Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

TEsty 21.00 dzis... tylko nasza liga.

Kto sie pisze lub kto sie nie pisze prosze o informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis napewno nie dam rady - ale jutro jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEsty 21.00 dzis... tylko nasza liga.

Kto sie pisze lub kto sie nie pisze prosze o informacje.

a ja dziś chętnie zagram jakiś dłuższy wyścig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiedzie na testy w piątek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazior zrezygnowal...

Rezerwa moze sie zglaszac do mnie na pw aby moc zajac jego miejsce. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to prawda. Lece na szkolenie z firmy i nie bedzie mnie w domu przez jakis czas.

PS. nie zdziwcie sie jesli pojawi sie wam, ze jestem online. To bedzie pewnie moj brat.

pzdr :)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak, osoba ktora zastepuje kaziora to:

Ozi_PL (psnid: Ozi_1PL) - (DFGT) z ligi 4.

Przejmuje on Lotusa po kaziorze... Przywitajmy kolege.

------

Liga rusza zgodnie z planem

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Cieszę się, że mogę z Wami jeździć.

Rozumiem, że zaczynamy w niedzielę o 21?

Tak mnie naszło - co, jeżeli podczas wyścigu lub kwalifikacji wywali mnie np. z PSN?

Traktujemy taki "incydent" jako awarię bolidu i tyle, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety, ale muszę zrezygnować ze startów w lidze, myślałem, że będę miał nawet miary dobry plan na uczelnie, ale niestety mam zapierdziel :C

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rezerwa uwaga, szukam chetny na zastapienie kolegi wyzej w lidze. Prosze pisac na pw wasze kandydatury.

-------

edit..

miejsce Bagley-a zajmuje Kondri. Witamy nowego kolege i zyczymy udanych startow w naszym gronie. Oczywiscie wskazane uwazanie na 1 zakrecie. Pozdrawiam. Mam nadzieje ze kolega przywita sie z nami niedlugo. Btw HS ma?

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Was moi drodzy.

tak się złożyło ,że udało mi się w tak zacnym gronie ścigać. Mam od nie dawna PS3 (4 dni) i pewnie przez jakiś czas będę jako SC :pardon: ale już niebawem zacznę mieszać w stawce tak więc do pracy.

O mnie :

Imię : Wojtek

psind: kondri30

wiek: 31

miasto : Nysa

Na czym gram: pad sony

styl jazdy : fair play

Pozdrawiam :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Troszkę mnie nie było na forum, widzę, że się troszeczkę składy pozmieniały;)

Rozumiem, że jutro startujęmy? O której zbiórka?

Muszę chyba zasiąść z godzinke szybciej aby zapoznać się z torem:)

Szkoda, że nie będzie lini hamowania, bo coś czuję, że może być mała masakra.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis o godzinie 20.45 zacznie hostowac. Osoby zatem prosze byc o tej porze na konsoli. no i zaczynamy... dzis liga startuje o 21.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie wiem czy da rade byc, ale w kolejnym juz nie bedzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga wlasnie sie szereguje...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem skończyć wyścig już na pierwszym okrążeniu....Kwalifikacje byłyby dobre gdybym przez przypadek nie uderzył w renault (wybacz), przez to dostałem kare -5 pozycji. Wyścig musiałem skończyć ponieważ miałem straszne lagi. Nie mam pojęcia co się stało z moim łączem, w kwalifikacjach wszystko działało ok. Zdecydowałem się wyłączyć wyścig, nie chciałem psuć wam go. Ja jednak rezygnuję z ligi ponieważ nie mam czasu, ledwo co zdążyłem na wyścig na dodatek znowu może się pojawić problem z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to liga się zaczęła na dobre;)

7 miejsce smakuje jak zwycięstwo :thumbsup: w takim gronie taki wynik uważam za wspaniały wyczyn tym bardziej ,że w PS3 i F1 gram 3 dni :pardon:

kara 20 sek oraz dodatkowy przejazd przez aleję serwisową dają na przyszłość nadzieję ,że gdyby nie takie wpadki mogło być wyżej :yes:

z niecierpliwością oczekuję kolejny wyścig już w pełni będę wyposażony :woot: jednak headset jest bardzo potrzebny. To tyle na gorąco :cicle:

Pozdrawiam

Edytowane przez Kondri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie gra wnerwiła co nie miara :/ Jedziesz cały wyścig na 1 miejscu, starasz się jak możesz, a tu nagle na 2 kółka przed końcem koniec zupy w baku...

No ludzie do kur**y nędzy....to po co ja gram? Żeby puszczać ludzi pod koniec wyścigu? Kapcia akurat jakimś cudem nie złapałem...no, ale co z tego jak na ostatnim kółku moja prędkość maksymalna to było 100km/h na prostej...

Żeby mi nikt nie wyskoczył...nie mieszałem w bolidzie, a szczególnie przy paliwie nic. Zmieniłem tylko balans. Jechałem na silniku FAST, ale każdy tak jechał i tylko mi się skończyło paliwo :/

Potem jechałem już na CRUISE, ale najwyraźniej gra miała to w dupie bo nic to nie dało...

Z tego co czytałem to KOWI też miał podobny problem w swojej lidze...pogratulować twórcom gry! Kawał świetnej roboty! Szkoda tylko, że małpy zatrudnili zamiast kumatych ludzi.

Bezsensu i tyle....2 pierwsze pozycje w sumie oddane za friko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze GP mamy za soba.

Co za emocje.

W kwalifikacjach no kazdy z nas myslal chyba tak samo bo ja dwa razy na korek sie natknalem dlatego tez dopiero bylem w stanie wykrecic drugi czas kwalifikacji na samym koncu sesji (1.56.4...) Ogolnie z tego co zauwazylem to rozbierznosci miedzy zawodnikami nie bylo az tak duzych... no moze poza 2 osobami z tylu. Bardzo ciekawa sesja i bardzo szybko ona minela.

Wyscig, pamietam tylko ze startowal:

1.Patricko

2. Siekier

3. Fizyk89 (brawo mlody!!)

Fizyk przestrzelil start dosyc powaznie na szcescie chyba nikogo nie zdjal. Patricko w swoim stylu ruszyl do przodu niczym strzala. Ja za nim. Bardzo szybkie kolka jeden i drugi robil... i nagle gdy bylem juz tak blisko aby dokonac wyprzedzenia Patricko mowi zebym uwazal zeby go nie zabrac ze soba przy spinie... na co ja spinowalem sie sam. Potem no spadlem na 3 pozycje i walka z Assuri, walka ostra tak bardzo ze gdy juz go wyprzedzalem po zewnetrznej dostalem kare na wyprzedzanie w niedozwolonym miiejscu. Opoznilem wykonanie tej kary max 3 lapsy... po czym zjezdzam wyjezdzajac wprost na mojego ulubienca Maaazia. Naprawde kolego patrz w te lusterka albo na ta strzaleczke... dwa razy bys mi zostal w Arabii Saudyjskiej z takimi manewrami. Potem po kilku lapsach no trzeba bylo zmienic oponki (na poczatkek byly supersoft) na twarde. To wyladowalem na dosyc odleglej pozycji 5. Cisnalem cisnalem i udalo mi sie dojsc 3 zawodnikow... jeden po jednym albo wyprzedzalem (sorry Assuri za strzala w opone) albo oni zjezdzali do pitu. Gdy juz usadowilem sie na pozycji 2 za Patricko ktory tempo mial moze nie tak szybkie jak ja (gdy na danym kolku porownywalem wyniki) ale wyrabiajac przewage na poczatku wyscigu byl mile przedemna. Ja wowczas postanowilem po prostu dojechac, na kolku 18 ustawilem sobie silnik na standart i jechalem normlnie starajac sie bledow nie popelniac... Niestety nastaly czasy dublowanie w ktorych to kompletnie sie zgubilem poniewaz 3 razy dublowalem jedengo kolesia po czym zaliczalem spin. Wdzieczny jestem za to ze nic nie stracilem... Sorki rowniez za to ze przez moje dublowanie kolega (chyba Kondri) stracil mozliwosc wyprzedzenia kolegi Oziiego. Gdy juz jednak sie uporalem z maruderami, jechalem swoim tempem gdy moim oczom ukazalo sie Ferrari, Patricko. On wczoesniej cos juz wspominal ze ma problemy z bolidem jednak sadzilem ze robi sobie przyslowiowe jaja (zupelnie jak ja przezywajac burze sniezna na T3). Jednak tutaj taka niespodziana. wyprzedzilem go i bez najmniejszych problemow dojechalem na 1 miejscu.

Atmosfera fajna, naprawde bardzo mi sie podobalo. Mam nadzieje ze w nastepnym tygodniu Patricko pojdzie troche lepiej (bedzie za mna, ale z pelniejszym bakiem), oraz ze moj Brat rowniez zaliczy podium.

Oto wyniki:

67396_1648935509032_1406290620_1681341_2505734_n.jpg

66506_1648935189024_1406290620_1681340_2392916_n.jpg

Teraz czas na Australie, ciekawe kto tam wskoczy na pierwsze miejsce..

Dziekuje za dobry wyscigi, mam nadzieje ze w nastepny tydzien bedzie nas 12, a nie 11.

Btw...

Rezerwa Ticko69, opuszcza lige. Jesli ktos chetny z rezerwy na zastapienie go na stale prosze o informacje na pw. Pozdro

------

edit,

do ligi zamiast ticko69 wchodzi, MilczaR-. Przejmuje on bolid kolegi ticko69. witamy kolege.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, która mnie lekko zirytowała i mam nadzieję, że się już nigdy nie powtórzy...mianowicie...

Jadąc na pierwszym miejscu i dublując miałem większe problemy z przejechaniem obok niektórych, niż z normalnym wyprzedzaniem podczas walki.

Panowie, niektórzy ładnie zjeżdżali i ustępowali i nie było problemu...ale fizyk89 puścił mnie, a zaraz potem siedział mi na dupie przez co złapałem spina na którymś zakręcie bo po prostu zaczął hamować po mnie...

NIEBIESKA FLAGA = USTĘPUJEMY I KONIEC! Żadnej walki później... Nawet jak jesteś szybszy to masz uważać, żeby nie zepsuć wyścigu komuś kto jedzie w czele.

Owszem, popełniłem potem kilka błędów przez co mnie dogoniłeś...ale nie ścigaj się ze mną jak ja jadę na 1 miejscu, a Ty na 7 czy 8... oboje sobie niszczymy tylko wyścig.

Każdy walczy na torze o pozycje, ale szanujmy się... Robisz mały odstęp i tyle....a nie siedzisz na dupie i próbujesz mnie wyprzedzać...

Piszę w ogólnym znaczeniu, ale sprawa z fizykiem89 jest tutaj zaczątkiem tego.

Druga rzecz.

Pierwszy zakręt w czele udał się w miarę przyzwoicie, ale ktoś tak przestrzelił, że chyba w ogóle hamulca nie używał...

Gdybym był troszkę dalej to dostał bym od tego kogoś zapewne i miałbym bolid rozsypany w drobny mak...

Jedziesz z tyłu, to hamujesz odrobinę wcześniej od wszystkim, a nie zaraz jak oni zaczną hamować bo wtedy to 99% szans na strzał w dupsko komuś.

Jak tak będzie na Monako, to przetrwają tylko Ci co jadą z tyłu i ominą cały bajzel, a ten co zrobił sobie PP będzie zapewne w ogonie z rozbitym bolidem...o ile w ogóle przeżyje i będzie mógł dalej jechać.

Sprawa trzecia.

Wyścig był bardzo fajny, pod względem atmosfery...ale sama gra to każdy wie co już się dzieję...random kapcie + zużywające się paliwo szybciej co poniektórym (?) dyskwalifikują uczciwą walkę na torze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ligi zamiast ticko69 wchodzi, MilczaR-. Przejmuje on bolid kolegi ticko69. witamy kolege.

Łuuu!!! Elo panowie :D

Od tej chwili możecie mnie traktować jako stałego i pewnego gracza, bo was nie zawiodę. Cieszę się, że trafiłem do takiego grona. Liga zdaje się być stabilna, skoro tylko jedna osoba się wykruszyła. Liczę na to, że od teraz ten skład pozostanie do końca taki sam :thumbsup:

Do zobaczenia na torze.

Marcin

28 lat

Warszawa

Nie mam headseta, ale damy radę.

Dzięki Siekier :happy:

Myślałem już, że wiecznie będę tam kiblował.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×