Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra moi drodzy pierwszy bardzo wazny termin zbliza sie niesamowicie szybko.

Juz jutro dostaniecie odemnie wiadomosc na pw z kilkoma pytaniami, oto one:

  • Czy dalej jestes zainteresowany braniem udzialu w swojej lidze?
  • Czy myslisz ze dasz rade z wpasowaniem sie w nasz terminarz, oraz ze nie bedzie z toba zadnych problemow?
  • Czy brales udzial w glosowaniu, jesli nie to dlaczego nie glosowales?
  • Jak wyglada sytuacja z twoja kopia gry? czy zlozyles preordera czy kupisz w dniu premiery czy moze kupisz w jeszcze innym terminie?
  • Czy masz moze jakis pomysl apropos ogolnie regulaminu albo zasad ktore moglibysmy wprowadzic?
  • Jak oceniasz cala organizacje ligi? Organizatorow, opiekunow twojej ligi?

Tak naprawde najwazniejsze pytania to dwa pierwsze.

Po wyslaniu wiadomosci czekam do godziny 24:00 18.09.2010 na odp. Osoby ktore zamierzaja sie spoznic niech napisza jeszcze dzis do mnie. Kto nie poinformuje mnie o tym fakcie i nie odpowie w terminie bedzie oznaczony w temacie lista obecnosci..

To tyle... pozdrawiam.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pw do wszystkich polecialy juz teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta dotycząca godziny zamknięta. Wygrała godzina 21:00, wszystkim pasuje, z nikim nie było problemów. Osoby głosujące na 20:00 powiedziały, że jak będzie 21:00 to się dostosują.

Także Liga 1 pod tym względem jest gotowa.

Jak przebiegało głosowanie:

ankieta_liga1.jpg

PS.

W sprawie hosta (WAŻNE):

Serwer stawiają ZAWSZE organizatorzy ligi. Do bezproblemowego utrzymania 12 osób wystarczy 8kb/s w uploadzie (info od CM), także nikt nie powinien mieć problemów.

Łączenie odbywa się na podobnej zasadzie jak w poprzednich grach CM, czyli dzielenie informacji odbywa się na zasadzie dzielenia informacji pomiędzy wszystkimi lokalnymi użytkownikami.

Host nie odpowiada za utrzymanie całej grupy. Mówiąc po prostu...działa to mniej więcej na zasadzie seedowania w torrentach, inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.

W razie ewentualnych problemów, będziemy potem myśleć.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obecnej sytuacji wyglada na to ze z naszej ligi zostana przesuniete 2 osoby do rezerwy.... Troche szkoda bo mialem nadzieje ze bedzie komplet. Nie mniej moze do jutro wieczora jeszcze sie wszystko zmieni.... Tak czy siak rezerwisci badzcie w gotowosci bo jest szansa na wskoczenie do ligi z no nie ma na to innego slowa, organizatorami ligi :) a to cos znaczy, co nie?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Verbatimek, jest nowym czlonkiem naszej ligi. Witamy serdecznie. Szerokosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy leci po piwo :P

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich pierwszoligowców :D

Z tego co mi się zdaję to jestem autorem najbardziej spektakularnego transferu na tym forum,

awansowałem z rezerw prosto do pierwszej ligi :D Jestem dumny, że będę mógł ścigać się w tak doborowym towarzystwie :thumbsup:

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak zamawiać DFGT.

P.S. Jak wygląda sprawa z kalendarzem wyścigowym, chodzi mi o tory. Będziemy jeździć w identycznej kolejności jak to miało miejsce w tym sezonie F1?

Pytam się bo będę musiał ostro potrenować;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeździmy tak jak sezon leci. Najlepiej przeczytaj dokładnie regulamin ligi, drugi post w temacie Mała Liga.

Również możesz sobie pobrać szablon z linku w pierwszym poście w tym temacie, jest tam wszystko wyszczególnione

PS.

Składy w szablonach zostaną zaktualizowane w momencie jak zostaną wybrane bolidy dla każdego uczestnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani jak wiecie dzis w nocy bede wysylal zapytania o bolidy. Jesli jest ktos dla kogo kompletnie nie ma znaczenia jakim bolidem bedzie jezdzil prosze napisac do mnie na PW wiadomosc (juz teraz). Oczywiscie do tych ludzi ktorzy przysla mi taka wiadomosc nie bede juz wysylal zapytania o bolidy. Wowczas bede mial mniej pracy w nocy. Dzieki za zrozumienie, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy zwarci i gotowi!:) Pare kaw z wieczora i oczekiwanie...tylko rano w robocie będę jak zombie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że error mi mówił, że zgłoszenia będzie wysyłać koło 3 - 4 nad ranem, także może lepiej rano zerknąć.

No chyba, że coś się zmieniło, to on sam da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus Racing wita kierowców Pierwszej Ligi  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Czas na skopanie tyłka przez Młodych Gniewnych z Torro Rosso ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewisek wam nie da :) Nie mniej proponuje abyscie powoli dodawali mnie do znajomych. Bedzie mozna potrenowac troche jakby ktos z was juz mial gierke za jakis tydzien :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, będziecie się ustawiać zaraz za mną XD hehe

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewisek znów w piachu wyląduje, a Jaime swoim kusztem jazdy mignie koło niego ... Ja prawdopodobnie dopiero przyszłym tyg mogę online jeździć, ale i tak na początek będę musiał potestować wspomagacze. Ale z tego co mówił kumpel, on jeździł na wyłączone pomoce sterowania w bolidu, hamował sam.. za to miał włączone kontrole trakcji, auto clutch, automatyczna skrzynia biegów, to od spina.. No nic ... Jeśli będziecie chcieli jeździć bez wspomagaczy to ja mogę iść na rezerwę

Edit: Jeśli tak to uff, jednak kumpel miał problemy złapał 2 razy spina ..

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewisek znów w piachu wyląduje, a Jaime swoim kusztem jazdy mignie koło niego ... Ja prawdopodobnie dopiero przyszłym tyg mogę online jeździć, ale i tak na początek będę musiał potestować wspomagacze. Ale z tego co mówił kumpel, on jeździł na wyłączone pomoce sterowania w bolidu, hamował sam.. za to miał włączone kontrole trakcji, auto clutch, automatyczna skrzynia biegów, to od spina.. No nic ... Jeśli będziecie chcieli jeździć bez wspomagaczy to ja mogę iść na rezerwę

yyyyy, czytalem juz komentarze po pierwszych testach wersji pc i kazdy sie wypowiada, ze totalny arcade, nie idzie zerwac przyczepnosci, zablokowac kol.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lots of Troubles Usually Serious ? :P hehe

nie bedzie wstydu jak wyladuje na koncu stawki ;)

aaaale jesli zajme punktowane miejsce...nooo wtedy bedzie smiesznie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka chłopaki sorry ale odchodzę sorki

ale nie z ligi kurde premiera przesunięta pl o 4 dni zamiast dochodzić to odchodzę kurde a wy tu jeszcze filmiki takie hehe ale spotkamy się na torze

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę rozesłać sobie zaproszenia nawzajem. Jak będę na PS3 to roześlę, ale również jak ktoś już będzie wcześniej to niech też wyśle od razu.

Miły byłby dopisek "Liga 1", jako że nie znam Was jeszcze aż tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaproszenia powysyłane, niestety dwóch kolegów z ligi ma pełną listę znajomych i nie mogłem wysłać zapka, mianowicie: cwir, borsuk1908.

Do reszty poszły i czekam na odpowiedź :thumbsup:

Pozdrawiam

P.S. Może na głównej stronie zamieścimy jakiś licznik odliczający godziny do premiery? hehe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prosiłbym tych dwóch użytkowników o zwolnienia miejsca, jako że dla ligowców powinno być miejsce na liście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×