Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem gry nba 2k11. Wiem, że lada moment wychodzi 2k12, ale ciężko by mi było wydać ok 200 zł. Na najaktualniejszych składach mi nie zależy a myślę, że zabawa jest porównywalna.

1. Warto kupić nba 2k11?

2.Lepiej kupic nówkę 2k11 czy kupując używkę coś tracę (oprócz folii;P) ????

3. Czy ten patch, o którym słyszałem- zagrywki, niebieskie pola, strzałki- warto instalować? Czy jest sposób by pominąć jego instalację?

4. Są inne patche do tej gry ?

5. Czy tryb my player jest "miodny" i wciągający?

6. Czy jeśli gramy całym zespołem (nie tryb my player) ile sezonów możemy grać? 1?

Moją ostatnią grą o tematyce koszykówki był "nba live 96" :) na pc :))

pozdrawiam

Cześć!

1. gra godna polecenia.

2. nówka to strata pieniędzy, kup używaną ale od osoby prywatnej bo są one idealne (prywatna kolekcja co wiąże się z szanowaniem gier.)

3. patchów nie używam i nie narzekam.

4.nie mam pojęcia

5.początkowo jak zaczynasz to irytuje bo nie trafiasz mało masz piłkę ale jak już jesteś "gwiazdą drużyny" 99ovr to naprawdę miło w tym ,że my playera tworzy się z myślą o crew które się gra online z innymi zawodnikami. Offline nowością są wywiady po każdym meczu które po pewnym czasie stają się nudne.

6.w 1 sezonie są 82 mecze i nigdy do konca nie dograłam, ale wydaje mi się ,że tak.

pomogło? + dla mnie.;)

jakieś pytania? śmiało pisz. postaram się odpowiedzieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem gry nba 2k11. Wiem, że lada moment wychodzi 2k12, ale ciężko by mi było wydać ok 200 zł. Na najaktualniejszych składach mi nie zależy a myślę, że zabawa jest porównywalna.

1. Warto kupić nba 2k11?

2.Lepiej kupic nówkę 2k11 czy kupując używkę coś tracę (oprócz folii;P) ????

3. Czy ten patch, o którym słyszałem- zagrywki, niebieskie pola, strzałki- warto instalować? Czy jest sposób by pominąć jego instalację?

4. Są inne patche do tej gry ?

5. Czy tryb my player jest "miodny" i wciągający?

6. Czy jeśli gramy całym zespołem (nie tryb my player) ile sezonów możemy grać? 1?

Moją ostatnią grą o tematyce koszykówki był "nba live 96" :) na pc :))

pozdrawiam

1. Zdecydowanie

2. Nic nie tracisz

3. Jak dla mnie nie zaszkodzi zainstalować, poprawione jest parę błędów, a same zagrywki można wyłączać poprostu wciskając L1. Jezeli koniecznie nie chcesz sciagac tego patcha to musisz byc odłączony od Internetu.

4. Chyba jakiś jeszcze przed wyżej wymienionym był, ale głowy nie dam

5. Zależy dla kogo, ja osobiście o wiele bardziej wole ligi online, zwłaszcza, że można pograć z polakami (obecnie funkcjonuje ok. 3-4 lig w polsce), ale jest bardzo wielu fanatyków my player, mi też się zresztą zdarza od czasu do czasu zagrać i powiem, że ten tryb jest bardzo fajny, zwlaszcza jak już sobie zasłużysz na respekt w drużynie.

6. 15 bodajże, jak nie więcej (tryb association)

PS. Ja bym mimo wszystko na twoim miejscu poczekał i jeżeli byś miał kase to kupił 2k12. 2k z roku na rok robi coraz lepszą wersje koszykówki, a w dodatku w tym roku jest tryb NBA Greatest gdzie będziesz mógł zagrać 30 starymi drużynami i ich gwiazdami.

Edytowane przez Skiera
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Ja bym mimo wszystko na twoim miejscu poczekał i jeżeli byś miał kase to kupił 2k12. 2k z roku na rok robi coraz lepszą wersje koszykówki, a w dodatku w tym roku jest tryb NBA Greatest gdzie będziesz mógł zagrać 30 starymi drużynami i ich gwiazdami.

co tam jest do poprawiania tylko online mogli by się zająć.

grafika miodna i co więcej wykombinują a k11 koszt 60z a k12 180zl premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam jest do poprawiania tylko online mogli by się zająć.

grafika miodna i co więcej wykombinują a k11 koszt 60z a k12 180zl premiera.

Oj uwierz daleko im do ideału :). Lista bugów, exploitów i rzeczy które poprostu zle wyglądają w gameplayu jest bardzo długa, na szczęście 2K z roku na rok radzi sobie coraz lepiej z ich eliminowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj uwierz daleko im do ideału :). Lista bugów, exploitów i rzeczy które poprostu zle wyglądają w gameplayu jest bardzo długa, na szczęście 2K z roku na rok radzi sobie coraz lepiej z ich eliminowaniem.

lepiej żeby poświęcili czas na multi bo nikt się tym tam nie interesuje.;/

ile można grać singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd mam wiedzieć jak wygląda 12 jeżeli jeszcze nie w sprzedaży?

np z gameplayow z youtube? ;D dla mnie wygladaja jak kwadratowi i malo realistycznie, ale skoro mowicie ze podczas grania sie tego nie zauwaza to super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np z gameplayow z youtube? ;D dla mnie wygladaja jak kwadratowi i malo realistycznie, ale skoro mowicie ze podczas grania sie tego nie zauwaza to super.

zazwyczaj z gameplayów nie duzo bo się różni jak już grasz. mi tam pasuje.;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto te gre kupic?? bo demo mnie troche zniechecilo, bylo dla mnie za trudne troche, mialem duzo nie celnych podan - strat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto te gre kupic?? bo demo mnie troche zniechecilo, bylo dla mnie za trudne troche, mialem duzo nie celnych podan - strat

warto , warto, jak trochę pograsz to zaczniesz śmigać, a sama gra naprawdę godna pogrania.

pomogło? + dla mnie. ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto te gre kupic?? bo demo mnie troche zniechecilo, bylo dla mnie za trudne troche, mialem duzo nie celnych podan - strat

Nie, nie warto. Polecam Simsy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze online? Ja jakiś czas temu próbowałem zagrać to nikogo nie znalazłem, a skoro już wyszło 2k12 to pewnie jeszcze trudniej zagrać online. Czyli teraz łatwiej zrobić ustawkę na 5 wygranych pod rząd :) Ktoś chętny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie szukam aktywnego crew!

Kurcze, chce pograć ale każdy ze starego crew juz w k12 śmiga. ;/

Edytowane przez bajaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście, ale jeszcze w tym miesiącu mają zamknąć serwery ( o ile juz nie zamknęli ) i skończy się gra online. Jak dla mnie to jest skandal, co prawda już od jakiegoś czasu mam grę, ale na razie grałem w singla i zostawiłem sobie multi na koniec. Gra ma trochę ponad rok a tu taki zonk, zupełny brak szacunku dla graczy. Rozumiem że część już się przeniosła na 2k12 no ale nie każdego stać żeby od razu po premierze każdą grę kupować. Chciałem w przyszłości też kupić 2k12, ale skoro tak postępują to się raczej wstrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To standard u 2k. Mam 2k9 i 2k11.

Z tego co pamiętam serwery 2k9 zamknęli około 2 miesiące po premierze 2k10.

Więc zamknięcie serwerów 2k11 to kwestia dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. podobno wyłączają pod koniec miesiąca.

Jestem chętny na porobienie pucharków

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz takie noobowskie pytanie, da się tu grać drużynami w online? Bo kiedyś jak grałem to tylko jednym zawodnikiem i jak chcieliśmy porobić trofki to byliśmy w jednym teamie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści panowie. 2k się ugieło i zmieniło zdanie. Wyłączą dopiero w kwietniu 2012 thumbsup.gif

@ Darayavahus Ustawki nie są łatwe jak widać, ale mamy czas. Już czuję zapach platyny biggrin.gif

http://www.vg247.com/2011/11/11/nba-2k11-multiplayer-support-extended-to-april-2012/

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. podobno wyłączają pod koniec miesiąca.

Jestem chętny na porobienie pucharków

Hej ! Jakby co to jestem chętny na pucharki online :) Możemy się jakoś zgadać.

Do zobaczenia na parkiecie ! Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok możemy porobić, ale później. Trzeba odczekać aż się uspokoi.

Chyba jeszcze nie wszyscy wiedzą że 2k zmieniło zdanie i na serwerach dzikie tłumy. Pierwotnie mieli dziś odciąć sieć.

W sumie fajnie, że udało się wymusić zmianę decyzji. Brawo 2k, że słuchają głosu ludu

k_tafonów z EA od miesięcy się prosi o patcha do Fight Night Champion. Bezskutecznie.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, tłumy jak zaraz po premierze. Udało mi się zrobić steak'a +3 ale później padłem.

Ustawka może nie być taka trudna bo quity przeciwnika zalicza nam jako wygrane, tylko w ostatnim meczu przed zdobyciem trophy musimy rozegrać normalnie. Więc zaczynamy mecz, jeden wychodzi i tak cztery razy, a za piątym gramy normalny mecz i voila! I później dla drugiego. A wychodzenie z menu wyboru teamu chyba nie niszczy streak'a więc można metodą powtarzania szukać siebie. Masz czas w ciągu dnia? Wtedy raczej europejczycy nie grają, a amerykanie będą mieli noc więc też powinno być ich mniej.

A ja z platyną mogę mieć problem bo nie zrobiłem Another Day, Another Win a sezon się skończył. Teraz na dodatek ten lockaut i nie wiadomo czy da się to w ogóle zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to profilaktycznie zrobiłem przed startem play-off.

Ta platyna to i tak nieosiągalnie daleko, niektóre pucharki to czysty fuks, trudność platyny oceniana na impossible (1,33% ), ale o większość za multi można się pokusić chociaż niektóre Team-up też są masakryczne.

Myślę że główny problem to amerykańcy, chyba że miliard chińczyków gra swoim Yao biggrin.gif.

Odczekamy z 2 tygodnie i można się umówić. W ciągu dnia raczej trudno będzie, ale Europa to chyba nie problem, więc coś koło 16-17 w tygodniu albo weekend od 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wybrać w czasie meczu zagrywke ? w nba 2k12 to byla strzalka w prawo tu wyskakuja standardowe a ja chcialbym ustawic sobie 5 akcji na zawodnika i moc wybrac dla pg sg itd wciskalem juz wszystko w czasie meczu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×