Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

No ciekawe czy to nie jest jakiś błąd gry, że drużyny w których się gra grają słabo. No ja nieraz miałem, że na początku 4 kw prowadzimy np 7 siadam na ławce do końca meczu i przegrywamy 15. Jedyne co mi przychodzi na myśli to gra obronna mojego gracza, której w statystykach nie widać, a jak się broni gracza z 2 razy większym Overalem to efekty łatwo przewidzieć. Ale w trybie symulacji, gdy siedzę na ławce też nie jest różowo. No ale za krótko gram i trudno jednoznacznie stwierdzić, chyba ze kolejni z was się wypowiedza jaki bilans ma drużyna.

U mnie też na minusie, chyba 10-17, ale odrabiamy. Bilans 7-3 w ostatnich 10-ciu. W czasie symulacji, zwłaszcza w pierwszej połowie tracimy punkty. Ale gram przeważnie po 40 minut w meczu, więc ogarniam.

Obama w 2k11 - Obama to podobno fan basketu, może go strzelą na okładce kolejnej części... :D

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygryzłem KG z pierwszego składu Bostonu po 11 meczach, moim zdaniem trochę za szybko.

Najbardziej się cieszę z poprawy bilansu i wygrywaniu meczy po zaciętych końcówkach. Bilans już 2 na wschodzie tylko po MIAMI

Najbardziej mnie irytują popisy Shaq-a w dryblingach gdy dostaje piłkę 5s do końca akcji i jego rzuty za 3. trochę to denerwujące jak zdarza się parę razy w meczu. Zawszę się kończy stratą lub niedolotem.

Zauważyłem też błąd a raczej wielbłąd. Zawodnik drużyny przeciwnej po 6 faulach nie zszedł z boiska. A nawet komentatorzy o tym wspomnieni i na ekranie też się pokazało FOUL-OUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co ma wpływ na początkowy overall? Wiek, pozycja? Bo wydaje mi się, że nie zawsze jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

początkowy waha się od 39 do 41. chyba taki gracz uniwersalny ma najwięcej a rzucający za 3 najmniej, ale to niezależnie od pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,

rusza obecnie pierwsze sezon ligi w NBA 2k11 na PS3 na slamdunk.com.pl. Liga ma już doświadczenie i tradycje związane z xboxem i pc. Jeżeli ktoś chce się spróbować zapraszamy - będzie pełny draft zawodnik w celu maksymalnego zbalansowania drużyn.

Zapisy na:

http://slamdunk.com.pl/index.php?topic=319.0

Regulamin na:

http://slamdunk.com.pl/index.php?topic=318.0

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś wie które Jordany w jaki sposób można odblokować czy to poprostu loteria. Mam już odblokowane kilka sztuk ale chciałbym bardzo odblokować sobie XXII i XX3 czy jest coś konkretnego co trzeba zrobić w grze aby je mieć??

mój draft to po ocenach A+, A, A+ wybór z 18 do thunder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś wie które Jordany w jaki sposób można odblokować czy to poprostu loteria. Mam już odblokowane kilka sztuk ale chciałbym bardzo odblokować sobie XXII i XX3 czy jest coś konkretnego co trzeba zrobić w grze aby je mieć??

Loteria, wraz z wieksza iloscia rozegranych spotkan, odblokowywane sa kolejne kapcie. Ja po 54 meczach MyPlayer i kilku online mam 18 butow do uzytku. Najlepsze to te z szybkoscia +3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia odnośnie 2k11, to niezbyt duzy skok na + w porownaniu z 2k10. Tryb MyPlayer, nadal wciaga, choc nadal sa bledy (chocazby czas ktory sie nie zatrzymuje po koszu a pilka leci na srodek boiska). Oczywiscie zaczalem grac i po dobrych ocenach centrem wybrano mnie z 18 do Thunder. Szybko znalazlem sie w strating 5, ale tam nie ma dobrego centra. Staram sie grac zespolowo, nie wymuszam podan, wiec staty w ostatnich meczach (po 5 min) w granicach 10 pkt, 10 zb, 3 bloki. Druzyna ma najlepszy bilans w lidze. Szkoda tylko, ze mam tak malo czasu :(

Syn gra swoim sg, ale bardziej egoistycznie, ma lepsze saty, ale gorsze oceny i "trudniejsze pytania" na konferencjach. Dokonal juz wymiany zawodnika z Sacramento do GS.

Jesli chodzi o mnoznik to u mnie dostaje go za "key games", i chodzi tu o Portland, ktore ma byc glownym konkurentem w dywizji.

Zdecydowanie na + to mozliwosc ustawnienia czasu trwania kwarty w symulacjach, oraz muzyka i tryb Jordana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co ciekawe mnie też wydraftowali do Celtics z numerem 20. Gram na PG - ponad 30 punktów średnio w draft combine (głównie z kontr) i ratingi w okolicach B.

Zobaczę po Summer Circuit czy zostanę w Celtach - czy lepiej pomóc zespołowi ze słabym PG.

W My Carrer na plus większa liczba zliczanych plusów, wskaźnik i trochę więcej punktów na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo ze koszykowka interesuje sie od malego, trenowalem kosza kilka lat, to jakos nie gralem w zadna koszykowke na konsolach od dobrych 10 lat, juz mialem kupowac 2k10 ale ludzie marudzili ze multi laguje, ale teraz postanowilem zakupic 2k11, duzo nie bede pisac, ale potwierdze niektorych slowa, gra masakruje, dla mnie cos wspanialego, dosc duzy realizm, wspaniala radocha z kazdego kosza, multum rozgrywek i akcji, pieknie, wczoraj zaczalem grac opcje my player. nie chcialem zeby bylo za latwo wiec wybralem sobie Centra, nie wysokiego 210cm, no i powiem masakra, frajda z grania jest cudowna ale gorzej z wynikami :)

po uczalnianych meczach wybrano mnie w 2 rundzie z 6 numerem przez portland, no i kupa, co ja tam bede robic jak maja odena, cambego, przybille, alldridge, no ale dobra zagram summer camp, hhehe po 3 meczach w ktorych mialem srednia 9pkt 4zb i 1bl, podziekowano mnie i reprezentuje Tulsa 66ers :) hahahaha d - legaue szok, zaskoczenie na maxa, no i narazie gram tam jako rezerwowy i cos czuje ze ciezko bedzie mi powrocic do nba, jakies porady? dla poczatkujacego centra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nawet nie wiedziałem, że w lidze rezerw można pograć. To tylko potwierdza, że ta gra jest genialna.

No ja gram co prawda na 4 ale takiej, co od 5 niczym się nie różni. Trafiłem do bostonu, a tam chyba pozycje 4-5 najlepiej obsadzone w całej lidze, ale już gram w 1 piątce a KG poszedł na ławę. Ja inwestowałem na początku wyłącznie w zbiórki i rzuty spod kosza. Styl gry coś w stylu Big Bena. Czyli zbiórki w obronie zbiórki w ataku, ewentualnie dobitki. Musisz pamiętać o byciu w ciągłym ruchu aby nie łapać 3s w ataku jak i w obronie. Trzeba po prostu dobrze zgrać moment kiedy partner szykuje się do rzutu, lub do penetracji aby być w dobrym miejscu i czasie na zbiórkę i dobitkę. Rob też dużo zasłon :cicle:, dużo + można załapać, i z samych zasłon mieć ocenę o 1-2 literę lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies porady? dla poczatkujacego centra?

Najważniejsze, dla zawodnika na każdej pozycji - stawiaj dużo zasłon. Już od poczatku wyprowadzania akcji. Dzieki temu i sporadycznym punktom/asystom/blokom można juz w 3kwarcie dojsc do oceny A+ (5min kwarta).

Ja wyszedłem w 1 piatce w meczu debiutantow. Niestety na przeciwko mialem Evansa, pozamiatal mnie, zgarnal mvp i drugoroczniacy wygrali. No a po ASW kontynuuje gre w Kings. Landry i Dalembert daja rade pod koszami, Evans wiadomo - gwiazdorzy. Jedynie mi Casspi nie pasuje na sf.

Fajna opcja jest na dzien/dwa przed trade deadline, dostajemy zapytanie od kierownictwa kogo bysmy chcieli widziec w swojej druzynie. Wszyscy zawodnicy z ligi do wyboru, mamy do zakreslenia 5 nazwisk. Przy kazdym procz statsow sa gwiazdki (max 5 sztuk) ktore oceniaja wartosc zawodnika. Kierownictwo mowi ze dolozy wszelkich staran by cos z zyczen spelnic. Ja wybralem ze chce: Odena, T.Williamsa (sf z NJ), Boguta, Gortata i kogos tam jeszcze. Niestety nic nie udalo sie z nich sciagnac i reszte sezonu "walczymy" w niezmienionym skladzie. Po kolejnych 7 porazkach na wyjezdzie w koncu 2 wygrane, jednak chemia w druzynie = 3% i nie chce wzrosnac. No coz, krolowie walcza o 1 pick w drafcie ;) Oby to byl zacny SF.

Z ciekawostek, w rankingu ligowym, 4 ostatnie miejsca kolejno: Hornets, Nets, Jazz, Kings. Tak, 3 z tych 4 drużyn to moje w ktorych gram/grałem. Poki co nie wroze najlepiej chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o centra podnos skile: rece, ochrona pilki, wyskok, i sile. Zdecydowanie sila. Dzieki temu latwiej sie przepchnac pod koszem, po zaslonie na pg nie wytraca Cie z rownowagi. No i zaslony i pchanie sie pod kosz, zawsze nawet jak twoj koles rzuca z czystej pozycji. W tej wersji w koncu sa + za punkty po twojej zaslonie, faul po zaslonie, czy nawet "zabezpieczenie deski" w ataku. Potrzebne jeszcze shot in trafic i consistency (chyba tak sie to pisze). Reszta tez wazna ale te najwazniejsze wedlug mnie.

Z ciekawostek, mozna zmniejszac skile, dla ktorych przeznalo sie punkty od poczatku gry. Czyli jesli przeinwestujemy w jedno i nie ma to odniesienia do gry, mozemy sobie po meczy zdjac te punkty i przesunac na inne wlasciwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po kolejnych 7 porazkach na wyjezdzie w koncu 2 wygrane, jednak chemia w druzynie = 3% i nie chce wzrosnac.

gdzie to jest napisane ile jest procent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy też macie problem z Retrieve Living Roster?? Nie ładuję się samo, jak chce się wymusić to też nic się nie dzieje. Jedynie widać mecze jak się włączy ranked, ale po próbie wyboru zaraz znika. Ma ktoś podobne przeboje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie drille robicie ? Ja tylko shooting (jestem pg) - zawsze złoto. Attack Basket masakra, Shooting Challenge też - właściwie ledwo brąz, albo wcale. Reszty nawet nie próbuję, żeby nie tracić pewnych punktów z shooting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tylko i wyłącznie zbiórki. W większości robię srebro trochę rzadziej brąz. Raz udało mi się wbić złoto i dostałem ofensywne zbiórki +2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wolny poniedzialek, wtorek, srode wiec jak ktos potrzebuje do crew obiecujacego Centra, wtedy odezwijcie sie na gg i mozna pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy w crew już 4 osoby, mozemy zacząc grac, kiedy wam pasuje?

Dziś po 23 (sobota), jutro wieczorem i w kolejne dni po 21-ej. Dziś mogłoby wypalić! :) Jako, że do PC mam teraz niereguralny dostęp. Piszczie do mnie na PS Network. Czekam! :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede dzisiaj po 23

Panowie... zbierzmy się do kupy w końcu! :D Czas dołożyć innym, jest potencjał. Dziś jak Was zobaczę na PS Network, to rozsyłam zaproszenia! :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troche z innej beczki. Otóż zamierzam kupić NBA 2k11 i chciałbym się Was zapytać czy nie orientujecie się czy jest polska wersja językowa? Ogólnie z angielskim nie mam problemu ale jakiś czas temu w opisie jednej z aukcji tej gry na allegro widziałem opis, że cała gra oprócz tylko komentarza bodajże jest po polsku. Ale na tą chwilę nie widzę takowej wersji na allegro. I tak sie zastanawiam, czy to było tylko kłamstwo, żeby ściągnąć klientów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×