Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest tak genialna, że nie mogę wyjść z podziwu. Ktoś pisał wcześniej ze 2k10 było lepsze. No to ja pytam w którym momencie niby ??

Zagrałem kilka spotkań bykami, sss na 2 najwyższym poziomie. Latwo nie jest, ale o to chodzi. Wygrane to 50% jest, zatem wszystko do zrobienia.

Szybko przeszedłem do trybu My Player. Nie jest aż tak duzo bardziej rozbudowany niż w 2k10, ale fajne są opcje z naciskaniem na wymiane, wywiad pomeczowy oraz to co najistotniejsze - w trakcie spotkania oprócz ocen (C, B-, A+, D+... itd) mamy podany wskaźnik na ktorym widzimy, na jakim poziomie danej oceny jestesmy. Swietna sprawa, dobry blok i szybka kontra zakonczona akcją 2+1 dala mi +1,5oceny (z polowy C na B- wskoczyło). Rownie szybko mozna stracic poparcie kolegow.

Po 3 spotkaniach przedraftowych (kolejno A-, A, A- oceny) pokazało mi, że pójdę z 26 nr do OKC (zdaje się). Wybrano mnie z 27nr do NJ. Zawodnika mam SG scorer. Po 11 meczach i 3 opuszczonych z powodu kontuzji plecow (do wyboru mialem czy chce grac z kontuzja przez 12 dni, czy siadam na lawie i lecze sie 6 dni) wygryzłem Morrowa ze s5 i jestem w kazdym wyjsciowym skladzie NJ. Dziwne to troche, bo mam raptem overal = 46. No ale poziom 2 najwyzszy, to lekko nie jest (najwyzsza ocena z ligowego meczu to B+ chyba).

Tak mnie wciagnal tryb My Player, że nawet nie przetestowalem nic a nic online.

A wam - prywatnie - jak idzie? :) Jaki nr draftu ?

Ja póki co czekam, na oficjalny update składów tj. wprowadzenie Caractera i Ebanksa do Lakers i innych pomniejszych spraw. Dlatego gram tylko My Player. Jestem po Draft Combine, oceny w poszczególnych meczach to A, A+, A+ i wybór z numererem 19 w drafcie przez Celtics, teraz zacznę Summer League i zobaczymy co będzie. Pozycja PG, athletic. Jako że gra tam Rondo, to jego nie wygryzę, więc może będę benchem, albo zażądam transferu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co czekam, na oficjalny update składów tj. wprowadzenie Caractera i Ebanksa do Lakers i innych pomniejszych spraw. Dlatego gram tylko My Player. Jestem po Draft Combine, oceny w poszczególnych meczach to A, A+, A+ i wybór z numererem 19 w drafcie przez Celtics, teraz zacznę Summer League i zobaczymy co będzie. Pozycja PG, athletic. Jako że gra tam Rondo, to jego nie wygryzę, więc może będę benchem, albo zażądam transferu.

A nie możesz sobie ich stworzyć w edytorze. Dane i zdjecia zawodników są do obejrzenia na stronie NBA.com. W edytorze ich tworzysz,przerabiasz trochę poziom umiejętności, bo każdy nowy ma je za wysokie i już masz nowych zawodników Lakers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz sobie ich stworzyć w edytorze. Dane i zdjecia zawodników są do obejrzenia na stronie NBA.com. W edytorze ich tworzysz,przerabiasz trochę poziom umiejętności, bo każdy nowy ma je za wysokie i już masz nowych zawodników Lakers.

Pewnie, że mógłbym ale najzwyczajniej mi się nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie jak mając piłkę zrobić zasłonę kolegą z drużyny?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie jak mając piłkę zrobić zasłonę kolegą z drużyny?

Pozdr.

przytrzymując L1 losowy zawodnik podbiega i stawia nam zasłone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak otworzyc playbooka w meczu bo nie moge tego rozkminic.

Bodajże naciskając prawy przycisk na krzyżaku, wyskoczy i tam wybierasz odpowiadającą Ci zagrywkę.

--

Jestem po 5 meczach w My Player awansowałem już na Six Man'a, ale nie chcę za mocno mieszać w rotacji Celtics, więc zażądałem transferu w kolejności Lakers, Knicks, Heat. Odpowiedź co do powodzenia jednej z transakcji ma być po kilku kolejnych meczach, ciekawe czy coś z tego wyjdzie... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Em Dżej wrócił ! Aż się łezka w oku kręci na widok MJ Challenge - 10 najważniejszych meczów w karierze Majkela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moje spostrzeżenia na temat nowej produkcji o 2k są następujące:

- drużyny z Jordan Challenge są wykonane tylko pierwsze 5-ątki co jest oszustwem. Na forum 2k mieliśmy zapowiedź pełnych składów http://2ksports.com/...ad.php?t=266377 a tu lipa.

- Shawn Kemp jest zbyt gruby i ociężały moim zdaniem. I to zdjęcie w składzie zrobione już za czasów gdy przeszedł do Clevaland Cavaliers to wpadka straszna. To właśnie klasyczne składy i moje ulubione Seattle było tym co tak bardzo mnie cieszyło w nowej odsłonie.

Największy minus gry do przecinanie podań. Ich częstotliwość wystepowania to jakieś nieporozumienie. Ja rozumiem, że nie można bez przerwy podawać w poprzek czy przez całe boisko, ale nie może być tak że 90% takich podań nie dochodzi. Więcej prób przecięcia podania może być przy końcu meczu kiedy gra się toczy o zwycięstwo, ale nie że od samego początku jest jakaś masakra. Nawet jak ustawiłem suwaki na 0 przy deflect passes to i tak przecinają podania. Nie wiem jak to rozwiązać.

To o czym pisał już kolega wcześniej, że zawodnicy się przesuwają po podłodze, to jakaś niedoróbka, która nie powinna mieć miejsca.

Ogólnie gra jest i tak super. Dodanie trybu Jordan Challenge to świetny pomysł i na przyszłość życzyłbym sobie jeszcze więcej składów z przeszłości.

Na szczęście zmienili menusy, bo te co były w 2k10 to porażka totalna. Dostęp to wszystkich opcji jest świetny. Wszystko działa jak należy. O samej grze nie ma co się rozpisywać, jest pierwsza klasa i tyle.

Edytowane przez theworst
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jest chętny żeby stworzyc drużynę złożoną z graczy My Player? (Crew). Chciałbym bardzo zagrac w tym trybie ale do tego potrzeba więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zajebista, ale mam mały problem...

Czy tylko ja mam problem z dzwiękiem, polegający na tym, że jak gram mecz, to kibice ciągle się wydzięrają :) Chodzi o to że nie ma przerw między tym a w dodatku, słychać to tak jakbym z echem.. Jakby były dwa odbiorniki obok siebie.

Nie wiem no, jak to opisać, może ktoś skuma o co mi chodzi.

PzDr. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jest chętny żeby stworzyc drużynę złożoną z graczy My Player? (Crew). Chciałbym bardzo zagrac w tym trybie ale do tego potrzeba więcej osób.

Ja np. ale jedno zastrzeżenie. Nie posiadam headseta (jeszcze), więc jeśli Ci to nie przeszkadza... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyliście, ale jest nowy update do składów drużyn z 12 października ;) ... ktoś tam pisał o tych ebanksach i caracterach... nadal ich nie ma niestety...reszta wydaje się być dość nieźle zaktualizowana.... szkoda że nie dodali tych graczy rezerwowych ze składów historycznych...liczyłem się to się zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. ale jedno zastrzeżenie. Nie posiadam headseta (jeszcze), więc jeśli Ci to nie przeszkadza... :)

sam nie mam ale mysle ze da sie bez tego wytrzymac, na jakiej pozycji grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SG - 49ovr. 

SHOT MEDIUM - 95

3pt. 73

Ogólnie rzucam w MEMPHIS średnio 31pkt. , mam 2.1 zbiórki, 1.7 straty, 1,8 steal, 

FG% - 57

3pt% - 30

FT% - 55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie mam ale mysle ze da sie bez tego wytrzymac, na jakiej pozycji grasz?

PG - Skill 53

Słaby rating w ofensywie, dlatego wejścia pod kosz i dużo podań. I coraz więcej zbiórek.

Stylizuje swojego chłopka na Rondo. Tak też staram się grać ;)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc mamy dwoch rozgrywających (ja też jestem PG) i Cr@zy jest SG. Najwyżej można zrobić tak, że ja bedę jako SG, a Cr@zy SF. Przydałby się jeszcze PF i Center

dajcie linki do swoich graczy

tu jest mój

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tego linka zrobiłeś?? Znaczy gdzie mam znaleźc swojego grajka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem :D. Założyłem konto i co dalej?

logujecie się, potem wchodzicie w swój profil (view my profile) i już tam będziecie go widzieli

p.s. alley-opp to L2 + O (kółko)

Cr@zy, nie mogę cię dodać do znajomych na PSN :/

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nick psn teraz to fS_CrazyArek

Zalogowałem się i nie mam mojego playera, moze trzeba coś updetować? Ale nie wiem gdzie..

Edytowane przez Cr@zy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią też bym zagrał, mam Sf'a jestem po 1 meczu w summer circuit, overalla ma słabego ale niedługo będzie dużo lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja z tymi transferami w My Player.

Mocno denerwowała mnie gra Harrisa w NJ. Sępi i podać dokładnie nie umie, a na dodatek same cegły leciały. Zażądałem transferu do: 1. Bucks 2. Knicks 3. Wizzards. Po kolejnych 2 meczach zagranych w koszulce NJ, wytransferowano mnie z Price`m do ... Utah za CJ Milesa. Deron to już całkiem inna półka na pg niż tamten "gwiazdor". Ja my wyrabiam asysty i ogólnie walczymy o PO. Szkoda, że nie można nigdzie zmienić długości sezonu. 82 mecze to troche sporo, 56 byłoby lepszą opcją. No, ale nie jest źle. Gram na Superstarze 5min kwarta, ostatnie wyczyny to 25-30pkt co mecz (praktycznie 40% drużyny zdobywam). Nagrody sie sypią jak z rękawa. Największa ilość skill points zdobytych w 1 meczu to ... 4850. Przeciwko PTB, tam gwiazda na SG to mnożnik x2 i do tego milestones`y mi weszły akurat.

Inwestuje głównie w rzuty (za pomocą drillsów), szybkość, quickness i layupy. Trzeba będzie dopracować obronę, bo coś łatwo mnie minąć w 1-2 kroku. Overall mojego grajka to 51.

Chetnie bym zagrał z ekipa z forum w jednej drużynie, ale jak już pisałem, jestem SG scorerem.

ps. inwestujecie w Durability ? Na youtube jest filmik z "carrier ending injury". Strach się bać :> Coś tam panu rzekomo w plecach strzeliło i papa.

Mój psn: alieen.

Wkleiłbym linka do mojego grajka na 2k, jednak nie mam pojęcia czemu nie chce mi go wyeskportować.

ps. też macie problem by połączyć się do losowej gry online, będac za NATem ? Raz po 10minutach mnie połączyło dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×