Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Denny mógłbyś wrzucic moment w którym mnie wyprzedzałeś , ja sie tak podnieciłem ze nic nie zapisałem :) a mam wrazenie ze Twój manewr wyprzedzania mnie był dość "mało delikatny", nie pisał bym o tym wogóle (niewypada mi jako noobowi :) i nowemi graczowi odrazu sie sadzić :D).Ale miałeś ciagle pretensje do mnie ze jade nie fair i wywierales na mnie presje, jako weteran i pro driver ;) mogłeś przynajmniej dac mi przykład książkowego wyprzedzania.Jeśli to nie byłeś |Ty to sorry .

NIe denny a Deeny sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Szkoda Sarewo, że znowu nie dojechałeś...

Jak mam kurna kończyć te wyścigi jak w tym sezonie ani razy nie dostałem uzasadnionej kary w tej grze! Nawet jak się staram to nie wychodzi, dlatego odpuszczam treningi. Może to też być spowodowane zmianą barw... Hmm Asshuri co byś powiedział jakbym pojechał Williamsem w Monaco?:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam kurna kończyć te wyścigi jak w tym sezonie ani razy nie dostałem uzasadnionej kary w tej grze! Nawet jak się staram to nie wychodzi, dlatego odpuszczam treningi. Może to też być spowodowane zmianą barw... Hmm Asshuri co byś powiedział jakbym pojechał Williamsem w Monaco?:biggrin:

Mi to wszystko jedno... ale teraz to jest Team "Lotus-Williams"

To raczej pytanie do organizatorów i teamu :) znaczy Twojego kolegi z zespołu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie spostrzeżenie tylko. Może Red Bull mi nie sprzyja. Oczywiście jakbym zdobył jakieś punkty to poszłyby one na konto RBR.:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko skoro wybrałeś Red Bulla to w nim powinieneś jeździć.

Ale, że to tylko gra, to jak chcesz jeździć Williamsem to proszę bardzo. Oczywiście punkty będą szły na konto Red Bulla.

Tylko wolałbym, żebyście nie robili takich zamianek.

No i druga opcja to to, że Asshuriemu w tym momencie będziesz blokował pit-stop :P

A on robi punkty z Klaczą, a Denny jest sam i ma ułatwioną sprawę z pit-stopem, bo oboje jeździcie dla Redbulla, ale w innych teamach.

Klacza i Asshuri połączyli zespoły, ale mają luz jeśli chodzi o pit-stop.

No nie wiem sam już.

PS.

Filmik się uploaduje, za około półtorej godziny powinien być online :D

Tabelki również już zaktualizowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką propozycję tylko dałem.:biggrin:

Nie chcę tutaj nic teraz nikomu mieszać.

Jak się tak da to ok, a jak nie to trudno. Może to tylko taki kryzys, żeby później się rozkręcić:sweat:

EDIT: Poza tym Ci mechanicy w RBR to jakieś bezmózgi totalne. Przed rozpoczęciem wyścigu patrze na strategię i jest jak byk napisane, pierwszy pit opony miękkie, drugi twarde, a tu co się okazało... Zjeżdżam, a Ci mi twarde zakładają w picie. Nie wytrzymam z tą grą:confused:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrenuj Kryman tor, a nie kombinuj z bolidem, bo to nie ma żadnego znaczenia poza wyglądem i dźwiękiem silnika :)

Nie trenowałeś nic Hiszpanii to nie dziw się, że tak Ci słabo poszło. Ja dałem dupy na Chinach i jestem tego w pełni świadomy, tylko i wyłącznie moja własna wina.

Ale miałem wtedy dołek i tym się będę usprawiedliwiał. Teraz próbuje wyjść z niego i wziąć się ostro do roboty. Jeszcze 3 miejsca są do odrobienia w ogólnej :P hehe

Na treningach jak chcesz to jeździj czym chcesz, nawet HRT. Na niedzielnym GP wolałbym, żebyś jechał Red Bullem.

Najwyżej zmienisz sobie w następnym sezonie bolid jak Ci tak bardzo nie leży RBR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge go juz sluchac!!!! Przestan mlody narzekac i macic wode... nie umiesz jezdzic to sie wypisz... jasny szlak. Tobie bolid nie pasuje... ludzie trzymajcie mnie bo wyjde z siebie i stane obok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. RBR mi leży, tylko filozofia gry nie za bardzo...

Ja w takim razie biorę się za trening Red Bullem na Monaco i zobaczymy jakie będą tego efekty :tongue:

EDIT:

Ty error już się tak nie denerwuj <_< Może wody się napij...

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik - Hiszpania:

Walki z Asshurim od cholery i jeszcze :D

W pewnym momencie Maaaziu się gdzieś tam pojawił oraz dublowany Milczar i chyba Sarewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na filmie być muszę. Oby w Monaco była scenka jak Cię wyprzedzam, a nie tak jak tu. Taka frustrująca sytuacja z dublowaniem :laugh:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco będzie ciekawsze, jeśli będzie deszczowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denny mógłbyś wrzucic moment w którym mnie wyprzedzałeś , ja sie tak podnieciłem ze nic nie zapisałem :) a mam wrazenie ze Twój manewr wyprzedzania mnie był dość "mało delikatny", nie pisał bym o tym wogóle (niewypada mi jako noobowi :) i nowemi graczowi odrazu sie sadzić :D).Ale miałeś ciagle pretensje do mnie ze jade nie fair i wywierales na mnie presje, jako weteran i pro driver ;) mogłeś przynajmniej dac mi przykład książkowego wyprzedzania.Jeśli to nie byłeś |Ty to sorry .

NIe denny a Deeny sory

Po pierwsze to nie ja miałem pretensję do Ciebie na początku wyścigu :) Po drugie nic sobie nie przypominam, a pierwsze kilka kółek wrzucę nie długo to zobaczysz...

---

http://www.youtube.com/watch?v=jEdpdS4xOW0

2 sytuacje z Klaczą. O ile druga to tylko pokazanie błędu, który sam popełniłeś a wytykasz innym ( mi się nic nie stało :) ), o tyle pierwsza sytuacja bardzo mi się nie podobała. Mam nadzieję, że masz jakieś konkretne usprawiedliwienie. Nie wnoszę o karę, ale chciałbym, żeby sie wypowiedziało kilka osób.

---

http://www.youtube.com/watch?v=FTzeLGgtXhs

Wyścig od 2:00

Posklejałem najfajniejsze fragmenty i trochę się tego nazbierało :)

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Hiszpanii

Start 2:00

Walka od samego początku

To samo co u Patricko ale z innego bolidu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supcio się ogląda :D Potem już tylko na prostej się wyprzedzaliśmy :P Na zmianę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój filmik(Są 2 incydenty z Dennym, więc 1 nie wrzuciłem. Wrzuce go poźniej):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam podkłady muzyczne Klaczy :D Są takie...głębokie :P

Każda walka na torze przy tej muzyce to epokowe starcie dwóch tytanów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem teraz tej gry... Na moim filmie widać jak na prostej najpierw Klacza lekko mnie spycha na trawę, a później ja go czysto wyprzedzam. U Klaczy jest na odwrót... Najpierw on mnie czysto wyprzedza, a później ja go spycham na trawę...

Jedynym rozwiązaniem jest wyprzedzanie po drugiej stronie toru, bo jak ta gra ma takie problemy to już nie wiem co robić...

Klacza, tego incydentu z 3 kółka nie musisz wrzucać, bo i tak nikt się tym nie zainteresował. Chyba że nie masz nic do roboty, to pokaż, bo jestem naprawdę ciekaw, dlaczego tak zwolniłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym filmiku ci chciałem wrzucic ale nie uchwyciłem i uciąłem. Wrzuce dziś, to jest pewne.

W tych filmikach chciałem ci pokazać jak incydent wynika z mojej i twojej perspektywy.

Ja wiem że ty tego zepchnięcia pewnie też nie zrobiłeś, ale to co u mnie widać inaczej, to też u Ciebie jest widoczne inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że ty tego zepchnięcia pewnie też nie zrobiłeś, ale to co u mnie widać inaczej, to też u Ciebie jest widoczne inaczej.

Dlatego moje pretensje były nieuzasadnione i teraz wiem, że takie małe zepchnięcia to tylko wina gry.

Ta sytuacja z 3 kółka to pewnie też jakiś lag albo kolejny głupi wybryk gry... No nic, czekam na filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moje pretensje były nieuzasadnione i teraz wiem, że takie małe zepchnięcia to tylko wina gry.

Ta sytuacja z 3 kółka to pewnie też jakiś lag albo kolejny głupi wybryk gry... No nic, czekam na filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, dzięki. To Intruder trochę za agresywnie Cię zaatakował. Szkoda, że tylko ja na tym straciłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czasy na Monaco to jakies 1:09:xxx to chore jakies co nie... Co to ma byc??

===

btw...

mowicie co chcecie ale Klaczy film najlepiej mi sie ogladalo :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol nie zszedłem ponizej 1:15 podalibyście jakis setup bo kompletnie sie w tym połapać nie moge :(co podniesc co obnizyc itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czasy na Monaco to jakies 1:09:xxx to chore jakies co nie... Co to ma byc??

===

btw...

mowicie co chcecie ale Klaczy film najlepiej mi sie ogladalo :)

Znając życie każdy napisze, że takie czasy są "chore' a i tak wszyscy będą kręcili takie podczas GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×