Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez jade z hsem - jak mnie rozlaczy to trudno - plakac nie bede z tego powodu - prawda ze jadac w totalnej ciszy bede mial wrazenie zze jade tryb kariery a nie lige.Tym bardziej ze na piatkowym treningu slyszalem calkiem sporo osob.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz SEN piszę w temacie z ustawkami, że wyłapał DSQ jadąc za SC. Poza tym mówię, że na Hiszpanii SC nie włączamy jeszcze.

W momencie jak jechał SC to widziałem, że jeszcze jedna osoba złapała DSQ, tylko nie wiem czy znowu coś się namieszało czy specjalnie.

Chce go sam przetestować kilka razy jadąc na pierwszej/ewentualnie drugiej pozycji, żeby widzieć co się z nim dzieje.

Bo nie chce potem się znowu denerwować jak coś mu odwali. Chyba, że automatycznie tego co wywali podczas SC dajemy np. 15 punktów, czy coś w tym rodzaju.

Wczoraj musiałem uciekać, więc nie dałem rady za bardzo potestować, a jak potem przyszedłem to już mało osób zostało.

Co do HS'a, to nie wiem od czego to zależy. Jeden słyszy wszystkich, a inny nikogo...

Kiedyś grałem w 7 osób to słyszałem wszystkich, wczoraj jak było ponad 10 osób, to mogłem słyszeć tylko 1 osobę, czyli równie dobrze mogłem go sobie odłożyć na bok, co też zrobiłem.

A mi tor leży i bardzo fajnie się na nim jedzie. Oby tylko nie trafił się jakiś delikwent pokroju Deenego co myśli, że cały tor do niego należy, to powinno być ok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim kamerke to tak dla eksperymentu podłączyłem takze nie bede z niej juz korzystal (rozejrze sie za tym hs. Patrickson na wyscigu tez bede jechałe bez kontroli trakcji , bo teraz faktycznie mam na full.Ale jesli mam na wyscigu jechac z full trakcja to bezsensu zebym trenowal bez. A ze musze troche potrenowac to raczej nie da sie ukryć :D(myśle ze duzą różnice robi jazda na kierownicy w porównaniu do pada).

tzn odwrotnie z tą kontrolą trakcji rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej wersji to już nie ma takiej różnicy pomiędzy kierownicą, a padem.

Grając na kierownicy oczywiście lepiej czujesz bolid itd. (a przy okazji zmęczenie od machania kółkiem na wyższych wartościach ff :biggrin:).

Na padzie grałem cały ubiegły sezon i pierwszy wyścig w tym sezonie. Jeździ się dość przyjemnie, szybciej można zareagować na różne sytuacje w porównaniu do poprzedniej wersji.

Tak jak Patricko mówi, nie ma sensu żebyś jeździł bez kontroli trakcji. W tej lidze chyba nikt tak nie jeździ więc stwarzasz sobie dodatkowy problem.

Przy okazji Patricko to Patrickosan, a nie Patrickson.

Taki szczegół, ale nie cierpię jak ktoś przekrzywia czyjeś nicki :thumbsup:

Powodzenia w jutrzejszym wyścigu i zimnej głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą Kryman.

Uważam, że CM skrzywdziło trochę padowców w 2011. O ile mogłem uzyskiwać dobre wyniki w 2010 względem tych jadących na kierownicy, tak tutaj w 2011 wydaję się bez szans. Dobrym przykładem są gracze, którzy grali na padzie w zeszłym sezonie (F1 2010), a w tym jadą na kierownicy - mając względnie o niebo lepsze czasy.

Oczywiście opieram to na obserwacjach z grania przed patchem. Zobaczymy jak będzie teraz.

Choć przyznam, że łatwiej jest w 2011 padem opanować jazdę bez trakcji, niż w 2010.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie ma co porównywać czasów z 2010 do czasów z 2011 skoro w tej wersji w Australii robią co niektórzy czas 1:19:xxx to ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji moglibyście podac jakis setup na hiszpanie .W necie ciezko cos znalezc a jak sam kombinuje to i tak nie moge zejsc ponizej 1:20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czasy 1:20:xxx to masz dobry set. Potrenuj teraz technikę jazdy i będziesz miał czasy lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie jak jechał SC to widziałem, że jeszcze jedna osoba złapała DSQ, tylko nie wiem czy znowu coś się namieszało czy specjalnie.

Jeśli chodzi ci o ostatnie testy na Monaco, to ja dostałem DSK ale jak już pisałem specjalnie przyje*ałem w SC, jego winy tam nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie ma co porównywać czasów z 2010 do czasów z 2011...

Nie wspomniałem o tym nawet słowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba źle zrozumiałem Twoją wypowiedź

Dobrym przykładem są gracze, którzy grali na padzie w zeszłym sezonie (F1 2010), a w tym jadą na kierownicy - mając względnie o niebo lepsze czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zaś jest zupełnie odwrotnie, nie ma już takiej różnicy między 2010, a 2011 jeśli chodzi o pady i kierownice.

Jestem w stanie stwierdzić, że na bardziej krętych torach pad wypada nawet lepiej od kierownicy.

Poza tym to jest gra od CM...tutaj zawsze na padzie można było spokojnie wygrywać i kręcić dobre czasy, GRID, DIRT, F1, wszędzie na padzie dajemy rady.

Niestety to nie Gran Turismo, gdzie kierownica daje naprawdę ogromną przewagę.

Problem w F1 pojawia się przy wyłączeniu trakcji, wtedy jak najbardziej widać różnicę.

Podkreślam też, że to moje zdanie w tym temacie.

PS.

Mateo, nie chodzi mi o Ciebie. Ktoś inny dostał DSQ w momencie jak jechaliśmy za SC.

Bodajże był to Keilone, ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napewno dostałem, prawdopodobnie za wyprzedzenie kogoś kogo obróciło czy coś ale ja nie widziałem nikogo więc albo był na boku i DSQ albo jakiś chu... błąd :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o której dzisiaj ten wyścig? i czy bedziemy cos wczesniej testowac czy juz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21.00 Wyscig... badz online juz 20.45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już raczej nikt nie będzie nic testował. Ewentualnie offline.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, Klacza ty to masz pomysły :D Może coś z tego kiedyś powstanie :)

Proponuję umieścić to w pierwszym poście, w zakładce Ciekawostki, żeby nie trzeba było szukać linka :)

---

Powodzenie dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza widzę w swoim świecie. :D

Ale dobrze, że masz dużą wyobraźnię, to się ceni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły do Intrudera. To co on wyprawiał, można powiedzieć ,,Spieprzył mi cały wyścig''.

Dlatego w cudzysłowiu, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Gość tak sobie ustawił bolid że z Kersem i DRSem, nie mogłem go wyprzedzić, mimo szybszego tempa.

Takiego wyścigu walki jeszcze nie miałem. Pot, leje się litrami, jak nie hektolitrami.

Intruder- Obrony mistrzostwo świata.

Gdyby nie to bronienie, byłym 4, gdyż dużo traciłem za nim

Mam nadzieje że moja forma będzie już tylko zwyżkować.

Czas z kwalifikacji całkiem niezły.

Do zobaczenia na moim ulubinym torze w Monaco

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia na moim ulubinym torze w Monaco

To już za tydzień?! Będzie się działo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Patricko :)

W moim odczuciu należało Ci się to zwycięstwo, może i byłem kapke szybszy ale za bardzo ścinałem te przeklęte tarki :unsure:

drs vs. drs na prostej :D oby więcej takich wyścigów

Szkoda, że Deeny startowałeś ostatni pewnie było by ostro na końcu :D

PS. a fakt Monaco rok temu wytrzymałem 3 kółka :D

W środę skrót Ligi

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig do kitu. Kwalifikacje całkiem niezłe, ale w wyścigu na ostatniej szykanie przez przypadek wrzuciłem N przez co bolid wpadł w poślizg i przeleciał przez szykanę. Oczywiście kara i cały wyścig poszedł się jeb%^&&.

Tyle z mojej strony. Mogę ewentualnie dodać, że ktoś mi w dupę wjechał na pierwszym zakręcie, ale nic nie straciłem :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomiałem o jedej sprawie.

Gratulacja dla mojego kompana z zespołu.

Mam nadzieje że w tym roku powalczymy o 1 miejsce wśród konstruktorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcialem wam podziekowac... dzis moje samopoczucie bylo bardzo slabe... nie daliscie mi wielu emocji za co dziekuje... zaraz ide lulu bo o wyscigu w sumie nie ma co pisac...

Ale moze tak po krotce..

Kwalifikacje.. nie bylem przygotowany z wynikow sie dowiedzialem bo jesli ktos robi prawie sekunde szybszy czas odemnie to tylko znaczy ze ja nie przygotowalem sie... Choc 1:17:1xx to moje najlepsze osiagniece w calym tygodniu... zatem pozycja nr 4...

Wyscig... Stwierdzilem ze jesli nie wyprzedze klaczy to bedzie slabo... Caly Kers poszedl na wyprzedzenie go na 1 prostej... Jednak udalo sie... Potem trzymalem sie tylko za Asshurim i Patricko... no ale potem brak formy dal o sobie znac.... Cale szczescie utrzymalem 3 lokate...

Filmik zaraz bede robil i choc nie ma za wiele to mam nadzieje ze cos uda mi sei wykroic...

Graty dla pierwszej dwojeczki... Panowie czyzby ochota (forma) wrocila...

Klacza, fajny pomysl pisz pisz ja na pewno poczytam w wolnym czasie... wrzuc linki na fb to ludzie latwiej to znajda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×