Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

tabela.jpg

tabela2.jpg

Godzina startu: 21:00

ASYSTY:

BREAKING ASSIST - OFF

ABS - OFF

TCS - do wyboru

GEARBOX - do wyboru

RACING LINE - OFF

PIT STOP - MANUAL

KERS - MANUAL

DRS - MANUAL

Opiekunowie:

Fuczak

Greg38PL

Wnioski o kary, za incydenty w wyścigu, zgłaszamy najpóźniej we wtorek, następujący po weekendzie w którym był wyścig, do godziny 20.00. Wniosek musi być podparty dowodami, tj. filmikiem.

Będę wdzięczny jeśli w rozmowach w tym temacie będą brały udział głównie osoby z ligi, no chyba że będzie sprawa wymagająca "kontaktu zewnętrznego" to wtedy nie ma problemu.

Edytowane przez Fuczak
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... mam nadzieje ze dobrze nam sie bedzie gralo... w ramach oczekiwania na F1 gdyby ktos mial ochote pograc w Grida to jestem chetny :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rembix potrzebujesz kogos do pomocy przy prowadzeniu ligi? Jaki team sobie rezerwujesz w zwiazku z tym ze bedziesz lige prowadzil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Tuż po premierze gry, a przed rozpoczęciem ligi zapraszam na wspólne treningi. Będzie można poznać swoje umiejętności względem innych graczy.

Proponuje powoli porozsyłać zaproszenia aby dodać uczestników do listy przyjaciół.

Pozdrawiam.

PS. Jakby co to mogę pomóc w organizacji ligi.

Edytowane przez SolidAREK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że pomoc w prowadzeniu się przyda, SolidAREK jest chętny wiec z chęcią skorzystam z jego pomocy. Jeśli chodzi o Team to pozostaje przy pierwszym wyborze, a mianowicie: Force India i V. Liuzzi.

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SolidAREK - rozumiem ze zaklepujesz sobie mclarena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SolidAREK - rozumiem ze zaklepujesz sobie mclarena?

Tak może być.

Jak bolidy w online są "takie same" to jest mi to obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie SolidAREK jako drugi opiekun zaklepany :)

Szablony niedługo porobię i powrzucam do pierwszych postów, także zerkajcie co jakiś czas czy link się nie pojawił.

I jak nie macie Excela to koniecznie zainstalujcie jakiegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kompanów, szykuje się dobra zabawa :biggrin: Kierownica już zamówiona, a więc brakuje już tylko gry i mam nadzieje że spotkamy się na torze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanizacja (taka organizacja siemy) ;)

Mam nadzieje ze bedziecie mi towarzyszyc w wyscigach i rownie udanie zwiedzac przydrozne bandy jak ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie powstanie 3 ligi i to, że nie jesteśmy rezerwowymi :ok:

kisiu1, Ciebie już mam w znajomych i fajnie, że będziemy jeździć w jednej lidze i w dodatku w jednym teamie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo widzę że jako jedyny jeżdżę na kierownicy ^^

Zaraz powysyłam zaproszenia do uczestników ligi. Już się nie mogę doczekać wspólnej jazdy :D

ps Patricko możesz zmienić w liście mojego zawodnika na Alonso?! Już się dogadałem z Sir Siekier i na głównej stronie ligi gram jako Alonso. Z góry dzięki !

Sorry widzę że jeszcze Damianoo666 będzie jeździł na kierze. Można wiedzieć jaką zamówiłeś ? Ja na DFGT będę jeździł.

Edytowane przez skrzacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dwóch tych samych bolidów na torze w trybie online. To nie nasz wymóg tylko CM tak zrobiło i już.

Naprawdę proszę dokładnie przeczytać regulamin ligi, znajduje się na pierwszej stronie w temacie "Mała Liga F1 2010".

A głównie proszę się skupić na punkcie I., który ostatnio zaktualizowałem, oraz przeczytać uwagę, która znajduje się pod tym punktem.

Partnerzy zespołowi będą w osobnych ligach, bo innej możliwości nie ma.

W temacie składy jak wszystko będzie już pewne, będzie wszystko ładnie wypisane, kto z kim i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dwóch tych samych bolidów na torze w trybie online. To nie nasz wymóg tylko CM tak zrobiło i już.

Naprawdę proszę dokładnie przeczytać regulamin ligi, znajduje się na pierwszej stronie w temacie "Mała Liga F1 2010".

A głównie proszę się skupić na punkcie I., który ostatnio zaktualizowałem, oraz przeczytać uwagę, która znajduje się pod tym punktem.

Partnerzy zespołowi będą w osobnych ligach, bo innej możliwości nie ma.

W temacie składy jak wszystko będzie już pewne, będzie wszystko ładnie wypisane, kto z kim i jak :)

Jesteś pewien, że nie będzie możliwości startów dwóch tych samych bolidów w trybie online pomimo różnych kierowców (nazwisk)?

Jeśli tak to będzie trzeba dużo pozmieniać, ponieważ w każdej z lig dublują się bolidy z tej samej stajni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że nie będzie możliwości startów dwóch tych samych bolidów w trybie online pomimo różnych kierowców (nazwisk)?

Jeśli tak to będzie trzeba dużo pozmieniać, ponieważ w każdej z lig dublują się bolidy z tej samej stajni.

Dokładnie jestem za...Do ligi zapisałem sie z mysla,ze bede mógł pojezdzic z kumplem w jednym zespole.Okazuje sie,ze tak nie bedzie,bo Panowie z CM dali dupy i jak zwykle musieci cos spiepszyc.Byc moze w tym gronie jest wiecej takich osob,ktore tez by chciały sie zamienic.Co z tego,ze Pan Kowalski ,ktory wpisał sie wczesniej i jest w 1 czy 2 lidze.Bedzie chciał grac to zagra i w trzeciej...Co za róznica,w której lidze bedzie.Wezcie to pod uwage i zróbcie tak,zeby kazdy był zadowolony.Jednym nie pasuje grac o 20 i chca o 21.Ja chce grac ze znajomym.Zmiencie to!! taka mała prozba do organizatorów. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę, żeby F1 2010 znalazło się w czytniku konsoli w przeciągu 5 sekund...nie ma? Zmieńcie to!!

Poza tym żądania to sobie stawiaj kolegą, nie mi tutaj.

Jak się nie podoba to nikt nie każe Ci grać w spieprzoną grę...

Wezcie to pod uwage i zróbcie tak,zeby kazdy był zadowolony

Eee..to da się tak w ogóle? Pisz do Sir Siekiera w sprawie ewentualnych zamian, ale najpierw musisz znaleźć kogoś kto będzie chętny do zamiany, inaczej w ogóle sprawy nie było.

Poza tym trzeba było się zgłaszać razem z kolegą skoro się tak kochacie. Jakoś pitian i Kowi nie mieli takich problemów, grają razem, a nawet prowadzą ligę.

Jak nikt nie będzie się chciał zamienić, no to sory Winnetou...albo w lewo albo w prawo, nikt Cie tutaj trzymać nie będzie.

Co z tego,ze Pan Kowalski ,ktory wpisał sie wczesniej i jest w 1 czy 2 lidze.Bedzie chciał grac to zagra i w trzeciej...Co za róznica

A, to że obowiązuje coś takiego jak kolejność zgłoszeń, żeby burdelu nie było. Poza tym może Pan Kowalski też ma kolegę w swojej lidze i nie ma w ogóle ochoty na zamianę?

Tak jak mówiłem, znajdziesz kogoś chętnego do zamiany, pisz do Sir Siekiera, inaczej nie zawracaj czterech liter.

Jesteś pewien, że nie będzie możliwości startów dwóch tych samych bolidów w trybie online pomimo różnych kierowców (nazwisk)?

Tak jestem pewien. To samo było w F1 CE, tutaj jest podobnie. Z tym, że wszystkie bolidy mają takie same statystyki, więc co za różnica czy jedziesz HRT czy Ferrari.

Chociaż zawsze to lepsze samopoczucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moi drodzy kilka postanowien ktore ustalilismy z Patricko:

1. Jesli 4 liga sie uzbiera w pelni, konczymy rekrutacje do lig.

2. W momencie gdy 4 ligi sa, zaczyna sie tworzyc lista rezerwowa tylko i wylacznie. Nie bedzie zadnych przemian na lige (po prostu uwazamy ze 4 ligi to wystarczy jak nasze glowy (nasze i chetnych opiekunow)).

3. Jesli nie uzbiera sie 4 liga to koncem rekrutacji bedzie data: 22.09.2010.

Gdy juz wszystko bedzie gitara z ludzmi robimy rzecz nastepujaca. W kazdej z lig zrobimy ankiete kiedy dana liga chce startowac ( o ktorej godzinie). Wynik koncowy bedzie oznaczal ze o tej godzinie dana liga zawsze jezdzi. Wiadomo bedzie ze 100% zgody nigdy nie bedzie zatem w przy takiej opcji te osoby ktorym sie dana godzina nie podoba beda sie mogly wymienic z osoba z innej ligi.

Czyli przyklad:

Liga A startuje o 21.00 a liga B o 20.00. 2 osobom z kazdej z lig nie pasuje godzina zdecydowana w glosowaniu. Wowczas kontaktuja sie miedzy soba i dokonuja wymiany, informuja mnie (obie strony wymiany) i ja wowczas zmieniam zawartosc ligi.

Mam nadzieje ze to jasne. Taka ankieta bedzie trwala dwa dni. Zacznie sie ona 23.09.2010 no chyba ze odpowiednio wczesniej wszystko sie zapewni co do uczestnikow. Zatem od 25 do 28 bedziecie mieli czas na wymiane ligi jesli taka potrzeba zaistnieje. Do 28 zatem czekam na informacje o zmienie ligi.

28-29 wrzesnia - wielkie daty!! wysylam wowczas do kazdego z was (uczestnika malej ligi) zapytanie o potwierdzenie udzialu w lidze oraz pytanie o wybor bolidu (3 opcje prosze podawac). Na odp czekam do 1 pazdziernika.

2 pazdziernik, wszyscy juz wiedza wszystko, podzial na ligi jest kazdy ma swoj team. Czas na trening przed pierwszym wyscigiem czas zaczac.

Tak wyglada stan obecny, wszelkie pytania prosze pisac dzis. Jesli nic sensacyjnie super fajnego nie wyjdzie to wowczas patricko wrzuci te daty w regulamin. Pozdrawiamm

Pozwoliłem sobie zacytować post "Sir Siekier" , który wyjaśnia wszystko w temacie bolidów jaki co do godziny startów.

Pozdrawiam i pamiętajcie, że chodzi o zabawę. Jak komuś nie pasują obowiązujące reguły, to może założyć swoją ligę F1 z własnymi zasadami.

Edytowane przez SolidAREK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, bardzo madra decyzja z cytatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie godziny chcecie aby sie znalazly w ankiecie o godzine rozgrywania wyscigow w niedziele? Oczywiscie poza godzinami 20 i 21??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te wystarczą, bo 22 to już dość późno myśląc o kwalifikacjach i wyścigu. Jutro rano do szkoły, pracy ;/ 19 w ostateczności możesz dodać ale wątpię, aby ktoś ją wybrał (patrz ankieta ogólna) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja do organizatorów ligi! Ważne!

W każdym temacie ligowym, w pierwszym poście, zaraz pod listą uczestników, wstawiłem szablon z wynikami (format *.xls).

Proszę o pobranie go przez organizatorów i posiadanie go pod ręką.

Po każdym wyścigu jeden z organizatorów każdej ligi podeśle mi zaktualizowany plik z czasami, punktami, obecnymi miejscami, itd.

W razie jakiś zmian w liście uczestników proszę to poprawić i podesłać mi zaktualizowany plik.

Wszystko posyłajcie mi na PW na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko do ciebie patricko. Ten plik exel jest z formułami czy trzeba wszystko sobie samemu przenosić i sumować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×