Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

jordan1tn1.jpg

Kolejna odslona koszykowki z serii 2K bedzie wyjatkowa. Mike is back :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jordan1tn1.jpg

Tego Pana chyba nie musimy przedstawiać :biggrin: W tym roku może się skuszę na 2K , basket od EA straszy arcadem więc stawiam na tą pozycję

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k10 bylo swietne ale online w ogole sie grac nie dalo. Rozegralem kilka meczy ktore sie przerywaly, lagi okropne. Dlugo sie ladowala. Poza tym byla ok.

EA podobno szykuje zupelnie nowa NBA zreszta ktora ma sie zwac ELITE. Kto wygra w tym roku okaze sie niedlugo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch nic specjalnego nie zrobił. Ja miałem cały czas lagi ze sie grac odechciewało.

Ja zapewne poczekam az ktos pogra w jedna i drugą i sie okaze co wybiore ale bardzo mozliwe ze znow bedzie to 2K10 :) zwlaszcza ze moj ulubieniec MJ reklamuje wiec cos w tym musi byc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, w serie 2k gram od 2k7-2k10 na ps3 i w kazdej znich graja przez neta mialem ten sam problem ciagly lag tzn. opoznienie, nie gralo sie tak samo jak vs com lub na 2pady rozumiecie? gra online jest zamulona ciezko rzucic free throw albo idealnie oddac rzut z tzw. frastem. Mam nadzieje ze w tym roku rozgrywka bedzie plynna jak gry ze stajni EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael is BACK! FUCK YEAH. Najlepszy koszykarz wszechczasów powraca. Zawsze mi go brakuje w drużynie 90' EAST All-stars. Przestraszyłem się jak 2kGames zapowiedziało, że robi sobie rok przerwy od NBA 2kxx, ale gdy potem zapowiedzieli obecność Jordana to od razu wyobraziłem sobie NBA 2k11 na mojej półeczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję w ciemno, wie może kto czy przypadkiem jest szansa na wersję PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Michałowicz & Noculak. Można pomarzyć. Ja w ciemno nie biorę, poczekam na ocenki i demko. Mam 2k9 i niestety byłem bardzo zawiedziony niską grywalnością. MJ to dla mnie za mało, jeżeli gra nie będzie zdecydowanie lepsza od poprzedniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej tu NBA-ej:-). Szaranowicz i Łabędź. Godzinny skrót meczu w niedziele na dwójce. To były czasy. Zazwyczaj pokazywali właśnie Byki z MJem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze 10 katowalem co noc ,jak nic nie popsuja a jeszcze tryb z MJ ... bedzie bosko tylko jak zwykle ultima zapomniala ze jest takie cos jak nba 2k11 ... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo już jakieś szczegóły odnośnie NBA 2K11? Jakie zmiany, nowości itd? Do premiery już zostało tak niewiele czasu a tu cisza... czyżby przed burzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyj..any jest ten trailer , oglądam w kółko , jeszcze ten snoop dog , sobie nawet muzykę z tego trailera zrzuciłem na telefon . Bardzo dobry trailer . A że sam gram w kosza , do tego obsługa Move ma być , w co też się wkręciłem ostatnio , naprawdę dobry trailer , po takim trailerze jestem gotowy kupić grę od razu . Zobaczymy to demko jeszcze , ale jestem raczej zdecydowany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to demo ma być jutro, czyli we środę 15go.

Ja słyszałem że miało być dzisiaj, ale od rana patrzyłem i nic. Mam nadzieję, że faktycznie będzie jutro bo już nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że miało być dzisiaj, ale od rana patrzyłem i nic. Mam nadzieję, że faktycznie będzie jutro bo już nie mogę się doczekać.

demo juz jest, wlasnie sciagnalem, takze wieczorkiem przetestuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kilka moich spostrzeżeń bo przetestowaniu dema:

-boisko jest za małe, przynajmniej takie sprawia wrażenie

-grafika nic się nie zmieniła co nie oznacza że jest brzydka

-dużo nowych animacji szczególnie pod koszem, dużo walki i przepychanek, zdecydowanie lepiej wyglądają kolizje zawodników, w poprzedniej części za często zawodnicy przenikali przez siebie

- bardzo łatwo się blokuje, nie raz w ciągu tej krótkiej kwarty miałem 6-7 bloków !!! w dodatku zawodnicy przy wyskokach do bloku wiszą dość długo w powietrzu, wygląda to mało naturalnie

-łatwość zdobywania punktów przez gwiazdy. Takiemu Bryantowi wystarczy dać piłkę i punkty niemal pewne. Zresztą wydaje mi się że łatwiej w stosunku do poprzedniej części dostać się w pomalowane

- Inteligencja komputerowego przeciwnika to jakaś padaka, gra przewidywalnie i 80 % przypadków to post play

- nowy rodzaj dryblingu może być ale wolałem poprzedni. Być może to kwestia przyzwyczajenia

-lead pass jest dalej bardzo skuteczny

Pomimo kilku minusów ta gra po raz kolejny zarządzi i nie mam co do tego wątpliwości. Animacja i grafika dalej na najwyższym poziomie. Mam nadzieje tylko że na wyższych poziomach trudności komputerowy przeciwnik nie bedzie tak przewidywalny w ataku i żeby online był lepszy niż w poprzedniej części. Skuszę się pewnie wtedy żeby zagrać w jakiejś lidze

pozdrawiam

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie macie to demko? Ja szukam od rana na PS Store i nic... jak mogę je ściągnąć i skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. No dobra, tylko teraz powiedz mi jak ściągnąć to demko z US PS Store bo nigdy stamtąd nie ściągałem. Jak mam tam wejść przez moje PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. No dobra, tylko teraz powiedz mi jak ściągnąć to demko z US PS Store bo nigdy stamtąd nie ściągałem. Jak mam tam wejść przez moje PS3?

Musisz założyć nowe konto na US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. Biorę się do roboty :) A jak coś będzie mi szło źle, to będę pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×