Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

aha ze moje miejsce jest z tylu stawki a twoje z przodu?

poki co wyniki mowia same za siebie... ale to moze sie rozwinac jeszcze w obie strony. :) powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę jest też w tym mojej winy, bo nie zmieściłem się w tym wolnym zakręcie i potem FauPeR mnie dogonił, chociaż też prawdą jest, że trochę zbyt optymistycznie wszedł w następny zakręt.

Ale nie mam zbyt dużych pretensji do Ciebie, także spoko :thumbsup:

PS. Jak ja Ciebie uderzę kiedyś na wyścigu to będzie remis, hehe.

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło Ciebie Maziu to zauważyłem, że strach jechać :)

BTW: ciekaw jestem ilu postąpiłoby tak samo, jak Helion na ostatnim okrążeniu, kiedy to na "jedenastce" puścił przynajmniej jednego kierowcę, bo być może tego pierwszego nie zdążyłby zablokować. Pokusa wjechania na tor była na pewno spora, ale zachował się jak gentleman :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie errorku, walka to walka, a spychanie na prostym odcinku to już jest robienie burdelu. Jak na razie nie odróżniasz tych dwóch pojęć niestety.

Jakbyś mi tak zrobił i dostałbym spina tylko i wyłącznie z Twojej winy to byś dostał -10 i nie byłoby nawet dyskusji.

To, że kaca miałeś raczej mało kogo obchodzi. Jak wiesz, że nie jesteś w stanie grać to odpuszczasz, a nie psujesz przy okazji innym wyścig...i to tyczy się wszystkich!

Albo się szanujemy na torze, albo zachowujemy się jak bachory co pierwszy raz na konsoli grają w cokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co wyniki mowia same za siebie... ale to moze sie rozwinac jeszcze w obie strony. :) powodzenia :)

uwierz mi ze wyniki z gry wideo nie robia na nikim wrazenia poza toba -skoro uzywasz ich jako argumentacji...no comment

kolego robisz bajzel na torze, robisz bajzel w eterze bo nawijaszz caly wyscig na tematy ktore nikogo w tym momencie nie obchodza - naucz sie slowa przepraszam i bedzie ok.

@maaziuu - nt przyszlej kolizji jestesmy ustawieni ;)

@ helion - jesli chodzi o incydent nie ma problemu udalo sie nie ucierpiec ;)

Edytowane przez UniteD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UniteD , istnieje metoda wyciszenia prawda?? pozatym ja zawsze walcze tak aby byc z przodu... boisz sie walczyc ze mna, odpusc, bedziesz mial udany wyscig... pozatym ja oddaje pozycje jak przegne. Do tej pory malo kto mial do mnie pretensje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UniteD , istnieje metoda wyciszenia prawda?? pozatym ja zawsze walcze tak aby byc z przodu... boisz sie walczyc ze mna, odpusc, bedziesz mial udany wyscig... pozatym ja oddaje pozycje jak przegne. Do tej pory malo kto mial do mnie pretensje...

relax siekier - ja nie mam z tym jakiegos wielkiego problemu - pamietam tylko ze jako pierwszy krzyczales o przestrzeganiu zasad - czegos trzeba sie trzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, umawialiśmy się, że będzie w miarę cisza w eterze, a nie nadawanie przez cały wyścig.

Rozumiem ponarzekać na to i tamto, itd. Ale przez cały bity wyścig? To jest lekka przesada.

Aaa...na słuchawce masz przycisk wyciszenia, dzięki temu możesz kląć i nadawać do woli i nikt z reszty zawodników nie będzie musiał tego słuchać ;)

Bo jak tak dalej będzie to wszyscy Cie wymutują i będziesz po prostu gadał sam do siebie, co chyba takie przyjemne nie jest :P heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany nie przez caly wyscig ale przez 50% zatem to polowa wyscigu...

A ja gadam nie dlatego aby wszystkich lekko zdekoncentrowac (co wiekszosc uwaza ze robie) a zeby sie zmotywowac i zmobilizowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo mi przykro ale rezygnuje z udzialu w lidze, gra juz calkowicie doprowadza mnie do bialej goraczki i bede sie jej pozbywal, ale jesli f1 2011 bedzie lepsze to napewno wroce do scigania sie na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo mi przykro ale rezygnuje z udzialu w lidze, gra juz calkowicie doprowadza mnie do bialej goraczki i bede sie jej pozbywal, ale jesli f1 2011 bedzie lepsze to napewno wroce do scigania sie na forum ;)

BoryZ no co Ty, lamus czy baba jesteś ? :wink:

Co może Cię doprowadzać do białej gorączki podczas ścigania się online w lidze? Wszyscy są żywi i mają te same warunki i takie same szanse. Zobaczysz, będziesz żałował opuszczenia dobrej zabawy :)

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, singiel mnie doprowadza do bialej goraczki :P No przypuszczam ze trace na tym, ale zdrowie na pierwszym miejscu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, rezerwa, prosze sie do mnie zglaszac jesli chcecie zajac miejsce kolegi z 1 ligi, zgloszenia tylko na pw. pozdrawiam.

===

do ligi dolacza,

GTPL_X-Mato (psnid: GTPL_X-Mato) (G25), ktory zastepuje Boryza, Witamy i zyczymy dobre i bezpiecznej zabawy z nami.l

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

W F1 2010 zaczołem grać od ... Dzisiaj :)

To wiecie Panowie nie róbcie mi od razu dużego wstydu :D

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Pomyłka...

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NERVUS_PL - E tam od razu zaszczyt :)

Szukałem Waszych czasów żeby porównać je do moich ale kurcze nie znalazłem

Pewnie zle szukam

Powiedzcie mi jakie robicie czasy na monaco ??

Chce wiedzieć czy daleko zostaje w tyle

Przed chwilą zrobiłęm 1.13.250 i jeszcze trochę to poprawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTPL+X-Mato, szybka jazda to jedno, a druga, chyba ważniejsza sprawa to umiejętność nierozbijania się o bariery i unikanie kolizji z innymi graczami.

W naszej lidze każdy próbuje jak najmniej uderzać w innych, także miej to na uwadze. :)

Życzę powodzenia.

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym bo to nie mój pierwszy wyścig online

W F1 nie grałem jeszcze online ale znam zasady których się trzymam

Zapytałem o Wasze czasy bo chce wiedzieć ile odstaję od czołówki

Mam nadzieje że najlepsi pochwalą się swoimi czasami :)

EDIT :

Jezdzimy oczywiśćie bez żadnych pomocy typu ABS,TC itd. ??

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzimy oczywiśćie bez żadnych pomocy typu ABS,TC itd. ??

http://www.ps3site.pl/forum/topic/42642-mala-liga-f1-2010/

Zapoznaj się z tym, wszystko tam jest ładnie opisane.

Jeżeli chcesz zobaczyć czasy to poprzeglądaj poprzednie strony tego tematu, gdzie są posty z czasami z kwalifikacji z poprzednich GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w lidze GTPL_X-Mato :)

Obsraj na razie to Monaco i skoncentruj się na Chinach, bo to jest teraz dla Ciebie najlepszym odzwierciedleniem dla Twoich umiejętności. Spójrz w temat o Grand Prix Chin i poszukaj jakie mniej więcej kręcą tam czasy. Na ich podstawie trenuj, bo wyścig już w niedzielę.

Podpowiem, że podczas czwartkowych treningów/testów najlepszy czas jaki padł, to zdaje się, że 1:35.002 w suchych warunkach, a w mokrych ~1:39.500.

Treningi rób sobie w startach GP, bo próby czasowe (time trial) nie są miarodajne.

Powodzenia :thumbsup:

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treningi rób sobie w startach GP, bo próby czasowe (time trial) nie są miarodajne.

Nawet wiecej, treningi w TT mozesz sobie o dupe rozbic bo sie zdziwisz w wyscigu juz na pierwszym zakrecie. Przekonalem sie o tym na 3 poprzednich GP (choc wynikalo to bardziej z braku czasu niz checi). Przejedz kilka testowych GP to poczujesz klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię jeszcze parę kółek w TT bo nie znam tego toru

Znam tylko SPA i Monaco

Trochę wczoraj z chłopakami pojezdziłem i fajnie było więc mam nadzieję że ktoś i dziś zaprosi mnie na trening :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w lidze kolegę GTPL_X-Mato:)

Ja niestety znowu będę więcej patrzał w tylne lusterko czy nikt nie nadjeżdża niż do przodu, nie miałem w ogóle czasu potrenować, może jutro uda mi się przejechać parę kółek aby ogarnąć punkty hamowania i nauczyć się zakrętów.

Co do TT to nie ma sensu w ogóle tego jechać, prawdziwy wyścig z zatankowanym bolidem a TT to zupełnie dwie różne gry. Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje "kolegom" ligowym za chęć zrobienia restartu... Pokazaliście klasę.

Minęło raptem 10 minut kwalifikacji, rozumiem że to był taki kawał czasu, że nawet nie ma o czym dyskutować.

Gdyby to było podczas wyścigu nawet bym do nikogo nie pisał, nawet jakby to było pod koniec kwalifikacji już, tylko wyłączyłbym grę i przełknął ślinę....ale po raptem po niecałych 10 minutach kwali, nawet nie wiem czy 5 minut minęło? Zrobiłem zaledwie 2 - 3 kółka zaraz po rozpoczęciu, także nawet nie 10 minut.

Zwiesiła mi gra, niestety nie ode mnie to zależało. Ale skoro kogoś boli 10 minut w tą czy w tamtą to tak jak mówiłem...dziękuje bardzo.

Oby Ci co najbardziej byli przeciwni spotkało ich to samo kiedyś, a wyścig się nie udał zupełnie.

Jakby kogoś innego to spotkało to nie miałbym żadnego problemu z restartem (i nie mówię tak ze względu na moją sytuację) bo naprawdę, 2 - 3 kółka w jedną czy w drugą robią aż taką różnicę?

Przekonałem się, że dla niektórych tak...

PS.

A i od tego momentu niech nawet nikt nie liczy na jakikolwiek restart wyścigu, bez względu na wszystko.

PS2.

Nie przeżywam, to tylko durna gra, odrobię sobie bez problemu na kolejnych wyścigach.

Nie potrafię tylko pojąć czemu te kilka minut robi co poniektórym taką różnicę, żeby nie móc zrobić restartu.

Albo nie chodzi o czas tylko o coś innego, ale już nic nie mówię.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuje.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×