Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem za włączeniem SC. Pewnie i tak przyda się tylko w Monako czy Walencji, ale i nawet dla tego się opłaca. W sumie na innych torach też może wyjechać jak Deeny_Kamikadze wyjedzie na tor. :P Bać się! To moja nowa taktyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trzeba będzie zrobić konkretne testy SC, najlepiej żebym ja wtedy był hostem, bo ja głównie hostuje niedzielne GP.

PS.

Hex, dodaj mnie do znajomych, bo ja rozsyłam wszystkie zaproszenia w niedzielne GP.

Pamiętaj też, że wyścig zaczyna się o 21:00, ale na PSN bądź już najlepiej 20:50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryman, sie wypowiadasz, jakies wnioski masz ale o tym ze nie bedziesz jechal w wyscigu to zes nie poinformowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za włączeniem SC.

Myślę, że nie będzie z nim problemów, jeżeli pierwszy jadący za nim nie będzie na siłę starał się "przepchnąć" autobrejka. Innymi słowy, nie może polegać tylko na automatycznym hamowaniu i samodzielnie też musi kontrolować odległość, a wtedy nic się nie stanie. Jak wiadomo gra dopuszcza zachowania znacznego dystansu od SC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie poinformowałem :angry:

Zobacz dobrze. W niedziele stwierdziłem, że nie dam rady.

EDIT: Odnośnik do postu.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SC

Ja z kolei jestem przeciwny włączaniu SC.

Nie dlatego, że mi się on nie podoba czy będzie przeszkadzał, a dlatego, że może się okazać przyczyną niesmaku podczas GP i po nim. Po co ryzykować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najpierw testy testy i jeszcze raz testy. I to na Monaco, bo jak tam pójdzie SC to wszędzie powinien pójść.

Jutro chce zrobić ustawkę, to pojeździmy chwilę Hiszpanię, a potem porobimy testy SC na Monako, Singapurze i np. na SPA.

PS.

Po testach zdecyduje się czy włączamy czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja będę na testach. Może ligowe zrobimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś na 99% będę cały wieczór. Tak więc rozpiździec gwarantowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez moge zapowiedziec swoja obecnosc... jestem lekko spiacy wiec z mila checia zaspie na czyjms ogonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie 1 ligii :D robicie ustawke pierwszej ligii czy ogolna? :D bo bym sie przejechal ciut ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero do domu wróciłem więc mnie dzisiaj nie będzie. Zanim się odrobie i zjem i odsapne po ciężkim dniu to juz będzie jutro się :) hehe.

Ale jak coś to róbcie i zdacie relacje. Ja na jutro zorganizuje coś konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechaliśmy jeden wyścig. Wyjechał SC, kiedy byłem pierwszy. Zjechałem do boxu, wyjechałem pierwszy i przejechałem 2 kółka za SC, który jechał bardzo płynnie. Robiłem różne rzeczy. Hamowałem całą stawkę, aż zamieniało mnie w ducha, jechałem na pełnym gazie za SC. Nic go nie ruszało. Test zdał na 6. Dodam, że ja byłem hostem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile osób było? Bo ja chce zrobić testy przy pełnym obciążeniu, najlepiej jakby były osoby ze słabym netem (np. Klacza) i z dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko spoko. Jutro też potestujemy, bo chce to widzieć na własne oczy :P

Jak Klaczinson był i się nie sypało to jest to dobra wiadomość :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, SC działał świetnie. Jednak najlepiej go przetestować pod kątem naszej ligi. Np. w drugiej lidze może jeździć dobrze, bo ma zawodników o lepszym łączu, a u nas źle. Jasne jest teraz, że jego działanie zależy od łączy.

Ja jestem optymistycznie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem za tym aby się wstrzymać jeszcze z tym SC. Przetestujmy go na spokojnie w następnym tygodniu, bo wyścig w niedziele to nie czas na testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wtrące, zauważyłem dzisiaj jak jechaliśmy na monte carlo, kiedy wyjechał SC, jechałem za nim bo byłem akurat na 1 pozycji, i zauważyłem dziwne zjawisko, do czasu aż Patricko (który był hostem) wyszedł jechał normalnie tak jak zawsze, tzn lekko podskakiwał, gdy tylko Patricko opuścił pokój SC zaczął jechać płynnie i gładko jak po maśle, tak jak jezdzi w singlu, żadnej najmniejszej ścinki, potem jeszcze raz wyjechał to już ktoś inny jechał za nim to też mu nic nie skakał tylko ładnie jechał, aha jak mnie zdyskwalifikowało to tam nie było nic winy SC tylko moja bo zciąłem zakręt i specjalnie w niego wjechałem także DSK dostałem sprawiedliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, zwalaj winę na mnie :P hehe

Na moje oko po prostu zmniejszyła się ilość ludzi i dlatego.

Nie wiem czy to tylko mi się wydaje, ale chyba Ci co mają najlepsze łącza to najwięcej "poświęcają" na utrzymanie pozostałych graczy ze słabszymi łączami.

Nie mówię, że ja mam najlepsze łącze (bo nie mam), chodzi mi o to, że im mniej osób, tym mniejsze obciążenie innych, co w sumie jest dość logiczne.

W momencie jak wyszedłem to automatycznie mniej osób i lepsza jakość tego wszystkiego.

Przed patchem nie było to tak zauważalne, ale po patchu najwyraźniej jest różnica, więc nie ma się co dziwić zbytnio.

Co nie zmienia faktu, że SC mimo wszystko działał dobrze. Nikt chyba nie wyłapał kary, ani nie dostał DSQ z jego powodu?

To, że tam sobie lekko skacze to niech sobie skacze, dopóki nie zatrzymuje się do 0 i losowi gracze nie łapią kar, to jest ok wg mnie.

Mimo wszystko na Hiszpanii na 100% SC będzie jeszcze wyłączony. Na Monaco za tydzień sprawa ryzykowna.

Bo wiadomo, że to Monaco i jest dość duże prawdopodobieństwo jego pojawienia się, więc trzeba go konkretnie przetestować...

PS.

Mówiłem i pisałem wszystkim, żeby mnie puścić, bo chce sprawdzić sam jak SC się sprawuje to nie...dzicz pojechała w pizdu :/

PS2.

Hexatron, włącz sobie kontrolę trakcji, najlepiej na FULL. Z tego co patrzyłem po Twojej jeździe to masz ją chyba wyłączoną.

U nas możesz mieć włączoną i to Ci zalecam. Troszkę brakuje Ci jeszcze treningu, dlatego lepiej poćwicz najpierw z trakcją.

Również poszukaj sobie w necie jakiś setupów na dany tor, żebyś nie odstawał podczas wyścigu tak bardzo, bo zaraz uciekniesz nam z ligi, a chłopaki dość ostro cisną, jako że zostali tutaj już sami weterani ligowi :)

Uznaj to za dobrą radę i skorzystaj z niej dla swojego własnego dobra :P Liczymy, że się zaaklimatyzujesz u nas :D

Również jakbyś był tak miły...to wyłączaj kamerkę na czas grania. Naprawdę, bardzo to drażni jak sobie z kimś tam rozmawiasz i słychać wszystko co dzieje się w tle.

Ewentualnie my będziemy Ciebie wyciszać.

Na wyścigi trzeba się trochę skupić, a takie wieczne huczenie i prowadzenie dyskusji w tle potrafi bardzo zdekoncentrować.

Mówię tu rzecz jasna w imieniu wszystkich...

Ewentualnie kup sobie normalnego hs'a na ucho :) Koszt np. takiego Giotecka EX-01 (chyba najlepszy headset obecnie na "jedno ucho") to bagatela 70 - 80zł.

Myślę, że to nie fortuna, a hs obecnie to rzecz obowiązkowa, nie tylko w F1, ale w większości gier gdzie grasz ze znajomymi.

PS3. (nazbierało się tych PS'ów)

Jako, że gra teraz bardzo ogranicza łączność chatu (ja np. mogłem rozmawiać z "aż" jedną osobą najbliżej mnie), będę wyłączał hs'a w momencie jak się rozpoczną kwalifikacje i wyścig.

Nie ma sensu trzymać hs'a włączonego jak i tak z nikim nie da się pogadać. Niektórych słychać, ale jak gadam to oni mnie nie słyszą, a niektórych zupełnie wyłącza.

Także piszę to po prostu jako informację, że podczas kwalifów i wyścigów będę milczał. Ale teraz tak będzie raczej z większością, więc może lepiej niech wszyscy sobie wyłączą hsy, bo co za różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani ogolnie dramat w tym tygodniu jechalem moze dwa razy... zatem bedzie lipa u mnie na tym torze.. nie mniej ja sie pytam czy odpalamy SC czy nie... Skoro mowicie ze dziala ok to wlaczamy go i cisniemy bryka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error w turcji tez miales dramat a pozniej czas kosmos na pol eposition.

mi nie lezy ten tor nie bede ukrywal ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z hs to katastrofa. Nigdy nie miałem z tym problemu, mam łącze równoległe ok. 3 w jedna i 3 w drugą, a przy starcie wyścigu pojawił się napis, że mam ograniczoną rozmowę z innymi :biggrin:

Myślę, że zrobię tak samo jak Patricko, czyli wyłączę go na q i wyścig. Co prawda miałem hs rozładowany, ale to co słyszałem w tv to dość kiepsko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz w ogóle się ponuro zrobi na wyścigach... Spieprzyli sprawę...

Nie mniej jednak ja HS będę miał jak najbardziej włączony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×