Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poświęcony rozmowom uczestników Ligi 2. Możemy tu omawiać wszelkie kwestie związane z naszą grą w lidze, dzielić się opiniami po wyścigu oraz wymianie doświadczeń na torze.

Godzina startu:
21:00

ZESPOŁY:

vqsj8y.png

SAUBER

1. KOWI

2. PITIAN

----------------------------------------------------

2zegpqb.png

FERRARI

1. DAMYANPLZAMOSC

2. MATIJAD

----------------------------------------------------

15samvb.png

CATERHAM

1. MRKUBOOL

2. LUKIANPL

----------------------------------------------------

x1fwh0.png

RED BULL

1. PONQLEE

2. FABIAPL

----------------------------------------------------

5bodgn.png

LOTUS RENAULT

1. LUKASZASADA

2. ZIOMNIAKPL

----------------------------------------------------

29kw1sg.png

MARUSSIA

1. TACHOGRAF

2. SHARENT

----------------------------------------------------

2cgd641.png

WILLIAMS

1. VALDERAMA9

2.

----------------------------------------------------

34htj5w.png

MERCEDES

1. SEN_81

2. RHOLEK

----------------------------------------------------

KIEROWCY:

22i8mo.jpg

BEZEL1 (psnid: ZiomniakPL)

6rjc7p.jpg

PITIAN (psnid: pitian)

23v0uh.jpg

PONQ (psnid: PONQLEE)

fl8vas.jpg

SHARENT (psnid: sharent)

24lob3a.jpg

TACHOGRAF (psnid: Tachograf)

Se
zon 5
  • Organizatorzy ligi: KOWI & pitian & matijad
  • Wyniki:

INDYWIDUALNE

2n87z94.jpg

KONSTRUKTORSKIE

mwwh0g.jpg

BREAKING ASSIST - OFF

ABS - OFF

TCS - OFF

GEARBOX - MANUAL

RACING LINE - OFF

PIT STOP - MANUAL

KERS - MANUAL

DRS - MANUAL

DODATKOWE PKT:

Brak dodatkowych punktów tej lidze.

Sezon 1 - Archiwum

  • Organizatorzy ligi: KOWI & pitian

Punktacja oraz zwycięzcy Sezonu 1:

Liga2_Podsumowanie.png

Sezon 3 - Archiwum

23jsu4n.jpg

4vj0i8.jpg

Będę wdzięczny, żeby w tym temacie wypowiadali się głównie uczestnicy danej ligi, chyba, że sprawa będzie wymagała głosu innych to nie ma problemu.

Edytowane przez pitian
Pozwoliłem sobie temat troszkę zmodyfikować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich lubiących f1 ,nie wiem jak wy ale ja już nie mogę się doczekać premiery f1 2010 ,mam nadzieje ze nasza walka będzie fair play i będziemy z niej czerpac dużo zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, Panowie...ajj...nie tak to miało być! :)

Wszyscy organizatorzy lig dostaną odemnie szablony w Excelu, jak chcecie mogę je Wam już teraz dać, ale potem musicie ludzi i zespoły zaktualizować. Wy nie musicie żadnych szablonów sami robić.

One są rozbudowane, a zarazem proste do ogarnięcia. Jedyne co musicie to powpisywać tam odpowiednie rzeczy po wyścigu.

Ja je Wam podeślę jak już z ludźmi będzie wszystko wiadomo, co i jak, także spokojnie :)

No i sprawa z bolidami.

Sir Siekier będzie do każdego uczestnika ligi (poza organizatorami) wysyłał PW na forum o potwierdzenie swojego bolidu.

Będzie się to odbywało dokładnie w dniach 28-29 września, także zainteresowani niech zerkają wtedy na forum. Ale na pewno będzie to robione wieczorem lub nocą.

To właśnie wtedy każdy wybiera swój bolid/zespół. Chcemy to załatwić jako główni organizatorzy, żeby nie było problemów w poszczególnych ligach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dzis moge potwierdzic renault - skoro zglosilem ten team na dziendobry ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dzis moge potwierdzic renault - skoro zglosilem ten team na dziendobry ; )

niebedziemy sie klucić,rezerwuje torro roso- kierowca algersuari

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, narazie nic nie rezerwujcie. Podczas tego weekendu rozesle do wszystkich info od kiedy mozna wybierac bolidy, tak zeby wszyscy mieli rowne szanse. Williams i Force India sa wstepnie zarezerwowane dla mnie i pitianina. Wiec wyczekujcie odemnie informacji od kiedy bedziecie mogli sie zglaszac. Jak juz wybierzemy teamy to wyslemy do Sir Siekiera pelna liste. Bo jak zacznie sie tak jak teraz to z doswiadczenia wiem ze beda problemy i ktos bedzie niezadowolony, a tak kazdy bedzie mial rowne szanse na jazde renault, mecredesem czy mclarenem. Pozatym nie musicie podawac kierowcy jakim bedziecie jezdzic skoro bedzie tylko po jednym bolidzie z danego teamu.

Mam tez propozycje odnosnie samych wyscigow, jak ktos wie ze sie nie pojawi to prosze dac znac wczesniej zebysmy nie czekali jak te glupki na osobe, ktora i tak ma nie przyjsc.

Nastepna sprawa proponuje zeby przed wyscigiem pojawiac sie z 5 - 10 minut przed wyznaczona godzina, tak zeby juz wszyscy o tej 20 czy 21 byli i zeby mozna bylo rozpoczac zabawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej, skoro praktycznie wszyscy mamy już poustalane bolidy, to dogadać się w sprawię Mercedesa i mieć już to z głowy? Przecież i tak osiągi bolidów nie będą się między sobą różniły, a tak oszczędzilibyśmy sobie kolejnego, niepotrzebnego zamieszania z wyborem bolidów. Nie wiem jak w innych ligach, ale u nas sytuacja jest dosyć klarowna. Dogadajmy się w sprawię Mercedesa i moglibyśmy zostawić już takie bolidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prosze sie dogadac i napisac kto czym jezdzi. Jak  bedzie jakis problem to na gg piszcie to cos sprobujemy zaradzic.

1. babciakundzia (psnid: babciakundzia) - (Mclaren) (kierownica)

2. UniteD (psnid: fauper) - (Renault ) (kierownica)

3. tiaaamo (psnid: tiaaamonyc) - (RBR Renault ) (Pad, kierownica w planach)

4. RobZombie (psnid: RobZOMBIEpL) - (           ) (kierownica)

5. KOWI (psnid: kowal9023) - (Williams) (kierownica DFGT)

6. pitian (psnid: pitian) - (Force India) (kierownica DFGT)

7. voximdo (psnid: voximdo) - (           ) (DFGT)

8. Miszcz (psnid: Arti_P) - (Ferrari - F. Alonso) (pad)

9. nick99 (psnid: Krzysiu_PL) (BMW Sauber) (prawdopodobnie kierownica)

10. matijad (psnid: matijad) - (Toro Rosso) (pad)

11. lukaszasada (psnid: lukaszasada) - (Lotus F1 Racing) (kierownica)

12. bart161180 (psnid: bart161180) - (           ) (kierownica DFGT)

Do wyboru zostal mercedes, virgin i hrt. Osoby ktore nie wybraly jeszcze bolidow prosze o zgloszenia.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnego klepania bolidow teraz. Ja wysylam zapytania w dniach 28-29 wrzesnia o udzial w lidze i o wybor bolidu. Do tego czasu wiele sie moze zmienic. Zatem postepujcie wg zasad a nie ze samowolka. Dziekuje.

ps.

nawet jesli bedzie i latwiej to ja polecam moj ostatni post w glownym temacie. Nikt bowiem nie powiedzial ze ten sklad ligi jest ostateczny.

edit.

====

podoba mi sie organizacja tutaj i ogolnie to ze obaj opiekunowie nie spia.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej, skoro praktycznie wszyscy mamy już poustalane bolidy, to dogadać się w sprawię Mercedesa i mieć już to z głowy? Przecież i tak osiągi bolidów nie będą się między sobą różniły, a tak oszczędzilibyśmy sobie kolejnego, niepotrzebnego zamieszania z wyborem bolidów. Nie wiem jak w innych ligach, ale u nas sytuacja jest dosyć klarowna. Dogadajmy się w sprawię Mercedesa i moglibyśmy zostawić już takie bolidy.

popieram po co robić pózniej a bo ten tym niechcial itp ,niech reszta sie dogada i bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy przeczytales moj post. wydaje bowiem mi sie ze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy przeczytales moj post. wydaje bowiem mi sie ze nie.

CZYTALEM - I NIE NEGUJE ,TYLKO POMYSL KOLEGI MI SIĘ PODOBA ,JEZELI JA SIĘ DOPASOWALEM TO INNI TEZ MOGĄ ,PRZECIEŻ KAŻDY BOLID BĘDZIE MIA TE SAME OSIAGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chodziło o to, że może nastąpić wymiana uczestników z np. 1 ligi z 2, bo komuś nie będzie pasowała godzina startu jednej, to przejdzie do drugie. Jednak mimo to, uważam że jeśli potrafimy się teraz sami dogadać, to moglibyśmy już teraz ustalić. Osoba, która ew. przyjdzie do naszej ligi musiałaby się dostosować do naszych wyborów. Ogólnie uważam, że pierwszeństwo w wyborze powinni mieć ci, którzy się wcześniej zapisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matijad, jeszcze raz zobaczę posta z Caps Lockiem to polecą głowy :)

Co do sprawy...to widzę, że niektórzy bardzo idą w zaparte mimo ciągłego pisania i tłumaczenia.

Ale jako, że mam w miarę dobry humor to wytłumaczę jeszcze raz dokładnie, kto nie zrozumie to jego problem.

1. Termin zgłoszeń nie ma żadnego znaczenia w przypadku bolidów. Odnosi się on tylko do miejsca w danej lidze, tyle.

Dlaczego ktoś kto się zgłosił później ma mieć mniejsze szansę na wybór bolidu niż inni?

2. Zapisy trwają do zamknięcia 4 Ligii lub 22 września. Jeśli się nie uzbierają ludzie to będzie to liga rezerwowa.

Ale myślę, że uzbierają się spokojnie przez miesiąc.

3. Po zakończeniu zapisów zakładamy ankiety dla każdej ligi, która godzina najlepiej pasuje do jazdy, co by nie było problemów z godzinami.

Jak komuś nie będzie pasowała godzina, następują ewentualne wymiany między uczestnikami poszczególnych lig, tak żeby każdy czuł się usatysfakcjonowany.

4. 28-29 września to data najważniejsza dla uczestników ligi. Error wtedy będzie wysyłał wszystkim uczestnikom ligi zapytanie o potwierdzenie bolidów.

To wtedy i tylko wtedy każdy sobie wybiera bolid, i ten wybór jest wyborem prawidłowym. Wszelkie inne sposoby doboru bolidów będą po prostu nieuznawane, i tyle.

A jak do kogoś nie będzie docierało nadal, to wyjście jest jedno, każdy wie jakie.

Każdy wiedział jak sprawa z bolidami będzie wyglądać jeszcze przed otwarciem tematów dla poszczególnych lig oraz przed wybraniem organizatorów.

Kto nie czyta regulaminu to jego sprawa, ja nie będę nad każdym stał i go upominał.

Więcej do powiedzenia nie mam, jak to do kogoś nie dociera to już nie mój problem.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matijad, jeszcze raz zobaczę posta z Caps Lockiem to polecą głowy :)

Co do sprawy...to widzę, że niektórzy bardzo idą w zaparte mimo ciągłego pisania i tłumaczenia.

Ale jako, że mam w miarę dobry humor to wytłumaczę jeszcze raz dokładnie, kto nie zrozumie to jego problem.

1. Termin zgłoszeń nie ma żadnego znaczenia w przypadku bolidów. Odnosi się on tylko do miejsca w danej lidze, tyle.

Dlaczego ktoś kto się zgłosił później ma mieć mniejsze szansę na wybór bolidu niż inni?

2. Zapisy trwają do zamknięcia 4 Ligii lub 22 września. Jeśli się nie uzbierają ludzie to będzie to liga rezerwowa.

Ale myślę, że uzbierają się spokojnie przez miesiąc.

3. Po zakończeniu zapisów zakładamy ankiety dla każdej ligi, która godzina najlepiej pasuje do jazdy, co by nie było problemów z godzinami.

Jak komuś nie będzie pasowała godzina, następują ewentualne wymiany między uczestnikami poszczególnych lig, tak żeby każdy czuł się usatysfakcjonowany.

4. 28-29 września to data najważniejsza dla uczestników ligi. Error wtedy będzie wysyłał wszystkim uczestnikom ligi zapytanie o potwierdzenie bolidów.

To wtedy i tylko wtedy każdy sobie wybiera bolid, i ten wybór jest wyborem prawidłowym. Wszelkie inne sposoby doboru bolidów będą po prostu nieuznawane, i tyle.

A jak do kogoś nie będzie docierało nadal, to wyjście jest jedno, każdy wie jakie.

Każdy wiedział jak sprawa z bolidami będzie wyglądać jeszcze przed otwarciem tematów dla poszczególnych lig oraz przed wybraniem organizatorów.

Kto nie czyta regulaminu to jego sprawa, ja nie będę nad każdym stał i go upominał.

Więcej do powiedzenia nie mam, jak to do kogoś nie dociera to już nie mój problem.

moglbys to wyjasnic jeszcze raz ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie godziny chcecie aby sie znalazly w ankiecie o godzine rozgrywania wyscigow w niedziele? Oczywiscie poza godzinami 20 i 21??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja do organizatorów ligi! Ważne!

W każdym temacie ligowym, w pierwszym poście, zaraz pod listą uczestników, wstawiłem szablon z wynikami (format *.xls).

Proszę o pobranie go przez organizatorów i posiadanie go pod ręką.

Po każdym wyścigu jeden z organizatorów każdej ligi podeśle mi zaktualizowany plik z czasami, punktami, obecnymi miejscami, itd.

W razie jakiś zmian w liście uczestników proszę to poprawić i podesłać mi zaktualizowany plik.

Wszystko posyłajcie mi na PW na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dodać 19:00, ale także 18:00 by mi pasowała.

Edytowane przez Sir Daro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 czy 5 opcji to za dużo jak na 12 osób do głosowania. 3 propozycje wg mnie to max. Ja i tak bede głosował na 21 wiec mi wszystko jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie godziny chcecie aby sie znalazly w ankiecie o godzine rozgrywania wyscigow w niedziele? Oczywiscie poza godzinami 20 i 21??

18 i 19 też można dodać :)

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wymyslajcie 18, przecierz to nawet nie ma opcji zeby zdazyc z dzialeczki wrocic czy cos. Racjonalnie 20, 21 i ewentualnie 19 w ankiecie i to moim zdaniem tyle w temacie. Ja napewno za 21 jestem, ewentualnie 20. Jak bedzie wczensiej bede musial zrezygnowac bo napewno wiem ze czesto nie bede mogl byc na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×