Skocz do zawartości
PanPawcio

Tumble

Rekomendowane odpowiedzi

będzie tylko na ps store ? czy możne wersja pudełkowa także ? a może już jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie tylko na ps store ? czy możne wersja pudełkowa także ? a może już jest ?

jest juz do kupienia w polskim sklepie, ceny nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 ileś złotych, świetnie działa z move. POLECAM! Jak dla mnie to powinni ją wydać w pudełku za 150 zlotych, naprawde jest fajna i dobra.

30 zlotych to okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem Tumble z psn, to mój pierwszy zakup cyfrowy. Ściągnąłem tumble-unlock key (ponad 1600 mb) , zainstalowałem ale gry nigdzie nie widzę... :( Może mi ktoś poradzić co mam zrobić by móc zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć jeszcze Tumble Trial. Jak sama nazwa wskazuje, Tumble-unlock-key jest tylko aktywatorem dla Triala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć jeszcze Tumble Trial. Jak sama nazwa wskazuje, Tumble-unlock-key jest tylko aktywatorem dla Triala.

A wystarczy, że zainstaluje ponownie demo Tumble z płyty z demkami dostarczonego wraz ze ze starterem ps move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wydaje mi się, że tak. Spróbuj, mało czasu zajmie a jestem prawie pewny że to zadziała :)

Jeżeli zadziała, napisz, sam jestem ciekawy :teehee:

Edytowane przez Code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wydaje mi się, że tak. Spróbuj, mało czasu zajmie a jestem prawie pewny że to zadziała :)

Jeżeli zadziała, napisz, sam jestem ciekawy :teehee:

Ściągnąłem w końcu jeszcze tego triala z psn i działa wszystko teraz jak należy a gierka jest super :) Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj i naprawde nie zaluje :)

Mozecie mi tylko powiedziec Co to ten ostatni medal jest na pierwszej planszy i jak nalezy go zdobyc bo naprawde nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi ci o medal '' za cel'  , po prostu musisz tak ułożyć wieże żeby dotknęła tarczy wiszącej w powietrzu , warto poczekać aż się załaduje plansza , gdyż pisze wtedy za co są medale do zdobycia

gierka kapitalna , nie spodziewałem się ze tak mi się spodoba ,jak kupiłem move ,nawt nie spojrzałem na ten tytuł , ale jak zobaczyłem jakiś filmik  ,to obrazu ściągnięte demko i kupno pełnej wersji  .

super sprawa ze gry na move są spolonizowane , moja 11 letnia córka się zagrywa w ta grę więcej niż w start party i sport champions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może pomysł co trzeba ułożyć w poziom 5 strefa 12 "drewniana wieża"? Został mi tylko ten level do zaliczenia a kompletnie nie mam pomysłu jak poprawnie ułożyć wieżę :confused: Chodzi o ten poziom gdzie na każdym z klocków są figury geometryczne: trójkąty, kółka, kwadraty w różnych kombinacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znak geometryczny to cyfra od 1 do 4  resztę pokombinuj sam szkoda psuć zabawę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj probowalem gry 1 na 1 z zona, zajebista zabawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może pomysł co trzeba ułożyć w poziom 5 strefa 12 "drewniana wieża"? Został mi tylko ten level do zaliczenia a kompletnie nie mam pomysłu jak poprawnie ułożyć wieżę :confused: Chodzi o ten poziom gdzie na każdym z klocków są figury geometryczne: trójkąty, kółka, kwadraty w różnych kombinacjach

Ja tez mam z nim problem a podpowiedź kolegi o cyfrach na niewiele mi sie przydała. Wpadłeś już na to jak to zrobić? to daj cynk, aha a masz zrobiony poziom 5 w strefie 9 -prostota? bo ja nie umiem tego zrobić. Jeszcze na koniec pytanie w którym poziomie zrobiliście trofeum wieża 2 metrowa w 35 sekund?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cicle: 1

  :x:  2

  :triangle: 3

  :square: 4

  :square:  :cicle: 5

  :triangle:    :triangle:  6  najprościej jak się da dalsze wyjaśnianie chyba jest zbędne? pokombinuj 

5-9 kolorami ułóż -czerwony , pomarańcz ,żółty , zielony,jasno niebieski , ciemnoniebieski , fiolet -ile ja się tu nagłowiłem żeby wzorek ułożyć :P

z tą wieżą w 35 s nie zrobiłem  ,jakoś brakło mi motywacji żeby poszukać planszy w której da się to zrobić

dobra znalazłem plansze i zrobiłem trofeum  jest to 4-2 górując nad resztą 

najtrudniejsza trofka  to 500 metrów wieży łącznie , mi pod koniec robienia wszystkich plansz wpadła dopiero za 100 metrów wiec  czasu na 500 potrzeba trochę i ciut ciut

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, już zrobiłam a trofeum wieża w 35 sekund zrobiłam na 5--2, ten poziom "prostota" układa sie jak pryzmat albo kolory tęczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem Tumble z psn, to mój pierwszy zakup cyfrowy. Ściągnąłem tumble-unlock key (ponad 1600 mb) , zainstalowałem ale gry nigdzie nie widzę... :( Może mi ktoś poradzić co mam zrobić by móc zagrać?

Witam czy wersja Tumble która jest do kupienia na PS store jest w języku polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumiując .... co muszę ściagnąć z PSS żeby móc cieszyć się grą ? Poza tą główną pozycją która kosztuje coś koło 30 zł... czy coś innego też trzeba pobrać ? czy jest również płatne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz Trial potem klucz za 30 ileś złotych i już, instalujesz triala potem klucz i możesz grać. Swoją drogą, bardzo fajna gierka [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy metry wiez zbudowanych w grze wieloosobowej licza sie do trofeum w ktorym trzeba zbudowac 500 m wiez, czy tylko z "singla" sie licza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×