Skocz do zawartości
ONE

Deathspank: Thongs Of Virtue

Rekomendowane odpowiedzi

GAME OF THE YEAR !!!!!! (PSN )

Zarówno 1 jaki 2 część

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli naszym przeciwnikiem bedzie Hitleropodobny-boss to spokojnie nagroda za Best Downloadable Game :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwójka nie wyszła. Tym bardziej dwie GOTY?

Poniosło mnie :D ta gra jest poprostu genialna drugiej takiej już nie będzie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie torchlight zarowno 1 jak i 2 no i caly czas licze na diablo 3 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

spoko napisalem ze w drodze a diablo 3 to mysle ze moje modly beda wysluchane ...

owszem humor tej gry jest czyms wyjatkowym i polaczenie tego z h&s / crpg wyszlo dobrze ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Torchlight i Diablo:

1. nie ma na ps3

2. nie mają tego humoru który wylewa się z ekranu z DS.

Ale:

1. Torchlight ma wyjsc na PSN

2. Diablo i Torchlight nie jest rownie monotonne i proste co Deathspank

Cos za cos, panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

owszem to nie sa takie monotonne gry wymagaja od gracza czegos innego i kierowane sa do innego gracza to warto podkreslic ale to juz inna bajka ... dethspanka i tak kupilem bo wszystko co diablo podobne ( prawie wszystko ) napawa mnie zawsze nadzieja ze d3 ujrze na ps3 ...

edit 1 : tak wogole to wiadomo jest ze blizz kupil licencje na hovok'a wiec nie sadze aby to byl kierunek pod wow'a ... wiadomo ze ps3 z palcem w doopie uciagnie to co daje hovok a piec musi byc mocny aby to smigalo ... licze na blizza i to mocno ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście coś więcej napisać od Deathspank? Od dwóch dni bije się z myślami czy kupić czy nie. Oglądałem i czytałem recenzje, ale nie za wiele tam użytecznych informacji. Jak tam z fabułą? Czy misje poboczne rzeczywiście są takie powtarzalne i gra się szybko nudzi?

@up

Imho nie ma najmniejszych szans żeby Diablo 3 wyszło na jakąkolwiek konsolę. Blizz tyle się czai z premierą tego tytułu, że nawet szkoda to komentować. Wygląda na to, że sama optymalizacja gry na PC zajmuje im ogrom czasu, a jak wiadomo programowanie na PS3 nie należy do najłatwiejszych. Jeśli jednak jakimś cudem dostaniemy tą z cała pewnością wybitną grę na PS3 to będziesz mi mógł podać adres i wyślę Ci butlę Twojego ulubionego alko. zwracając honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale:

1. Torchlight ma wyjsc na PSN

2. Diablo i Torchlight nie jest rownie monotonne i proste co Deathspank

Cos za cos, panowie ;)

Ale, fabularnie i dialogowo te gry wymiekaja przed DS, w dodatku DS to gierka stricte PSN, a Diablo 3 tworzy sie juz w cholere czasu i ma byc pelnoprawnym w kazdym tego slowa znaczeniu produktem.

Takze takie porownania sa idiotyczne, DS 1 to chyba najlepsza gra w jaka mi przyszlo zagrac za posrednictwem PSN.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Imho nie ma najmniejszych szans żeby Diablo 3 wyszło na jakąkolwiek konsolę. Blizz tyle się czai z premierą tego tytułu, że nawet szkoda to komentować. Wygląda na to, że sama optymalizacja gry na PC zajmuje im ogrom czasu, a jak wiadomo programowanie na PS3 nie należy do najłatwiejszych. Jeśli jednak jakimś cudem dostaniemy tą z cała pewnością wybitną grę na PS3 to będziesz mi mógł podać adres i wyślę Ci butlę Twojego ulubionego alko. zwracając honor.

ja nie bylbym tego taki pewny ze to na konsole nie wyjdzie sledze caly czas co dzieje sie na forum blizz wypowiedzi itd ale nie otym chce pisac ... oczywiscie ze o porcie nie ma tutaj mowy sami ludzie z blizza to mowia chodzi o zupelnie nowy produkt pod ps3 .... nie chce ciagnac watku d3 tutaj wiec zobaczymy co bedzie ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest :)

TU lista pucharkow. Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz, aczkolwiek nie jestem pewien, czy oodnosi sie takze do europejskiego psn - mianowicie sa dwa DLC (lokacja oraz postac do multi) dla tych, ktorzy zakupia gre do 27.09. Potem beda one platne.

PS.

Potwierdzam, przez pierwszy tydzien "istnienia" TOV na psn, dla kupujacych te dwa dodatki sa free.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Pod koniec gry po tym jak Święty Mikołaj wrzuca nas do swojego podziemia, a my wychodzimy z niego w Zagrodzie Reniferów powinniśmy tam spotkać renifera Rudolpha, który po zabiciu miał upuścić przedmiot potrzebny do walki z Mikołajem. Jednak zdarza się tak, że Rudolpha nie ma wśród reniferów przez błąd gry. Na innych forach przeczytałem, że jednym ze sposobem rozwiązania problemu jest ginąć przy zagrodzie, aż pojawi się Rudolph, a inni mieli kopie zapasową stanu gry skopiowaną na pendrive i próbowali podchodzić do Bieguna Północnego na różne sposoby, aż pojawi się Rudolph. Niestety nie udało mnie się osobiście naprawić problemu, a kopii stanu gry nie posiadam, więc prawdopodobnie będę musiał zacząć grę od nowa.

Co do samej gry mam wrażenie, że pierwotnie obie te części DeathSpanka były tworzone z myślą jak całość lecz później zostały on podzielony na dwie części , a na dodatek specjalne DLC jeszcze bardziej rozstraja grę. Świadczy o tym fakty takie jak:

- W pierwszej części nie można było dostać kamienia runicznego z literką K, która potem jest do zdobycia na samym początku Thongs of Virtue

- W grze można zdobyć złote klucze, które w pierwszej części były towarem dość deficytowym, a tutaj nie ma dla nich zastosowania, a specjalne skrzynki otwieramy przy pomocy kluczy od Ślusarza, który być może został dodany na późniejszym etapie tworzenia drugiej części, ale zapomnieli o usunięciu zbędnych kluczy

- Na początku drugiej części spotykamy paru "starych" znajomych, z którymi rozmawiamy tak jakby nie minął żaden czas od naszego wcześniejszego spotkania, za to w późniejszych etapach gry został uwzględniony fakt, że nie dawno się nie widzieliśmy i coś się tam pozmieniało lub jesteśmy zaskoczeni, że kogoś spotkaliśmy z pierwszej części

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie jak nauczyc sie japonskiego dla trofeum ?

Karta do biblioteki w Beaux Kuckelle. Potem najzwyczajniej wypozyczasz ksiazke do nauki japonskiego.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać jaki tytuł ma ta książka? Przeglądałem wczoraj wszystkie i jedyna japońska mi sie wydawawała ta z HAIKU w tytule :D po wypożczeniu nie mogłem jej przeczytać (kwadratem w menu). Chyba że ona pojawia się później w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać jaki tytuł ma ta książka? Przeglądałem wczoraj wszystkie i jedyna japońska mi sie wydawawała ta z HAIKU w tytule :D po wypożczeniu nie mogłem jej przeczytać (kwadratem w menu). Chyba że ona pojawia się później w grze?

Dokladnie tak jak piszesz - pojawia sie pozniej - dopoki masz napis "comong soon" czy jakos tak, to na bank jej nie ma - a tytul to wlasnie learn japanese. Zaraz przed wyruszeniem na biegun polnocny powinna sie pokazac. Zreszta nie tylko do trophy sie przydaje - w walce z Wartten np. - gdzies tam wyczytalem, ze najlepiej jest zagadac do sedziego, nie rozpoczynac walki, wrocic sie do biblioteki i powinna byc..

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arigato! :)

dla mnie obie części to TOP PSNa, gra warta każdej, jednej złotówki. Kocham to poczucie humoru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic obie czesci sa przekozackie to trzeba przyznac, ale tak jak ktorys z uzytkownikow wyzej wspominal blad gry utrudnia ukonczenie TofV, mam nadzieje ze wydadza jakas stosowna latke do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No druga czesc bardzo zroznicowana i to jest spory plus. Aczkolwiek wkurzony jestem na siebie, bo ominelo mnie jedno trophy ktore bede musial zdobyc za drugim razem (chodzi o ta "zabawe" z Madame"). Ugh, kurde no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już jakiś poradnik co do trofeów w deathspank2??? mam zainstalowana grę i chce od razu zdobyć pucharki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugh, trophies wazniejsze od gry, ja pi*rdziele... No dobra.

Zanim bedziesz "gotowac", idz do biblioteki i znajdz ksiazke o nauce japonskiego. A takze, gdy spotkasz "pania ze zlotym sercem" to najpierw obczaj jej wszystkie kostiumy zanim wezwiesz ja do pojedynku ;) Reszte trophies zdobedziesz po prostu przechodzac gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugh, trophies wazniejsze od gry, ja pi*rdziele... No dobra.

Zanim bedziesz "gotowac", idz do biblioteki i znajdz ksiazke o nauce japonskiego. A takze, gdy spotkasz "pania ze zlotym sercem" to najpierw obczaj jej wszystkie kostiumy zanim wezwiesz ja do pojedynku ;) Reszte trophies zdobedziesz po prostu przechodzac gre.

Dzięki :biggrin:

Może źle się wyraziłem w poprzednim poście...wcale nie miałem tego na myśli iż trophy są ważniejsze od samej rozgrywki i zabawy z tym związanej.

Po prostu teraz mam mało czasu na granie i chcę za jednym podejściem do gry "wymaksować" co się da.

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×