Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ciekawe jest to, że chyba wszyscy robią SG :biggrin:

ja w 2K10 miałem nieźle już posuniętą karierę Centrem. Może pomyślę teraz o Centrze albo PF.

Ale nie wiem kiedy będe miał czas na ten tryb. Zobaczę w weekend jak mi się gra takim powiedzmy Centrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się czuć dobrze ze swoją pozycją, ale z 2 strony chciałbym uniknąć 1 i 2 bo to strasznie oklepane. Na razie pograłem trochę jako silna 3, rzucająca 3 i 5 ale jakoś tak beznadziejnie mi szło, że pokasowałem. Teraz mam zamiar popróbować 4 coś w stylu KG, zobaczę jak mi się będzie grało, jak znowu nie najlepiej o trzeba będzie zostać PG lub SG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się czuć dobrze ze swoją pozycją, ale z 2 strony chciałbym uniknąć 1 i 2 bo to strasznie oklepane. Na razie pograłem trochę jako silna 3, rzucająca 3 i 5 ale jakoś tak beznadziejnie mi szło, że pokasowałem. Teraz mam zamiar popróbować 4 coś w stylu KG, zobaczę jak mi się będzie grało, jak znowu nie najlepiej o trzeba będzie zostać PG lub SG.

Własnie to był już problem z NBA2k10, że zdecydowanie łatwiej i fajniej grało się niż chociażby C. Choć przecierpiałem i coś tam podziałałem na C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jest tu nowy chociaz w nba 2k gram od bardzo dawna...:)

moja ulubiona pozycja to PF i C ,chetnie zagram z wami w jednej druzynie, aktualnie mam zawodnika na PF ovr cos kolo 50 i ciagle sie rozwija:),style athletic,czytalem ze brakuje wam podkoszowych,moj nick na psn to miras1111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mój zawodnik został skasowany! :/ brat przez przypadek zapisał swojego na moim savie :( szkoda bo miałem już 64 overalla. w takim razie mogę grać jako C z tym że jest troche słaby jeszcze

PG Imperatore_PL

SG fS_CrazyArek Alieen

SF Xenus1195

PF miras1111

C tomek2446

Mamy wszystkich :) Dzisiaj jeszcze powysyłam wam zaproszenia

Macie jakies sugestie odnosnie nazwy zespołu czy inncyh szczegółów?

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mój zawodnik został skasowany! :/ brat przez przypadek zapisał swojego na moim savie :( szkoda bo miałem już 64 overalla. w takim razie mogę grać jako C z tym że jest troche słaby jeszcze

PG Imperatore_PL

SG fS_CrazyArek Alieen

SF Xenus1195

PF miras1111

C tomek2446

Mamy wszystkich :) Dzisiaj jeszcze powysyłam wam zaproszenia

Macie jakies sugestie odnosnie nazwy zespołu czy inncyh szczegółów?

Jest prawie 5-ta wróciłem z upodlenia i musiałem tu zajrzeć :D czasem w takim stanie są najlepsze pomysły! :D Jednak chyba piłem zły eliksir, bo żadna chwytna nazwa nie przychodzi mi do głowy, a do innych kwestii nie mam zastrzeżeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpocząłem grę Point Forward, taki 2,01 trochę bykowaty skrzydłowy, miało być w stylu Odoma, ale wyszło inaczej chyba ;) Wybrali mnie Wizards z 30 numerem w drafcie, niestety chyba źle wybrałem pozycję, bo przy takim Wallu, który cały czas wozi się z piłką sobie długo nie porozgrywam. W ogóle wątpię w sens takiej pozycji, ciekawe czy jak będę lepszy, to zespół będzie czasem dawał mi rozgrywać ;D Na razie ładuję w defense, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

A sama gra świetna, Jordanowe wyzwania są fajne, brakuje tylko jakiegoś spotkania z Suns ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Power Forward...

a fakt meczow z suns brakuje to skandal, mozliwe ze chodzi o licencje Sir Chucka, wg mnie to najlepsze finaly jakie ogladalem , dalej mam wszystkie mecze na dysku :) takiej koszykowki juz nie ma, przepiekna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Point Forward, chodzi mi o niskiego skrzydłowego, który umie rozgrywać, taki rozgrywający skrzydłowy, coś jak LBJ, wyprowadza piłkę, rozpoczyna atak, także Odom, Stephen Jackson, wcześniej Pippen.

Point Forward

To trochę mniej oficjalna pozycja, ale w NBA 2k11 przy pozycji SF można sobie wybrać taką "specjalizację" :)

Edytowane przez tomee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z MY PLAYER

Po wielu bolesnych próbach w końcu stworzyłem zadodnika, który nie tylko mi odpowiada ale także przyzwoicie gra. Postawiłem na zbierającą 4 i to był strzał w 10. Inwestuje w zbiórki i rzuty spod kosza. Podanie po mnie 3 m od tablicy najczęściej kończy się stratą. Więc gram jak taki typowy "zwierzak" zbiórka-dobitka, stanie od koszem -rzut z 1m Co prawda w pierwszym meczu dostałem F, ale tylko dlatego bo dopiero poźniej odkryłem za do są te ocenki (A-F) w drugim i trzecim meczu było A i A+. Poszedłem z 19 numerem do Bostonu, pewnie gdyby nie pierwsze F mogło być lepiej. W lidze letniej statystyki w okolicach 20pkt 25 zbiórek. Trochę się obawiałem bostonu bo tam podkoszowych nie brakuje, ale to nawet lepiej bo gram kwartę 12 min wiec granie po 10min w meczu bardziej mi odpowiada. Co prawda w rotacji jest za dużo graczy podkoszowych, i "kołcz" potrafi przy wzroście 2.10 wystawić mnie na 2 lub 3:) Ale wzorem hiszpańskich pseudo gwiazdorów nie będę krzyczał o wymianę z byle powodu. Poza tym granie z RR na jedynce to przyjemność, a podkoszowi są leciwi więc przyszłość należy do mnie. Na razie rozegrałem 3 mecze tak średnie 6pkt 6zb 2 as wiec ja jestem zadowolony jak na 10min w meczu. ocenki w okolicach B. Podsumowując tryb MY PLAYER jest GENIALNY. c.d.n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Pablos_83 MY PLAYER jest zarabisty..... , jeszcze tylko 61 meczow i play off' i oczywiscie wielkiiiii............. final chyba ;) I Love This Game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z MY PLAYER

Po wielu bolesnych próbach w końcu stworzyłem zadodnika, który nie tylko mi odpowiada ale także przyzwoicie gra. Postawiłem na zbierającą 4 i to był strzał w 10. Inwestuje w zbiórki i rzuty spod kosza. Podanie po mnie 3 m od tablicy najczęściej kończy się stratą. Więc gram jak taki typowy "zwierzak" zbiórka-dobitka, stanie od koszem -rzut z 1m Co prawda w pierwszym meczu dostałem F, ale tylko dlatego bo dopiero poźniej odkryłem za do są te ocenki (A-F) w drugim i trzecim meczu było A i A+. Poszedłem z 19 numerem do Bostonu, pewnie gdyby nie pierwsze F mogło być lepiej. W lidze letniej statystyki w okolicach 20pkt 25 zbiórek. Trochę się obawiałem bostonu bo tam podkoszowych nie brakuje, ale to nawet lepiej bo gram kwartę 12 min wiec granie po 10min w meczu bardziej mi odpowiada. Co prawda w rotacji jest za dużo graczy podkoszowych, i "kołcz" potrafi przy wzroście 2.10 wystawić mnie na 2 lub 3:) Ale wzorem hiszpańskich pseudo gwiazdorów nie będę krzyczał o wymianę z byle powodu. Poza tym granie z RR na jedynce to przyjemność, a podkoszowi są leciwi więc przyszłość należy do mnie. Na razie rozegrałem 3 mecze tak średnie 6pkt 6zb 2 as wiec ja jestem zadowolony jak na 10min w meczu. ocenki w okolicach B. Podsumowując tryb MY PLAYER jest GENIALNY. c.d.n.

Ciekawe ja mam PG )Rating już 61) i również poszedłem z #19 do Celtics oceny w sparingach - A-, A, A+. Słabe jest to, że dany klub i tak oprócz Ciebie wybiera gracza z tym samym numerem co w rzeczywistości. W tym przypadku Avery Bradley - PG. A sam tryb jest mega, czekam na ten ostateczny update składów, a do tego czasu tylko ten tryb. Jeszcze coś. Szybko zacząłem mieszać w rotacji Bostonu, więc nie chcąc doprowadzić do sytuacji gry kosztem Rondo poprosił o transfer do - Lakers, Knicks, Heat. Wzieli mnie do Bobcats... wszystko przegrywamy, ale przynajmniej mam dobre statystyki. Wczoraj pierwsze triple double jako PG: 30, 11, 13. :) więc taki lepszy Rondo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ambitny, czuję że KG niedługo spadnie na ławkę. Overall dopiero 48 i tak się zastanawiam, że jak patrze na tych najlepszych łebków co mają 99 to same PG, SG i SF. PF i C brak. Narazie mam 6 meczy 10,7 pkt 9,7 zbiórki ale w zbiórkach ofensywnych jestem 1 w lidze 5,0 średnia minut 18,7 ale szybko rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poziom sobie zmieniliscie ? Czy gracie na tym standarwodym, Pro ? :) Tam to można by i 50pkt sieknac w meczu 5min kwarta :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zmienię jak będę miał większy overall. Na razie jak gram akcję 1 vs.1 np przeciw np. Takiemu Durantowi to robi ze mnie miazgę i na standardowym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poziom sobie zmieniliscie ? Czy gracie na tym standarwodym, Pro ? :) Tam to można by i 50pkt sieknac w meczu 5min kwarta :>

Dla mnie optymalny poziom to All Star.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb MY PLAYER to najbardziej uzależniająca i czasokradnąca gra w jaką grałem. Jeszcze tylko jeden mecz, obiecuje :yes: Tylko football manager (championship manager) w kwestii może się równiac z NBA 2k11. Granie do 3 jak sie wstaje o 6 to nie jest dobry pomysł, ale czuż począc skoro jest tak wspaniale :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj stalem sie posiadaczem NBA ;)

I potwierdzam co kolega wyzej napisal - uzaleznia MY PLAYER :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, najlepiej mi nie idzie. Tzn indywidualnie wręcz wspaniale. Co mecz minimum 20pkt zdobyte (przy 40-50 drużyny). Rekord to 36pkt oraz 8/12 za 3. Niestety drużynowo już tak różowo to nie wygląda. W utah kolejne 14 spotkań w plecy. Z ostatniego miejsca do PO (jak dołączyłem do drużyny) spadliśmy na przedostatnie w lidze. Niżej już stoją jedynie Netsi, w których grałem pierwsze 18 meczy sezonu. Zażądałem ponownej wymiany (1. Bucks 2. Boston 3. Wizzards) jednak nikt się z szefostwem nie dogadał. Próbuję kolejny raz, Utah mi nie leży :P

Rekord pojedynczego spotkani i zdobycie skill points to ... 5300 jakos. Spotkanie z PTB i mnożnik x2. W każdym wywiadzie pomeczowym odpowiadam tak by zainteresowanie ligi mną rosło, nie zważając na obecnych fanów i drużynę. Po 3 takich wywiadach co dostałem piłke do ręki, to z trybun słychać głośne "BUUUUUUUUUUUU" na zmiane z "TRADE HIM !!!". Hehe klimat jest świetny, na 3 tytuły rookie miesiąca dostałem już 2. All Star Weekend za 2tyg (7-8 spotkań jeszcze ligowych) a na liczniku już prawie 1000pkt rzuconych w meczach. Chyba się typowym sępem zrobiłem w drużynie ;) No ale teraz inwestuję w wyskok i blok/przechwyt. Może wtedy będą zwycięstwa w końcu.

@orzeszek12 - jaka to liga, gotowe drużyny którymi gracie? czy draft jakis planowany ?? Jak draft to ja się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to podobno Harris z NJ był sępem :rofl: No ja gram w bostonie i też powinno iść lepiej. chyba mam 60% wygranych, na taką pakę powinno być 80%.

A mam pytanko o co chodzi z tym mnożnikiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to podobno Harris z NJ był sępem :rofl: No ja gram w bostonie i też powinno iść lepiej. chyba mam 60% wygranych, na taką pakę powinno być 80%.

A mam pytanko o co chodzi z tym mnożnikiem??

Gdy rozgrywasz mecz przeciwko jakieś gwieździe, która gra na Twojej pozycji to dostajesz taki mnożnik. Ale to działa chyba tylko gdy jesteś starterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to podobno Harris z NJ był sępem :rofl: No ja gram w bostonie i też powinno iść lepiej. chyba mam 60% wygranych, na taką pakę powinno być 80%.

A mam pytanko o co chodzi z tym mnożnikiem??

Bo Harris był nieudolnym sępem. 30% akcji wyglądało tak, że dostał piłe po straconym koszu i po klepaniu 10s rzucal cegle przez rece. Ja mam skutecznosc z gry ok 48-49% (przy czym 40% to trojki sa). W sumie dziwne to troche, poczatek meczu zwykle dla nas, albo kolo remisu. Pozniej jak siadam na lawke to rywal jakos dziwnie odjezdza (run typu 10-3) i moi zamiast gonic, to podaja do rywala pilki. Deron jakby sie w Harrisa zabawial, a wysocy zero zbiorek... dziwne to.

No ale koniec koncow, po porazce z Kings (48:66 :>) wytransferowali mnie do... Kings :D Tyreke i Cousins są dobrymi partnerami by im podawac - tak mysle ;) Chyba wiele wart nie byłem, Kingsi oddali za mnie raptem Darrella Jacksona.

Mnożnik x2 masz w meczach gdy na twojej pozycji u przeciwnika gra gwiazda ligi. Np ja mam tak w meczach z Lakers (wiadomo), Blazers (Roy jest b.dobry tu) i Rockets (Martina docenili chyba). To tyle co udało mi się rywali na SG wyczaic.

No, to zaczynamy nowy rozdział jako król <faja> Kingsi walcza o PO ;)

Edytowane przez alieen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy to nie jest jakiś błąd gry, że drużyny w których się gra grają słabo. No ja nieraz miałem, że na początku 4 kw prowadzimy np 7 siadam na ławce do końca meczu i przegrywamy 15. Jedyne co mi przychodzi na myśli to gra obronna mojego gracza, której w statystykach nie widać, a jak się broni gracza z 2 razy większym Overalem to efekty łatwo przewidzieć. Ale w trybie symulacji, gdy siedzę na ławce też nie jest różowo. No ale za krótko gram i trudno jednoznacznie stwierdzić, chyba ze kolejni z was się wypowiedza jaki bilans ma drużyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×