Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej strony tylko podziękowania dla Denego za zepsucie całego wyścigu.

Spokojnie mogłem walczyć o 1 miejsce...

Wiem, że to nie było umyślne (chyba), ale takiej akcji w życiu bym się po Tobie nie spodziewał...

Wystarczyło, żebyś się słowem odezwał, że do boksu zjeżdżasz. Tym bardziej, że wiedziałeś, że tam jestem.

Lub też wcisnąć lekko hamulec i mnie puścić...skąd ja miałem wiedzieć, że Ty do boksu wjeżdżasz?

Powiedziałbyś, że zjeżdżasz i byłby luz, nawet bym Cie nie próbował wyprzedzać.

Mam w dupie punkty, ale kuwa specjalnie znalazłem trochę czasu, żeby potrenować coś ten tor i odbić chociażby psychicznie trochę po Chinach, to takie akcje odwalacie :/

Potem się dziwicie, że ludzie odchodzą...

PS.

Jutro dzień sądu. Patch nic nie naprawi to out.

Wiem, że się powtarzam jak stara baba, ale czy człowiek poświęca czas czy nie, to i tak ląduje w ciemnej dupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony tylko podziękowania dla Denego za zepsucie całego wyścigu.

Spokojnie mogłem walczyć o 1 miejsce...

Wiem, że to nie było umyślne (chyba), ale takiej akcji w życiu bym się po Tobie nie spodziewał...

Wystarczyło, żebyś się słowem odezwał, że do boksu zjeżdżasz. Tym bardziej, że wiedziałeś, że tam jestem.

Lub też wcisnąć lekko hamulec i mnie puścić...skąd ja miałem wiedzieć, że Ty do boksu wjeżdżasz?

Powiedziałbyś, że zjeżdżasz i byłby luz, nawet bym Cie nie próbował wyprzedzać.

Mam w dupie punkty, ale kuwa specjalnie znalazłem trochę czasu, żeby potrenować coś ten tor i odbić chociażby psychicznie trochę po Chinach, to takie akcje odwalacie :/

Potem się dziwicie, że ludzie odchodzą...

PS.

Jutro dzień sądu. Patch nic nie naprawi to out.

Wiem, że się powtarzam jak stara baba, ale czy człowiek poświęca czas czy nie, to i tak ląduje w ciemnej dupie...

Co ja mogę teraz zrobić? Przeprosić. Masz mnie za jakiegoś wieśniaka, że uważasz, że zrobiłem to celowo? Oczywiście, że hamowałem. Trudno daj mi dyskwalifikacje dziś, ale zakaz jazdy z tydzień, ale żeby takie głupstwo nie zepsuło atmosfery między nami, a tym bardziej w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony poiwem ze kolejny wyscig ktory powieniem wygrac a nie wygralem... Brawo Fauper.

Kwalifikacje, nie wiem skad ale wytrzasnalem jakis 1:21:6.... masakra, bo pierwszy raz zszedlem ponizej 1:22... no i startujemy...

Wyscig jak zwykle z lekka obawa o Deenego no i wyjechalem jako 3... i potem walka walka i walka... az ciezko mi to mowic musicie zobaczyc...

Wspaniale walki z Patricko i Fauperem. Super wyscig mimo ze nie wygralem... ale fauper zaslugiwal na wygrana bo po prostu lepiej taktycznie wyszedl...

===

Chlopaki macie ponagrywane to wstawiac i karac sie tutaj :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyscig walki - bardzo fajnej i czystej - przez wieksza czesc wyscigu walka z patrykiem i errorem - po relacji denego rozumiem gdzie sie zgubil patryk. Smieszny moment jak jechalismy ja P1 za mna chyba patryk i 3 error na prostej z drsem nagle 2 sekudnowy laag.... i chlopaki sa 10 metrow przedemna i w zakrecie znowu walka.

Wyscig wygralem na ostatnim kolku na prostej z drsem - na 2 okrazenia przed koncem mialem do errora jakies 2,5 sekundy straty - przelaczylem sie na fast - paliwa mialem na styk - poskutkowalo, na prostej z drsem łykanlem errora.

Wyychodzac z ostatniego zakretu slysze ze silnik pada i nie ma paliwa - ale udalo sie doczolgac P1.

Dzieki za dzis.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Cie za wieśniaka, ale postaw się w mojej sytuacji... W końcu mogłem pojechać fajny wyścig, trochę bym się podbudował.

Fajnie sobie walczymy, a tutaj nagle jeb, spych na bandę i spojler w drobny mak. Bym o tą bandę nie zahaczył tam w ogóle tematu by nie było.

Co mi i Tobie z kary Deeny? Anulowanie wyścigu, zakaz kwalifikacji... Wkuwiłem się i tyle. Tego żadna kara nie poprawi.

Nie mam Ci za złe, bo też chciałeś szybko zjechać do boksu, może za szybko, ale cóż...stało się co się stało.

Nie ma sensu więcej o tym dyskutować, mówi się trudno, nie będę sobie szargał nerwów tym idiotycznym bublem.

Co nie zmienia faktu, że mam dość tej gry. Już mi się humor poprawił w tym tygodniu, podbudowałem się przed tą Turcją, ale nie...

Genialny twór "fachowców" z CM dał o sobie znać po raz kolejny. Ale nie poruszam już tego tematu, Liga w F1 2012 będzie się składać chyba tylko z 14 osób (wersja bardzo optymistyczna) :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Cie za wieśniaka, ale postaw się w mojej sytuacji... W końcu mogłem pojechać fajny wyścig, trochę bym się podbudował.

Fajnie sobie walczymy, a tutaj nagle jeb, spych na bandę i spojler w drobny mak. Bym o tą bandę nie zahaczył tam w ogóle tematu by nie było.

Co mi i Tobie z kary Deeny? Anulowanie wyścigu, zakaz kwalifikacji... Wkuwiłem się i tyle. Tego żadna kara nie poprawi.

Nie mam Ci za złe, bo też chciałeś szybko zjechać do boksu, może za szybko, ale cóż...stało się co się stało.

Nie ma sensu więcej o tym dyskutować, mówi się trudno, nie będę sobie szargał nerwów tym idiotycznym bublem.

Co nie zmienia faktu, że mam dość tej gry. Już mi się humor poprawił w tym tygodniu, podbudowałem się przed tą Turcją, ale nie...

Genialny twór "fachowców" z CM dał o sobie znać po raz kolejny. Ale nie poruszam już tego tematu, Liga w F1 2012 będzie się składać chyba tylko z 14 osób (wersja bardzo optymistyczna) :P hehe

A powinieneś :)

W tym tygodniu mam zamiar kupić BF3 to w weekend będziemy razem z Matim NAPIER****Ć !!! :P

Kwalsy w moim wykonaniu dla odprężenia. Springsy będą na filmie z wyścigu.

http://www.youtube.com/watch?v=PqC_94x20T4

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Cie za wieśniaka, ale postaw się w mojej sytuacji... W końcu mogłem pojechać fajny wyścig, trochę bym się podbudował.

Fajnie sobie walczymy, a tutaj nagle jeb, spych na bandę i spojler w drobny mak. Bym o tą bandę nie zahaczył tam w ogóle tematu by nie było.

Co mi i Tobie z kary Deeny? Anulowanie wyścigu, zakaz kwalifikacji... Wkuwiłem się i tyle. Tego żadna kara nie poprawi.

Nie mam Ci za złe, bo też chciałeś szybko zjechać do boksu, może za szybko, ale cóż...stało się co się stało.

Nie ma sensu więcej o tym dyskutować, mówi się trudno, nie będę sobie szargał nerwów tym idiotycznym bublem.

Co nie zmienia faktu, że mam dość tej gry. Już mi się humor poprawił w tym tygodniu, podbudowałem się przed tą Turcją, ale nie...

Genialny twór "fachowców" z CM dał o sobie znać po raz kolejny. Ale nie poruszam już tego tematu, Liga w F1 2012 będzie się składać chyba tylko z 14 osób (wersja bardzo optymistyczna) :P hehe

gramy w quiz kto to powiedzial ; ) ?

Panowie, jakby taka atmosfera była podczas wyścigów jak dzisiaj na ustawce, to przychodziłoby się z bananem na mordce :)Śmiechy chichy, nikt się nie przejmuje pozycją, kolizją, itd. Oczywiście wszyscy jechali dzisiaj ładnie, poza kilkoma kolizjamiWg mnie więcej nie trzeba, a atmosfera była genialna.

Czasami warto skupić się na dobrej zabawie, a nie na punktach, bo jeśli ktoś na poważnie patrzy na te punktacje....no cóż - jego sprawa :P

wiadomo ze punktacja to nie wszystko ale wg mnie dobra zabawa mozliwa jest chyba tylko wtedy jak jest w maire czysta jazda.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież mówię cały czas, że punkty mam gdzieś. Ale gdzie dobra zabawa jak zostałem zgarnięty na bandę i wyścig się dla mnie skończył.

Ale koniec tematu, Wy macie swój wyścig ja miałem swój. Skończy się dla mnie to się skończy.

Wy śmigajcie nadal i bawcie się. Bo może w 2013 F1 przejdzie spore zmiany to będzie się dało wtedy w to gra, a liga do tego czasu musi być :P

Zresztą ja tutaj zawsze będę to nigdy się nie rozpadnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież mówię cały czas, że punkty mam gdzieś. Ale gdzie dobra zabawa jak zostałem zgarnięty na bandę i wyścig się dla mnie skończył.

Ale koniec tematu, Wy macie swój wyścig ja miałem swój. Skończy się dla mnie to się skończy.

Wy śmigajcie nadal i bawcie się. Bo może w 2013 F1 przejdzie spore zmiany to będzie się dało wtedy w to gra, a liga do tego czasu musi być :P

Zresztą ja tutaj zawsze będę to nigdy się nie rozpadnie :P

Co jak co, ale to nie wina gry, że zderzyłeś się z Deenym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=K6fNNYIXeQI&feature=channel_video_title



2:03 - Kocham to...
3:56 - Kocham to 2...
6:30 - Maaaziu, było blisko...
9:16 - też było blisko. Jechałbym kilka metrów z przodu i byłoby niefajnie :P

http://www.youtube.com/watch?v=n98XC05mAyE&feature=channel_video_title

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem: Po uj się pchałeś do przodu przed Patricko skoro i tak miałeś wjechać do boksu? Tego właśnie nie lubię u ciebie, wpierdalasz się na chama wszędzie i masz w dupie czy komuś przeszkodzisz... "W końcu byłeś pół milimetra z przodu, wiec to nie twoja wina :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem: Po uj się wpierdalasz? Sprawa rozwiązana i nikt nie potrzebuje mądrali takiego jakiego tu zgrywasz. Gdybym ja zaczął wypisywać czego nie lubię u Ciebie, jedna strona na forum nie starczyłaby...

Chciałem teraz to opisać, ale zdałem sobie sprawę, że nie mam przed kim się tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kłóćcie się teraz jak kto jeździ i co wam się u Was nie podoba :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź nie obrażaj się od krytyki.

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie zamiar sie tak smyrac :) ??

Nie mniej moje filmy, oto one:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być error na 1:17 w wyścigu? Jak on Ci tak skoczył:biggrin:

W sumie to miałem nic nie mówić, ale ludzie... Skrzydła 11/11 na ten tor?:mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobacz jeszcze raz filmik z kwalifikacji swój :thumbsup:

Nie czepiajmy się szczegółów :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany, pierwszy filmik minuta 3:35 ... a potem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z filmiku errora wyscig cz.1.

12:19 "tu jest walka jak piorun dzisiaj bez kitu nie"

zlote usta ale trudno sie nie zgodzic ; ) pomijajac wyniki - wyscig walki i finish mega ciekawy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha

Wczoraj zapomniałem z nerwów pogratulować Unitedowi.

Gratulacja za świetny wyścig. Mam nadzieje że to, podbuduje twoje morale.

Powodzenia za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki klacza - napewno podbuduje w sensie ze mozna sie scigac czysto - bo to chyba najistotniejsze ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Gratulacje dla Faupera jesteś w coraz lepszej formie

Miałem nową strategie ale jakoś nic z tego nie wyszło :D trochę walki z Milczarem ale to już standard,
pod koniec przepychanki z Patricko ale chyba było spokojniej niż zwykle.

Start od 1:50

Pozdro i do następnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarewo a czemu ty nie jechales z nami?? zero info albo cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×