Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wybrać w czasie meczu zagrywke ? w nba 2k12 to byla strzalka w prawo tu wyskakuja standardowe a ja chcialbym ustawic sobie 5 akcji na zawodnika i moc wybrac dla pg sg itd wciskalem juz wszystko w czasie meczu ;/

Bodajże R1, potem wybierasz zawodnika klikając odpowiednio to co ma nad głową i pojawia się menu (nie pamiętam dawno grałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże R1, potem wybierasz zawodnika klikając odpowiednio to co ma nad głową i pojawia się menu (nie pamiętam dawno grałem)

Wtedy kurcze podaje do tego co nacisniemy np r1 pokazuje sie u kazdego tam kolko trojkat itd i jak wcisniemy to do niego podaje a podobno mozna miec ustawione 5 zagrywek na kazdego gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kurcze podaje do tego co nacisniemy np r1 pokazuje sie u kazdego tam kolko trojkat itd i jak wcisniemy to do niego podaje a podobno mozna miec ustawione 5 zagrywek na kazdego gracza

to L1 lub L2 R2 nie wiem nigdy nie zwracałem na to uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online co prawda nie wyłączyli ale zablokowali możliwość wrzucania nowych łatek ze składami. Ostatnia jest chyba z 17.11. wiec jak ktoś by chciał nowe składy to trzeba będzie się solidnie pomęczyć ręcznie. Przypomną mi się stare czasy z PS2 gdzie się spędziło wiele godzin na ręcznych transferach do nba i pes biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kto pogra my crew? moj psnid - dzej    gram PG,SG lub C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co zniknął problem? bo ja właśnie mam taką samą sytuacje i nie wiem co zrobić, aby gra chodziła jak wcześniej. Proszę o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu stałem się posiadaczem gry NBA 2k11, generalnie moje wrażenia są pozytywne, aczkolwiek mam pewne problemy (możliwe że wynikają z tego, iż ostatni raz na konsoli - a był to Xbox360 - w NBA2k - była to wersja 2k10 - grałem z półtora roku temu, no jeszcze parę razy grałem u kolegi na PS3 w NBA 2k8, ale ona w porównaniu do omawianej wersji jest wybitnie zręcznościowa):

1. Zauważyłem, że bardzo często przeciwnik przechwytuje podania w wydawałoby się, bardzo prostych sytuacjach (np. kontra, oprócz zawodnika z piłką pod kosz przeciwnika nadbiega jeszcze jeden zawodnik z mojej drużyny, chcę do niego podać, a piłka zostaje przechwycona przez jedynego broniącego z drużyny przeciwnej) - także wtedy, kiedy zagrywam rozgrywającym, który, wydawałoby się, powinie mieć podania opanowane do perfekcji.

Czy są zatem inne metody podania piłki, niż standardowe podanie, czyli X, i do tego jeszcze alley-oop?

2. Mam problemy z kryciem i grą w ataku. Podczas gdy moi zawodnicy praktycznie nie wychodzą na dobre pozycje, zawodnicy przeciwnika bardzo często pozostają często bez opieki, uwalniają się od krycia ze strony moich obrońców.

Co zrobić, by skutecznie bronić, i dobrze atakować?

Będę bardzo wdzięczny za udzielenie pomocy :) .

PS. Czy można ściągnąć gdzieś aktualne składy? A jeżeli nie, to czy jest gdzieś strona z opisanymi wszystkimi transferami, których dokonano przed tym sezonem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)To raczej poprzednie edycje tolerowały nasze niechlujne podania. Podania w poprzek boiska lub w tłok to w koszykówce grzech śmiertelny, trzeba zwracać uwagę czy linia podania jest czysta, wymaga to skupienia i dokładności, ale cały system podań jest według mnie na plus. Trzeba się przyzwyczaić.

2) Bronienie wymaga wprawy, techniki są różna tak jak w prawdziwej koszykówce. Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. (Najskuteczniej bronić samym analogiem, utrzymywać odpowiedni dystans i kierunek; przechwyty czy bloki dopiero stosować w ostateczności, zwykle próby są nieudane i przeciwnik mija nas jak tyczkę)

Co do ataku to mamy pod strzałkami podstawowe zagrywki, warto z nich korzystać, wymuszają zmiany w obronie przeciwnika, można zakończyć akcje inaczej niż zamierzaliśmy pierwotnie

Składy można ściągnąć najnowsze chyba z połowy listopada, są już rookies. Reszta transferów to już żmudna ręczna praca. Kilka godzin siedzenia.

Najaktualniejsza strona to oczywiście nba.com

http://www.nba.com/n...ctions/2011_12/

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktos chetny na trofki online by da sie jakos spotkac na serverach ????? pozdrawaiam i dosiego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! A możecie napisać jak zrobić aktualizację składów ? Szukam szukam i nie wiem o co kaman.... Ratunku ! ;) z gry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1)To raczej poprzednie edycje tolerowały nasze niechlujne podania. Podania w poprzek boiska lub w tłok to w koszykówce grzech śmiertelny, trzeba zwracać uwagę czy linia podania jest czysta, wymaga to skupienia i dokładności, ale cały system podań jest według mnie na plus. Trzeba się przyzwyczaić.

2) Bronienie wymaga wprawy, techniki są różna tak jak w prawdziwej koszykówce. Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. (Najskuteczniej bronić samym analogiem, utrzymywać odpowiedni dystans i kierunek; przechwyty czy bloki dopiero stosować w ostateczności, zwykle próby są nieudane i przeciwnik mija nas jak tyczkę)

Co do ataku to mamy pod strzałkami podstawowe zagrywki, warto z nich korzystać, wymuszają zmiany w obronie przeciwnika, można zakończyć akcje inaczej niż zamierzaliśmy pierwotnie

1. Mimo wszystko - wkurzające są sytuację, kiedy wychodzi się z kontrą 2 na 1, a mimo to przeciwnik przechwytuje podanie - czy są jakieś inne style podawania, np. lobem (nie mówię tu o podaniu alley-oop)?

2. Co zrobić, aby moja obrona była bardziej szczelna? Czy to kwestia jakiś ustawień? Zazwyczaj w pod mój kosz przeciwnicy wchodzą jak w masło, podczas gry ja się z tym strasznie męczę...

Mówisz o tych zagraniach, które są dostępne po naciśnięciu prawego przycisku na krzyżaku? Które z nich jest najlepsze? A czy można zrobić coś takiego, że moi zawodnicy automatycznie wychodzą na pozycję, szukają sobie wolnego miejsca (jak wspomniałem - teraz przeważnie podczas akcji ofensywnych to jest jakiś dramat, stoją w miejscu, są cały czas pod kryciem i nie mam jak im zagrać).

3. Mam jeszcze pytanie odnośnie strzałów - w którym momencie należy zwolnić przycisk rzutu do kosza? Chyba nie w momencie wypuszczenia piłki, bo wtedy zazwyczaj moi zawodnicy nie trafiają, mimo dobrych pozycji...

I jak lepiej rzucać - za pomocą przycisku (kwadrat), czy prawą gałką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych stylów podawania, linia podania musi być czysta i tyle. Bardzo to zmienili w edycji 2k11, ale dla mnie to zmiana na plus. (np edycja 2k9 była zupełnie niegrywalna bo 99% podań dochodziło pod kosz)

Ewentualnie możesz pobawić się w ustawieniach i zmniejszyć tam w przechwytach suwak ,ale zmiany i tak będą minimalneZagrania zarówno w ataku i obronie są pod przypisane w strzałkach krzyżaka. W ataku gram głównie pick and roll a w obronie każdy swego (man to man czy jakoś tak) Jak się chce można przypisać inne zagrywki pod te przyciski.

Rzutu najlepiej wykonywać gałka bo ma się pełną kontrole. Moment puszczenia zależy od stylu zawodnika (Ja np Nowitzkim to zupełnie nie umiem rzucać), najlepiej poćwiczyć na treningu.

Jak ci zupełnie nie będzie szło możesz zamienić, że celność rzutu nie będzie zależała od momentu puszczenia gałki tylko od umiejętności zawodnika (real %... czy jakoś tak, poszukaj w opcjach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję osób do grania w NBA2K11 w online , tyczy się zrobienia wszystkich trofeów w online jak i wspólnego po grania :)

ID BednarPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję osób do grania w NBA2K11 w online , tyczy się zrobienia wszystkich trofeów w online jak i wspólnego po grania :)

ID BednarPL

witam ja jestem zainteresowany ID DellaPorta pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie również i ja zagram, dodaj na psn: zabson87 Headset mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) mam pytanko czy online są do zdobycia tylko trophy za ilość wygranych meczów(5,5pod rząd,10 i 20)?? czy są jakieś inne związane z online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ktos zaprosil mnie do znajomych chcac grac w 2k11 jednak musial usunac zapro ..... sorki ale bylem na wyjezdzie i nie wlaczalem konsoli od tygodnia sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo, ja gram 3ci sezon Bulls i dopiero teraz na dobre wygryzłem Rose'a:) w 2 sezonie bylem nr6 ale w niektorych meczach gralem w 1skladzie i dzieki temu nie dostalem best 6th player:( i z reguly gralem jako SG a Rose gral PG... Spokojnie ogarnij z sezon i bedziesz walil 1sza piotke:)

dokladnie nie pamietam ale okolo 14-15

zastanawiam sie po ilu meczach inni forumowicze wygryzli ze skladu gwiazdy ligi? czy zdarzylo sie komus aby wychodzil w s5 np zastepujac lebrona , wadea howarda,bryanta rosea itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nadzieję że wątek jeszcze jest aktywny. Zacząłem grać(association) L.A. Lakers i chciałbym wymienic skład. Zwolniłem staruszków typu ratkliff etc. Chciałbym zamienić Derecka Fishera na Stephen Curry i Luke Walton na kogoś wartościowego albo centra(mam jednego) albo kogoś rzucającego za 3.

Jak robic te trade'y, bo najczęściej jest komunikat o przekroczeniu limitów w jednej bądź drugiej drużynie. NIe wiem jak zatrudnic free agentów bo pisze coś o 12 graczach i min stawce 475tysięcy.

Proszę o instrukcję jak sprawnie trade'owac zawodników?

Jak i gdzie ustawiać druzynę aby szybko wychodzili do kontry?-teraz jest najczęściej tak że wychodzę np fisherem wybiega Kobe ale zatrzymuje się na obwodzie i dupa z alley-upa.

Edytowane przez tomky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady są takie same jak w prawdziwym NBA (sprzed ostatniego lockoutu) materia dość skomplikowana, salaty cup musi się zgadzać. Wytłumaczenie wszystkiego od podstaw to kilkanaście stron tekstu. Poszukaj u wujka google albo tu masz , ale po angielsku.

https://webfiles.uci...q/salarycap.htm

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×