kupować Bioware edition? czy ta dodatkowa postać i misja,to jest ten dodatek z księciem?

Chce też kupić wszystkie dodatki,za które są trofea czyli

The Exiled Prince za 26zł

Legacy za 36zł

Mark of the Assassin za 36zł

I nie wiem czy bardziej opłaca się kupić zwykłą wersję i dokupić wszystkie dodatki,czy bioware edition i mieć ten jeden dodatek od razu

I ostatnia sprawa.DA 2 ma online pass?

Iteamy z tej drugiej edycji mnie nie interesują,bo wszystkie iteamy są za free na stronie bioware

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książę wchodzi w Bioware Edition. Online pass to taki sklep w którym g.wno jest. Możesz spokojnie sobie darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC jest spolszczone. W przypadku nie ma powtórki z DA1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam sobie co piszecie i oglądam gameplaye na Youtube i stronkę poświęconą grze, ale nie wiedzę odpowidzi .

Czy macie jakiś przepis na konkretną postać i bulid do niej i jesteście pewni że waszym zdaniem jest kozackie i nie zmienilibyście tego za nic ??

Pewnie znajdą się tu kozacy którzy obchodzili grę kilka razy. więc czekam na ich wypowiedź.

Pewnie powiecie że każdy ma swoją taktykę i sposób walki i sam powinienem mieć swój. Ale drobna sugestia do wyboru postaci i do jej rozwoju zawsze się przyda.

P.s.

czekam na swoją paczkę miało być w piątek niestety czekam do poniedziałku, to przynajmniej sobie poczytam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 3 kategorie Wojownik , mag i łotrzyk-złodziej czy skrytobójca jeden uj. Najlepszy wybór to właśnie łotrzyk moim zdaniem ma fajne skile i duże obrażenia krytyczne ale właśnie to ty musisz zdecydować kim grać a buildy postaci w tej grze to raczej ich niema bo musisz postać budować w jednym kierunku jak chcesz mieć optymalną postać lepsze gry w tym wypadku to skyrim,Demon i dark souls i może Kingdom of amalur napisałem ci w tamtym wątku bo pytałeś czy dobrze wybrałeś powiedziałem że nie bo obie gry są słabe lecz KOA:R jest lepszym wyborem od DA2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcę zrobić Mass Exodus faktycznie muszę przejść grę dwa razy? Za każdym razem inną klasą i zacząć trzecią grę ostatnią klasą?

To lekkie przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 Trophies piszą że trzeba przejść dwa razy i kawałek trzecią postacią.

Na Xbox Achievements że wystarczy raz a tylko sam początek dwiema postaciami.

Być może na PS3 trophies mają na myśli trofeum które wpada za dwa przejścia gry. Faktycznie jeśli brak sejwa z DA1 to grę trzeba przejść dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Exodus - każdą z trzech klas wystarczy tylko dojść do Kirkwall,nie trzeba przechodzić całej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dawno nieruszany temat, ale może mi ktoś pomoże. Gra jest po polsku, ale jak dodatki. Są Pl?

Edytowane przez sirlukas77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nieruszany temat, ale może mi ktoś pomoże. Gra jest po polsku, ale jak dodatki. Są Pl?

Tak,wszystkie 3 dlc mają polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×