Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

ku........a na 99 procent kupuje 2k11,choc od ponad 10 lat masakrowalem live,ale to co teraz zrobili z tym elite to paranoja..........gral ktos moze????????ja wczoraj gralem w demo i........nie wiedzialem jak sie pilke podaje,nie mowiac juz o rzutach,wiec albo ja jestem debilem,albo ea za bardzo chcialo i zj....bali gre,masakra

No ja akurat grałem w Live od hmm ca. '95 przez wiele lat potem ostatnio chwila przerwy i wróciłem NBA 2K10 które mną pozamiatało.

IMHO w tym roku TYLKO NBA 2K11 wchodzi w grę.

A co do dema NBA Elite .... ściągnąłem, zagrałem z kumplem jeden raz i po masie przekleństw ręce nam opadły i szybko wywaliłem z konsoli. TRAGEDIA I MASAKRA! Teoretycznie podajesz triggerem, który czasem jednak nie podaje..... i wiele innych dziwnych rzeczy. kamera wpieprzająca, wszystko jakieś takie żenujące. W tak dziadowską grę o koszykówce nie grałem w życiu - mogę tak powiedzieć, bo chyba sterowania w pełnej wersji nie zmienią względem Dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zamówiłem moją NBA 2k11 :)

Teraz tylko czekam aż moimi Lakersami skopie tyłki LeMiami Heat.

A co do NBA Elite to na polygami są opisane wrażenia z wersji demo. Tak jak myślałem gra znowu nie spełniła oczekiwań. Szkoda mi tylko biednego Duranta, który musi na siłę ją reklamować :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w trybie multi będzie można grać składem Byków z czasów MJ'a. Wtedy nawet Kobe nie da rady...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te NBA Elite to jakaś porażka. Mozna co prawda zmienić klawiszologię na taka standardową, ale rzucanie to porazka. Trafic do kosza to naprawdę sukces(z dystansu).Miałem zamówic obie,a by wybrać lepszą grę,ale król jest jeden-NBA 2K11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wkoncu z premiera 2k11? 05 czy 08.10? gdzie sie zaopatrujecie w tym roku? mam nadzieje ze online w tym roku nie bedzie cienki jak sik pajaka. czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wkoncu z premiera 2k11? 05 czy 08.10? gdzie sie zaopatrujecie w tym roku? mam nadzieje ze online w tym roku nie bedzie cienki jak sik pajaka. czesc.

5 premiera jest w USA, a w Polsce CENEGA chyba wydaje grę 8 października. Problemy z onlinem podobno poprawione, moim zdaniem NBA 2k11 będzie przemiodna.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 premiera jest w USA, a w Polsce CENEGA chyba wydaje grę 8 października. Problemy z onlinem podobno poprawione, moim zdaniem NBA 2k11 będzie przemiodna.

Pozdr.

dokladnie 8 pazdziernik , same demo juz zrywa beret ... kurcze jeszcze MJ w NBA2k11 to wystarczy . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też już nie mogę się doczekać. A może ktoś wie czy można będzie pograć Bulls-ami z w składzie z mistrzowskich lat. Jordan, Pippen, Rodman , a na ławeczce Kerr i Kukoc. Taki pojedynek vs. Miami 2010 to by było coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też już nie mogę się doczekać. A może ktoś wie czy można będzie pograć Bulls-ami z w składzie z mistrzowskich lat. Jordan, Pippen, Rodman , a na ławeczce Kerr i Kukoc. Taki pojedynek vs. Miami 2010 to by było coś :)

Tak będzie można rozgrywać mecze drożyną "Byków" z najlepszych lat :D

a tu Recenza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezła ocenka 9,5. Rok temu ta sama redakcja dala 8,5. Ciekawe jak inni ocenią. Mam wielką nadzieję na przełom jeśli chodzi o serię NBA 2k. Mam 2k9 i szczerze mówiąc była zupełnie niegrywalna.

Edit: preorder na ultimie już poszedł. :thumbsup:

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na IGNie dali 9.5 a do tego tekst podsumowujący recenzję który mówi chyba wszystko:

w wolnym tłumaczeniu: "to nie jest tylko najlepsza gra o koszykówce w historii, to najlepsza gra sportowa tej generacji"

Jak dla mnie z absolutnego must have zrobił się turbo hiper must have na który już kompletnie nie mogę się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , ja sobie spokojnie czekałem na premierę , ale dzisiaj rano ciśnienie mi podskoczyło jak zobaczyłem recenzje ahhh zaczyna się bardzo długi tydzień........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się od razu tak podjarałem po obejrzeniu recenzji, że złożyłem 1 w życiu preorder :) panowie czekamy. Mam nadzieje że najpóźniej do piątku.

Grywalne zespoły z tego co widziałem na youtube:

Chicago Jordan, Gervin, Oakley Perkins

Celtics Bird, Parish, McHale

Chicago Jordan, Pippen, Grant, Paxton

Atlanta Wilkins M.Malone

Cavs Prince, Dougherty

Detroit Thomas Dumars Rodman

Lakers M. Johnson, Worthy, B. Scott, Divac

Bulls Jordan Pippen B.J. Armstrong

Blazers Drexler T.Porter

Chicago Jordan Pippen Harper Kukoc

Knicks Ewing Oakley Starks

Chicago Jordan , Pippen, Rodman Harper Kerr Kukoc :rofl:

Sonics Kemp Payton Schrempf

Jazz Malone Stockton Hornacek Russell

Chicago Jordan, Pippen....Longley

Normalnie Szooooooook

A ja myślałem, że będę czekał na Miami 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam koszykówkę a w serię 2K od poczatku i nigdy się na niej nie zawiodłem. Kiedyś podobnie było z PESem ale po "wspaniałej" wersji 2008 ostrożniej podchodze do wyboru piłki. Natomiast jeśli chodzi o serię NBA 2K mogę ją kupowac w ciemno, z roku na rok jest coraz lepiej, co prawda rok temu był problem z online ale mam nadzieję że w tym roku będzie ok. Preordera nie składam ponieważ to już nie czasy kiedy preordera GTA4 trzeba bylo składać miesiąc wcześniej co by się załapać na pierwszą dostawę. Poczekam i zobaczę gdzie gra będzie dostępna najwcześniej i tam złożę zamówienie. Na tą gre czekam bardziej niż na GT5 czy Call of Duty: Black Ops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzimy wszystko pięknie. Jednak ja mam pewien problem. Chodzi o wygładzanie konturów. Grając w demie widzę że obiekty są potwornie poszarpane, np. tablica od kosza. Wiem, że to gra przystosowana na Full HD, a nawet 3D, a ja posiadam TV w standardzie HD ready. Trudno na to przymknąć oczy, bo problem męczy dość mocno, jest na to jakaś rada...? Oprócz zmiany TV? :D W innych grach tego problemu nie ma, albo jest niezauważalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzimy wszystko pięknie. Jednak ja mam pewien problem. Chodzi o wygładzanie konturów. Grając w demie widzę że obiekty są potwornie poszarpane, np. tablica od kosza. Wiem, że to gra przystosowana na Full HD, a nawet 3D, a ja posiadam TV w standardzie HD ready. Trudno na to przymknąć oczy, bo problem męczy dość mocno, jest na to jakaś rada...? Oprócz zmiany TV? :D W innych grach tego problemu nie ma, albo jest niezauważalny.

Myślę, że to kwestia Dema. Ja co prawda nic nie zauważyłem, ale jestem tak nastawiony na ten tytuł, że nawet jakby zawodnicy wyglądali jak z Live 03 to bym przymknął oko pewnie :wink:

A z innych rzeczy - mnie niesamowicie cieszy "wisienka na torcie" w trybie challenge z MJ23 którą jest (po wykonaniu wszystkich zadań) możliwość odpalenia młodego Jordana z Draftu i rozpoczęcia kariery od tego sezonu. Gdzieś czytałem, że oerall na początek to 79 także jakoś super łatwo nie będzie, ale sam pomysł mną pozamiatał.

Już widzę jak zacznę tryb kariery młodym Jordanem w moich ukochanych Houston Rockets!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzimy wszystko pięknie. Jednak ja mam pewien problem. Chodzi o wygładzanie konturów. Grając w demie widzę że obiekty są potwornie poszarpane, np. tablica od kosza. Wiem, że to gra przystosowana na Full HD, a nawet 3D, a ja posiadam TV w standardzie HD ready. Trudno na to przymknąć oczy, bo problem męczy dość mocno, jest na to jakaś rada...? Oprócz zmiany TV? :D W innych grach tego problemu nie ma, albo jest niezauważalny.

ja bym na to uwagi akurat nie zwracał bo DEMO = okrojenie

demo 2k10 tez odstawalo od full wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jest możliwe dostać tą grę jeszcze przed weekendem gdziekolwiek? Mogę w sumie szukać w KRK lub w Warszawie.

Premiera powinna być w ten piątek. Cenega podaje na swojej stronie 15.10.

Biorąc pod uwagę, że głownie gram w weekendy ze względu na pracę/rodzinę i masę obowiązków w tygodniu to byłoby LUX gdyby dało się to cacko dorwać już przed weekendem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już są chyba jakieś jaja.... co jakaś premiera gry w PL, to standardowo obsuwa czasowa... nie wiecie gdzie można zakupić grę, żeby pograć jeszcze trochę w weekend najbliższy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okaże że premiera 15.10 to będzie mega żenada i kompromitacja, bo przecież nie będzie wersji PL.

Ja zamówiłem pre-order na ultimie i tam premiera niby 8 ale pewnie będzie 15 znając podejście do klienta polskich wydawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha cenega zawsze daje d.... W sumie top chyba sklepy jak ultima czy psx e mają własnego dystrybutora wiec mam nadzieje że nie bedzie problemu. W sumie wyśle maila do ultimy jak to jest z ta premierą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzimy wszystko pięknie. Jednak ja mam pewien problem. Chodzi o wygładzanie konturów. Grając w demie widzę że obiekty są potwornie poszarpane, np. tablica od kosza. Wiem, że to gra przystosowana na Full HD, a nawet 3D, a ja posiadam TV w standardzie HD ready. Trudno na to przymknąć oczy, bo problem męczy dość mocno, jest na to jakaś rada...? Oprócz zmiany TV? :D W innych grach tego problemu nie ma, albo jest niezauważalny.

Twój tv nie ma nic do tego , po prostu brak AA w grze , nic pelna wersja w tym zakresie nie zmieni , a ty nie masz po co inwestować w nowy telewizor bo gierka nie obsługuje 1080p (jak praktycznie zadna gra tej generacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okaże że premiera 15.10 to będzie mega żenada i kompromitacja, bo przecież nie będzie wersji PL.

Dokładnie. Nie będzie wersji PL, ale i tak tydzień później ma sie ukazać bo ....... no to to wiedzą chyba tylko panowie z Cenegi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od Ultimy. Gra bedzie wysyłana we wtorek albo środe. Oczywiście w tym tygodniu. Nie moge się już doczekać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×