Skocz do zawartości
Patricko

Wasze Ulubione Samochody

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mamy swój własny dział o Gran Turismo 5 to można sobie pozwolić na założenie kilku osobnych wątków poświęconych wyłącznie danemu tematowi związanemu z GT.

Jak można się domyślić po temacie, chciałbym zapytać jakimi furami będzie jeździć, jakie są Wasze ulubione i jakimi zawsze przeważnie jeździliście w serii Gran Turismo.

Żeby nie było, że tylko pytam, a sam nic nie piszę to ja zacznę:

Na początek:

Toyota AE86 - zawsze zaczynam tym samochodem swoją karierę w GT (jak był dostępny rzecz jasna)

Honda Civic - z sentymentu jako, że autko w rodzinie było bardzo długo

Alfa Romeo 147 - jako, że jestem zapalonym alfistą, to i w garażu tej marki nie zabraknie

Później:

Toyota Supra - uwielbiam to auto po prostu, także na pewno znajdzie się w moim garażu i będę nad nim pieczołowicie pracował, żeby doprowadzić jazdę nim do perfekcji

Alfa Romeo 8C - jak wyżej, z tym że tutaj to jest po prostu czysty majstersztyk

Subaru Impreza - z tym, że ten poprzedni model, obecny niezbyt mi się podoba, a autko z napędem 4WD będzie na pewno potrzebne

To tyle tak z tych główniejszych. Na pewno garaż będzie wypełniony po brzegi furami, ale to są te, którymi najczęściej będę śmigał po torach w GT5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie to lancer evo, impreza sti - modele tych marek przeważnie zawsze kompletowałem w garażu :D

Jeżeli będzie dostępne, to obowiązkowo polecam sprawdzić Impreze 22B - kozak auto!

Co do rozpoczęcia kariery to wystartował bym od Stilo 3d Abarth'a (bo sam śmigam JTD) ale raczej na pewno nie będzie dostępne w GT5 więc pewnie wygrzebie się coś ze starszych Japończyków.

I nie wiem czy przeoczyłem gdzieś informację o tym, ale czy będzie coś takiego jak rynek samochodów używanych?

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią pojeżdżę Lancią Deltą Integrale - super fura :)

Jeżeli będą dostępne starsze samochody niemieckie typu VW Scirocco czy jakieś Audi 100/80 to na pewno nimi pojeżdżę, może nie w karierze ale w trybie Arcade.

Alfą też, dokładnie nie znam się na nich. Wiem, że model 147 jest popularny i ma bardzo ładną sylwetkę (jak większość włoskich pojazdów), z reguły każda Alfa jest ładna prócz tej skierowanej bardziej dla kobiet Mito czy jakoś tak.

Coś ze stajni Porsche chodź słyszałem, że tej marki nie będzie, ale wydaje mi się, że będzie RUF - Porsche po lekkim tuningu.

I jakiś japończyk typu stare dobre Subaru Impreza z GT2, lub mitsubishi Colt (jap.Cyborg) :D

No i nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć w GT5 Skode Octavie II RS w Combi :thumbsup:

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na pierwszy rzut pójdzie jakaś Audiczka :) w późniejszym czasie Jakaś Mka no i finiszować zapewne będe Ferrarką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvette C4. Klasyk, który zamierzam sam sobie sprawić (nie tylko w GT). Stoi u mnie w "salonie" samochodowym za 33,000 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w GT5 z chęcia pojeździłbym: Audi RS5, Bmw M3, Honda Integra Type R, Subaru Impreza STI, Dodge Viper 1 i 2 generacja, Ferrari 430, 458 Italia, Lamborghini, Porsche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Jetta II :D W zasadzie to w GT najchętniej bym pojeździł samochodami z którymi miałem styczność w życiu albo takimi z którymi chciałbym mieć, ofc. w granicach rozsądku, tj. bez Ferrari, Lambo itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny bo to same najlepsze samochody (z tych słabszych jeszcze nie wiem) ale to będzie: Ferrari Enzo, Ferrari 458 Italia, Mercedes SLS AMG, Lamborghini Miura i może Shelby Cobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju jeju, tylko i wylacznie Astra na poczatek (oby ta z 2010r.). Swoją droga, znalazlem liste zyczen (??) odnosnie aut w gt5. Jest tam tego z kilka tysiecy sztuk. Gdzie natomiast mozna zobaczyc listę samochodow faktycznie dostepnych w grze ?

Ewentualnie cos co bedzie na poczatku dostepne, posiada ktos takie info (link np) ? :)

Jakos bardziej mnie kreca wyscigi normalnymi furami, takie ktore na codzien spotykamy na ulicach. Mozna przynajmniej miec jakies porownanie gry z rzeczywistoscia. Bo co mi po lambo czy ferrari, ktorych to nigdy sobie nie kupie - ba - ktorymi sie nawet pewnie nie przejade w realu.

Rozne wersje silnikow Astry czy Focusa sprawdzic itp. Takie cos mi sie marzy ;)

No i oczywiscie tor testowy top gear`a !!! Juz wiem, ze to bedzie najczesciej uczeszczana przeze mnie trasa :)

Edytowane przez alieen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cholernie ucieszyło to zdjęcie:

BernKramgasse_AlfaRomeo_BreraSkyWindow3.2JTS_Q4-Japan06_01-640x360.jpg

Skoro jest Alfa Romeo 159 to może i będą 156 w salonie używek :D

Zresztą 159 to najpiękniejsza Alfa dla mnie zaraz po 8C.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nissan GTR :) najwazniejsze. potem no jakies lambo i merc slr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Przecież to Brera, a nie 159, była z resztą już w prologu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon dokładnie ten model jetty miał mój tata :) ale niestety ukradli, wyjeździli paliwo i zrzucili z mostu (prawie do rzeki)

EDIT: Upss sorki to była jeszcze jedynka z '83

Edytowane przez MoruS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie pojeździł volvo s60 T5 , zauważyłem że w 4ce nie było golfa 3ki ani venta też były by mile widziane :) Po za tym passat B3 i B5 , fajnie było by jak by dla zwały dali Tate Nano ;D Co by tu jeszcze ... Aston Martin DB5 , Corvette Stingray , Dodge Challanger stary i nowy , mini morris , Land Rover Discovery , Ferrari 360 modena , pontiac GTO , Ford Focus ST , Volvo V70 (wujek ma ;]) , ooo i moje marzenie to co najmniej 400-tu kółkowy wyścig nascar na dzielonym ekranie i z minimum 18 botami :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes SLS i SLR, designerskie majstersztyki, cuda na kółkach.

A po za tym Audi R8(Le Mans) V12 500 KM. A z normalnych to sportowe typu Subaru Impreza, Honda Civic, Ford Focus czy Lancer Evo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by było postawić w garażu:

BMW M3 E30

BMW M5 E39

Honda Civic V gen.

Niestety jeśli już będą nawet, to pewnie kategoria Standard :( (przez GT5 znienawidzę słowo STANDARD) :/

Reszta, to już takie wypasione bryki jak: Ferrari, Lambo, Aston (te raczej będą na 100%) ale radość już nie ta.

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focus RS najlepiej ten mocniejszy

Audi RS6 Avant stary i nowy, pewnie standard to ile beda :/

O takich furkach jak legendarne Audi Quattro czy Ferrari F50 to mozna pewnie tylko pomarzyc

Lamborghini Balboni tez do pomarzenia, tak samo jak przedmowca starsze bemki

plakac sie az chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole cos w stylu american muscle typu mustang gt fastback z 68 lub mach1 z 70 roku to byly i sa maszynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym był mega ucieszony jadąc po Spa Oplem Tigra I , Seatem Leonem najlepiej TDi, Impreza STi byle nie najnowsza wersja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjemnie mi się jeździ prawie kazdym autem w GT5P wyłaczając np. suzuki capuccino albo ferrari 599... f430 też jakoś niemrawo jeździ...

bardzo lubię jeździć golfem 5 gti z nadzieją że to będzie moje kolejne auto w rzeczywistości:P poza tym audi r8, Lancer IX, ford gt...

chciałbym zeby w GT5 znalazły się takie auta jak:

1.Aston Martin Bulldog

2.Vector W8

3.Golf 2 Gti G60

4.Brabus SL63 AMG

5.Opel Vectra B 1.8 16v / 2.5 16v

6.Ford Fiesta mk7 1.6 16v

7.Ford Indigo Concept

być może jeszcze parę aut by się znalazło ale co za dużo to nie zdrowo:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do zgromadzonych, czy macie może wrażenie, że (no oczywiście w GT5P bo w realu nie miałem przyjemności:D) Ferrari 599 ma niedostosowane podwozie do możliwości silnika? Tzn.. albo ten silnik jest za mocny dla 599, albo podwozie nie jest dostatecznie dobrze dobrane i skonfigurowane? A może poprostu nie umiem jeździć:D

Co do samochodów w GT5P:

-Volvo S60 T5

-Ferrari 599 GTO

-Mercedes S klasa W140 V12 (to raczej nierealne:P)

-Porsche 911 GT3RS (no, ale Porsche nie będzie)

-Subaru Impreza B22

No i na tą chwilę tyle pamiętam.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×