Skocz do zawartości
Patricko

Wasze Ulubione Samochody

Rekomendowane odpowiedzi

z mojej strony w GT5 najwięcej zjeździłem Mazdą Furai - nie ma chyba drugiego tyle wybaczającego błędy kierowcy samochody w grze;) Poza tym zaczynam zbierać Astony Martiny... szkoda, że nie da się ich zmodyfikować na race cara;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam kolekcjonowac audi :P szkoda ze nie da sie polaczyc sortowania aut by byly premium i standard razem markami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Audi mam RS6, które uwielbiam - kapitalnie mi się jeździ tym autkiem. Dopieszczone na maxa - prócz brzdkiego spojlera na dach i nie zmniejszałem wagi - tu tylko maska carbonowa.

Mam też Audi Quattro, ale to już klasa standard - kupiłem, bo mi się marzy takie auto, ale w GT5 ani razu nim nie jeździłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z sentymentu Volkswagen Bora :) fajnie się prowadzi a intensywnie przerobioną wygrałem poziom amatorski wyzwania gran turismo. Oprócz tego mój najświeższy nabytek Peugeot 908 oraz początkująca kolekcja muscle carów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co (ok 17 level) moje ulubione bryki w grze to:

Camaro Z28 69' - uwielbiam ten samochód i jak tylko zobaczyłem że jest dostępny w grze to po uzbieraniu kasy (na początku gry) zakupiłem to cacko. Oczywiście ztjunowany ile sie da (bez lotek). Widok ze środka ma imo najlepszy w tej grze :). Kolor pomarańczowy (tzn jakaś tam jego odmiana).

Ferrari F430 Scuderia - dopakowany na maxa. Straszną przyjemność mi sprawia jeżdżenie tym wozem..

Mam oczywiście wiele innych ale te lubię najbardziej jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsza furka jest ferrari italia ile moge to nia jade i jest po prosu boska jesli moglbym kupilbym ja sobie na zywca i dalbym za nia wszystko ................. mam obecnie ponad 40 furek standard i 20 furek premium w garazu a i tak kocham italie jest cudowna dla mnie...................ech..........:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moglbym kupilbym ja sobie na zywca i dalbym za nia wszystko

Przecież spokojnie możesz sobie ją kupić i wcale nie musisz dawać za nią wszystkiego, starczy nieco ponad 1mln zł:)

A na poważnie, bardzo lubię jeździć BMW M3 CSL i Lancerem Evo IX.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największej frajdy z jazdy nie dają mi supercary, jakies race cary itd. Najprzyjemniej jezdzi mi sie BMW M5 08', Chevy stingrayem, i wszystkimi Mercami :) zwlaszcza C63 AMG. Cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tak ponad milion gdzies tu mialem chyba nie w tych spodniach...........:P bryknabym sie tym potworem ale mysle ze dam rady............ :))):):):))

BMW M3 jest suuuuuuuuuper tez jezdzi mi sie swietnie zwlascza w poreconych trasach................. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nissan Skyline mam w grazu chyba z 15 rozncyh:)

nissan Silvia s15 tez jest kilka w grazy

subaru imprezy rowniez zbieram

EVO

mazda Rx-7

Hondy oczywiscie tez moze dlatego ze mam 2 przed domem:)

ogolnie auta ktore kupuje to zazwyczaj Japonce czasami kupi sie jakiegos niemieckiego klasyka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mclaren-f1-supercars.jpgBardzo fajnie i się śmiga seryjnymi McLaren F1, Ferrari 458 Italia; lekko poprawione Subaru Impreza WRX Sti 10'. Prowadzą się te auta jak marzenie i aż szkoda poprawiać tak świetnie zrobione auta. Naturalnie jeżdżę na slickach.


Edytowane przez zonk_g1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na giełdzie kupiłem Mercedesa E 55 AMG i powiem wam, że jak go tylko zobaczycie, to od razu go bierzcie. Te auto świetnie się prowadzi. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się ma prowadzenie E55 do klasy C, która jest do kupienia w salonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C 63 też mam i zdecydowanie lepiej mi się prowadzi E klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaguar (zapomniałem nazwy). Kupione za 115.000 $.

Max. pręd. 294km.

Po tuningu: 636km. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moje ulubione to (w zależności od trasy, humoru itd.):

- Pagani Zonda

- F458 Italia

- Ferrari Enzo

- F430 Scuderia

- M5, M3 E92, M3 CSL

- R8 5.2

- Corvette ZR1

większość aut podkręcona o jakieś 30-70km + obligatoryjnie zawiecha w dół o jakieś 90% - 100% + opony sportowe miękkie lub wyścigowe miękkie(wyścigowe w przypadku najmocniejszych typu Enzo, ZR1). Nie przepadam za to, za jakimiś maksymalnymi przeróbkami aut. Tak samo nie lubię tych wszystkich typowo wyścigowych (głównie) azjatyckich dziwolągów, którymi niestety jeździ większość ludzi po necie.

Ze słabszych to, m.in. : 135i coupe, nowa Subaru Impreza STI, Renault Megane sport.

Za to nie podoba mi się za bardzo jazda Lamborghini (Gallardo i Murcielago). Chodzi mi głównie o widok zza kierownicy, bo taki przeważnie używam oraz średnia trakcja w porównaniu, np. z Ferrari. Przecież Lambo ma napęd 4x4 więc powinno się teoretycznie lepiej trzymać...

Edytowane przez bawar87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten Mercedes, o którym pisałem. Jak na tak luksusową markę i seryjne ustawienia, zajebiście prowadzi się w poślizgu.

75016244774294466127_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zajebiście prowadzi się w poślizgu.

75016244774294466127_thumb.jpg

ale poślizgi to strata czasu, trzeba ich unikać, lepiej jak dupa nie ucieka :) mam M3, 500KM, opony miękkie wyścigowe i się klei drogi czterołap i dopiero po kilku okrążeniach (jak jest na torze dużo zakrętów) to dupę zaczyna zwiewać lub po naprawdę sporej ilości zakrętów (dużo okrążeń) zaczyna tył żyć swoim życiem, ale i tak można nad tym zapanować.

A co do Mercedesa Twoje, zmieniłbym jeszcze felunek, ale spoko, że zostawiłeś serię z zewnątrz.

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie używam to auto tylko do zabawy w drift. W żadnym wyścigu nie brałem nim udziału. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale poślizgi to strata czasu, trzeba ich unikać, lepiej jak dupa nie ucieka :) mam M3, 500KM, opony miękkie wyścigowe i się klei drogi czterołap i dopiero po kilku okrążeniach (jak jest na torze dużo zakrętów) to dupę zaczyna zwiewać lub po naprawdę sporej ilości zakrętów zaczyna tył żyć swoim życiem, ale i tak można nad tym zapanować.

A co do Mercedesa Twoje, zmieniłbym jeszcze felunek, ale spoko, że zostawiłeś serię z zewnątrz.

Ten merc to standard i można pewnie tylko dołożyć wielgachne skrzydło na tylną klapę :)

A co do poślizgów to przecież w Gran Turismo jeździ się również dla samego jeżdżenia. Ja uwielbiam sobie pośmigać z lekkim slidem w zakrętach ot tak bez celu.

Jestem mitsumaniakiem i każdy mitsu w grze jest moim ulubionym (tylko evo X jest zbugowany, nie można utrzymać prostej lini jazdy na kierze). Dzisiaj śmigałem sobie evo IX i subaryną sti '05 - boskie auta :wub:. Wyłączcie wszystkie wspomagacze, również ABS na 0 (balans ham. 5 przód - 3 tył), opony sport soft . Przy hamowaniui każdy zakręt bokiem (a że to czterołapy to wyprowadzanie jest bajecznie proste). Te autka w serii prowadzą się idealnie.

Z innych autek to Mazda 787B - fenomenalny dźwięk silnika oraz Honda NSX Takata Dome SuperGT - nigdy nie wiesz kiedy straci przyczepność :).

Edit

@up

No właśnie :thumbsup:

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksawery, ja tyż uwielbiam mitsubishi, szczególnie Lancery - wciąż robię wszystko, żeby zebrać wszystkie, które są na liście GT5.

Imprezę też mam - zdłubaną nieco - klatka, ok. 500KM, niebieskie oczywiście i z białą szprychową felgą. Jak tylko będę miał plejaka pod ręką to zrobię fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ksawery, ja tyż uwielbiam mitsubishi, szczególnie Lancery - wciąż robię wszystko, żeby zebrać wszystkie, które są na liście GT5.

Imprezę też mam - zdłubaną nieco - klatka, ok. 500KM, niebieskie oczywiście i z białą szprychową felgą. Jak tylko będę miał plejaka pod ręką to zrobię fotki.

Natychmiast zmień felgi na jedyne prawidłowe w (niebieskiej) Imprezie, czyli złote :)

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natychmiast zmień felgi na jedyne prawidłowe w (niebieskiej) Imprezie, czyli złote :)

never !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mój ulubiony to Mercedes-Benz SLS AMG '10-854KM/961NM Próbuję doprowadzić go do perfekcji na Nurburgring .

Potem Maserati GranTurismo S '08 Seria,Fajnie mi się go prowadzi choć zauważyłem mały błąd,mianowicie gdy hamujemy zapalają się kierunkowskazy nie światłą stopu .

Honda Civic Type R (EK) '97-397KM/307NM Lekki,połykający zakręty hatchback .

Mogę sprzedać KUBELWAGENA czy będzie on nam do czegoś potrzebny ?

Edytowane przez dziwnytypczlowieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×