Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady są takie same jak w prawdziwym NBA (sprzed ostatniego lockoutu) materia dość skomplikowana, salaty cup musi się zgadzać. Wytłumaczenie wszystkiego od podstaw to kilkanaście stron tekstu. Poszukaj u wujka google albo tu masz , ale po angielsku.

https://webfiles.uci...q/salarycap.htm

Dzięki ale raczej nie zrozumiem a Jak i gdzie ustawiać druzynę aby szybko wychodzili do kontry?-teraz jest najczęściej tak że wychodzę np fisherem wybiega Kobe ale zatrzymuje się na obwodzie i dupa z alley-upa.

Czy istnieje jakiś poradnik po polsku do tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiś specjalnych ustawień pod kontrę.

kontra jak sama nazwa wskazuje wynika z dobrej, agresywnej obrony, jak i w którym miejscu przejmiesz piłkę, jak szybkimi zawodnikami dysponujesz, jakie i jak szybkie podania wykonasz, czyli wszystko jak w prawdziwej koszykówce, aby wykonać skutecznego alley-upa musisz idealnie zgrać obu zawodników wymaga to wielu ćwiczeń i dodatkowo mnóstwo szczęścia.

nie ma żadnego magicznego przycisku czy ustawień że nagle zaczniesz grać skuteczne kontry czy rzucać efektowne alley-upy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy wiec odrazu sie witam :D

Odnosnie nba2k11 my player

Pewnie nie powiem nic odkrywczego ale moze komus pomoge ;P

Wiele osob skarzylo sie na to ze ma problem z teammates, my gramy robimy co mozemy oni nic niczym Rasiak :D

Jak to mowia najtrudniejsze sa poczatki. Na starcie jak zauwazyliscie wszystkie fruzyny maja Chemie na poziomie 50, jak wygrywamy to sie zwieksza jak przegrywamy zmniejsza. Im wieksza tym lepiej zespol gra. Powiem tak powyzej 70 zaczyna sie dziac cos fajnego zaczynamy wygrywac z coraz to lepszymi druzynami oczywiscie z tymi najlepszymi wciaz przegrywamy. Nawet jak mamy 100 a gramy nie wiem w waszyngtonie albo detroit to i tak ciezko bedzie wygrac z LAL czy MIA.

Druga rzecz to taka ze ja robilem zbyt wiele zamieszania staralem sie grac pod siebie szukac pozycji konczyc kazda akcje. Pamietajcie koszykowka to gra zaufania wiec zaufajcie swoim teammates oni wiedza co robia i potrafia zagrac pilke wiec czasami warto zrobic pas to asist albo zaslone albo stanac zboku odciagajac zawodnika z pod kosza.

nie biefgac w kolko jak glupi dac pograc kolegom.

Ale na to trzeba czasu

ja obecnie jestem w polowie drugiego sezonu gram w OKC na poziomie 90 i chemie na 100, moj OVR to 70 gram na SG. I wiecie co jest cudnie. Kolesie wymiataja Westbrook i Durant co drugi mecz albo czesciej maja DD co trzeci mecz zdaza sie TD. Czesto rozgrywaja miedzy soba omijajac mnie zupelnie. Ta gra promuje gre zespolowa nie starajcie sie byc najlepsi wszystko z czasem. Jak mowia Rzymu nie zbudowano w jeden dzien.

I tak co mecz mam srednio ok 30 punktow ok 60 procent skutecznosci rzutow oddaje moze max 25 wiec gram podaniami jak widze ze mi nie idzie albo jestem na Cold . Rusel z Kevinem graja Alleyoopy kontry dolacza sie Green i Harden ktorego wygryzlem ze skladu. Teraz przyszedl olbrzym do zepsolu mierzacy 222 center pierwszoroczniak koles trzaska srednioo ok 18 zbiorek na mecz i uczy sie niesamowicie szybko. tak w ogole OKC to dobry zespol na kariere. Sami mlodzi srednio ok 23 lat, przystojni ;) i utalentowani.

teraz mam rekord 31-9, najdluzszy streak to 15 zwyciestw.

Ale czasami sie zdazaja glupie porazki poprosru zly dzien np przegrana z waszyngtonem ktory ma OVR na poziomie 76 w tym momencie.

Aha i co najwazniesze gra w obronie. uwierzcie mi tam zaczyna sie wszystko. Im lepiej w obronie tym lepiej w ataku tak to dziala. Nawet jak idzie kosz za kosz ale zmuszacie swojego przeciwnika do poldystansu albo podania na obwod to w koncu ktorys sie pomyli nie raz nie dwa zreszta wy tak samo. Ale obrona to podstawa jesli tam zdobedziecie przewage wygracie mecz. Niby oczywiste ale wiele osob tego nie pamieta. Najczesciej przynajmniej u mnie 3 kwarta jest decydujaca jesli tam wygram i odskocze powiedzmy na 10 pkt to mecz do przodu.

Aha gram bez patcha bo nie mam stalego polaczenia z netem. Ale to chyba az tak wiele nie zmienia z tego co wiem to zagrywki mozna zlamac i gracjak wczesniej

Wiec pamietajcie przegrana nie konczy waszej kariery trzeba czasami przegrac.

Popatrzcie na takiego Kobiego jego kariera trwa juz 13 lat zdaje sie ile razy wygral mistrzostwo zdjae sie ze 5 albo 6, wiec nie myslcie ze bedziecie wygrywac za kazdym razem i to w pierwszym roku kariery.

Uczcie sie swojej druzyny poznajcie swoich grajkow ich slabe i mocne strony przegladajcie statystyki to naprawde pomaga. Po rozegraniu sporej ilosci meczy zaczniecie zapamietywac zagrywki przeciwnika dzieki czemu zagracie lepiej w obronie a i w ataku juz bedzie cie wiedzieli jak sie ustawic i co wasi teammates przeiwdzieli na ta akcje.

To tak po krotce :D

Ok a teraz moje pytanko.

Jak w my player zmienic slajdersy

Tzn wiem ze w ustawieniach opcjach ale tam mam do wyboru albo symulacyjne albo domyslne. Jak zmienie w menu glownym gry tzn na poczatku zanim wczytam save my player to zmieniaja sie na custom a tych juz wybrac nie moge gdy gram kariere

dzieki za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W my player nie da się nic zmienić slidersów. Jedyne "oszustwo" w celu łatwiejszych pucharków to ściągnięcie specjalnych składów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna obejrzeć NBA Today?Czy to się jakos aktywuje, bo nie widzę takowej zakładki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo już jest nieaktywne przez co np nie da się zrobić platyny. Twórcy powiedzieli nam w ten sposób byśmy kupili nowszą, droższą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1Czyli NBA Today już nie działa?

2.A co odznaczyć aby nie było automatycznych wymian?

Jestem przy 1/4 sezonu i wymienił mi Shanona Browna za Walecea(czy jakoś tak.Akurat przestawiłem na autosave i kicha chyba zacznę od początku ale nie chce więcej takich niespodzianek.

3.Jak optymalnie skonfigurować poszczególne parametry w association?

4.Jak zgrać mecz(gdzie go znaleźć)który z automatu wchodzi przy pierwszym uruchomieniu gry(odinstalowałem zainstalowałem ponowinie i meczu nie było)?

Chciałbym zacząć sezon także może jednak ktoś pomoże i odpowie na pytania.

Ad2. Odpowiedź od Pablosa_83-Allow CPU Signings - OFF-dzięki Pablos.

Jak skoptowac do LAL Stephena Curry(lub innego rozgrywajacego z ekstra 3pktlub jakie propozycje?) kogo z LAL zaproponować aby się udało?

Edytowane przez tomky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z move'm ? dobrze się gra ? I czy bez navigation gra się dosc wygodnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was aktualizował rooster tak jak w linku:

http://www.operationsports.com/forums/nba-2k-rosters/557542-nba-2k11-2012-2013-ultimate-rosters-ps3.html

bo próbowałem kilka razy według instrukcji i niestety ale nic z tego. A na początku tygodnia wrzucili najbardziej aktualny rooster po wszystkich dotychczasowych transferach i zmianach.

Może znajdzie się ktoś jest w stanie to łopatologicznie wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupić? multi działa jeszcze? na kanapowe posiedzenia daje radę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k13 na PS3

Witam, Po wielu trudach udało mi się w końcu odpalić nowe forum ESBL. Na razie wygląda bardzo surowo ale działa od godziny i na razie nie mam pojęcia jak tu pobawić się grafiką. Niemniej jednak zapraszam do zapisów do kolejnej DWUNASTEJ edycji ligi ESBL http://www.ps3-nba.pl Pozdro. Rafi_WRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, mam duży problem.

Gram już ok. 2 tygodnie w NBA2K11 na trybie the association. Mam rozegranych ok. 15 meczów. Problem polega na tym, że zawsze po pierwszej kwarcie tło robi się czarne, słychać muzykę z gry, ale nic nie można zrobić. Próbowałem symulować grę, bo myślałem, że to jakiś jednorazowy błąd, ale nic nie dało. Płytę też przeczyściłem. Da się coś z tym zrobić?

Proszę o pomoc, z góry dzięki!  :P  :P  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×