Skocz do zawartości
SouL

Bioshock: Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=0tMawxwQjFs



Zapowiada się na totalną 'renowację' świata, który wszyscy fani BioShocka doskonale znają.
Przyznam, że trailer zrobił na mnie nie lada wrażenie i pozostawia wielkie pole do popisu wszystkim spekulantom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock: Infinite Trailer

Zapowiada się na totalną 'renowację' świata, który wszyscy fani BioShocka doskonale znają.

Przyznam, że trailer zrobił na mnie nie lada wrażenie i pozostawia wielkie pole do popisu wszystkim spekulantom.

Musieli zrobić taki krok bo po sprzedaży Bioshock'a 2 producent czuł niedosyt. Poza tym szkoda gadać, zapowiedzieli grę na 2012 czyli wiele się jeszcze zmieni, a my gracze, nie jacyś specjalni fani Bioshock'a zdąrzymy o niej zapomnieć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to do cholery ma byc ? ...

Widze ze powoli zaczyna sie odcinanie kuponow i jechanie na znanej sprawdzonej marce, ciekawe kiedy wydadza "Bioshock Wars: War for Nabuu". Ta seria powinna sie zakonczyc na sequelu, odejsc w chwale - imo.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę robią od prawie 3 lat, a jeszcze prawie 2 przed nimi. Nie ma co, szykuje się hit na skalę pierwszej części. W końcu to ci sami ludzie, a nie te lamusy co spieprzyli Bioshocka wydając część drugą. Wg mnie pomysł genialny. Zwiastun zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Polecam zapoznać się z tekstem na GOLu, z którego można dowiedziec się kilku rzeczy nt. fabuły i rozgrywki w Bisohock Infinite.

Tekst: http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6787

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę robią od prawie 3 lat, a jeszcze prawie 2 przed nimi. Nie ma co, szykuje się hit na skalę pierwszej części. W końcu to ci sami ludzie, a nie te lamusy co spieprzyli Bioshocka wydając część drugą. Wg mnie pomysł genialny. Zwiastun zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Polecam zapoznać się z tekstem na GOLu, z którego można dowiedziec się kilku rzeczy nt. fabuły i rozgrywki w Bisohock Infinite.

Tekst: http://www.gry-onlin...022.asp?ID=6787

tak naprawdę nie ma żadnego związku z poprzednimi odsłonami cyklu – traktujcie go jako spin-off, a nie tradycyjną kontynuację

W sumie to lepiej. Nie mam pomysłu jak można byłoby połączyć wodne miasto z miastem powietrznym. Szykuje się Airshock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenia: "WTF?! CO TO KUZWA MA BYC?!"

Wrazenia po obejrzeniu 25 minutowego Q&A: "Aaaaaaa.... Tak to zrobili. No, cos z tego moze byc".

Tak wiec polecam Wam obejrzec to Q&A na Joystiq, wiecej nie mam do dodania bo tam tak na prawde wszystko jest wyjasnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten temat robi w tym dziale? No chyba, że nowy Bioshock nie będzie fpsem.

Edytowane przez SouL
Sorry, ONE. Już przenoszę. Zaaferowałem się po obejrzeniu trailera ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę robią od prawie 3 lat, a jeszcze prawie 2 przed nimi. Nie ma co, szykuje się hit na skalę pierwszej części. W końcu to ci sami ludzie, a nie te lamusy co spieprzyli Bioshocka wydając część drugą.

No i to mi wystarczy aby czekać na tą grę z ogromną niecierpliwością. Szczerze mówiąc to nie mam żadnych wątpliwości co do tej gry. To musi być hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobry tytuł. Zmiana klaustrofobicznych korytarzy Rapture na otwarte przestrzenie Kolumbii daje potencjalnie multum możliwości. Liczę na innowacyjne rozwiązania w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecała minuta wystarczyła i już wiem, że grę zakręci się w napędzie mojej konsoli w dniu jej premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś cięzko mi uwierzyć, że to prawdziwy gameplay. Brak HUD'a i na dodatek ta kamera dosyć dziwnie się porusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to jest prawdziwy gameplay to na bank z kosmicznego peceta. Ciężko mi uwierzyć by taka grafikę wyciągnęli na konsoli.

To jednak nie jest tak istotne, ważne że te kilka minut pokazuje czego możemy się spodziewać po Infinite. Jest na co czekać.

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten hak do przemieszczania się po tych liniach transportowych. Rękę by mu urwało ;D. Ale reszta git. No i w końcu główny bohater coś mówi(dla mnie to wielki plus). A to latające "coś" wydaje dźwięki ja k Big Daddy plus ma to żółte świecące na łbie. Może ta dziewczyna była kiedyś Little Sister a teraz ktoś chce je "upolować" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ladnie pieknie ale dlaczego dopiero 2012 ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z E3

Wersja na PS3 będzie zawierać dodatkowo na płycie grę Bioshock 1 :)

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo ładnie. Chyba będzie to (wstyd się przyznać) moja pierwsza gra z tej serii sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam trailer, kojarzy mi się Bulletstorm + Mirrors Edge :P. Bioshock 1 był zarąbisty, niepowtarzalny, przechodziłem go ze 3 razy, Bioshock 2 natomiast rozczarował mnie, bardzo dobra, ciekawa fabuła jednak nie wystarczyła, przynajmniej mi i gry nie ukończyłem. Mimo to IMO to była gra bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna czesc tej niesamowitej serii. Jedynka miazdzyla, dwojka byla rownie dobra. Trojeczka juz bedzie calkiem inna i w sumie dobrze. Ile mozna latac pod woda. W tym roku tylko RAGE i BF3 a pozniej Infinite :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×