Skocz do zawartości
PanPawcio

The Sims 3

Rekomendowane odpowiedzi

E tam ja jej na 100% nie kupuję. Dla mnie Sims'y to gra na maks. tydzień, potem się nudzi. (takie mam doświadczenia z "dwójka" i "trójką" na PC ) Wychodzi wiele lepszych gier, które zapewnią rozrywkę na dłużej, tj. GT, F1 czy Arcania i nie warto wydawać kasy na Simsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz zaraz bo się już pogubiłem

będą simsy na ps3???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna glowna roznica pomiedzy TS3 konsole a TS3 PC ma byc system karmy czy cus takiego. Ciekawe jak to rozwiaza....

Z pewnoscia EA nie odpusci sobie dodatkow. A w erze DLC jest to pewne ze rozne pierdolki ktore wychodza na PC rowniez pojawia sie na konsolach

Mimo tego wszystkiego idzie czasami zagrac w Simsy ale kupic chyba nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne foty z The Sims 3 (przepraszam za posta pod postem ale gdybym edytował to nikt by nie zauważył):

06.jpg

07.jpg

08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam zamiar kupic wlasnie, jak ktos ma to niech cos napisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak będzie wyglądać sterowanie na ps3 ;p. Nigdy nie grałem na konsoli w simsy, nie mam zamiaru ich kupować na pesa. Mam na kompa, taniej i wygodniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W recenzji CD-Action autor stwierdził, że to najlepsze simsy obecne na rynku i że sterowanie jest świetne. :thumbsup:

Szkoda, że nie ma dema. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem simsów, ale niestety mam za słabego kompa aby odpalić w 3 :confused: Dlatego cieszy mnie premiera konsolowych simsów :laugh: Jutro po godzinach jadę do sklepu. Jak już tak zdrowo pogram to podzielę się swoją opinią z wami. Postaram się ładnie wszystko opisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy mozna przejac kontrole nad simem. Mam na mysli to czy mozna bedzie Simami "normalnie" sterowac. Wiem ze w Sims 2 na ps2 takie cos bylo bo moja siostra grala i teraz mnie wyputuje a ja niewiem. Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W the sims 2 na ps2 można było kontrolować sima z widoku zza pleców. Normalnie chodziło się gałką jak w grach Third Person Perspective. Mam nadzieję, że i tutaj tak będzie.

+ MAM OLBRZYMIĄ nadzieję, że w The Sims 3 będzie można grać na 2 graczy jak w The sims 2 (PS2) Albo chociażby The Sims Bustin' Out (PS2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dlugo czekałem na simy 3 na ps3 .Gra na ogól musi być fajna jak inne na ps3 napewno ją kupie jak troche ztanieje bo narazie cena jest beznadziejna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Mam problem bo gra nie chce łączyć się z serwerami EA... :-(

Zaraz po uruchomieniu po naciśnięciu przycisku start na padzie wyskakuje komunikat o braku połączenia.

To tylko u mnie takie cuda się dzieją? Jak temu zaradzić?

Pomóżcie :-) nie mam dostępu do giełdy wymiany ani do store w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na psstore jest cos w rodzaju passa do gieldy wymiany- wejdz na store i blizej to obadaj bo wiem ze cos takiego tam jest

Powiedz czy da sie grac z perspektywy 3 osoby jak to bylo chociazby w simsach na ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na psstore jest cos w rodzaju passa do gieldy wymiany- wejdz na store i blizej to obadaj bo wiem ze cos takiego tam jest

Powiedz czy da sie grac z perspektywy 3 osoby jak to bylo chociazby w simsach na ps2

Nie grałem w TS2 na ps2, ale w TS3 na PS3 troszkę pograłem i nie znalazłem takiej opcji... a co do problemu z giełdą wymian...

Masz konto EA? Jeśli nie to zarejestruj grę na stronie EA (nie gwarantuje sukcesu, ale warto sprawdzić) jeśli to nie pomoże to napisz do pomocy technicznej EA Powinni coś doradzić :thumbsup:

Kiedyś miałem problem z jakąś grą z EA (nie pamiętam już co to za gra) i musiałem założyć konto na EA ponieważ gra online tego wymagała...

A co do TS3 ;)

Ogólnie gra jest fajna... sterowanie jest proste lecz sprawia małe problemy kiedy mamy już liczną rodzinkę i zdarza się, że kogoś zaniedbamy. Moce karmy bardzo szybko wynagradzają poszkodowanego sima. Trofea szybko wpadają podczas gry co sprawia, że nie można oderwać się do gry :laugh:

Jedyna rzecz która mnie zawiodła to sektory miasta :verymad: a oczywiście między sektorami są loadingi... Nie są długie, ale strasznie denerwują... Czas się nie zatrzymuje dla rodzinki kiedy jedną osobą wychodzimy np. zwiedzać katakumby xD (polecam). Jutro napiszę coś więcej... Baj :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sterowanie to jest tylko takie jak w TS2 na PS2 kiedy wcisnęło się przycisk :select: (masz snop światła którym możesz zadawać zadania dla konkretnego sima) nie można "biegać" simem tak jak to domyślnie było w TS2.

Na początku strasznie zawiodło mnie to że nie można grać w dwie osoby ma jednym ekranie, ale pod kilku godzinach gry stwierdziłem że było by to niemożliwe.

Sprawdzę zaraz co na PSstore jest ciekawego, a konto w EA mam, założyłem przy okazji NFS Shift.

Jak uda mi się rozwiązać problem połączenia z serwerem dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×