Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś zechciał mi odpowiedzieć na problem związany z padem byłbym wdzięczny;)

Niestety gra ma problem z pewnymi padami i poprostu ich nie widzi, nie da się z tym nic zrobić. Mam ten sam problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Jak podać piłke kozłem. Głownie chodzi mi o kontratak gdy przewaga jest 2 na 1. Gdy gram "my player" komputer potrafi za każdym razem podać piłke kozłem. Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz gram w jakąkolwiek koszykówke więc mam takie pytanie jak skutecznie przejmować piłke ? I kiedy trzeba puścić przycisk przy strzelaniu ''karnych'' nie wiem jak to się w koszu nazywa :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Jak podać piłke kozłem. Głownie chodzi mi o kontratak gdy przewaga jest 2 na 1. Gdy gram "my player" komputer potrafi za każdym razem podać piłke kozłem. Jak to zrobić?

hmm w sumie nigdy nie zwracałem na to uwagi ale chyba podawanie kozłem wychodzi samoczynnie, nie robiłem nic nadzwyczajnego ale zawodnik i tak raz podaje kozłem raz normalnie( zawodnikami z Assocation a nie my player). Przynajmniej tak mi się wydaje mogę się mylić.. Być może ma na to wpływ wartość "flashy pass" w tendencies.

@up

przechwytuje się kwadratem radzę stosować mądrze. Dryblującemu zawodnikowi najlepiej piłkę próbować zabrać w tłoku lub kiedy jest wytrącony z równowagi (odbija się od nas itp), najlepiej przechwytywać podania, komputerowy przeciwnik stosuje często tą samą zagrywkę kilka razy z rzędu wiec można się dostosować i ustawiać się na przecięcie podania i w odpowiednim momencie wcisnąć kwadrat lub wychylając prawą gałkę (dla bardziej zaawansowanych, sami kontrolujemy w która stronę wykonamy ruch próbując przechwycić podanie) .

Lepiej nie naduzywać przechwytów, przeciwnik będzie cię w prosty sposób mijał i zdobywał łatwe punkty

:biggrin: "karne" :biggrin: a właściwie rzuty wolne wykonuje się wychylając gałkę do siebie i puszczając w momencie kiedy zawodnik ma wypuścić piłkę z rąk, najlepiej przećwiczyć w trybie practice

Edytowane przez hitokiri pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Jak podać piłke kozłem. Głownie chodzi mi o kontratak gdy przewaga jest 2 na 1. Gdy gram "my player" komputer potrafi za każdym razem podać piłke kozłem. Jak to zrobić?

Zobacz w practice gdzie masz wszystkie ruchy pokazane. Ja osobiscie 2na1 preferuje alley opp pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś by by chętny na forumowy team?

Chętni niech dodadzą mnie do znajomych !

UWAGA! tylko aktywni gracze!

jak ktoś już nie ma miejsca w znajomych ------->gg:8830657 niech poda id to wyślę zapro. do drużyny.;]

Edytowane przez bajaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem w trybie "My Player" i jeżeli mógłby mi ktoś pomóc to będę wdzięczny. Otóż chodzi o rozgrywkę meczową i jakąś zasraną taktykę przez którą, jeżeli nie wejdę w wyznaczone niebieskie pole, zawodnicy posiadający piłkę nie reagują. To działa na zasadzie - wejdź w niebieskie koło na danej pozycji, przejdź/zablokuj/stwórz zasłonę dla partnera itp. Cały czas grają sami, często jest tak, że dane kółko jest na linii 3 punktowej z dala od kosza kiedy ja jestem silnym skrzydłowym .... Można oszaleć. Nic się z tym nie da zrobić, nie wiem, może ja coś poknociłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem w trybie "My Player" i jeżeli mógłby mi ktoś pomóc to będę wdzięczny. Otóż chodzi o rozgrywkę meczową i jakąś zasraną taktykę przez którą, jeżeli nie wejdę w wyznaczone niebieskie pole, zawodnicy posiadający piłkę nie reagują. To działa na zasadzie - wejdź w niebieskie koło na danej pozycji, przejdź/zablokuj/stwórz zasłonę dla partnera itp. Cały czas grają sami, często jest tak, że dane kółko jest na linii 3 punktowej z dala od kosza kiedy ja jestem silnym skrzydłowym .... Można oszaleć. Nic się z tym nie da zrobić, nie wiem, może ja coś poknociłem.

Zależy w jakim klubie grasz i od jakiego czasu. Ja w Miami Heat jak byłem PG przebiłem się niemal od razu do pierwszego składu ale moja gra to były głównie zasłony, pierwsze podania lub "pass to assist". Im lepiej i dłużej będziesz grał tym więcej zagrywek będzie kierowanych na ciebie. Poza tym jak widzisz, że masz dużo miejsca i tylko jeden przeciwnik przed tobą spróbuj go wziąć na crossovera albo pump-offa i samemu zaatakować. Tak samo przy kontrach maks speed do przodu i jak dostaniesz piłkę to nie patrz na te kółka na parkiecie tylko idziesz sam na kosz, albo rzucasz jak masz czystą pozycję. Jednym słowem: nie licz, że od razu będziesz grał pierwsze skrzypce, na początku jesteś tylko chłopcem do podawania piłek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że nie wiem o co chodzi w tej grze, bo w kosza gram sporo, tylko taktyka, inaczej ten gówniany system wymusza na mnie absurdalne posunięcia. Pytam się czy każdy tak ma, że zamiast kreowania rozgrywki czy grania "swoją drogą" musi wchodzić na jakieś bzdurne kółka pojawiające się na parkiecie i podążać za "taktyką"? O to pytam, bo nie wiem czy zmieniłem coś w opcjach i teraz mnie do tego zmusza czy nie.

W wersji na PC tego nie miałem ...

// Patrzę po filmikach i widzę, że nikt tego nie ma. Ktoś wie co ja włączyłem? To na pewno ma związek z taktyką, ale nie wiem gdzie i jak to wyłączyć.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że nie wiem o co chodzi w tej grze, bo w kosza gram sporo, tylko taktyka, inaczej ten gówniany system wymusza na mnie absurdalne posunięcia. Pytam się czy każdy tak ma, że zamiast kreowania rozgrywki czy grania "swoją drogą" musi wchodzić na jakieś bzdurne kółka pojawiające się na parkiecie i podążać za "taktyką"? O to pytam, bo nie wiem czy zmieniłem coś w opcjach i teraz mnie do tego zmusza czy nie.

W wersji na PC tego nie miałem ...

// Patrzę po filmikach i widzę, że nikt tego nie ma. Ktoś wie co ja włączyłem? To na pewno ma związek z taktyką, ale nie wiem gdzie i jak to wyłączyć.

No właśnie chodzi o to, że nie możesz grać "po swojemu". Jak były zagrywki na Jamesa to ja tylko stałem gdzieś z boku i w ogóle nie brałem udziału w akcji tylko patrzałem jak LeBron pakuje :) Taktyka zależy od zespołu, którym grasz, a ci goście z filmików mają już niezłego skilla i ogólny respect w teamie, więc biorą udział w akcji częściej. Póki co pozostaje Ci od czasu do czasu łamanie zagrywek i to co już wspomniałem, czyli samodzielne akcje. Jeżeli też wypatrzysz czystego SG na łuku bez krycia to śmiało podawaj, też nie jest taki głupi, że będzie robił zagrywkę, jak może sobie spokojnie za trzy rzucić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie miałem czegoś takiego w wersji na PC i wychodziło lepiej, bo tu nawet picknrolla nie mogę zrobić, a z zasłony komputer wychodzi jak idiota. No nic, idę napyerdalać dalej (:

// Dzięki za szybką pomoc

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie miałem czegoś takiego w wersji na PC i wychodziło lepiej, bo tu nawet picknrolla nie mogę zrobić, a z zasłony komputer wychodzi jak idiota. No nic, idę napyerdalać dalej (:

// Dzięki za szybką pomoc

To też zależy od tego jakim teamem grałeś na PC i jakim na PS3. Każda drużyna ma inne playbooki, więc mogłeś tym razem trafić na team, który akurat mniej eksploatuje twoją pozycję :P Poszukaj sobie zespołu z zagrywkami na SF i 2 SF i w My Playerze powiedz w zakładce My Carrer > Trade, że chcesz tam odejść. Ja np. nie miałem szans z Rondo w Bostonie, więc wybrałem Miami, bo nie mają aż tak obsadzone PG :P Pozdro i cieszę się, że mogłem pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem w trybie "My Player" i jeżeli mógłby mi ktoś pomóc to będę wdzięczny. Otóż chodzi o rozgrywkę meczową i jakąś zasraną taktykę przez którą, jeżeli nie wejdę w wyznaczone niebieskie pole, zawodnicy posiadający piłkę nie reagują. To działa na zasadzie - wejdź w niebieskie koło na danej pozycji, przejdź/zablokuj/stwórz zasłonę dla partnera itp. Cały czas grają sami, często jest tak, że dane kółko jest na linii 3 punktowej z dala od kosza kiedy ja jestem silnym skrzydłowym .... Można oszaleć. Nic się z tym nie da zrobić, nie wiem, może ja coś poknociłem.

Dlatego wlasnie warto nie instalowac tego idiotycznego patch'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jest ok. To NBA a nie streetball pod blokiem na polskim osiedlu, a tryb to my player a nie my team. Czasem trzeba się poświęcić dla dobra zespołu. Patch zmierza ku urealnieniu rozgrywki, a dla miłośników czystego arcade jest np. NBA JAM. Ale nawet, jak komuś nie pasuje zagrywka, którą aktualnie gra drużyna można ją skasować jednym przyciskiem (chyba L1, ale piszę z głowy to mogłem pomylić) i grać po swojemu, więc nie ma co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie odnośnie trybu "My Player". Gram na pozycji PG i mogę wybrać zagrywkę na konkretnego gracza, ale oglądając filmiki Chrisa Smoove'a http://www.youtube.com/user/Smoove7182954 widziałem, że można też grać zagrywki Quick, tj. Isolation, Screen, Post up, P&R. Probowałem u siebie każdym przyciskiem (w normalnym trybie to się wybiera prawym krzyżakiem) i niestety nie mam tej opcji do wyboru. Przychodzi mi do głowy jedna myśl, może mam za mało rozwiniętego gracza? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy wersji dla MOVE'a... gdyż nie posiadam MOVE'a, a wiele gier na allegro jest właśnie kompatybilnych z MOVE'em... Czy da rade grać w taką wersję padem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy wersji dla MOVE'a... gdyż nie posiadam MOVE'a, a wiele gier na allegro jest właśnie kompatybilnych z MOVE'em... Czy da rade grać w taką wersję padem ??

Jeżeli na pudełku jest napisane, że move jest wykorzystywany, to znaczy, że można nim grać ale nie trzeba (K#, Socom..) A jeżeli jest napisane, że Move jest wymagany, to znaczy, że bez Move'a nie pograsz (Start the Party, The Shoot...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam prośbę, czy może ktoś napisać jak się robi triki w NBA2k11 w streetball?

z góry dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos, jak zrobic Spin Dunk w NBA 2k11? To wyglada tak:

niby jest opisane w manualu, ale po angielsku.....

Reverse / Spin Dunk While dribbling toward basket and holding R2 button,

right stick away from basket

nie wychodzi mi to. Umie ktos to płynnie robić?

Edytowane przez pogrywamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos, jak zrobic Spin Dunk w NBA 2k11? To wyglada tak:

niby jest opisane w manualu, ale po angielsku.....

Reverse / Spin Dunk While dribbling toward basket and holding R2 button,

right stick away from basket

nie wychodzi mi to. Umie ktos to płynnie robić?

Mi to wyszlo nie raz z kitu jak wiekszosc dunk'ow. Jedynie MJ free throw lane jest latwy do opanowania. Reszta, wiekszosc zalezy od tego w jakiej odleglosci jestesmy od kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyszlo nie raz z kitu jak wiekszosc dunk'ow. Jedynie MJ free throw lane jest latwy do opanowania. Reszta, wiekszosc zalezy od tego w jakiej odleglosci jestesmy od kosza.

jak wsadzic Jordanem z osobistych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie jak robić zwody (behind back,in and out,spin,crossover i te inne ) i takie wjazdy

w My Player . Edytowane przez piotrek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie jak robić zwody (behind back,in and out,spin,crossover i te inne ) i takie wjazdy

w My Player .

Siema, L2 + prawa gałka do przodu (euro step) albo prawa gałka w inną stronę z L2, potestuj.

Biegniesz w strone kosza bez turbo, naciskasz L2 i prawa galka do przodu

Edytowane przez pogrywamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×