Skocz do zawartości
BoryZPL

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

mass-effect-2-logo.jpg

Swiezutka informacja z targow Gamescom, na konferencji EA oficjalnie zapowiedziano Mass Effect 2 na styczen 2011.

Historia uniwersum Mass Effect, część 1

http://www.ps3site.pl/historia-uniwersum-mass-effect-czesc-1/61376/

Historia uniwersum Mass Effect, część 2

http://www.ps3site.pl/historia-uniwersum-mass-effect-czesc-2/61410/#more-61410

Historia uniwersum Mass Effect, część 3

http://www.ps3site.pl/historia-uniwersum-mass-effect-czesc-3/61477/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle, juz widze hektolitry piany jaka fanboye xboxa wytocza po przeczytaniu tego ...

Od siebie powiem ze JEST na co czekac, 1 i 2 czesc juz niestety mam za soba na xboxie, ale na prawde, nawet jesli ktos nie lubi takich gwiezdnych klimatow, nie zawiedzie sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietny news! czekam z niecierpliwoscia :) mam nadzieje, ze EA stanie na wysokosci zadania i da nam swietny produkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja dla PS3 ma być znacznie bogatsza od tej, która zadebiutowała przed paroma miesiącami. Jak wiemy, od stycznia gra otrzymała szereg dodatkowych przygód w postaci płatnych dodatków typu DLC. Nowe wydanie (trochę na kształt Game of the Year Edition) posiadać będzie dodatkową zawartość. Nie znamy jednak bardziej szczegółowych informacji na ten temat, wszystko co wiemy to: „godziny bonusowej zawartości”.

zrodlo: gry-online.pl

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, walnalem sie z data bo tyle premier z ea na marzec ze sie zagalopowalem, juz poprawilem.

Dla mnie must have, zadna gra mnie tak nie wciagla jak wlasnie ME. Historia tak epicka ze az nieprawdopodobna w kosmosie :) Mam nadzieje ze przynajmniej od razu dostaniemy wszystkie dlc na starcie.

I co najlepsze w takim wypadku bankowo dostaniemy 3cia czesc na konsole! Moze z czasowa wylacznoscia na x360 ale bedzie

A jak mowilem w czasie e3 ze bedzie me2 na czarnule to wiekszosc mi nie wierzyla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Ale jaki jest sens wypuszczać drugą część bez wcześniejszego wypuszczenia pierwszej części, skoro tak bardzo hajpują wybory i konsekwencje?

Mam nadzieję, że dorzucą większość DLC, które już wyszły - a przynajmniej trzy IMO najciekawsze - Kasumi, Overlord i The Lair of Shadowa Broker. Całą reszta to według mnie kicz i szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Ale jaki jest sens wypuszczać drugą część bez wcześniejszego wypuszczenia pierwszej części, skoro tak bardzo hajpują wybory i konsekwencje?

Mam nadzieję, że dorzucą większość DLC, które już wyszły - a przynajmniej trzy IMO najciekawsze - Kasumi, Overlord i The Lair of Shadowa Broker. Całą reszta to według mnie kicz i szajs.

Kraza plotki ze ta "rozszerzona zawartosc z godzinami bonusowego contentu" to wlasnie czesc pierwsza <- przynajmniej tak redaktor na gry-online chlapnal.

Poza tym sens jest, bo obie czesci nie sa jakos ze soba fabularnie polaczone, rozpoczyna sie tylko nowy watek a nie kontynuacja tego z jedynki, gracze ps3 nie poznaja tylko zapewne niektorych postaci, ale to pikus.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekac Jibril wg mnie. Fakt, fajnie byloby zaczac od pierwszej czesci, ale co do decyzji z pierwszej czesci to i tak w pierwszych minutach drugiej czesci miales troche wplyw na rzeczy z przeszlosci (nie chce spoilerowac za duzo ale kto gral ten wie). Wazne ze bedzie mozna przygotowac save'a pod finalowa czesc, co do dodatkow to faktycznie te ktore wspomniales sa jedynymi wartymi uwagi :) CIekawe czy bede mogl w dalszym ciagu sobie pobrac zbroje z dragon age xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak dla mnie kolejna gra z seri tzw. musisz mieciów :)

mam demo na xbox

bardzo fajna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoryZPL - a miałeś wpływ na to z kim romansowałeś w pierwszej części? Bo całą reszta jak Wrex, Rada czy kto zginął to są mało istotne szczegóły.

Mam demo dwójki na pieca i gra jest fajna, Dużo bardziej żywa niż jedynka i mniej sztuczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoryZPL - a miałeś wpływ na to z kim romansowałeś w pierwszej części?

Mozesz rozwinac to pytanie ? Wtedy ci na nie odpowiem ja ;)

btw. nie spoileruj wydarzeniami z jedynki bez odpowiedniej obrobki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko zacieram raczki na cala trylogie Girsow na PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko zacieram raczki na cala trylogie Girsow na PS3 :D

To już niestety jest nie możliwe :teehee:

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoryZPL - a miałeś wpływ na to z kim romansowałeś w pierwszej części? Bo całą reszta jak Wrex, Rada czy kto zginął to są mało istotne szczegóły.

Mam demo dwójki na pieca i gra jest fajna, Dużo bardziej żywa niż jedynka i mniej sztuczna.

A w pelna dwojke grales?

Apropo tego co pisales (uwaga spoiler z drugiej czesci) :

wg mnie wlasnie romanse nie maja chyba duzego wplywu ;) Nie zgodzilbym akurat np co do Wrexa, bo jesli go zabiles w pierwszej czesci to potem na tej planecie Krogan to inna formacja rzadzi planeta niz w wypadku gdy go nie zabijasz, wtedy to wlasnie Wrex rzadzi cala planeta, to jest jedna z rzeczy ktora np mi sie nasuwa w tym momencie. Nie wiem co np. jesli nie uratowales Ashley w pierwszej czesci, bo w drugiej tez musisz ja wyciagac z tarapatow.

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AlucardMZ - chodzi mi o to czy grając w drugą części bez importowania postaci z pierwszej części mamy wybór z kim romansował nasz Sheppard w pierwszej części.

@BoryZPL - zgadzam się, że nie mają dużo wpływu, ale są fajnym smaczkiem.

Wrex to akurat bardzo zły przykład według mnie. Jeżeli w ME2 naprawdę byłyby konsekwencje twoich działań z pierwszej części to na przykład Tuchanka powinna być w pełni zablokowana jeżeli Wrex zginął, gdyż kto inny miał zjednoczyć Krogan? To że BioWare jakoś to rozwiązał świadczy tylko o tym że nie wpadli na lepszy pomysł. Ale to są głównie moje zarzuty do całości biowareowatych erpegów a nie tylko ME2.

Info prasowe EA Polska z głównej strony PS3Site:

MASS EFFECT 2 ZOSTANIE WYDANY NA KONSOLĘ PLAYSTATION 3Najwyżej oceniana gra 2010 roku ukaże się na PS3 w styczniu 2011 roku.

Studio BioWare™ koncernu Electronic Arts, ogłosiło dziś na targach GamesCom plan wydania gry Mass Effect™ 2 na konsolę PlayStation 3 w styczniu 2011 roku. Ta najwyżej oceniana produkcja 2010 roku znana jest już posiadaczom konsol Xbox 360® oraz komputerów osobistych.

Edycja przeznaczona na PlayStation 3 będzie zawierała podstawowy produkt oraz wszystkie stworzone do niego dodatki, dzięki czemu będzie to idealny debiut tej gry akcji/RPG na nowej konsoli.

Gra Mass Effect 2 została wyróżniona ponad 70 maksymalnymi notami przez różne media, zyskując przychylność między innymi ze strony Associated Press, Eurogamera, MSNBC.com, G4TV, Los Angeles Times czy ocenę 10/10 polskiego magazynu CD Action.

Produkcja ta stała się jednocześnie najwyżej ocenianą grą w piętnastoletniej historii studia BioWare i 28-letniej historii EA.

Mass Effect to seria gier wyróżniających się epicką i przenoszącą gracza w odległą przyszłość fabułą, oferującą szansę przemierzania galaktyki, poznawania przedstawicieli obcych ras oraz eksploracji niezbadanych planet. W grze Mass Effect 2 na PlayStation 3 użytkownicy tej konsoli będą mogli po raz pierwszy wcielić się w postać komandora Sheparda, biorąc udział w wielu niebezpiecznych misjach w różnych zakątkach galaktyki, mających na celu uchronienie ludzkości z zagładą. Połączenie intensywnej akcji z rozbudowaną fabułą, eksploracją kosmosu i zaangażowaniem się w interakcje z członkami załogi sprawi, że obcowanie z grą Mass Effect 2 będzie niezapomnianym przeżyciem.

Czyli mają być wszystkie dodatki. Jestem happy XD

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już niestety jest nie możliwe :teehee:

Bikos? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JibrilPL

Akurat posluzylem sie Wrexem bo jak dla mnie byl najbardziej charakterystyczna postacia z pierwszej czesci. Nie wiem jak sie gra wygladala jesli Wrex nie przezyl, ale bylo widac ze i tak na planecie panuje anarchia xD

A co do wplywu na romanse nie wiem czy moze nie ma jakis opcji dialogowych ktore by pomogly w tym, ciezko mi sie wypowiedziec bo ja gralem na stanie gry z pierwszej czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba ta gra jest po prostu epicka

hmmm maja być wszystkie dodatki, ciekawe czy najnowszy też będzie bo ponoć jest problem w integracji do polskich wersji gier, nawet na xboxa. Oby i ten najnowszy był bo będzie on najważniejszy z dodatków jakie dotąd wyszły

Mam nadzieje, że portu nie wyjdzie druga miafia :pardon:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz Sebek lepiej, bo az zaczynaja mnie ciarki przechodzic :P Chociaz Bioware nie robi takich brzydkich numerow. Jedynie czego sie obawiam ze mozemy byc pozbawieni wersji polskiej ale to zas oznaczaloby ze nie bedzie problemow z DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie czego sie obawiam ze mozemy byc pozbawieni wersji polskiej ale to zas oznaczaloby ze nie bedzie problemow z DLC.

Co rozumiesz przez "pozbawieni wersji polskiej"? Jeśli tylko brak dubbingu, przy zachowaniu napisów, to to przecież żadna strata nie jest. Przynajmniej nie dla kogoś, kto miał okazję je porównać. Polska lokalizacja, choć nierówna, to jednak jest całkiem dobra, ale... ale "dobre jest wrogiem lepszego". A w tym przypadku, oryginalna lokalizacja miażdży naszą.

Żadna strata.

Edytowane przez Vuko Drakkainen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vuko

Chodzi mi o jakolwiek polska wersje, dla mnie wszystko jedno czy napisy czy dubbing bo z obu bylem zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że w końcu będziemy mieli swojego Mass Effect'a 2. Do tej pory miałem przyjemność zagrać w pierwszą część na PC i bardzo mi się ta gra spodobała. Nie mogę się już doczekać, gdy zanurzę się w ten wspaniały, klimatyczny świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze nie bioware lecz EA olewa polaków i mają problemy z dodatkeim, mianowicie nie działa z polskimi wersjami (oczywiscie prawdziwy problem polega na tym ze maja nas gdzies....), może jak robią me2 z mega packiem to będzie. Mam taką nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×